Dworzec Autobusowy MPK Bulwar Narwiku

Zapraszamy przewoźników wykonujących transport publiczny osób do korzystania z naszego Dworca Autobusowego usytuowanego przy ulicy Bulwar Narwiku. Lokalizacja z łatwym dostępem do centrum miasta jest jednym z jego atutów, ponadto możliwość przesiadki pasażerów do autobusu komunikacji miejskiej usprawni dotarcie do celu podróży na terenie miasta Nowego Sącza i nie tylko. Przestronne perony ułatwią manewrowanie kierowcom autobusów,  a zadaszone przeszklone wiaty, dostęp do toalety oraz możliwość skorzystania z parkingu kiss&ride poprawią komfort odprawy pasażerów przed, jak i po podróży. Proponujemy również możliwość postoju autobusu i odprawy okazjonalnej pasażerów np. na organizowane wycieczki turystyczne, obozy szkolne, przewozy wczasowiczów itp. (bez umowy, na podstawie złożenia stosownego wniosku i opłacenia usługi). Na terenie dworca autobusowego posiadamy Punkt Obsługi Klienta MPK, gdzie można nabyć jednorazowe oraz okresowe bilety komunikacji miejskiej, doładować e-bilet, załatwić wszelkie formalności związane z e-biletem i Kartą Nowosądeczanina. W ramach współpracy oferujemy sprzedaż biletów przewoźnika korzystającego z naszego dworca autobusowego.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 18 473 69 02, 18 473 68 34 lub na e-mail bulwar@mpk.nowysacz.pl.

 

Jak skorzystać z miejsca parkingowego dla autobusów lub odprawy okazjonalnej pasażerów.

To takie proste:

  1. Pobierz wniosek
  2. Wypełnij i opłać wg taryfikatora
  3. Odeślij wypełniony wniosek wraz potwierdzeniem uiszczenia opłat
  4. Na adres zwrotny otrzymasz zezwolenie.

Masz wątpliwości – skontaktuj się z nami pod nr tel. 18 473 69 02 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail bulwar@mpk.nowysacz.pl.

Taryfikator opłat.

Regulamin.