08.02.2019
Zmiana trasy linii nr 10

MPK Sp. z o.o. informuje, że od dnia 11.02.2019r. zostaje zmieniona trasa przejazdu linii nr 10.

Linia kursuje w nowej relacji Popowice – Gaboń Praczka przez Stary Sącz Rynek.

Tam: Popowice, Stary Sącz: Cyganowice, Partyzantów, Sobieskiego, Rynek, Piłsudskiego, Mostki, Gołkowice Dolne, Gołkowice Górne, Skrudzina, Gaboń Praczka.

Powrót: Gaboń Praczka, Skrudzina, Gołkowice Górne, Gołkowice Dolne, Mostki, Stary Sącz: Piłsudskiego, Rynek, Sobieskiego, Partyzantów, Cyganowice, Popowice.

Uwaga: Wybrane kursy wjeżdżają pod stację PKP w Starym Sączu.

Rozkład jazdy linii nr 10 PDF

 

Bilety okresowe wykupione na linię nr 10 (Nowy Sącz – Popowice, Skrudzina) obowiązują bez zmian.

Bilety jednorazowe papierowe:

– pasażerowie korzystający kursów relacji Popowice-Skrudzina  a planujący podróż do Nowego Sącza mogą korzystać z jednego biletu zakupionego do strefy (0-1 w cenie – normalny 3,00 zł, ulgowy lokalny 1,75 zł, ulgowy ustawowy 1,50 zł) i przesiąść się na autobusy jadącew kierunku Nowego Sącza bez dodatkowej opłaty;

– pasażerowie podróżujący z Nowego Sącza do Starego Sącza z przesiadką na linię numer 10 relacji  Popowice-Skrudzina mogą korzystać z jednego biletu zakupionego do strefy (0-1 w cenie – normalny 3,00 zł, ulgowy lokalny 1,75 zł, ulgowy ustawowy 1,50 zł). Bilet skasowany  w autobusie relacji Nowy  Sącz – Stary Sącz nie wymaga kasowania w autobusie linii nr 10.

Bilet jednorazowy e- bilet:

– pasażerowie korzystający z kursów relacji Popowice – Skrudzina a planujący podróż do Nowego Sącza mogą korzystać z jednego biletu zarejestrowanego do strefy (1-1 w cenie – normalny 2,60 zł, ulgowy lokalny 1,45 zł, ulgowy ustawowy 1,30 zł), ale bez rejestracji wyjścia w Starym Sączu i przesiąść się na autobusy jadące w kierunku Nowego Sącza bez obowiązku rejestrowania kolejnego przejazdu;

– pasażerowie podróżujący z Nowego Sącza do Starego Sącza z przesiadką na linię numer 10 relacji  Popowice-Skrudzina mogą korzystać z jednego biletu zarejestrowanego do strefy (0-1 w cenie – normalny 3,00 zł, ulgowy lokalny 1,75 zł, ulgowy ustawowy 1,50 zł). Bilet skasowany  w autobusie relacji Nowy  Sącz – Stary Sącz nie wymaga kasowania w autobusie linii nr 10.

 

Udostępnij: