01.12.2021
Zmiana trasy linii 1, 2, 33, 34, 39 i 42.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. w Nowym Sączu informuje, że od dnia 7 grudnia br. zostają wprowadzone zmiany przebiegu tras linii nr 1, 2, 33, 34, 39 i 42 na terenie miasta Nowego Sącza.

Linia nr 1:

zmiana przystanku początkowego z Kazimierza Wielkiego na Bulwar Narwiku.

Przebieg trasy: Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Husarska, Rejtana, Nawojowska, Dworzec MPK i dalej obowiązującą trasą w kierunku Żeleźnikowej Małej.

Linia nr 2:

zmiana przystanku początkowego z Kazimierza Wielkiego na Bulwar Narwiku.

Przebieg trasy: Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Husarska, Rejtana, Grodzka, Aleja Batorego, Dworzec MPK i dalej obowiązującą trasą w kierunku Bączej Kuniny.

Linie nr 33, 34, 39:

Zmiana przebiegu trasy na terenie Nowego Sącza: Dworzec MPK, Aleja Batorego,  Grodzka,  Rejtana,  Husarska, Kilińskiego, Bulwar Narwiku, Legionów i dalej obowiązującymi trasami w kierunku Podegrodzia.

Linia nr 42:

Zmiana przystanku początkowego z Młyńskiej na Bulwar Narwiku.

Przebieg trasy: Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Husarska, Rejtana, Nawojowska, Kolejowa, Dworzec MPK i dalej obowiązującą trasą w kierunku os. Helena.

Informujemy, że wszystkie osoby, które mają wykupiony ważny bilet okresowy dla linii 1, 2, 33, 34, 39 będą mogły korzystać z innych linii komunikacyjnych, przejeżdżających przez przystanki, które obowiązywały na starej trasie.

Zapraszamy do korzystania z nowych biletów przesiadkowych, które pozwolą zaplanować podróż na jednym bilecie.

Przypominamy również o możliwości skorzystania z dopłaty do biletu okresowego – ważnego na jedna linię miejską ( w strefie 0) we wszystkie dni tygodnia, bez limitu przejazdów dla osób posiadających bilet miesięczny innego przewoźnika niż MPK.

 

Udostępnij: