stacja paliw

 

 

Wszystkie stacje sieci LOTOS oferują doskonałej jakości paliwo produkowane przez Grupę LOTOS, która posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.

Grupa LOTOS dostarcza najwyższej jakości paliwa do wiodących na polskim rynku koncernów naftowych. Mają one ponad dwadzieścia parametrów tworzących jakość paliw, między innymi spełniają wyśrubowaną normę UE, wg której zawartość siarki w benzynie/ oleju napędowym nie powinna przekraczać 10 ppm (parts per million – cząstek na milion). Cały proces produkcji jest pod stałą kontrolą. Paliwo jest analizowane na każdym etapie przerobu: sprawdzeniu podlegają zarówno wszystkie komponenty, jak i gotowy produkt, także po nalaniu już do cysterny/ zbiornika.

Olej napędowy EURODIESEL LOTOS stosuje się jako paliwo do silników Diesla. Produkt spełnia wymagania Warunków Technicznych Grupy LOTOS S.A. WT 68/04.

Specyfikacja:

Gęstość w 15ºC, max, kg/m3 820÷845
Zawartość siarki, max, mg/kg 10,0
Lepkość w 40ºC, min, mm2/s 2,00÷4,50
Temperatura zapłonu, min, ºC 56
Temperatura zablokowania zimnego filtra, max, ºC
   – lato 0
   – zima -20
   – okres przejściowy -10
Indeks cetanowy, min 46,0
Liczba cetanowa, min 51,0
Badanie działania korodującego na miedzi (3h, 50°C), max 1
on ekodiesel 4,43
aktualna cena 24.11.2020
Stacja paliw dla klientów indywidualnych jest czynna:

Całodobowo

Akceptujemy płatności kartą:

Uwaga:

Dla podmiotów gospodarczych, które podpiszą stosowną umowę sprzedaż paliwa odbywa się według cen hurtowych stosowanych przez Grupę LOTOS (zgodnie z oficjalną ceną sprzedaży hurtowej Grupy LOTOS).

Ponadto istnieje możliwość tankowania pojazdów przez całą dobę przy użyciu elektronicznych kart do tankowania – szczegóły pod nr tel. 18 473 68 73.