Rozkład jazdy dla linii 15
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Mszalnica - Góry pętla)

2 3 2 2 1 1 1 1 4 2 1 2 1 2 3
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 04:45 05:25 06:10 07:30 08:05 10:00 11:40 13:15 14:10 15:25 16:20 17:25 18:20 19:20 21:15
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 04:46 05:26 06:12 07:32 08:07 10:02 11:42 13:17 14:12 15:27 16:22 17:27 18:22 19:22 21:16
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 04:47 05:27 06:13 07:33 08:08 10:03 11:43 13:19 14:14 15:29 16:23 17:28 18:23 19:23 21:17
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 04:48 05:28 06:14 07:35 08:10 10:05 11:45 13:21 14:16 15:31 16:25 17:30 18:25 19:25 21:19
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:49 05:29 06:15 07:37 08:12 10:07 11:47 13:23 14:18 15:33 16:27 17:32 18:27 19:27 21:21
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:50 05:30 06:16 07:39 08:14 10:09 11:49 13:25 14:20 15:35 16:29 17:34 18:28 19:28 21:22
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 04:51 05:31 06:17 07:40 08:15 10:10 11:50 13:26 14:21 15:36 16:30 17:35 18:29 19:29 21:23
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 04:52 05:32 06:18 07:41 08:16 10:11 11:51 13:27 14:22 15:37 16:31 17:36 18:30 19:30 21:24
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:53 05:33 06:20 07:43 08:18 10:13 11:53 13:29 14:24 15:39 16:33 17:38 18:32 19:32 21:26
179682 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:54 05:34 06:21 07:44 08:19 10:14 11:54 13:31 14:26 15:41 16:34 17:39 18:33 19:33 21:27
179680 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 04:55 05:35 06:22 07:45 08:20 10:15 11:55 13:32 14:27 15:42 16:35 17:40 18:34 19:34 21:28
179678 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 05:37 06:24 07:47 08:22 10:17 11:57 13:34 14:29 15:44 16:37 17:42 18:36 19:36 21:30
179677 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 05:38 06:25 07:48 08:23 10:18 11:58 13:35 14:30 15:45 16:38 17:43 18:37 19:37 21:31
179675 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 04:59 05:39 06:26 07:50 08:25 10:20 12:00 13:37 14:32 15:47 16:40 17:45 18:38 19:38 21:32
179672 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 05:40 06:27 07:51 08:26 10:21 12:01 13:39 14:34 15:49 16:41 17:46 18:39 19:39 21:33
179671 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 05:41 06:28 07:52 08:27 10:22 12:02 13:40 14:35 15:50 16:42 17:47 18:40 19:40 21:34
Strefa biletowa I
179504 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 05:42 06:29 07:53 08:28 10:23 12:03 13:41 14:36 15:51 16:43 17:48 18:41 19:41 21:35
179501 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 05:43 06:30 07:54 08:29 10:24 12:04 13:43 14:38 15:53 16:44 17:49 18:42 19:42 21:36
179503 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 05:44 06:31 07:55 08:30 10:25 12:05 13:44 14:39 15:54 16:45 17:50 18:43 19:43 21:37
179499 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 05:45 06:32 07:56 08:31 10:26 12:06 13:45 14:40 15:55 16:46 17:51 18:44 19:44 21:38
179497 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 05:46 06:33 07:58 08:33 10:28 12:08 13:47 14:42 15:57 16:48 17:53 18:46 19:46 21:40
179381 Mszalnica - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:07 05:47 06:34 07:59 08:34 10:29 12:09 13:48 14:43 15:58 16:49 17:54 18:47 19:47 21:41
179493 Mszalnica - Wędołek Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 05:48 06:35 08:00 08:35 10:30 12:10 13:49 14:44 15:59 16:50 17:55 18:48 19:48 21:42
179495 Mszalnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 05:49 06:36 08:01 08:36 10:31 12:11 13:50 14:45 16:00 16:51 17:56 18:49 19:49 21:43
179491 Mszalnica - Góry Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 05:51 06:38 08:03 08:38 10:33 12:13 13:52 14:47 16:02 16:53 17:58 18:51 19:51 21:45
179489 Mszalnica - Góry I Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 05:52 06:39 08:04 08:39 10:34 12:14 13:53 14:48 16:03 16:54 17:59 18:52 19:52 21:46
179487 Mszalnica - Góry pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 05:54 06:41 08:06 08:41 10:36 12:16 13:55 14:50 16:05 16:56 18:01 18:54 19:54 21:48
Numer brygady 2 3 2 2 1 1 1 1 4 2 1 2 1 2 3
27 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 04:45 05:25 06:10 07:30 08:05 10:00 11:40 13:15 14:10 15:25 16:20 17:25 18:20 19:20 21:15
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 04:46 05:26 06:12 07:32 08:07 10:02 11:42 13:17 14:12 15:27 16:22 17:27 18:22 19:22 21:16
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 04:47 05:27 06:13 07:33 08:08 10:03 11:43 13:19 14:14 15:29 16:23 17:28 18:23 19:23 21:17
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 04:48 05:28 06:14 07:35 08:10 10:05 11:45 13:21 14:16 15:31 16:25 17:30 18:25 19:25 21:19
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 04:49 05:29 06:15 07:37 08:12 10:07 11:47 13:23 14:18 15:33 16:27 17:32 18:27 19:27 21:21
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 04:50 05:30 06:16 07:39 08:14 10:09 11:49 13:25 14:20 15:35 16:29 17:34 18:28 19:28 21:22
27 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 04:51 05:31 06:17 07:40 08:15 10:10 11:50 13:26 14:21 15:36 16:30 17:35 18:29 19:29 21:23
27 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 04:52 05:32 06:18 07:41 08:16 10:11 11:51 13:27 14:22 15:37 16:31 17:36 18:30 19:30 21:24
27 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 04:53 05:33 06:20 07:43 08:18 10:13 11:53 13:29 14:24 15:39 16:33 17:38 18:32 19:32 21:26
27 01621 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 04:54 05:34 06:21 07:44 08:19 10:14 11:54 13:31 14:26 15:41 16:34 17:39 18:33 19:33 21:27
27 01631 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 04:55 05:35 06:22 07:45 08:20 10:15 11:55 13:32 14:27 15:42 16:35 17:40 18:34 19:34 21:28
27 01641 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 04:57 05:37 06:24 07:47 08:22 10:17 11:57 13:34 14:29 15:44 16:37 17:42 18:36 19:36 21:30
27 01651 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 04:58 05:38 06:25 07:48 08:23 10:18 11:58 13:35 14:30 15:45 16:38 17:43 18:37 19:37 21:31
27 01661 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 04:59 05:39 06:26 07:50 08:25 10:20 12:00 13:37 14:32 15:47 16:40 17:45 18:38 19:38 21:32
27 50051 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:00 05:40 06:27 07:51 08:26 10:21 12:01 13:39 14:34 15:49 16:41 17:46 18:39 19:39 21:33
27 50061 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:01 05:41 06:28 07:52 08:27 10:22 12:02 13:40 14:35 15:50 16:42 17:47 18:40 19:40 21:34
Strefa biletowa I
27 40261 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:02 05:42 06:29 07:53 08:28 10:23 12:03 13:41 14:36 15:51 16:43 17:48 18:41 19:41 21:35
27 40271 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:03 05:43 06:30 07:54 08:29 10:24 12:04 13:43 14:38 15:53 16:44 17:49 18:42 19:42 21:36
27 40281 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:04 05:44 06:31 07:55 08:30 10:25 12:05 13:44 14:39 15:54 16:45 17:50 18:43 19:43 21:37
27 40291 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:05 05:45 06:32 07:56 08:31 10:26 12:06 13:45 14:40 15:55 16:46 17:51 18:44 19:44 21:38
27 40301 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:06 05:46 06:33 07:58 08:33 10:28 12:08 13:47 14:42 15:57 16:48 17:53 18:46 19:46 21:40
27 40371 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Poczekaj 05:07 05:47 06:34 07:59 08:34 10:29 12:09 13:48 14:43 15:58 16:49 17:54 18:47 19:47 21:41
27 40311 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Wędołek 05:08 05:48 06:35 08:00 08:35 10:30 12:10 13:49 14:44 15:59 16:50 17:55 18:48 19:48 21:42
27 40321 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Szkoła 05:09 05:49 06:36 08:01 08:36 10:31 12:11 13:50 14:45 16:00 16:51 17:56 18:49 19:49 21:43
27 40331 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry 05:11 05:51 06:38 08:03 08:38 10:33 12:13 13:52 14:47 16:02 16:53 17:58 18:51 19:51 21:45
27 40341 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry I 05:12 05:52 06:39 08:04 08:39 10:34 12:14 13:53 14:48 16:03 16:54 17:59 18:52 19:52 21:46
27 40352 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry pętla 05:14 05:54 06:41 08:06 08:41 10:36 12:16 13:55 14:50 16:05 16:56 18:01 18:54 19:54 21:48



Kierunek: z powrotem (Mszalnica - Góry pętla -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

2 3 2 2 1 1 1 1 4 2 1 2 1 2 3
Strefa biletowa I
179487 Mszalnica - Góry pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:00 06:50 08:10 08:50 10:45 12:25 14:05 15:00 16:15 17:10 18:15 19:05 20:00 21:50
179488 Mszalnica - Góry I Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:01 06:51 08:11 08:51 10:46 12:26 14:06 15:01 16:16 17:11 18:16 19:06 20:01 21:51
179490 Mszalnica - Góry Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 06:02 06:52 08:12 08:52 10:47 12:27 14:07 15:02 16:17 17:12 18:17 19:07 20:02 21:52
179492 Mszalnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:03 06:53 08:13 08:53 10:48 12:28 14:08 15:03 16:18 17:13 18:18 19:08 20:03 21:53
179494 Mszalnica - Wędołek Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:04 06:54 08:14 08:54 10:49 12:29 14:09 15:04 16:19 17:14 18:19 19:09 20:04 21:54
179382 Mszalnica - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:05 06:55 08:15 08:55 10:50 12:30 14:10 15:05 16:20 17:15 18:20 19:10 20:05 21:55
179496 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:06 06:56 08:16 08:56 10:51 12:31 14:11 15:06 16:21 17:16 18:21 19:11 20:06 21:56
179498 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:08 06:58 08:18 08:58 10:53 12:33 14:13 15:08 16:23 17:18 18:23 19:13 20:08 21:58
179500 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:09 06:59 08:19 08:59 10:54 12:34 14:14 15:09 16:24 17:19 18:24 19:14 20:09 21:59
179502 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:10 07:00 08:20 09:00 10:55 12:35 14:15 15:10 16:25 17:20 18:25 19:15 20:10 22:00
179505 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:11 07:01 08:21 09:01 10:56 12:36 14:16 15:11 16:26 17:21 18:26 19:16 20:11 22:01
Strefa biletowa 0
179670 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:13 07:03 08:22 09:02 10:57 12:37 14:17 15:12 16:27 17:22 18:27 19:17 20:12 22:02
179673 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:14 07:04 08:23 09:03 10:58 12:38 14:18 15:13 16:28 17:23 18:28 19:18 20:13 22:03
179674 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:16 07:06 08:25 09:05 11:00 12:40 14:20 15:15 16:30 17:24 18:29 19:19 20:14 22:04
179676 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:17 07:07 08:26 09:06 11:01 12:41 14:21 15:16 16:31 17:25 18:30 19:20 20:15 22:05
179654 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:18 07:08 08:27 09:07 11:02 12:42 14:22 15:17 16:32 17:26 18:31 19:21 20:16 22:06
179679 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:20 07:10 08:29 09:09 11:04 12:44 14:24 15:19 16:34 17:28 18:33 19:23 20:18 22:08
179681 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:21 07:11 08:30 09:10 11:05 12:45 14:25 15:20 16:35 17:29 18:34 19:24 20:19 22:09
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:23 07:13 08:32 09:12 11:07 12:47 14:27 15:22 16:37 17:30 18:35 19:25 20:20 22:10
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:24 07:14 08:33 09:13 11:08 12:48 14:28 15:23 16:38 17:31 18:36 19:26 20:21 22:11
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:25 07:15 08:34 09:14 11:09 12:49 14:29 15:24 16:39 17:32 18:37 19:27 20:22 22:12
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:26 07:16 08:35 09:15 11:10 12:50 14:30 15:25 16:40 17:33 18:38 19:28 20:23 22:13
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:28 07:18 08:37 09:17 11:12 12:52 14:32 15:27 16:42 17:34 18:39 19:29 20:24 22:14
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:29 07:19 08:38 09:18 11:13 12:53 14:33 15:28 16:43 17:35 18:40 19:30 20:25 22:15
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:31 07:21 08:40 09:20 11:15 12:55 14:35 15:30 16:45 17:37 18:42 19:32 20:27 22:17
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:32 07:22 08:41 09:21 11:16 12:56 14:36 15:31 16:46 17:38 18:43 19:33 20:28 22:18
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:33 07:23 08:42 09:22 11:17 12:57 14:37 15:32 16:47 17:39 18:44 19:34 20:29 22:19
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:35 07:25 08:44 09:24 11:19 12:59 14:39 15:34 16:49 17:41 18:45 19:35 20:30 22:20
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:37 07:27 08:46 09:26 11:21 13:01 14:41 15:36 16:51 17:43 18:47 19:37 20:32 22:21
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:39 07:29 08:48 09:28 11:23 13:03 14:43 15:38 16:53 17:45 18:48 19:38 20:33 22:22
Numer brygady 2 3 2 2 1 1 1 1 4 2 1 2 1 2 3
Strefa biletowa I
30 40352 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry pętla 05:20 06:00 06:50 08:10 08:50 10:45 12:25 14:05 15:00 16:15 17:10 18:15 19:05 20:00 21:50
30 40342 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry I 05:21 06:01 06:51 08:11 08:51 10:46 12:26 14:06 15:01 16:16 17:11 18:16 19:06 20:01 21:51
30 40332 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry 05:22 06:02 06:52 08:12 08:52 10:47 12:27 14:07 15:02 16:17 17:12 18:17 19:07 20:02 21:52
30 40322 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Szkoła 05:23 06:03 06:53 08:13 08:53 10:48 12:28 14:08 15:03 16:18 17:13 18:18 19:08 20:03 21:53
30 40312 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Wędołek 05:24 06:04 06:54 08:14 08:54 10:49 12:29 14:09 15:04 16:19 17:14 18:19 19:09 20:04 21:54
30 40372 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Poczekaj 05:25 06:05 06:55 08:15 08:55 10:50 12:30 14:10 15:05 16:20 17:15 18:20 19:10 20:05 21:55
30 40302 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:26 06:06 06:56 08:16 08:56 10:51 12:31 14:11 15:06 16:21 17:16 18:21 19:11 20:06 21:56
30 40292 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:28 06:08 06:58 08:18 08:58 10:53 12:33 14:13 15:08 16:23 17:18 18:23 19:13 20:08 21:58
30 40282 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:29 06:09 06:59 08:19 08:59 10:54 12:34 14:14 15:09 16:24 17:19 18:24 19:14 20:09 21:59
30 40272 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:30 06:10 07:00 08:20 09:00 10:55 12:35 14:15 15:10 16:25 17:20 18:25 19:15 20:10 22:00
30 40262 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:31 06:11 07:01 08:21 09:01 10:56 12:36 14:16 15:11 16:26 17:21 18:26 19:16 20:11 22:01
Strefa biletowa 0
30 50062 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:32 06:13 07:03 08:22 09:02 10:57 12:37 14:17 15:12 16:27 17:22 18:27 19:17 20:12 22:02
30 50052 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:33 06:14 07:04 08:23 09:03 10:58 12:38 14:18 15:13 16:28 17:23 18:28 19:18 20:13 22:03
30 01662 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 05:34 06:16 07:06 08:25 09:05 11:00 12:40 14:20 15:15 16:30 17:24 18:29 19:19 20:14 22:04
30 01652 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 05:35 06:17 07:07 08:26 09:06 11:01 12:41 14:21 15:16 16:31 17:25 18:30 19:20 20:15 22:05
30 01642 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 05:36 06:18 07:08 08:27 09:07 11:02 12:42 14:22 15:17 16:32 17:26 18:31 19:21 20:16 22:06
30 01632 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 05:38 06:20 07:10 08:29 09:09 11:04 12:44 14:24 15:19 16:34 17:28 18:33 19:23 20:18 22:08
30 01622 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 05:39 06:21 07:11 08:30 09:10 11:05 12:45 14:25 15:20 16:35 17:29 18:34 19:24 20:19 22:09
30 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 05:40 06:23 07:13 08:32 09:12 11:07 12:47 14:27 15:22 16:37 17:30 18:35 19:25 20:20 22:10
30 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 05:41 06:24 07:14 08:33 09:13 11:08 12:48 14:28 15:23 16:38 17:31 18:36 19:26 20:21 22:11
30 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 05:42 06:25 07:15 08:34 09:14 11:09 12:49 14:29 15:24 16:39 17:32 18:37 19:27 20:22 22:12
30 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 05:43 06:26 07:16 08:35 09:15 11:10 12:50 14:30 15:25 16:40 17:33 18:38 19:28 20:23 22:13
30 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:45 06:28 07:18 08:37 09:17 11:12 12:52 14:32 15:27 16:42 17:34 18:39 19:29 20:24 22:14
30 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:46 06:29 07:19 08:38 09:18 11:13 12:53 14:33 15:28 16:43 17:35 18:40 19:30 20:25 22:15
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:48 06:31 07:21 08:40 09:20 11:15 12:55 14:35 15:30 16:45 17:37 18:42 19:32 20:27 22:17
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:49 06:32 07:22 08:41 09:21 11:16 12:56 14:36 15:31 16:46 17:38 18:43 19:33 20:28 22:18
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:50 06:33 07:23 08:42 09:22 11:17 12:57 14:37 15:32 16:47 17:39 18:44 19:34 20:29 22:19
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:51 06:35 07:25 08:44 09:24 11:19 12:59 14:39 15:34 16:49 17:41 18:45 19:35 20:30 22:20
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:52 06:37 07:27 08:46 09:26 11:21 13:01 14:41 15:36 16:51 17:43 18:47 19:37 20:32 22:21
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 05:53 06:39 07:29 08:48 09:28 11:23 13:03 14:43 15:38 16:53 17:45 18:48 19:38 20:33 22:22