Rozkład jazdy dla linii 4
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 1 -> Ruchu Ludowego - pętla)

2 4 2 2 3 2 2 1 2 4
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 07:35 08:55 10:10 12:35 14:30 15:10 15:40 16:40
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:36 08:56 10:11 12:36 14:31 15:11 15:41 16:41
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 07:37 08:57 10:12 12:37 14:32 15:12 15:42 16:42
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 07:39 08:59 10:14 12:39 14:34 15:14 15:44 16:44
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 09:01 10:16 12:41 14:36 15:16 15:46 16:46
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 07:44 09:04 10:19 12:44 14:39 15:19 15:49 16:49
179850 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 07:46 09:06 10:21 12:46 14:41 15:21 15:51 16:51
179849 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 07:47 09:07 10:22 12:47 14:42 15:22 15:52 16:52
179847 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:08 07:48 09:08 10:23 12:48 14:43 15:23 15:53 16:53
179845 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:09 07:49 09:09 10:24 12:49 14:44 15:24 15:54 16:54
179841 Kusocińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:10 07:50 09:10 10:25 12:50 14:45 15:25 15:55 16:55
179838 Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:12 07:51 09:11 10:26 12:51 14:46 15:26 15:57 16:56
179819 Brzeziny - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:13 07:53 09:13 10:28 12:53 14:48 15:28 15:58 16:58
179821 Brzeziny - Bielowicka Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:14 07:54 09:14 10:29 12:54 14:49 15:29 15:59 16:59
179823 Brzeziny - Osiedlowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:15 07:55 09:15 10:30 12:55 14:50 15:30 16:00 17:00
179825 Pienińska Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:16 07:56 09:16 10:31 12:56 14:51 15:31 16:01 17:01
179827 Kręta Widok Wyeksportuj do PDF 07:17
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:19
179867 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:20
179303 Juranda - Kręta Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:57 09:17 10:32 12:57 14:52 15:32 16:02 17:02
179304 Juranda - Gorczańska Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:58 09:18 10:33 12:58 14:53 15:33 16:03 17:03
179302 Juranda - Mała Poręba Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:59 09:19 10:34 12:59 14:54 15:34 16:04 17:04
179301 Stadnickich Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 08:00 09:20 10:35 13:00 14:55 15:35 16:05 17:05
179300 Ruchu Ludowego Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 08:02 09:22 10:37 13:02 14:57 15:37 16:06 17:07
179299 Ruchu Ludowego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 08:03 09:23 10:38 13:03 14:58 15:38 16:07 17:08
Numer brygady 2 4 2 2 3 2 2 1 2 4
25 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1 07:35 08:55 10:10 12:35 14:30 15:10 15:40 16:40
25 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 07:36 08:56 10:11 12:36 14:31 15:11 15:41 16:41
25 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 07:37 08:57 10:12 12:37 14:32 15:12 15:42 16:42
25 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 07:39 08:59 10:14 12:39 14:34 15:14 15:44 16:44
25 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 07:41 09:01 10:16 12:41 14:36 15:16 15:46 16:46
25 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 07:05 07:44 09:04 10:19 12:44 14:39 15:19 15:49 16:49
25 00751 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 07:06 07:46 09:06 10:21 12:46 14:41 15:21 15:51 16:51
25 00761 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 07:07 07:47 09:07 10:22 12:47 14:42 15:22 15:52 16:52
25 00771 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 06:30 07:08 07:48 09:08 10:23 12:48 14:43 15:23 15:53 16:53
25 00781 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 06:31 07:09 07:49 09:09 10:24 12:49 14:44 15:24 15:54 16:54
25 00801 Widok Wyeksportuj do PDF Kusocińskiego 06:32 07:10 07:50 09:10 10:25 12:50 14:45 15:25 15:55 16:55
25 00812 Widok Wyeksportuj do PDF Graniczna 06:33 07:12 07:51 09:11 10:26 12:51 14:46 15:26 15:57 16:56
25 00911 Widok Wyeksportuj do PDF Brzeziny - Grunwaldzka 06:35 07:13 07:53 09:13 10:28 12:53 14:48 15:28 15:58 16:58
25 00901 Widok Wyeksportuj do PDF Brzeziny - Bielowicka 06:36 07:14 07:54 09:14 10:29 12:54 14:49 15:29 15:59 16:59
25 00891 Widok Wyeksportuj do PDF Brzeziny - Osiedlowa 06:37 07:15 07:55 09:15 10:30 12:55 14:50 15:30 16:00 17:00
25 00881 Widok Wyeksportuj do PDF Pienińska 06:38 07:16 07:56 09:16 10:31 12:56 14:51 15:31 16:01 17:01
25 00871 Widok Wyeksportuj do PDF Kręta 07:17
25 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 07:19
25 00672 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 07:20
25 02121 Widok Wyeksportuj do PDF Juranda - Kręta 06:39 07:57 09:17 10:32 12:57 14:52 15:32 16:02 17:02
25 02131 Widok Wyeksportuj do PDF Juranda - Gorczańska 06:40 07:58 09:18 10:33 12:58 14:53 15:33 16:03 17:03
25 02141 Widok Wyeksportuj do PDF Juranda - Mała Poręba 06:41 07:59 09:19 10:34 12:59 14:54 15:34 16:04 17:04
25 02151 Widok Wyeksportuj do PDF Stadnickich 06:42 08:00 09:20 10:35 13:00 14:55 15:35 16:05 17:05
25 02161 Widok Wyeksportuj do PDF Ruchu Ludowego 06:43 08:02 09:22 10:37 13:02 14:57 15:37 16:06 17:07
25 02171 Widok Wyeksportuj do PDF Ruchu Ludowego - pętla 06:44 08:03 09:23 10:38 13:03 14:58 15:38 16:07 17:08

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Ruchu Ludowego - pętla -> Długosza - Planty)

1 2 4 2 2 3 2 2 1 2 4
179299 Ruchu Ludowego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 08:20 09:25 10:50 13:30 15:05 15:45 16:20 17:15
179298 Ruchu Ludowego Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 08:21 09:26 10:51 13:31 15:06 15:46 16:21 17:16
179296 Stadnickich Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 08:22 09:27 10:52 13:32 15:07 15:47 16:22 17:17
179297 Juranda - Mała Poręba Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 08:24 09:28 10:54 13:34 15:09 15:49 16:23 17:19
179294 Juranda - Gorczańska Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 08:25 09:29 10:55 13:35 15:10 15:50 16:24 17:20
179295 Juranda - Kręta Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 08:26 09:30 10:56 13:36 15:11 15:51 16:25 17:21
179868 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:25
179866 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:26
179864 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:27
179862 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:28
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:29
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:30
179826 Kręta Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:32
179824 Pienińska Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:57 07:33 08:27 09:31 10:57 13:37 15:12 15:52 16:26 17:22
179822 Brzeziny - Osiedlowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:58 07:34 08:28 09:32 10:58 13:38 15:13 15:53 16:27 17:23
179820 Brzeziny - Bielowicka Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 06:59 07:35 08:29 09:33 10:59 13:39 15:14 15:54 16:28 17:24
179818 Brzeziny - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:00 07:36 08:30 09:34 11:00 13:40 15:15 15:55 16:29 17:25
179839 Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:02 07:37 08:32 09:36 11:02 13:41 15:17 15:57 16:30 17:27
179840 Kusocińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:03 07:39 08:33 09:37 11:03 13:43 15:18 15:58 16:32 17:28
179844 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:04 07:40 08:34 09:38 11:04 13:44 15:19 15:59 16:33 17:29
179846 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:05 07:41 08:35 09:39 11:05 13:45 15:20 16:00 16:34 17:30
179848 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:06 07:42 08:36 09:40 11:06 13:46 15:21 16:01 16:35 17:31
179851 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:07 07:43 08:37 09:41 11:07 13:47 15:22 16:02 16:36 17:32
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:09 07:45 08:39 09:43 11:09 13:49 15:24
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 16:04 16:38 17:34
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:11 07:47 08:41 09:45 11:11 13:51 15:26
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:13 07:49 08:43 09:47 11:13 13:53 15:28
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:15 07:50 08:45 09:49 11:15 13:54 15:30
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:16 07:51 08:46 09:50 11:16 13:55 15:31
Numer brygady 1 2 4 2 2 3 2 2 1 2 4
29 02171 Widok Wyeksportuj do PDF Ruchu Ludowego - pętla 06:50 08:20 09:25 10:50 13:30 15:05 15:45 16:20 17:15
29 02162 Widok Wyeksportuj do PDF Ruchu Ludowego 06:51 08:21 09:26 10:51 13:31 15:06 15:46 16:21 17:16
29 02152 Widok Wyeksportuj do PDF Stadnickich 06:52 08:22 09:27 10:52 13:32 15:07 15:47 16:22 17:17
29 02142 Widok Wyeksportuj do PDF Juranda - Mała Poręba 06:54 08:24 09:28 10:54 13:34 15:09 15:49 16:23 17:19
29 02132 Widok Wyeksportuj do PDF Juranda - Gorczańska 06:55 08:25 09:29 10:55 13:35 15:10 15:50 16:24 17:20
29 02122 Widok Wyeksportuj do PDF Juranda - Kręta 06:56 08:26 09:30 10:56 13:36 15:11 15:51 16:25 17:21
29 00671 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:13 07:25
29 00682 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:14 07:26
29 00692 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:15 07:27
29 00702 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:16 07:28
29 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:17 07:29
29 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 06:18 07:30
29 00872 Widok Wyeksportuj do PDF Kręta 06:20 07:32
29 00882 Widok Wyeksportuj do PDF Pienińska 06:21 06:57 07:33 08:27 09:31 10:57 13:37 15:12 15:52 16:26 17:22
29 00892 Widok Wyeksportuj do PDF Brzeziny - Osiedlowa 06:22 06:58 07:34 08:28 09:32 10:58 13:38 15:13 15:53 16:27 17:23
29 00902 Widok Wyeksportuj do PDF Brzeziny - Bielowicka 06:23 06:59 07:35 08:29 09:33 10:59 13:39 15:14 15:54 16:28 17:24
29 00912 Widok Wyeksportuj do PDF Brzeziny - Grunwaldzka 06:24 07:00 07:36 08:30 09:34 11:00 13:40 15:15 15:55 16:29 17:25
29 00811 Widok Wyeksportuj do PDF Graniczna 06:25 07:02 07:37 08:32 09:36 11:02 13:41 15:17 15:57 16:30 17:27
29 00802 Widok Wyeksportuj do PDF Kusocińskiego 06:27 07:03 07:39 08:33 09:37 11:03 13:43 15:18 15:58 16:32 17:28
29 00782 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 06:28 07:04 07:40 08:34 09:38 11:04 13:44 15:19 15:59 16:33 17:29
29 00772 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 06:29 07:05 07:41 08:35 09:39 11:05 13:45 15:20 16:00 16:34 17:30
29 00762 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 06:30 07:06 07:42 08:36 09:40 11:06 13:46 15:21 16:01 16:35 17:31
29 00752 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 06:31 07:07 07:43 08:37 09:41 11:07 13:47 15:22 16:02 16:36 17:32
29 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:33 07:09 07:45 08:39 09:43 11:09 13:49 15:24
29 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 16:04 16:38 17:34
29 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:35 07:11 07:47 08:41 09:45 11:11 13:51 15:26
29 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:37 07:13 07:49 08:43 09:47 11:13 13:53 15:28
29 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:38 07:15 07:50 08:45 09:49 11:15 13:54 15:30
29 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:39 07:16 07:51 08:46 09:50 11:16 13:55 15:31

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)