Rozkład jazdy dla linii 24
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Stary Sącz - Stawy pętla)

7 3 1 4 6 1 4 1 6 3 1 3 1 1 6 1 7 4 4
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 08:15 08:55 09:15 10:00 10:35 11:15 13:05 14:15 14:45 15:50 16:35 18:15 19:15 20:15 20:45 21:05 22:30
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 08:17 08:57 09:17 10:02 10:37 11:17 13:07 14:17 14:47 15:52 16:37 18:16 19:16 20:16 20:46 21:06 22:31
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:18 08:58 09:18 10:03 10:38 11:18 13:08 14:18 14:48 15:53 16:38 18:17 19:17 20:17 20:47 21:07 22:32
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 08:20 09:00 09:20 10:05 10:40 11:20 13:10 14:20 14:50 15:55 16:40 18:18 19:18 20:18 20:48 21:08 22:33
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 08:22 09:02 09:22 10:07 10:42 11:22 13:12 14:22 14:52 15:57 16:42 18:20 19:20 20:20 20:50 21:09 22:34
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 04:55 06:05 08:24 09:04 09:24 10:09 10:44 11:24 13:14 14:24 14:54 15:59 16:44 18:22 19:22 20:21 20:51 21:11 22:36
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 04:56 06:06 08:26 09:06 09:26 10:11 10:46 11:26 13:16 14:26 14:56 16:01 16:46 18:23 19:23 20:22 20:52 21:12 22:37
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 06:07 08:27 09:07 09:27 10:12 10:47 11:27 13:17 14:27 14:57 16:02 16:47 18:24 19:24 20:23 20:53 21:13 22:38
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 06:08 08:28 09:08 09:28 10:13 10:48 11:28 13:18 14:28 14:58 16:03 16:48 18:25 19:25 20:24 20:54 21:14 22:39
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 04:59 06:09 08:29 09:09 09:29 10:14 10:49 11:29 13:19 14:29 14:59 16:04 16:49 18:26 19:26 20:25 20:55 21:15 22:40
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:10 08:31 09:11 09:31 10:16 10:51 11:31 13:21 14:31 15:01 16:06 16:51 18:28 19:27 20:26 20:56 21:16 22:41
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 06:11 08:32 09:12 09:32 10:17 10:52 11:32 13:22 14:32 15:02 16:07 16:52 18:29 19:28 20:27 20:57 21:17 22:42
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 06:12 08:33 09:13 09:33 10:18 10:53 11:33 13:23 14:33 15:03 16:08 16:53 18:30 19:29 20:28 20:58 21:18 22:43
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 06:13 08:34 09:14 09:34 10:19 10:54 11:34 13:24 14:34 15:04 16:09 16:54 18:31 19:30 20:29 20:59 21:19 22:44
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 06:14 08:35 09:15 09:35 10:20 10:55 11:35 13:25 14:35 15:05 16:10 16:55 18:32 19:31 20:30 21:00 21:20 22:45
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 06:15 08:36 09:16 09:36 10:21 10:56 11:36 13:26 14:36 15:06 16:11 16:56 18:33 19:32 20:31 21:01 21:21 22:46
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:07 06:16 08:37 09:17 09:37 10:22 10:57 11:37 13:27 14:37 15:07 16:12 16:57 18:34 19:33 20:32 21:02 21:22 22:47
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 06:17 08:38 09:18 09:38 10:23 10:58 11:38 13:28 14:38 15:08 16:13 16:58 18:35 19:34 20:33 21:03 21:23 22:48
179632 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 06:19 08:40 09:20 09:40 10:25 11:00 11:40 13:30 14:40 15:10 16:15 17:00 18:37 19:36 20:35 21:05 21:25 22:50
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 06:21 08:42 09:22 09:42 10:27 11:02 11:42 13:32 14:42 15:12 16:17 17:02 18:39 19:38 20:37 21:07 21:27 22:52
179406 Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) Widok Wyeksportuj do PDF
179407 Stary Sącz - Stawy pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 7 3 1 4 6 1 4 1 6 3 1 3 1 1 6 1 7 4 4
22 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 08:15 08:55 09:15 10:00 10:35 11:15 13:05 14:15 14:45 15:50 16:35 18:15 19:15 20:15 20:45 21:05 22:30
22 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 08:17 08:57 09:17 10:02 10:37 11:17 13:07 14:17 14:47 15:52 16:37 18:16 19:16 20:16 20:46 21:06 22:31
22 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 08:18 08:58 09:18 10:03 10:38 11:18 13:08 14:18 14:48 15:53 16:38 18:17 19:17 20:17 20:47 21:07 22:32
22 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 08:20 09:00 09:20 10:05 10:40 11:20 13:10 14:20 14:50 15:55 16:40 18:18 19:18 20:18 20:48 21:08 22:33
22 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 08:22 09:02 09:22 10:07 10:42 11:22 13:12 14:22 14:52 15:57 16:42 18:20 19:20 20:20 20:50 21:09 22:34
22 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 04:55 06:05 08:24 09:04 09:24 10:09 10:44 11:24 13:14 14:24 14:54 15:59 16:44 18:22 19:22 20:21 20:51 21:11 22:36
22 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 04:56 06:06 08:26 09:06 09:26 10:11 10:46 11:26 13:16 14:26 14:56 16:01 16:46 18:23 19:23 20:22 20:52 21:12 22:37
22 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 04:57 06:07 08:27 09:07 09:27 10:12 10:47 11:27 13:17 14:27 14:57 16:02 16:47 18:24 19:24 20:23 20:53 21:13 22:38
22 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 04:58 06:08 08:28 09:08 09:28 10:13 10:48 11:28 13:18 14:28 14:58 16:03 16:48 18:25 19:25 20:24 20:54 21:14 22:39
22 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 04:59 06:09 08:29 09:09 09:29 10:14 10:49 11:29 13:19 14:29 14:59 16:04 16:49 18:26 19:26 20:25 20:55 21:15 22:40
22 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:01 06:10 08:31 09:11 09:31 10:16 10:51 11:31 13:21 14:31 15:01 16:06 16:51 18:28 19:27 20:26 20:56 21:16 22:41
22 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:02 06:11 08:32 09:12 09:32 10:17 10:52 11:32 13:22 14:32 15:02 16:07 16:52 18:29 19:28 20:27 20:57 21:17 22:42
22 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:03 06:12 08:33 09:13 09:33 10:18 10:53 11:33 13:23 14:33 15:03 16:08 16:53 18:30 19:29 20:28 20:58 21:18 22:43
22 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:04 06:13 08:34 09:14 09:34 10:19 10:54 11:34 13:24 14:34 15:04 16:09 16:54 18:31 19:30 20:29 20:59 21:19 22:44
22 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:05 06:14 08:35 09:15 09:35 10:20 10:55 11:35 13:25 14:35 15:05 16:10 16:55 18:32 19:31 20:30 21:00 21:20 22:45
22 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:06 06:15 08:36 09:16 09:36 10:21 10:56 11:36 13:26 14:36 15:06 16:11 16:56 18:33 19:32 20:31 21:01 21:21 22:46
Strefa biletowa I
22 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:07 06:16 08:37 09:17 09:37 10:22 10:57 11:37 13:27 14:37 15:07 16:12 16:57 18:34 19:33 20:32 21:02 21:22 22:47
22 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:08 06:17 08:38 09:18 09:38 10:23 10:58 11:38 13:28 14:38 15:08 16:13 16:58 18:35 19:34 20:33 21:03 21:23 22:48
22 20031 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:10 06:19 08:40 09:20 09:40 10:25 11:00 11:40 13:30 14:40 15:10 16:15 17:00 18:37 19:36 20:35 21:05 21:25 22:50
22 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 05:12 06:21 08:42 09:22 09:42 10:27 11:02 11:42 13:32 14:42 15:12 16:17 17:02 18:39 19:38 20:37 21:07 21:27 22:52
22 20241 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Wielki Wygon (targ)
22 20251 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Stawy pętla

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Stary Sącz - Stawy pętla -> Rynek)

7 3 6 1 4 6 1 4 1 6 3 1 3 1 1 6 1 7 4 4
Strefa biletowa I
179407 Stary Sącz - Stawy pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179408 Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) Widok Wyeksportuj do PDF
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 06:30 07:55 09:25 09:45 10:15 10:40 11:20 12:00 13:45 14:52 15:45 16:50 17:15 19:20 20:15 21:00 21:25 22:00 22:55
179624 Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 06:31 07:56 09:26 09:46 10:16 10:41 11:21 12:01 13:46 14:53 15:46 16:51 17:16 19:21 20:16 21:01 21:26 22:01 22:56
179631 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 06:33 07:58 09:28 09:48 10:18 10:43 11:23 12:03 13:48 14:55 15:48 16:53 17:18 19:23 20:18 21:03 21:28 22:03 22:58
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:35 08:00 09:30 09:50 10:20 10:45 11:25 12:05 13:50 14:57 15:50 16:55 17:20 19:25 20:20 21:05 21:30 22:05 23:00
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:36 08:01 09:31 09:51 10:21 10:46 11:26 12:06 13:51 14:58 15:51 16:56 17:21 19:26 20:21 21:06 21:31 22:06 23:01
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 06:37 08:02 09:32 09:52 10:22 10:47 11:27 12:07 13:52 14:59 15:52 16:57 17:22 19:27 20:22 21:07 21:32 22:07 23:02
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:39 08:04 09:34 09:54 10:24 10:49 11:29 12:09 13:54 15:01 15:54 16:59 17:24 19:28 20:23 21:08 21:33 22:08 23:03
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:41 08:06 09:36 09:56 10:26 10:51 11:31 12:11 13:56 15:03 15:56 17:01 17:26 19:29 20:24 21:09 21:34 22:09 23:04
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:42 08:07 09:37 09:57 10:27 10:52 11:32 12:12 13:57 15:04 15:57 17:02 17:27 19:30 20:25 21:10 21:35 22:10 23:05
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:44 08:09 09:39 09:59 10:29 10:54 11:34 12:14 13:59 15:06 15:59 17:04 17:29 19:31 20:26 21:11 21:36 22:11 23:06
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:45 08:11 09:41 10:01 10:31 10:56 11:36 12:16 14:01 15:08 16:01 17:06 17:31 19:32 20:27 21:12 21:37 22:12 23:08
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:46 08:12 09:42 10:02 10:32 10:57 11:37 12:17 14:02 15:09 16:02 17:07 17:32 19:33 20:29 21:14 21:39 22:14 23:10
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:47 08:13 09:43 10:03 10:33 10:58 11:38 12:18 14:03 15:10 16:03 17:08 17:33 19:34 20:30 21:15 21:40 22:15 23:11
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:48 08:14 09:44 10:04 10:34 10:59 11:39 12:19 14:04 15:11 16:04 17:09 17:34 19:35 20:31 21:16 21:41 22:16 23:12
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:50 08:16 09:46 10:06 10:36 11:01 11:41 12:21 14:06 15:13 16:06 17:11 17:36 19:36 21:18 22:18
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:32 21:43 23:14
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:52 08:18 09:48 10:08 10:38 11:03 11:43 12:23 14:08 15:15 16:08 17:13 17:38 19:38 21:19 22:19
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:53 08:19 09:49 10:09 10:39 11:04 11:44 12:24 14:09 15:16 16:09 17:14 17:39 19:39 21:20 22:20
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:54 08:21 09:51 10:11 10:41 11:06 11:46 12:26 14:11 15:18 16:11 17:16 17:41 19:41 21:21 22:21
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:56 08:23 09:53 10:13 10:43 11:08 11:48 12:28 14:13 15:20 16:13 17:18 17:43 19:43 21:23 22:23
Numer brygady 7 3 6 1 4 6 1 4 1 6 3 1 3 1 1 6 1 7 4 4
Strefa biletowa I
22 20251 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Stawy pętla
22 20242 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Wielki Wygon (targ)
22 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 05:15 06:30 07:55 09:25 09:45 10:15 10:40 11:20 12:00 13:45 14:52 15:45 16:50 17:15 19:20 20:15 21:00 21:25 22:00 22:55
22 20082 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich 05:16 06:31 07:56 09:26 09:46 10:16 10:41 11:21 12:01 13:46 14:53 15:46 16:51 17:16 19:21 20:16 21:01 21:26 22:01 22:56
22 20032 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:18 06:33 07:58 09:28 09:48 10:18 10:43 11:23 12:03 13:48 14:55 15:48 16:53 17:18 19:23 20:18 21:03 21:28 22:03 22:58
22 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:20 06:35 08:00 09:30 09:50 10:20 10:45 11:25 12:05 13:50 14:57 15:50 16:55 17:20 19:25 20:20 21:05 21:30 22:05 23:00
22 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:21 06:36 08:01 09:31 09:51 10:21 10:46 11:26 12:06 13:51 14:58 15:51 16:56 17:21 19:26 20:21 21:06 21:31 22:06 23:01
Strefa biletowa 0
22 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:22 06:37 08:02 09:32 09:52 10:22 10:47 11:27 12:07 13:52 14:59 15:52 16:57 17:22 19:27 20:22 21:07 21:32 22:07 23:02
22 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:24 06:39 08:04 09:34 09:54 10:24 10:49 11:29 12:09 13:54 15:01 15:54 16:59 17:24 19:28 20:23 21:08 21:33 22:08 23:03
22 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:26 06:41 08:06 09:36 09:56 10:26 10:51 11:31 12:11 13:56 15:03 15:56 17:01 17:26 19:29 20:24 21:09 21:34 22:09 23:04
22 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:27 06:42 08:07 09:37 09:57 10:27 10:52 11:32 12:12 13:57 15:04 15:57 17:02 17:27 19:30 20:25 21:10 21:35 22:10 23:05
22 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:29 06:44 08:09 09:39 09:59 10:29 10:54 11:34 12:14 13:59 15:06 15:59 17:04 17:29 19:31 20:26 21:11 21:36 22:11 23:06
22 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:30 06:45 08:11 09:41 10:01 10:31 10:56 11:36 12:16 14:01 15:08 16:01 17:06 17:31 19:32 20:27 21:12 21:37 22:12 23:08
22 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:31 06:46 08:12 09:42 10:02 10:32 10:57 11:37 12:17 14:02 15:09 16:02 17:07 17:32 19:33 20:29 21:14 21:39 22:14 23:10
22 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:32 06:47 08:13 09:43 10:03 10:33 10:58 11:38 12:18 14:03 15:10 16:03 17:08 17:33 19:34 20:30 21:15 21:40 22:15 23:11
22 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:33 06:48 08:14 09:44 10:04 10:34 10:59 11:39 12:19 14:04 15:11 16:04 17:09 17:34 19:35 20:31 21:16 21:41 22:16 23:12
22 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:34 06:50 08:16 09:46 10:06 10:36 11:01 11:41 12:21 14:06 15:13 16:06 17:11 17:36 19:36 21:18 22:18
22 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:32 21:43 23:14
22 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:35 06:52 08:18 09:48 10:08 10:38 11:03 11:43 12:23 14:08 15:15 16:08 17:13 17:38 19:38 21:19 22:19
22 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:36 06:53 08:19 09:49 10:09 10:39 11:04 11:44 12:24 14:09 15:16 16:09 17:14 17:39 19:39 21:20 22:20
22 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:37 06:54 08:21 09:51 10:11 10:41 11:06 11:46 12:26 14:11 15:18 16:11 17:16 17:41 19:41 21:21 22:21
22 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:39 06:56 08:23 09:53 10:13 10:43 11:08 11:48 12:28 14:13 15:20 16:13 17:18 17:43 19:43 21:23 22:23

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)