Rozkład jazdy dla linii 47
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Kadcza - Szkoła)

2 1 2 1 1 1 3 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:35 09:45 11:55 13:20 15:15 17:20
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:37 09:47 11:57 13:22 15:17 17:22
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:38 09:48 11:58 13:23 15:18 17:23
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:40 09:50 12:00 13:25 15:20 17:25
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:42 09:52 12:02 13:27 15:22 17:27
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 04:50 05:55 06:32 07:44 09:54 12:04 13:29 15:24 17:29
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 04:51 05:56 06:34 07:46 09:56 12:06 13:31 15:26 17:31
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 04:52 05:57 06:35 07:47 09:57 12:07 13:32 15:27 17:32
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 04:53 05:58 06:36 07:48 09:58 12:08 13:33 15:28 17:33
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 04:54 05:59 06:37 07:49 09:59 12:09 13:34 15:29 17:34
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 04:56 06:01 06:38 07:51 10:01 12:11 13:36 15:31 17:36
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 06:02 06:39 07:52 10:02 12:12 13:37 15:32 17:37
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 06:03 06:40 07:53 10:03 12:13 13:38 15:33 17:38
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 04:59 06:04 06:41 07:54 10:04 12:14 13:39 15:34 17:39
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 06:05 06:42 07:55 10:05 12:15 13:40 15:35 17:40
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:06 06:43 07:56 10:06 12:16 13:41 15:36 17:41
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 06:07 06:44 07:57 10:07 12:17 13:42 15:37 17:42
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 06:08 06:45 07:58 10:08 12:18 13:43 15:38 17:43
179632 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 06:10 06:47 08:00 10:10 12:20 13:45 15:40 17:45
179306 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 06:13 06:50 08:03 10:13 12:23 13:48 15:43 17:48
179291 Stary Sącz - Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 06:14 06:51 08:04 10:14 12:24 13:49 15:44 17:49
179293 Stary Sącz - Piłsudskiego II Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 06:15 06:52 08:05 10:15 12:25 13:50 15:45 17:50
179292 Mostki - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 06:16 06:53 08:06 10:16 12:26 13:51 15:46 17:51
179289 Mostki Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 06:18 06:55 08:08 10:18 12:28 13:53 15:48 17:53
179290 Gołkowice Dolne I Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 06:19 06:56 08:09 10:19 12:29 13:54 15:49 17:54
179288 Gołkowice Dolne RSP Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 06:20 06:57 08:10 10:20 12:30 13:55 15:50 17:55
179287 Gołkowice Górne I Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 06:21 06:58 08:11 10:21 12:31 13:56 15:51 17:56
179284 Gaboń - Osada Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 06:24 07:01 08:14 10:24 12:34 13:59 15:54 17:59
179283 Gaboń - Przychód Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:25 07:02 08:15 10:25 12:35 14:00 15:55 18:00
196950 Gaboń Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:26 07:03 08:16 10:26 12:36 14:01 15:56 18:01
196952 Kadcza - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:28 07:05 08:18 10:28 12:38 14:03 15:58 18:03
Numer brygady 2 1 2 1 1 1 3 1 1
31 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:25 07:35 09:45 11:55 13:20 15:15 17:20
31 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:27 07:37 09:47 11:57 13:22 15:17 17:22
31 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:28 07:38 09:48 11:58 13:23 15:18 17:23
31 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:29 07:40 09:50 12:00 13:25 15:20 17:25
31 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:31 07:42 09:52 12:02 13:27 15:22 17:27
31 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 04:50 05:55 06:32 07:44 09:54 12:04 13:29 15:24 17:29
31 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 04:51 05:56 06:34 07:46 09:56 12:06 13:31 15:26 17:31
31 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 04:52 05:57 06:35 07:47 09:57 12:07 13:32 15:27 17:32
31 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 04:53 05:58 06:36 07:48 09:58 12:08 13:33 15:28 17:33
31 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 04:54 05:59 06:37 07:49 09:59 12:09 13:34 15:29 17:34
31 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 04:56 06:01 06:38 07:51 10:01 12:11 13:36 15:31 17:36
31 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 04:57 06:02 06:39 07:52 10:02 12:12 13:37 15:32 17:37
31 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 04:58 06:03 06:40 07:53 10:03 12:13 13:38 15:33 17:38
31 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 04:59 06:04 06:41 07:54 10:04 12:14 13:39 15:34 17:39
31 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:00 06:05 06:42 07:55 10:05 12:15 13:40 15:35 17:40
31 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:01 06:06 06:43 07:56 10:06 12:16 13:41 15:36 17:41
Strefa biletowa I
31 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:02 06:07 06:44 07:57 10:07 12:17 13:42 15:37 17:42
31 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:03 06:08 06:45 07:58 10:08 12:18 13:43 15:38 17:43
31 20031 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:05 06:10 06:47 08:00 10:10 12:20 13:45 15:40 17:45
31 20071 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 05:08 06:13 06:50 08:03 10:13 12:23 13:48 15:43 17:48
31 20431 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego 05:09 06:14 06:51 08:04 10:14 12:24 13:49 15:44 17:49
31 20441 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego II 05:10 06:15 06:52 08:05 10:15 12:25 13:50 15:45 17:50
31 20451 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki - Poczekaj 05:11 06:16 06:53 08:06 10:16 12:26 13:51 15:46 17:51
31 20461 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki 05:13 06:18 06:55 08:08 10:18 12:28 13:53 15:48 17:53
31 20471 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne I 05:14 06:19 06:56 08:09 10:19 12:29 13:54 15:49 17:54
31 20481 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne RSP 05:15 06:20 06:57 08:10 10:20 12:30 13:55 15:50 17:55
31 20491 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Górne I 05:16 06:21 06:58 08:11 10:21 12:31 13:56 15:51 17:56
31 20521 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Osada 05:19 06:24 07:01 08:14 10:24 12:34 13:59 15:54 17:59
31 20531 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Przychód 05:20 06:25 07:02 08:15 10:25 12:35 14:00 15:55 18:00
31 20551 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń 05:21 06:26 07:03 08:16 10:26 12:36 14:01 15:56 18:01
31 20561 Widok Wyeksportuj do PDF Kadcza - Szkoła 05:23 06:28 07:05 08:18 10:28 12:38 14:03 15:58 18:03



Kierunek: z powrotem (Kadcza - Szkoła -> Rynek)

2 1 2 1 1 1 3 1 1
Strefa biletowa I
196952 Kadcza - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:40 07:20 08:30 10:40 12:50 14:15 16:20 18:25
196948 Gaboń Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:42 07:22 08:32 10:42 12:52 14:17 16:22 18:27
179280 Gaboń - Przychód Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:43 07:23 08:33 10:43 12:53 14:18 16:23 18:28
179281 Gaboń - Osada Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:44 07:24 08:34 10:44 12:54 14:19 16:24 18:29
179277 Gołkowice Górne I Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:47 07:27 08:37 10:47 12:57 14:22 16:27 18:32
179276 Gołkowice Dolne RSP Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:49 07:29 08:39 10:49 12:59 14:24 16:29 18:34
179275 Gołkowice Dolne I Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:50 07:30 08:40 10:50 13:00 14:25 16:30 18:35
179272 Mostki Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:52 07:32 08:42 10:52 13:02 14:27 16:32 18:37
179274 Mostki - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:53 07:33 08:43 10:53 13:03 14:28 16:33 18:38
179273 Stary Sącz - Piłsudskiego II Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:55 07:35 08:45 10:55 13:05 14:30 16:35 18:40
179271 Stary Sącz - Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:56 07:36 08:46 10:56 13:06 14:31 16:36 18:41
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:57 07:37 08:47 10:57 13:07 14:32 16:37 18:42
179624 Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:58 07:38 08:48 10:58 13:08 14:33 16:38 18:43
179631 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:00 07:40 08:50 11:00 13:10 14:35 16:40 18:45
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:02 07:42 08:52 11:02 13:12 14:37 16:42 18:47
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:03 07:43 08:53 11:03 13:13 14:38 16:43 18:48
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:04 07:44 08:54 11:04 13:14 14:39 16:44 18:49
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:06 07:46 08:56 11:06 13:16 14:41 16:46 18:51
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:08 07:48 08:58 11:08 13:18 14:43 16:48 18:52
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 07:09 07:49 08:59 11:09 13:19 14:44 16:49 18:53
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 07:11 07:51 09:01 11:11 13:21 14:46 16:51 18:54
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:13 07:53 09:03 11:13 13:23 14:48 16:53 18:55
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 07:14 07:54 09:04 11:14 13:24 14:49 16:54 18:56
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:15 07:55 09:05 11:15 13:25 14:50 16:55 18:57
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:16 07:56 09:06 11:16 13:26 14:51 16:56 18:58
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:18 07:58 09:08 11:18 13:28 14:53 16:58 19:00
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:20 08:00 09:10 11:20 13:30 14:55 17:00 19:02
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:21 08:01 09:11 11:21 13:31 14:56 17:01 19:03
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:23 08:03 09:13 11:23 13:33 14:58 17:03 19:05
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:25 08:05 09:15 11:25 13:35 15:00 17:05 19:07
Numer brygady 2 1 2 1 1 1 3 1 1
Strefa biletowa I
30 20561 Widok Wyeksportuj do PDF Kadcza - Szkoła 05:30 06:40 07:20 08:30 10:40 12:50 14:15 16:20 18:25
30 20552 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń 05:32 06:42 07:22 08:32 10:42 12:52 14:17 16:22 18:27
30 20532 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Przychód 05:33 06:43 07:23 08:33 10:43 12:53 14:18 16:23 18:28
30 20522 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Osada 05:34 06:44 07:24 08:34 10:44 12:54 14:19 16:24 18:29
30 20492 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Górne I 05:37 06:47 07:27 08:37 10:47 12:57 14:22 16:27 18:32
30 20482 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne RSP 05:39 06:49 07:29 08:39 10:49 12:59 14:24 16:29 18:34
30 20472 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne I 05:40 06:50 07:30 08:40 10:50 13:00 14:25 16:30 18:35
30 20462 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki 05:42 06:52 07:32 08:42 10:52 13:02 14:27 16:32 18:37
30 20452 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki - Poczekaj 05:43 06:53 07:33 08:43 10:53 13:03 14:28 16:33 18:38
30 20442 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego II 05:45 06:55 07:35 08:45 10:55 13:05 14:30 16:35 18:40
30 20432 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego 05:46 06:56 07:36 08:46 10:56 13:06 14:31 16:36 18:41
30 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 05:47 06:57 07:37 08:47 10:57 13:07 14:32 16:37 18:42
30 20082 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich 05:48 06:58 07:38 08:48 10:58 13:08 14:33 16:38 18:43
30 20032 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:50 07:00 07:40 08:50 11:00 13:10 14:35 16:40 18:45
30 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:52 07:02 07:42 08:52 11:02 13:12 14:37 16:42 18:47
30 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:53 07:03 07:43 08:53 11:03 13:13 14:38 16:43 18:48
Strefa biletowa 0
30 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:54 07:04 07:44 08:54 11:04 13:14 14:39 16:44 18:49
30 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:56 07:06 07:46 08:56 11:06 13:16 14:41 16:46 18:51
30 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:58 07:08 07:48 08:58 11:08 13:18 14:43 16:48 18:52
30 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:59 07:09 07:49 08:59 11:09 13:19 14:44 16:49 18:53
30 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:01 07:11 07:51 09:01 11:11 13:21 14:46 16:51 18:54
30 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:02 07:13 07:53 09:03 11:13 13:23 14:48 16:53 18:55
30 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:03 07:14 07:54 09:04 11:14 13:24 14:49 16:54 18:56
30 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:04 07:15 07:55 09:05 11:15 13:25 14:50 16:55 18:57
30 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:05 07:16 07:56 09:06 11:16 13:26 14:51 16:56 18:58
30 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:07 07:18 07:58 09:08 11:18 13:28 14:53 16:58 19:00
30 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:09 07:20 08:00 09:10 11:20 13:30 14:55 17:00 19:02
30 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:10 07:21 08:01 09:11 11:21 13:31 14:56 17:01 19:03
30 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:11 07:23 08:03 09:13 11:23 13:33 14:58 17:03 19:05
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:13 07:25 08:05 09:15 11:25 13:35 15:00 17:05 19:07