Rozkład jazdy dla linii 43
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Moszczenica Wyżna - Zajazd)

3 1 2 5 1 1 7 6 4 2 4
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 08:35 10:15 12:15 14:00 15:25 16:55 18:45
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 08:37 10:17 12:17 14:02 15:27 16:57 18:46
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 08:38 10:18 12:18 14:03 15:28 16:58 18:47
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:59 08:40 10:20 12:20 14:05 15:30 17:00 18:48
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 08:42 10:22 12:22 14:07 15:32 17:02 18:50
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:25 07:03 08:44 10:24 12:24 14:09 15:34 17:04 18:52
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:27 07:05 08:46 10:26 12:26 14:11 15:36 17:06 18:53
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:28 07:06 08:47 10:27 12:27 14:12 15:37 17:07 18:54
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:29 07:07 08:48 10:28 12:28 14:13 15:38 17:08 18:55
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:30 07:08 08:49 10:29 12:29 14:14 15:39 17:09 18:56
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:31 07:10 08:51 10:31 12:31 14:16 15:41 17:11 18:58
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:32 07:11 08:52 10:32 12:32 14:17 15:42 17:12 18:59
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:33 07:12 08:53 10:33 12:33 14:18 15:43 17:13 19:00
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:34 07:13 08:54 10:34 12:34 14:19 15:44 17:14 19:01
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:35 07:14 08:55 10:35 12:35 14:20 15:45 17:15 19:02
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:36 07:15 08:56 10:36 12:36 14:21 15:46 17:16 19:03
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:37 07:16 08:57 10:37 12:37 14:22 15:47 17:17 19:04
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:38 07:17 08:58 10:38 12:38 14:23 15:48 17:18 19:05
179459 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:40 07:20 09:01 10:41 12:41 13:25 14:26 15:51 17:21 19:08
179628 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:41 07:22 09:03 10:43 12:43 13:27 14:28 15:53 17:23 19:10
179619 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:43 07:24 09:05 10:45 12:45 13:29 14:30 15:55 17:25 19:12
179621 Stary Sącz - Węgierska Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:44 07:26 09:07 10:47 12:47 13:31 14:32 15:57 17:27 19:14
179409 Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:45 07:27 09:08 10:48 12:48 13:32 14:33 15:58 17:28 19:15
179410 Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:46 07:28 09:09 10:49 12:49 13:33 14:34 15:59 17:29 19:16
179386 Moszczenica Niżna - Granice Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:48 07:30 09:11 10:51 12:51 13:35 14:36 16:01 17:31 19:18
179387 Moszczenica Niżna - Baranówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:49 07:31 09:12 10:52 12:52 13:36 14:37 16:02 17:32 19:19
179388 Moszczenica Niżna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:50 07:32 09:13 10:53 12:53 13:37 14:38 16:03 17:33 19:20
179355 Moszczenica Niżna - Remiza Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:51 07:33 09:14 10:54 12:54 13:38 14:39 16:04 17:34 19:21
179348 Moszczenica Niżna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:52 07:34 09:15 10:55 12:55 13:39 14:40 16:05 17:35 19:22
179349 Moszczenica Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:54 07:36 09:17 10:57 12:57 13:41 14:42 16:07 17:37 19:24
179347 Moszczenica Wyżna - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:55 07:37 09:18 10:58 12:58 13:42 14:43 16:08 17:38 19:25
179346 Moszczenica Wyżna - Zajazd Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:57 07:39 09:20 11:00 13:00 13:44 14:45 16:10 17:40 19:27
Numer brygady 3 1 2 5 1 1 7 6 4 2 4
32 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:55 08:35 10:15 12:15 14:00 15:25 16:55 18:45
32 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:57 08:37 10:17 12:17 14:02 15:27 16:57 18:46
32 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:58 08:38 10:18 12:18 14:03 15:28 16:58 18:47
32 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:59 08:40 10:20 12:20 14:05 15:30 17:00 18:48
32 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:01 08:42 10:22 12:22 14:07 15:32 17:02 18:50
32 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 05:25 06:25 07:03 08:44 10:24 12:24 14:09 15:34 17:04 18:52
32 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:26 06:27 07:05 08:46 10:26 12:26 14:11 15:36 17:06 18:53
32 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:27 06:28 07:06 08:47 10:27 12:27 14:12 15:37 17:07 18:54
32 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:28 06:29 07:07 08:48 10:28 12:28 14:13 15:38 17:08 18:55
32 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:29 06:30 07:08 08:49 10:29 12:29 14:14 15:39 17:09 18:56
32 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:30 06:31 07:10 08:51 10:31 12:31 14:16 15:41 17:11 18:58
32 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:31 06:32 07:11 08:52 10:32 12:32 14:17 15:42 17:12 18:59
32 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:32 06:33 07:12 08:53 10:33 12:33 14:18 15:43 17:13 19:00
32 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:33 06:34 07:13 08:54 10:34 12:34 14:19 15:44 17:14 19:01
32 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:34 06:35 07:14 08:55 10:35 12:35 14:20 15:45 17:15 19:02
32 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:35 06:36 07:15 08:56 10:36 12:36 14:21 15:46 17:16 19:03
Strefa biletowa I
32 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:36 06:37 07:16 08:57 10:37 12:37 14:22 15:47 17:17 19:04
32 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:37 06:38 07:17 08:58 10:38 12:38 14:23 15:48 17:18 19:05
32 20033 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:38 06:40 07:20 09:01 10:41 12:41 13:25 14:26 15:51 17:21 19:08
32 20041 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 05:39 06:41 07:22 09:03 10:43 12:43 13:27 14:28 15:53 17:23 19:10
32 20051 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 05:41 06:43 07:24 09:05 10:45 12:45 13:29 14:30 15:55 17:25 19:12
32 20061 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska Cyganowice 05:42 06:44 07:26 09:07 10:47 12:47 13:31 14:32 15:57 17:27 19:14
32 20261 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia 05:43 06:45 07:27 09:08 10:48 12:48 13:32 14:33 15:58 17:28 19:15
32 20271 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie 05:44 06:46 07:28 09:09 10:49 12:49 13:33 14:34 15:59 17:29 19:16
32 20281 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Granice 05:46 06:48 07:30 09:11 10:51 12:51 13:35 14:36 16:01 17:31 19:18
32 20291 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Baranówka 05:47 06:49 07:31 09:12 10:52 12:52 13:36 14:37 16:02 17:32 19:19
32 20301 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Kościół 05:48 06:50 07:32 09:13 10:53 12:53 13:37 14:38 16:03 17:33 19:20
32 20361 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Remiza 05:49 06:51 07:33 09:14 10:54 12:54 13:38 14:39 16:04 17:34 19:21
32 20371 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Szkoła 05:50 06:52 07:34 09:15 10:55 12:55 13:39 14:40 16:05 17:35 19:22
32 20381 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna 05:52 06:54 07:36 09:17 10:57 12:57 13:41 14:42 16:07 17:37 19:24
32 20391 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Osiedle 05:53 06:55 07:37 09:18 10:58 12:58 13:42 14:43 16:08 17:38 19:25
32 20401 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Zajazd 05:55 06:57 07:39 09:20 11:00 13:00 13:44 14:45 16:10 17:40 19:27

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Moszczenica Wyżna - Zajazd -> Rynek)

3 1 2 5 1 1 7 6 4 2 4
Strefa biletowa I
179346 Moszczenica Wyżna - Zajazd Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:00 07:50 09:45 11:25 13:10 13:55 15:00 16:30 18:00 19:35
179345 Moszczenica Wyżna - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 07:01 07:51 09:46 11:26 13:11 13:56 15:01 16:31 18:01 19:36
179344 Moszczenica Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:02 07:52 09:47 11:27 13:12 13:57 15:02 16:32 18:02 19:37
179343 Moszczenica Niżna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:04 07:54 09:49 11:29 13:14 13:59 15:04 16:34 18:04 19:39
179342 Moszczenica Niżna - Remiza Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:06 07:56 09:51 11:31 13:16 14:00 15:06 16:36 18:05 19:40
179341 Moszczenica Niżna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:07 07:57 09:52 11:32 13:17 14:01 15:07 16:37 18:06 19:41
179383 Moszczenica Niżna - Baranówka Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:08 07:58 09:53 11:33 13:18 14:02 15:08 16:38 18:07 19:42
179384 Moszczenica Niżna - Granice Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:09 07:59 09:54 11:34 13:19 14:03 15:09 16:39 18:08 19:43
179385 Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:11 08:01 09:56 11:36 13:21 14:04 15:11 16:41 18:10 19:45
179380 Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:12 08:02 09:57 11:37 13:22 14:05 15:12 16:42 18:11 19:46
179622 Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:14 08:04 09:59 11:39 13:24 14:07 15:14 16:44 18:13 19:48
179620 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:15 08:05 10:00 11:40 13:25 14:08 15:15 16:45 18:14 19:49
179627 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:17 08:07 10:02 11:42 13:27 14:09 15:17 16:47 18:15 19:50
179630 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:19 08:09 10:04 11:44 13:29 14:10 15:19 16:49 18:17 19:52
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:21 08:11 10:06 11:46 13:31 15:21 16:51 18:19 19:54
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:22 08:12 10:07 11:47 13:32 15:22 16:52 18:20 19:55
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:23 08:13 10:08 11:48 13:33 15:23 16:53 18:21 19:56
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:25 08:15 10:10 11:50 13:35 15:25 16:55 18:23 19:57
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:27 08:17 10:12 11:52 13:37 15:27 16:57 18:24 19:58
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:28 08:18 10:13 11:53 13:38 15:28 16:58 18:25 19:59
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:30 08:20 10:15 11:55 13:40 15:30 17:00 18:26 20:00
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:32 08:22 10:17 11:57 13:42 15:32 17:02 18:27 20:01
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:33 08:23 10:18 11:58 13:43 15:33 17:03 18:28 20:02
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:34 08:24 10:19 11:59 13:44 15:34 17:04 18:29 20:03
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:35 08:25 10:20 12:00 13:45 15:35 17:05 18:30 20:04
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:37 08:27 10:22 12:02 13:47 15:37 17:07 18:32 20:05
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:39 08:29 10:24 12:04 13:49 15:39 17:09 18:34 20:06
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:40 08:30 10:25 12:05 13:50 15:40 17:10 18:35 20:07
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:42 08:32 10:27 12:07 13:52 15:42 17:12 18:37 20:08
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:44 08:34 10:29 12:09 13:54 15:44 17:14 18:39 20:10
Numer brygady 3 1 2 5 1 1 7 6 4 2 4
Strefa biletowa I
30 20401 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Zajazd 06:00 07:00 07:50 09:45 11:25 13:10 13:55 15:00 16:30 18:00 19:35
30 20392 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Osiedle 06:01 07:01 07:51 09:46 11:26 13:11 13:56 15:01 16:31 18:01 19:36
30 20382 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna 06:02 07:02 07:52 09:47 11:27 13:12 13:57 15:02 16:32 18:02 19:37
30 20372 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Szkoła 06:04 07:04 07:54 09:49 11:29 13:14 13:59 15:04 16:34 18:04 19:39
30 20362 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Remiza 06:06 07:06 07:56 09:51 11:31 13:16 14:00 15:06 16:36 18:05 19:40
30 20302 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Kościół 06:07 07:07 07:57 09:52 11:32 13:17 14:01 15:07 16:37 18:06 19:41
30 20292 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Baranówka 06:08 07:08 07:58 09:53 11:33 13:18 14:02 15:08 16:38 18:07 19:42
30 20282 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Granice 06:09 07:09 07:59 09:54 11:34 13:19 14:03 15:09 16:39 18:08 19:43
30 20272 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie 06:11 07:11 08:01 09:56 11:36 13:21 14:04 15:11 16:41 18:10 19:45
30 20262 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia 06:12 07:12 08:02 09:57 11:37 13:22 14:05 15:12 16:42 18:11 19:46
30 20062 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice 06:14 07:14 08:04 09:59 11:39 13:24 14:07 15:14 16:44 18:13 19:48
30 20052 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 06:15 07:15 08:05 10:00 11:40 13:25 14:08 15:15 16:45 18:14 19:49
30 20042 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 06:16 07:17 08:07 10:02 11:42 13:27 14:09 15:17 16:47 18:15 19:50
30 20034 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:18 07:19 08:09 10:04 11:44 13:29 14:10 15:19 16:49 18:17 19:52
30 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:20 07:21 08:11 10:06 11:46 13:31 15:21 16:51 18:19 19:54
30 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:21 07:22 08:12 10:07 11:47 13:32 15:22 16:52 18:20 19:55
Strefa biletowa 0
30 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:22 07:23 08:13 10:08 11:48 13:33 15:23 16:53 18:21 19:56
30 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:24 07:25 08:15 10:10 11:50 13:35 15:25 16:55 18:23 19:57
30 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:26 07:27 08:17 10:12 11:52 13:37 15:27 16:57 18:24 19:58
30 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:27 07:28 08:18 10:13 11:53 13:38 15:28 16:58 18:25 19:59
30 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:29 07:30 08:20 10:15 11:55 13:40 15:30 17:00 18:26 20:00
30 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:30 07:32 08:22 10:17 11:57 13:42 15:32 17:02 18:27 20:01
30 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:31 07:33 08:23 10:18 11:58 13:43 15:33 17:03 18:28 20:02
30 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:32 07:34 08:24 10:19 11:59 13:44 15:34 17:04 18:29 20:03
30 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:33 07:35 08:25 10:20 12:00 13:45 15:35 17:05 18:30 20:04
30 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:35 07:37 08:27 10:22 12:02 13:47 15:37 17:07 18:32 20:05
30 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:37 07:39 08:29 10:24 12:04 13:49 15:39 17:09 18:34 20:06
30 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:38 07:40 08:30 10:25 12:05 13:50 15:40 17:10 18:35 20:07
30 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:39 07:42 08:32 10:27 12:07 13:52 15:42 17:12 18:37 20:08
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:41 07:44 08:34 10:29 12:09 13:54 15:44 17:14 18:39 20:10

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)