Rozkład jazdy dla linii 44
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Magazynowa -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

1 2 1 1 1 1 2 1
179886 Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 06:50 07:45 09:05 13:15 14:35 15:15 15:55
179887 Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 06:51 07:46 09:06 13:16 14:36 15:16 15:56
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 06:52 07:47 09:07 13:17 14:37 15:17 15:57
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 06:53 07:48 09:08 13:18 14:38 15:18 15:58
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 06:54 07:49 09:09 13:19 14:39 15:19 15:59
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 06:55 07:50 09:10 13:20 14:40 15:20 16:00
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 06:57 07:52 09:12 13:22 14:42 15:22 16:02
179918 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 06:58 07:53 09:13 13:23 14:43 15:23 16:03
179922 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 06:59 07:54 09:14 13:24 14:44 15:24 16:04
179900 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:01 07:56 09:16 13:26 14:46 15:25 16:06
179902 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:02 07:57 09:17 13:27 14:47 15:26 16:07
179904 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:03 07:58 09:18 13:28 14:48 15:27 16:08
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:04 07:59 09:19 13:29 14:49 15:28 16:09
179668 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:05 08:00 09:20 13:30 14:50 15:30 16:10
179667 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:06 08:01 09:21 13:31 14:51 15:31 16:11
179665 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:07 08:02 09:22 13:32 14:52 15:32 16:12
179663 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:48 07:08 08:03 09:23 13:33 14:53 15:33 16:13
179661 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:09 08:04 09:24 13:34 14:54 15:34 16:14
179764 Barska - Sucharskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:10 08:05 09:25 13:35 14:55 15:35 16:15
179766 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:11 08:06 09:26 13:36 14:56 15:36 16:16
179747 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 07:12 08:07 09:27 13:37 14:57 15:37 16:17
179748 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 07:13 08:08 09:28 13:38 14:58 15:38 16:18
179751 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 07:14 08:09 09:29 13:39 14:59 15:39 16:19
179750 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 07:15 08:10 09:30 13:40 15:00 15:40 16:20
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 07:16 08:12 09:32 13:42 15:02 15:42 16:22
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 07:17 08:13 09:33 13:43 15:03 15:43 16:23
Numer brygady 1 2 1 1 1 1 2 1
26 00562 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa 06:30 06:50 07:45 09:05 13:15 14:35 15:15 15:55
26 00553 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego 06:31 06:51 07:46 09:06 13:16 14:36 15:16 15:56
26 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:32 06:52 07:47 09:07 13:17 14:37 15:17 15:57
26 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:33 06:53 07:48 09:08 13:18 14:38 15:18 15:58
26 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 06:34 06:54 07:49 09:09 13:19 14:39 15:19 15:59
26 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 06:35 06:55 07:50 09:10 13:20 14:40 15:20 16:00
26 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 06:37 06:57 07:52 09:12 13:22 14:42 15:22 16:02
26 00392 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 06:38 06:58 07:53 09:13 13:23 14:43 15:23 16:03
26 00372 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 06:39 06:59 07:54 09:14 13:24 14:44 15:24 16:04
26 00481 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 06:41 07:01 07:56 09:16 13:26 14:46 15:25 16:06
26 00471 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 06:42 07:02 07:57 09:17 13:27 14:47 15:26 16:07
26 00461 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 06:43 07:03 07:58 09:18 13:28 14:48 15:27 16:08
26 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 06:44 07:04 07:59 09:19 13:29 14:49 15:28 16:09
26 01612 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 06:45 07:05 08:00 09:20 13:30 14:50 15:30 16:10
26 01672 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 06:46 07:06 08:01 09:21 13:31 14:51 15:31 16:11
26 01682 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 06:47 07:07 08:02 09:22 13:32 14:52 15:32 16:12
26 01692 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 06:48 07:08 08:03 09:23 13:33 14:53 15:33 16:13
26 01702 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:49 07:09 08:04 09:24 13:34 14:54 15:34 16:14
26 01212 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Sucharskiego 06:50 07:10 08:05 09:25 13:35 14:55 15:35 16:15
26 01202 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 06:51 07:11 08:06 09:26 13:36 14:56 15:36 16:16
26 01292 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 06:52 07:12 08:07 09:27 13:37 14:57 15:37 16:17
26 01282 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 06:53 07:13 08:08 09:28 13:38 14:58 15:38 16:18
26 01272 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 06:54 07:14 08:09 09:29 13:39 14:59 15:39 16:19
26 01262 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 06:55 07:15 08:10 09:30 13:40 15:00 15:40 16:20
26 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 06:57 07:16 08:12 09:32 13:42 15:02 15:42 16:22
26 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 06:58 07:17 08:13 09:33 13:43 15:03 15:43 16:23

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Magazynowa - końcowy)

2 1 2 1 1 1 1 1
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:05 07:25 08:25 09:40 13:55 15:15 16:35
179655 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:06 07:26 08:26 09:41 13:56 15:16 16:36
179753 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:08 07:28 08:28 09:43 13:58 15:18 16:38
179752 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:09 07:29 08:29 09:44 13:59 15:19 16:39
179749 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:10 07:30 08:30 09:45 14:00 15:20 16:40
179743 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:11 07:31 08:31 09:46 14:01 15:21 16:41
179767 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:12 07:32 08:32 09:47 14:02 15:22 16:42
179660 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:13 07:33 08:33 09:48 14:03 15:23 16:43
179662 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:14 07:34 08:34 09:49 14:04 15:24 16:44
179664 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:15 07:35 08:35 09:50 14:05 15:25 16:45
179666 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:16 07:36 08:36 09:51 14:06 15:26 16:46
179669 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:17 07:37 08:37 09:52 14:07 15:27 16:47
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:19 07:39 08:39 09:54 14:09 15:29 16:49
179906 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:20 07:40 08:40 09:55 14:10 15:30 16:50
179903 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:22 07:42 08:42 09:57 14:12 15:32 16:52
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:34
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:35
179890 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:36
179888 Wiśniowieckiego - Ramex Widok Wyeksportuj do PDF 06:37
179897 Siemiradzkiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:24 07:44 08:44 09:59 14:14 15:34 16:54
179923 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:25 07:45 08:45 10:00 14:15 15:35 16:55
179919 Łukasińskiego - Kotłownia Widok Wyeksportuj do PDF 07:26 07:46 08:46 10:01 14:16 15:36 16:56
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 07:47 08:47 10:02 14:17 15:37 16:57
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 07:28 07:48 08:48 10:03 14:18 15:38 16:58
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:29 07:49 08:49 10:04 14:19 15:39 16:59
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:30 07:50 08:50 10:05 14:20 15:40 17:00
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 07:31 07:51 08:51 10:06 14:21 15:41 17:01
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:32 07:52 08:52 10:07 14:22 15:42 17:02
179421 Magazynowa - końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 07:33 07:53 08:53 10:08 14:23 15:43 17:03
Numer brygady 2 1 2 1 1 1 1 1
29 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 06:15 07:05 07:25 08:25 09:40 13:55 15:15 16:35
29 01732 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 06:16 07:06 07:26 08:26 09:41 13:56 15:16 16:36
29 01261 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 06:18 07:08 07:28 08:28 09:43 13:58 15:18 16:38
29 01271 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 06:19 07:09 07:29 08:29 09:44 13:59 15:19 16:39
29 01281 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 06:20 07:10 07:30 08:30 09:45 14:00 15:20 16:40
29 01291 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 06:21 07:11 07:31 08:31 09:46 14:01 15:21 16:41
29 01201 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 06:22 07:12 07:32 08:32 09:47 14:02 15:22 16:42
29 01701 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:23 07:13 07:33 08:33 09:48 14:03 15:23 16:43
29 01691 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 06:24 07:14 07:34 08:34 09:49 14:04 15:24 16:44
29 01681 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 06:25 07:15 07:35 08:35 09:50 14:05 15:25 16:45
29 01671 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 06:26 07:16 07:36 08:36 09:51 14:06 15:26 16:46
29 01611 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 06:27 07:17 07:37 08:37 09:52 14:07 15:27 16:47
29 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 06:29 07:19 07:39 08:39 09:54 14:09 15:29 16:49
29 00462 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 06:30 07:20 07:40 08:40 09:55 14:10 15:30 16:50
29 00472 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 06:32 07:22 07:42 08:42 09:57 14:12 15:32 16:52
29 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:34
29 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:35
29 00541 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 06:36
29 00551 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Ramex 06:37
29 00491 Widok Wyeksportuj do PDF Siemiradzkiego 07:24 07:44 08:44 09:59 14:14 15:34 16:54
29 00371 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 07:25 07:45 08:45 10:00 14:15 15:35 16:55
29 00381 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego - Kotłownia 07:26 07:46 08:46 10:01 14:16 15:36 16:56
29 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 07:27 07:47 08:47 10:02 14:17 15:37 16:57
29 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 07:28 07:48 08:48 10:03 14:18 15:38 16:58
29 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 07:29 07:49 08:49 10:04 14:19 15:39 16:59
29 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 07:30 07:50 08:50 10:05 14:20 15:40 17:00
29 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 07:31 07:51 08:51 10:06 14:21 15:41 17:01
29 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 07:32 07:52 08:52 10:07 14:22 15:42 17:02
29 00563 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa - końcowy 07:33 07:53 08:53 10:08 14:23 15:43 17:03

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)