Rozkład jazdy dla linii 27
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Węgierska - Carbon -> Piątkowa Łęg)

2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179798 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:50
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:51
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:52
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:54
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:56
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:57
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 07:58
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 07:59
179975 Aleja Batorego - Dw. PKP Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:35 06:55 08:01 09:30 11:10 12:35 13:40 15:25 17:10 18:25 19:50
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:36 06:56 08:02 09:31 11:11 12:36 13:41 15:26 17:11 18:26 19:51
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:37 06:57 08:03 09:32 11:12 12:37 13:42 15:27 17:12 18:27 19:52
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:38 06:58 08:05 09:34 11:14 12:39 13:44 15:29 17:14 18:29 19:54
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:39 06:59 08:07 09:36 11:16 12:41 13:46 15:31 17:16 18:30 19:55
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:41 07:01 08:09 09:38 11:18 12:43 13:48 15:33 17:18 18:31 19:56
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:43 07:03 08:11 09:40 11:20 12:45 13:50 15:35 17:20 18:33 19:58
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:44 07:04 08:12 09:41 11:21 12:46 13:51 15:36 17:21 18:34 19:59
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:45 07:05 08:13 09:42 11:22 12:47 13:52 15:37 17:22 18:35 20:00
179711 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:46 07:06 08:14 09:43 11:23 12:48 13:53 15:38 17:23 18:36 20:01
179709 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:47 07:07 08:15 09:44 11:24 12:49 13:54 15:39 17:24 18:37 20:02
179707 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:48 07:08 08:16 09:45 11:25 12:50 13:55 15:40 17:25 18:38 20:03
179705 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:49 07:09 08:17 09:46 11:26 12:51 13:56 15:41 17:26 18:39 20:04
179697 Piątkowa Łęg - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:50 07:10 08:18 09:47 11:27 12:52 13:57 15:42 17:27 18:40 20:05
179695 Piątkowa Łęg - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:52 07:12 08:20 09:49 11:29 12:54 13:59 15:44 17:29 18:42 20:07
179694 Piątkowa Łęg - Zakład Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:53 07:13 08:21 09:50 11:30 12:55 14:00 15:45 17:30 18:43 20:08
Strefa biletowa I
179398 Piątkowa Łęg - Pagorek Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:54 07:14 08:22 09:51 11:31 12:56 14:01 15:46 17:31 18:44 20:09
179692 Piątkowa Łęg - Rzeki Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:55 07:15 08:23 09:52 11:32 12:57 14:02 15:47 17:32 18:45 20:10
179690 Piątkowa Łęg Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:57 07:17 08:25 09:54 11:34 12:59 14:04 15:49 17:34 18:47 20:12
Numer brygady 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
27 01013 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:45 07:50
27 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:46 07:51
27 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:47 07:52
27 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:49 07:54
27 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:50 07:56
27 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:51 07:57
27 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:52 07:58
27 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:53 07:59
27 00015 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego - Dw. PKP 05:30 06:35 06:55 08:01 09:30 11:10 12:35 13:40 15:25 17:10 18:25 19:50
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:31 06:36 06:56 08:02 09:31 11:11 12:36 13:41 15:26 17:11 18:26 19:51
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:32 06:37 06:57 08:03 09:32 11:12 12:37 13:42 15:27 17:12 18:27 19:52
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:33 06:38 06:58 08:05 09:34 11:14 12:39 13:44 15:29 17:14 18:29 19:54
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:34 06:39 06:59 08:07 09:36 11:16 12:41 13:46 15:31 17:16 18:30 19:55
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:35 06:41 07:01 08:09 09:38 11:18 12:43 13:48 15:33 17:18 18:31 19:56
27 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 05:37 06:43 07:03 08:11 09:40 11:20 12:45 13:50 15:35 17:20 18:33 19:58
27 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 05:38 06:44 07:04 08:12 09:41 11:21 12:46 13:51 15:36 17:21 18:34 19:59
27 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 05:39 06:45 07:05 08:13 09:42 11:22 12:47 13:52 15:37 17:22 18:35 20:00
27 01491 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 05:40 06:46 07:06 08:14 09:43 11:23 12:48 13:53 15:38 17:23 18:36 20:01
27 01501 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 05:41 06:47 07:07 08:15 09:44 11:24 12:49 13:54 15:39 17:24 18:37 20:02
27 01511 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 05:42 06:48 07:08 08:16 09:45 11:25 12:50 13:55 15:40 17:25 18:38 20:03
27 01521 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 05:43 06:49 07:09 08:17 09:46 11:26 12:51 13:56 15:41 17:26 18:39 20:04
27 01551 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Szkoła 05:44 06:50 07:10 08:18 09:47 11:27 12:52 13:57 15:42 17:27 18:40 20:05
27 01561 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Sklep 05:46 06:52 07:12 08:20 09:49 11:29 12:54 13:59 15:44 17:29 18:42 20:07
27 50021 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Zakład 05:47 06:53 07:13 08:21 09:50 11:30 12:55 14:00 15:45 17:30 18:43 20:08
Strefa biletowa I
27 50111 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Pagorek 05:48 06:54 07:14 08:22 09:51 11:31 12:56 14:01 15:46 17:31 18:44 20:09
27 50031 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Rzeki 05:49 06:55 07:15 08:23 09:52 11:32 12:57 14:02 15:47 17:32 18:45 20:10
27 50042 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg 05:51 06:57 07:17 08:25 09:54 11:34 12:59 14:04 15:49 17:34 18:47 20:12



Kierunek: z powrotem (Piątkowa Łęg -> Węgierska - Carbon)

2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179690 Piątkowa Łęg Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 07:00 07:25 08:30 10:15 11:40 13:05 14:10 16:00 17:40 19:00 20:25
179691 Piątkowa Łęg - Rzeki Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 07:02 07:27 08:32 10:17 11:42 13:07 14:12 16:02 17:42 19:02 20:27
179399 Piątkowa Łęg - Pagorek Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:03 07:28 08:33 10:18 11:43 13:08 14:13 16:03 17:43 19:03 20:28
Strefa biletowa 0
179693 Piątkowa Łęg - Zakład Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 07:04 07:29 08:34 10:19 11:44 13:09 14:14 16:04 17:44 19:04 20:29
179696 Piątkowa Łęg - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:05 07:30 08:35 10:20 11:45 13:10 14:15 16:05 17:45 19:05 20:30
179698 Piątkowa Łęg - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:07 07:32 08:37 10:22 11:47 13:12 14:17 16:07 17:47 19:07 20:32
179704 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 07:08 07:33 08:38 10:23 11:48 13:13 14:18 16:08 17:48 19:08 20:33
179706 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:09 07:34 08:39 10:24 11:49 13:14 14:19 16:09 17:49 19:09 20:34
179708 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:10 07:35 08:40 10:25 11:50 13:15 14:20 16:10 17:50 19:10 20:35
179710 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:11 07:36 08:41 10:26 11:51 13:16 14:21 16:11 17:51 19:11 20:36
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:12 07:37 08:42 10:27 11:52 13:17 14:22 16:12 17:52 19:12 20:37
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:13 07:38 08:43 10:28 11:53 13:18 14:23 16:13 17:53 19:13 20:38
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:14 07:39 08:44 10:29 11:54 13:19 14:24 16:14 17:54 19:14 20:39
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:15 07:40 08:45 10:30 11:55 13:20 14:25 16:15 17:55 19:15 20:40
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:17 07:42 08:47 10:32 11:57 13:22 14:27 16:17 17:57 19:17 20:42
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:18 07:43 08:48 10:33 11:58 13:23 14:28 16:18 17:58 19:18 20:43
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:19 07:44 08:49 10:34 11:59 13:24 14:29 16:19 17:59 19:19 20:44
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:21 07:46 08:51 10:36 12:01 13:26 14:31 16:21 18:01 19:20 20:45
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:23 07:48 08:53 10:38 12:03 13:28 14:33 16:23 18:03 19:22 20:47
179975 Aleja Batorego - Dw. PKP Widok Wyeksportuj do PDF 07:50 08:55 10:40 12:05 13:30 14:35 16:25 18:04 19:23 20:48
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:25
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:27
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:28
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:29
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:30
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:32
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:33
179798 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:34
Numer brygady 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
28 50042 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg 05:55 07:00 07:25 08:30 10:15 11:40 13:05 14:10 16:00 17:40 19:00 20:25
28 50032 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Rzeki 05:57 07:02 07:27 08:32 10:17 11:42 13:07 14:12 16:02 17:42 19:02 20:27
28 50112 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Pagorek 05:58 07:03 07:28 08:33 10:18 11:43 13:08 14:13 16:03 17:43 19:03 20:28
Strefa biletowa 0
28 50022 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Zakład 05:59 07:04 07:29 08:34 10:19 11:44 13:09 14:14 16:04 17:44 19:04 20:29
28 01562 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Sklep 06:00 07:05 07:30 08:35 10:20 11:45 13:10 14:15 16:05 17:45 19:05 20:30
28 01552 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa Łęg - Szkoła 06:02 07:07 07:32 08:37 10:22 11:47 13:12 14:17 16:07 17:47 19:07 20:32
28 01522 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie 06:03 07:08 07:33 08:38 10:23 11:48 13:13 14:18 16:08 17:48 19:08 20:33
28 01512 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu 06:04 07:09 07:34 08:39 10:24 11:49 13:14 14:19 16:09 17:49 19:09 20:34
28 01502 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec 06:05 07:10 07:35 08:40 10:25 11:50 13:15 14:20 16:10 17:50 19:10 20:35
28 01492 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz 06:06 07:11 07:36 08:41 10:26 11:51 13:16 14:21 16:11 17:51 19:11 20:36
28 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:07 07:12 07:37 08:42 10:27 11:52 13:17 14:22 16:12 17:52 19:12 20:37
28 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:08 07:13 07:38 08:43 10:28 11:53 13:18 14:23 16:13 17:53 19:13 20:38
28 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:09 07:14 07:39 08:44 10:29 11:54 13:19 14:24 16:14 17:54 19:14 20:39
28 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:10 07:15 07:40 08:45 10:30 11:55 13:20 14:25 16:15 17:55 19:15 20:40
28 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:12 07:17 07:42 08:47 10:32 11:57 13:22 14:27 16:17 17:57 19:17 20:42
28 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:13 07:18 07:43 08:48 10:33 11:58 13:23 14:28 16:18 17:58 19:18 20:43
28 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:14 07:19 07:44 08:49 10:34 11:59 13:24 14:29 16:19 17:59 19:19 20:44
28 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:15 07:21 07:46 08:51 10:36 12:01 13:26 14:31 16:21 18:01 19:20 20:45
28 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:17 07:23 07:48 08:53 10:38 12:03 13:28 14:33 16:23 18:03 19:22 20:47
28 00015 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego - Dw. PKP 07:50 08:55 10:40 12:05 13:30 14:35 16:25 18:04 19:23 20:48
28 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 06:18 07:25
28 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:20 07:27
28 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:21 07:28
28 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:22 07:29
28 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:23 07:30
28 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:24 07:32
28 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:25 07:33
28 01013 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:26 07:34