Rozkład jazdy dla linii 2
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bącza Kunina - pętla)

1 1 1 4 3 5 6 1 2
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 08:20 12:00 13:15 14:15 15:25 17:15 19:15
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 08:22 12:02 13:17 14:17 15:27 17:17 19:16
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 08:23 12:03 13:18 14:18 15:28 17:18 19:17
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 08:25 12:05 13:20 14:20 15:30 17:20 19:18
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 08:27 12:07 13:22 14:22 15:32 17:22 19:20
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:48 08:29 12:09 13:24 14:24 15:34 17:24 19:21
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:50 08:32 12:12 13:27 14:27 15:37 17:27 19:23
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:51 08:33 12:13 13:28 14:28 15:38 17:28 19:24
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:53 08:35 12:15 13:30 14:30 15:40 17:30 19:26
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:55 08:37 12:17 13:32 14:32 15:42 17:32 19:28
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:56 08:38 12:18 13:33 14:33 15:43 17:33 19:29
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:57 08:39 12:19 13:34 14:34 15:44 17:34 19:30
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:59 08:41 12:21 13:36 14:36 15:46 17:36 19:32
Strefa biletowa I
179586 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 13:38 14:38 17:38 19:34
179570 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 13:39 14:39 17:39 19:35
179584 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 13:41 14:41 17:41 19:37
179582 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 13:43 14:43 17:43 19:39
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 13:45 14:45 17:45 19:41
179578 Nawojowa - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 07:01 08:43 12:23 13:49 14:49 15:48 17:49 19:45
179576 Nawojowa - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 07:03 08:45 12:25 13:51 14:51 15:50 17:51 19:47
179574 Nawojowa - wyciąg Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:05 08:47 12:27 13:53 14:53 15:52 17:53 19:49
179572 Bącza Kunina Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:06 08:48 12:28 13:54 14:54 15:53 17:54 19:50
179569 Bącza Kunina - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:08 08:50 12:30 13:56 14:56 15:55 17:56 19:52
Numer brygady 1 1 1 4 3 5 6 1 2
23 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:40 08:20 12:00 13:15 14:15 15:25 17:15 19:15
23 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:42 08:22 12:02 13:17 14:17 15:27 17:17 19:16
23 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:43 08:23 12:03 13:18 14:18 15:28 17:18 19:17
23 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:44 08:25 12:05 13:20 14:20 15:30 17:20 19:18
23 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:46 08:27 12:07 13:22 14:22 15:32 17:22 19:20
23 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:35 06:48 08:29 12:09 13:24 14:24 15:34 17:24 19:21
23 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 05:37 06:50 08:32 12:12 13:27 14:27 15:37 17:27 19:23
23 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:38 06:51 08:33 12:13 13:28 14:28 15:38 17:28 19:24
23 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:39 06:53 08:35 12:15 13:30 14:30 15:40 17:30 19:26
23 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 05:40 06:55 08:37 12:17 13:32 14:32 15:42 17:32 19:28
23 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 05:41 06:56 08:38 12:18 13:33 14:33 15:43 17:33 19:29
23 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:43 06:57 08:39 12:19 13:34 14:34 15:44 17:34 19:30
23 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:44 06:59 08:41 12:21 13:36 14:36 15:46 17:36 19:32
Strefa biletowa I
23 30021 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 13:38 14:38 17:38 19:34
23 30031 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 13:39 14:39 17:39 19:35
23 30041 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 13:41 14:41 17:41 19:37
23 30051 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 13:43 14:43 17:43 19:39
23 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 13:45 14:45 17:45 19:41
23 30141 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Urząd Gminy 05:45 07:01 08:43 12:23 13:49 14:49 15:48 17:49 19:45
23 30151 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Kościół 05:47 07:03 08:45 12:25 13:51 14:51 15:50 17:51 19:47
23 30161 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - wyciąg 05:48 07:05 08:47 12:27 13:53 14:53 15:52 17:53 19:49
23 30171 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina 05:49 07:06 08:48 12:28 13:54 14:54 15:53 17:54 19:50
23 30182 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina - pętla 05:50 07:08 08:50 12:30 13:56 14:56 15:55 17:56 19:52

Komentarze :

  • - W okresie zimowym, w momencie wystąpienia złych warunków drogowych przystanek nieczynny.



Kierunek: z powrotem (Bącza Kunina - pętla -> Rynek)

1 1 1 4 3 5 6 1 2
Strefa biletowa I
179569 Bącza Kunina - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:15 09:05 12:55 14:00 15:00 16:15 18:05 20:10
179571 Bącza Kunina Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:17 09:07 12:57 14:02 15:02 16:17 18:07 20:12
179573 Nawojowa - wyciąg Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:18 09:08 12:58 14:03 15:03 16:18 18:08 20:13
179575 Nawojowa - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:20 09:10 13:00 14:05 15:05 16:20 18:10 20:15
179577 Nawojowa - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:21 09:11 13:01 14:06 15:06 16:21 18:11 20:16
Strefa biletowa 0
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:23 09:13 13:03 14:08 15:08 16:23 18:13 20:18
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:25 09:15 13:05 14:10 15:10 16:25 18:15 20:19
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:26 09:16 13:06 14:11 15:11 16:26 18:16 20:20
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:28 09:18 13:08 14:13 15:13 16:27 18:17 20:21
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:30 09:20 13:10 14:15 15:15 16:29 18:19 20:23
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:31 09:21 13:11 14:16 15:16 16:30 18:20 20:24
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:32 09:22 13:12 14:17 15:17 16:31 18:21 20:25
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:34 09:24 13:14 14:19 15:19 16:33 20:27
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 18:23
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:36 09:26 13:16 14:21 15:21 16:35 20:29
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:37 09:27 13:17 14:22 15:22 16:36 20:31
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:39 09:29 13:19 14:24 15:24 16:38 20:32
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:41 09:31 13:21 14:26 15:26 16:40 20:34
Numer brygady 1 1 1 4 3 5 6 1 2
Strefa biletowa I
18 30182 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina - pętla 06:05 07:15 09:05 12:55 14:00 15:00 16:15 18:05 20:10
18 30172 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina 06:07 07:17 09:07 12:57 14:02 15:02 16:17 18:07 20:12
18 30162 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - wyciąg 06:08 07:18 09:08 12:58 14:03 15:03 16:18 18:08 20:13
18 30152 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Kościół 06:10 07:20 09:10 13:00 14:05 15:05 16:20 18:10 20:15
18 30142 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Urząd Gminy 06:11 07:21 09:11 13:01 14:06 15:06 16:21 18:11 20:16
Strefa biletowa 0
18 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 06:13 07:23 09:13 13:03 14:08 15:08 16:23 18:13 20:18
18 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 06:15 07:25 09:15 13:05 14:10 15:10 16:25 18:15 20:19
18 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 06:16 07:26 09:16 13:06 14:11 15:11 16:26 18:16 20:20
18 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 06:18 07:28 09:18 13:08 14:13 15:13 16:27 18:17 20:21
18 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:20 07:30 09:20 13:10 14:15 15:15 16:29 18:19 20:23
18 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:21 07:31 09:21 13:11 14:16 15:16 16:30 18:20 20:24
18 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:22 07:32 09:22 13:12 14:17 15:17 16:31 18:21 20:25
18 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:24 07:34 09:24 13:14 14:19 15:19 16:33 20:27
18 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 18:23
18 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:26 07:36 09:26 13:16 14:21 15:21 16:35 20:29
18 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:27 07:37 09:27 13:17 14:22 15:22 16:36 20:31
18 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:29 07:39 09:29 13:19 14:24 15:24 16:38 20:32
18 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:31 07:41 09:31 13:21 14:26 15:26 16:40 20:34

Komentarze :

  • - W okresie zimowym, w momencie wystąpienia złych warunków drogowych przystanek nieczynny.