Rozkład jazdy dla linii 12
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 2 -> Długosza - Planty)

1 1 1 1 1 1 1 1 1
179486 Konarskiego - st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:10 07:50 08:30 09:30 13:15 14:10 15:10 16:00
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:11 07:51 08:31 09:31 13:16 14:11 15:11 16:01
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:12 07:52 08:32 09:32 13:17 14:12 15:12 16:02
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:14 07:54 08:34 09:34 13:19 14:14 15:14 16:04
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:16 07:56 08:36 09:36 13:21 14:16 15:16 16:06
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:18 07:58 08:38 09:38 13:23 14:18 15:18 16:08
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:20 08:00 08:40 09:40 13:25 14:20 15:20 16:10
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:21 08:01 08:41 09:41 13:26 14:21 15:21 16:11
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:22 08:02 08:42 09:42 13:27 14:22 15:22 16:12
179828 Grunwaldzka - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:23 08:03 08:43 09:43 13:28 14:23 15:23 16:13
179830 Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:24 08:04 08:44 09:44 13:29 14:24 15:24 16:14
179832 Grunwaldzka - Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:25 08:05 08:45 09:45 13:30 14:25 15:25 16:15
179834 Grunwaldzka - Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:26 08:06 08:46 09:46 13:31 14:26 15:26 16:16
179836 Grunwaldzka - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:27 08:07 08:47 09:47 13:32 14:27 15:27 16:17
179839 Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:29 08:09 08:49 09:49 13:34 14:29 15:29 16:19
179373 29 Listopada - Kusocińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:30 08:10 08:50 09:50 13:35 14:30 15:30 16:20
179374 29 Listopada - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:31 08:11 08:51 09:51 13:36 14:31 15:31 16:21
179375 29 Listopada - Przychodnia Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:32 08:12 08:52 09:52 13:37 14:32 15:32 16:22
179843 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:33 08:13 08:53 09:53 13:38 14:33 15:33 16:23
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:35 08:15 08:55 09:55 13:40 14:35 15:35 16:25
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:37 08:17 08:57 09:57 13:42 14:37 15:37 16:27
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:39 08:19 08:59 09:59 13:44 14:39 15:39 16:29
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:40 08:20 09:00 10:00 13:45 14:40 15:40 16:30
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:42 08:22 09:02 10:02 13:47 14:42 15:42 16:32
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1
24 00062 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 2 06:20 07:10 07:50 08:30 09:30 13:15 14:10 15:10 16:00
24 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:21 07:11 07:51 08:31 09:31 13:16 14:11 15:11 16:01
24 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:22 07:12 07:52 08:32 09:32 13:17 14:12 15:12 16:02
24 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:24 07:14 07:54 08:34 09:34 13:19 14:14 15:14 16:04
24 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:26 07:16 07:56 08:36 09:36 13:21 14:16 15:16 16:06
24 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 06:28 07:18 07:58 08:38 09:38 13:23 14:18 15:18 16:08
24 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:30 07:20 08:00 08:40 09:40 13:25 14:20 15:20 16:10
24 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:31 07:21 08:01 08:41 09:41 13:26 14:21 15:21 16:11
24 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:32 07:22 08:02 08:42 09:42 13:27 14:22 15:22 16:12
24 00861 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zielona 06:33 07:23 08:03 08:43 09:43 13:28 14:23 15:23 16:13
24 00851 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka 06:34 07:24 08:04 08:44 09:44 13:29 14:24 15:24 16:14
24 00841 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zyndrama 06:35 07:25 08:05 08:45 09:45 13:30 14:25 15:25 16:15
24 00831 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Jana Pawła II 06:36 07:26 08:06 08:46 09:46 13:31 14:26 15:26 16:16
24 00821 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Graniczna 06:37 07:27 08:07 08:47 09:47 13:32 14:27 15:27 16:17
24 00811 Widok Wyeksportuj do PDF Graniczna 06:39 07:29 08:09 08:49 09:49 13:34 14:29 15:29 16:19
24 02062 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Kusocińskiego 06:40 07:30 08:10 08:50 09:50 13:35 14:30 15:30 16:20
24 02052 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Osiedle 06:41 07:31 08:11 08:51 09:51 13:36 14:31 15:31 16:21
24 02042 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Przychodnia 06:42 07:32 08:12 08:52 09:52 13:37 14:32 15:32 16:22
24 00791 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 06:43 07:33 08:13 08:53 09:53 13:38 14:33 15:33 16:23
24 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:45 07:35 08:15 08:55 09:55 13:40 14:35 15:35 16:25
24 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:47 07:37 08:17 08:57 09:57 13:42 14:37 15:37 16:27
24 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:49 07:39 08:19 08:59 09:59 13:44 14:39 15:39 16:29
24 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:50 07:40 08:20 09:00 10:00 13:45 14:40 15:40 16:30
24 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:51 07:42 08:22 09:02 10:02 13:47 14:42 15:42 16:32