Rozkład jazdy dla linii 101
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Stramki -> Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice)

1 2 1 2 1
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 21:25 21:55 22:25 23:10 23:35
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 21:26 21:56 22:26 23:11 23:36
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 21:27 21:57 22:27 23:12 23:37
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 21:28 21:58 22:28 23:13 23:38
179918 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:29 21:59 22:29 23:14 23:39
179922 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:30 22:00 22:30 23:15 23:40
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 21:32 22:02 22:32 23:17 23:42
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 21:33 22:03 22:33 23:18 23:43
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 21:34 22:04 22:34 23:19 23:44
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 21:35 22:05 22:35 23:20 23:45
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 21:37 22:07 22:37 23:22 23:47
179753 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 21:38 22:08 22:38 23:23 23:48
179752 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 21:39 22:09 22:39 23:24 23:49
179749 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:40 22:10 22:40 23:25 23:50
179743 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 21:41 22:11 22:41 23:26 23:51
179657 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:43 22:13 22:43 23:28 23:53
179659 Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 21:44 22:14 22:44 23:29 23:54
179664 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 21:45 22:15 22:45 23:30 23:55
179666 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 21:46 22:16 22:46 23:31 23:56
179669 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 21:47 22:17 22:47 23:32 23:57
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"
Numer brygady 1 2 1 2 1
20 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 21:25 21:55 22:25 23:10 23:35
20 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 21:26 21:56 22:26 23:11 23:36
20 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 21:27 21:57 22:27 23:12 23:37
20 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 21:28 21:58 22:28 23:13 23:38
20 00392 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 21:29 21:59 22:29 23:14 23:39
20 00372 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 21:30 22:00 22:30 23:15 23:40
20 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 21:32 22:02 22:32 23:17 23:42
20 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 21:33 22:03 22:33 23:18 23:43
20 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 21:34 22:04 22:34 23:19 23:44
20 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 21:35 22:05 22:35 23:20 23:45
20 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 21:37 22:07 22:37 23:22 23:47
20 01261 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 21:38 22:08 22:38 23:23 23:48
20 01271 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 21:39 22:09 22:39 23:24 23:49
20 01281 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 21:40 22:10 22:40 23:25 23:50
20 01291 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 21:41 22:11 22:41 23:26 23:51
20 01721 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 21:43 22:13 22:43 23:28 23:53
20 01711 Widok Wyeksportuj do PDF Batalionów Chłopskich 21:44 22:14 22:44 23:29 23:54
20 01681 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 21:45 22:15 22:45 23:30 23:55
20 01671 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 21:46 22:16 22:46 23:31 23:56
20 01611 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 21:47 22:17 22:47 23:32 23:57
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"



Kierunek: z powrotem (Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice -> Stramki)

2 1 2 1 2
179669 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 21:30 22:00 22:35 23:05 23:35
179667 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 21:31 22:01 22:36 23:06 23:36
179665 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 21:32 22:02 22:37 23:07 23:37
179663 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 21:33 22:03 22:38 23:08 23:38
179658 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:34 22:04 22:39 23:09 23:39
179747 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 21:35 22:05 22:40 23:10 23:40
179748 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:36 22:06 22:41 23:11 23:41
179751 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 21:37 22:07 22:42 23:12 23:42
179750 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 21:38 22:08 22:43 23:13 23:43
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:40 22:09 22:44 23:14 23:44
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 21:41 22:10 22:45 23:15 23:45
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 21:42 22:11 22:46 23:16 23:46
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 21:43 22:12 22:47 23:17 23:47
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 21:44 22:13 22:48 23:18 23:48
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 21:45 22:14 22:49 23:19 23:49
179923 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:47 22:16 22:51 23:21 23:51
179919 Łukasińskiego - Kotłownia Widok Wyeksportuj do PDF 21:48 22:17 22:52 23:22 23:52
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 21:49 22:18 22:53 23:23 23:53
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 21:50 22:19 22:54 23:24 23:54
179890 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 21:51 22:20 22:55 23:25 23:55
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 21:52 22:21 22:56 23:26 23:56
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"
Numer brygady 2 1 2 1 2
21 01611 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 21:30 22:00 22:35 23:05 23:35
21 01672 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 21:31 22:01 22:36 23:06 23:36
21 01682 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 21:32 22:02 22:37 23:07 23:37
21 01692 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 21:33 22:03 22:38 23:08 23:38
21 01722 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 21:34 22:04 22:39 23:09 23:39
21 01292 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 21:35 22:05 22:40 23:10 23:40
21 01282 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 21:36 22:06 22:41 23:11 23:41
21 01272 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 21:37 22:07 22:42 23:12 23:42
21 01262 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 21:38 22:08 22:43 23:13 23:43
21 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 21:40 22:09 22:44 23:14 23:44
21 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 21:41 22:10 22:45 23:15 23:45
21 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 21:42 22:11 22:46 23:16 23:46
21 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 21:43 22:12 22:47 23:17 23:47
21 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 21:44 22:13 22:48 23:18 23:48
21 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 21:45 22:14 22:49 23:19 23:49
21 00371 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 21:47 22:16 22:51 23:21 23:51
21 00381 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego - Kotłownia 21:48 22:17 22:52 23:22 23:52
21 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 21:49 22:18 22:53 23:23 23:53
21 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 21:50 22:19 22:54 23:24 23:54
21 00541 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 21:51 22:20 22:55 23:25 23:55
21 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 21:52 22:21 22:56 23:26 23:56
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"