Rozkład jazdy dla linii 10
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 1 -> Popowice - pętla)

1 1 3 1 3 1
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 11:25 13:22 15:22
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 11:26 13:23 15:23
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 11:28 13:25 15:25
179946 Grodzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 11:30 13:27 15:27
179947 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 11:31 13:28 15:28
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:46 11:33 13:30 15:30
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:48 11:35 13:32 15:32
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:49 11:37 13:34 15:34
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:50 11:38 13:35 15:35
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:51 11:39 13:36 15:36
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:52 11:40 13:37 15:37
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:53 11:41 13:38 15:38
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:54 11:42 13:39 15:39
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 11:43 13:40 15:40
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 11:44 13:41 15:41
179459 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 11:47 13:44 14:20 15:44
179628 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:59 11:49 13:46 14:22 15:46
179318 Stary Sącz - Partyzantów Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 14:24
179314 Stary Sącz - Partyzantów sklep Widok Wyeksportuj do PDF 14:25
179313 Moszczenica Niżna - Granice Widok Wyeksportuj do PDF 14:26
179385 Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 14:28
179380 Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia Widok Wyeksportuj do PDF 14:29
179619 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 11:51 13:48 15:48
179621 Stary Sącz - Węgierska Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 07:03 11:53 13:50 15:50
179626 Stary Sącz - Cyganowice pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:04 11:54 13:51 14:31 15:51
179357 Stary Sącz - Cyganowice DPS Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:05 11:55 13:52 14:32 15:52
179358 Popowice - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:06 11:56 13:53 14:33 15:53
179359 Popowice - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:08 11:58 13:55 14:35 15:55
179364 Popowice - koło Hejmeja Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:09 11:59 13:56 14:36 15:56
179365 Popowice - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:11 12:01 13:58 14:38 15:58
Numer brygady 1 1 3 1 3 1
30 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1 06:40 11:25 13:22 15:22
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:41 11:26 13:23 15:23
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:42 11:28 13:25 15:25
30 00141 Widok Wyeksportuj do PDF Grodzka 06:43 11:30 13:27 15:27
30 00151 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 06:44 11:31 13:28 15:28
30 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 05:35 06:46 11:33 13:30 15:30
30 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:37 06:48 11:35 13:32 15:32
30 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:38 06:49 11:37 13:34 15:34
30 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:39 06:50 11:38 13:35 15:35
30 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:40 06:51 11:39 13:36 15:36
30 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:41 06:52 11:40 13:37 15:37
30 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:42 06:53 11:41 13:38 15:38
30 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:43 06:54 11:42 13:39 15:39
Strefa biletowa I
30 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:55 11:43 13:40 15:40
30 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:56 11:44 13:41 15:41
30 20033 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:58 11:47 13:44 14:20 15:44
30 20041 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 06:59 11:49 13:46 14:22 15:46
30 20411 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Partyzantów Kapliczka 14:24
30 20421 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Partyzantów sklep 14:25
30 20283 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Granice 14:26
30 20272 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie 14:28
30 20262 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia 14:29
30 20051 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 07:01 11:51 13:48 15:48
30 20061 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska Cyganowice 07:03 11:53 13:50 15:50
30 20091 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice pętla 05:49 07:04 11:54 13:51 14:31 15:51
30 20311 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice DPS 05:50 07:05 11:55 13:52 14:32 15:52
30 20321 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - Skrzyżowanie 05:51 07:06 11:56 13:53 14:33 15:53
30 20331 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - Szkoła 05:53 07:08 11:58 13:55 14:35 15:55
30 20341 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - koło Hejmeja 05:54 07:09 11:59 13:56 14:36 15:56
30 20351 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - pętla 05:56 07:11 12:01 13:58 14:38 15:58

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)
  • - W okresie zimowym, w momencie wystąpienia złych warunków drogowych przystanek nieczynny.



Kierunek: z powrotem (Popowice - pętla -> Długosza - Planty)

1 1 2 3 1 3 1
Strefa biletowa I
179365 Popowice - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:15 12:30 14:20 14:50 16:10
179366 Popowice - koło Hejmeja Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 07:16 12:31 14:21 14:51 16:11
179363 Popowice - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 07:18 12:32 14:22 14:52 16:12
179362 Popowice - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:20 07:15 12:34 14:24 14:54 16:14
179360 Stary Sącz - Cyganowice DPS Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:22 07:17 12:36 14:26 14:56 16:16
179625 Stary Sącz - Cyganowice pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:23 07:18 12:37 14:27 14:57 16:17
179409 Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia Widok Wyeksportuj do PDF 07:21
179410 Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:22
179311 Moszczenica Niżna - Granice Widok Wyeksportuj do PDF 07:24
179312 Stary Sącz - Partyzantów sklep Widok Wyeksportuj do PDF 07:25
179315 Stary Sącz - Partyzantów Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 07:26
179622 Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:24 12:38 14:28 14:58 16:18
179620 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 07:25 12:39 14:29 14:59 16:19
179627 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:27 07:28 12:41 14:31 15:01 16:21
179630 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:29 07:30 12:43 14:33 15:03 16:23
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:31 14:35 15:05 16:25
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:32 14:36 15:06 16:26
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:33 14:37 15:07 16:27
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:35 14:39 15:09 16:29
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:37 14:41 15:11 16:31
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:38 14:42 15:12 16:32
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:40 14:44 15:14 16:34
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:42 14:46 15:16 16:36
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:43 14:47 15:17 16:37
179948 Kunegundy Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:45 14:49 15:19 16:39
179924 Grodzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:47 14:51 15:21 16:41
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:49 14:53 15:23 16:43
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:51 14:55 15:25 16:45
Numer brygady 1 1 2 3 1 3 1
Strefa biletowa I
28 20351 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - pętla 06:00 07:15 12:30 14:20 14:50 16:10
28 20342 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - koło Hejmeja 06:01 07:16 12:31 14:21 14:51 16:11
28 20332 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - Szkoła 06:02 07:18 12:32 14:22 14:52 16:12
28 20322 Widok Wyeksportuj do PDF Popowice - Skrzyżowanie 06:04 07:20 07:15 12:34 14:24 14:54 16:14
28 20312 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice DPS 06:06 07:22 07:17 12:36 14:26 14:56 16:16
28 20092 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice pętla 06:07 07:23 07:18 12:37 14:27 14:57 16:17
28 20261 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia 07:21
28 20271 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie 07:22
28 20284 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Granice 07:24
28 20422 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Partyzantów sklep 07:25
28 20412 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Partyzantów Kapliczka 07:26
28 20062 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice 06:08 07:24 12:38 14:28 14:58 16:18
28 20052 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 06:09 07:25 12:39 14:29 14:59 16:19
28 20042 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 06:10 07:27 07:28 12:41 14:31 15:01 16:21
28 20034 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:12 07:29 07:30 12:43 14:33 15:03 16:23
28 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:14 07:31 14:35 15:05 16:25
28 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:15 07:32 14:36 15:06 16:26
Strefa biletowa 0
28 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:16 07:33 14:37 15:07 16:27
28 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:18 07:35 14:39 15:09 16:29
28 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:20 07:37 14:41 15:11 16:31
28 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:21 07:38 14:42 15:12 16:32
28 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:23 07:40 14:44 15:14 16:34
28 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:24 07:42 14:46 15:16 16:36
28 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 06:25 07:43 14:47 15:17 16:37
28 00152 Widok Wyeksportuj do PDF Kunegundy 06:27 07:45 14:49 15:19 16:39
28 00142 Widok Wyeksportuj do PDF Grodzka 06:29 07:47 14:51 15:21 16:41
28 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:31 07:49 14:53 15:23 16:43
28 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:32 07:51 14:55 15:25 16:45

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)
  • - W okresie zimowym, w momencie wystąpienia złych warunków drogowych przystanek nieczynny.