Rozkład jazdy dla linii 15
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Mszalnica - Góry pętla)

2 1 1 1 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 04:45 06:20 07:50 09:55 12:50 15:20 19:20
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 04:46 06:22 07:52 09:57 12:52 15:22 19:22
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 04:47 06:23 07:53 09:58 12:53 15:23 19:23
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 04:48 06:24 07:54 09:59 12:54 15:25 19:25
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:49 06:25 07:55 10:00 12:55 15:27 19:27
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:50 06:26 07:56 10:01 12:56 15:29 19:28
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 04:51 06:27 07:57 10:02 12:57 15:30 19:29
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 04:52 06:28 07:58 10:03 12:58 15:31 19:30
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:53 06:30 08:00 10:05 13:00 15:33 19:31
179682 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:54 06:31 08:01 10:06 13:01 15:34 19:32
179680 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 04:55 06:32 08:02 10:07 13:02 15:35 19:33
179678 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 06:34 08:04 10:09 13:04 15:37 19:35
179677 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 06:35 08:05 10:10 13:05 15:38 19:36
179675 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 04:59 06:36 08:06 10:11 13:06 15:40 19:37
179672 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 06:37 08:07 10:12 13:07 15:41 19:38
179671 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 06:38 08:08 10:13 13:08 15:42 19:39
Strefa biletowa I
179504 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 06:39 08:09 10:14 13:09 15:43 19:40
179501 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 06:40 08:10 10:15 13:10 15:44 19:41
179503 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 06:41 08:11 10:16 13:11 15:45 19:42
179499 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 06:42 08:12 10:17 13:12 15:46 19:43
179497 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 06:43 08:13 10:18 13:13 15:48 19:45
179381 Mszalnica - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:07 06:44 08:14 10:19 13:14 15:49 19:46
179493 Mszalnica - Wędołek Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 06:45 08:15 10:20 13:15 15:50 19:47
179495 Mszalnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 06:46 08:16 10:21 13:16 15:51 19:48
179491 Mszalnica - Góry Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 06:48 08:18 10:23 13:18 15:53 19:50
179489 Mszalnica - Góry I Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 06:49 08:19 10:24 13:19 15:54 19:51
179487 Mszalnica - Góry pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 06:51 08:21 10:26 13:21 15:56 19:53
Numer brygady 2 1 1 1 1 1 1
27 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 04:45 06:20 07:50 09:55 12:50 15:20 19:20
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 04:46 06:22 07:52 09:57 12:52 15:22 19:22
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 04:47 06:23 07:53 09:58 12:53 15:23 19:23
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 04:48 06:24 07:54 09:59 12:54 15:25 19:25
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 04:49 06:25 07:55 10:00 12:55 15:27 19:27
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 04:50 06:26 07:56 10:01 12:56 15:29 19:28
27 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 04:51 06:27 07:57 10:02 12:57 15:30 19:29
27 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 04:52 06:28 07:58 10:03 12:58 15:31 19:30
27 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 04:53 06:30 08:00 10:05 13:00 15:33 19:31
27 01621 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 04:54 06:31 08:01 10:06 13:01 15:34 19:32
27 01631 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 04:55 06:32 08:02 10:07 13:02 15:35 19:33
27 01641 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 04:57 06:34 08:04 10:09 13:04 15:37 19:35
27 01651 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 04:58 06:35 08:05 10:10 13:05 15:38 19:36
27 01661 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 04:59 06:36 08:06 10:11 13:06 15:40 19:37
27 50051 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:00 06:37 08:07 10:12 13:07 15:41 19:38
27 50061 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:01 06:38 08:08 10:13 13:08 15:42 19:39
Strefa biletowa I
27 40261 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:02 06:39 08:09 10:14 13:09 15:43 19:40
27 40271 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:03 06:40 08:10 10:15 13:10 15:44 19:41
27 40281 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:04 06:41 08:11 10:16 13:11 15:45 19:42
27 40291 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:05 06:42 08:12 10:17 13:12 15:46 19:43
27 40301 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:06 06:43 08:13 10:18 13:13 15:48 19:45
27 40371 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Poczekaj 05:07 06:44 08:14 10:19 13:14 15:49 19:46
27 40311 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Wędołek 05:08 06:45 08:15 10:20 13:15 15:50 19:47
27 40321 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Szkoła 05:09 06:46 08:16 10:21 13:16 15:51 19:48
27 40331 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry 05:11 06:48 08:18 10:23 13:18 15:53 19:50
27 40341 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry I 05:12 06:49 08:19 10:24 13:19 15:54 19:51
27 40352 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry pętla 05:14 06:51 08:21 10:26 13:21 15:56 19:53



Kierunek: z powrotem (Mszalnica - Góry pętla -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

2 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179487 Mszalnica - Góry pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:55 08:30 10:50 13:50 16:10 20:05
179488 Mszalnica - Góry I Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:56 08:31 10:51 13:51 16:11 20:06
179490 Mszalnica - Góry Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 06:57 08:32 10:52 13:52 16:12 20:07
179492 Mszalnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:58 08:33 10:53 13:53 16:13 20:08
179494 Mszalnica - Wędołek Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:59 08:34 10:54 13:54 16:14 20:09
179382 Mszalnica - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 07:00 08:35 10:55 13:55 16:15 20:10
179496 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:01 08:36 10:56 13:56 16:16 20:11
179498 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 07:02 08:38 10:58 13:58 16:18 20:13
179500 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 07:03 08:39 10:59 13:59 16:19 20:14
179502 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 07:04 08:40 11:00 14:00 16:20 20:15
179505 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 07:05 08:41 11:01 14:01 16:21 20:16
Strefa biletowa 0
179670 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 07:06 08:42 11:02 14:02 16:22 20:17
179673 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 07:07 08:43 11:03 14:03 16:23 20:18
179674 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 07:08 08:44 11:04 14:04 16:24 20:19
179676 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 07:09 08:45 11:05 14:05 16:25 20:20
179654 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 07:10 08:46 11:06 14:06 16:26 20:21
179679 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 07:12 08:48 11:08 14:08 16:28 20:23
179681 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 07:13 08:49 11:09 14:09 16:29 20:24
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 07:15 08:51 11:11 14:11 16:31 20:25
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 07:16 08:52 11:12 14:12 16:32 20:26
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 07:17 08:53 11:13 14:13 16:33 20:27
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 07:18 08:54 11:14 14:14 16:34 20:28
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 07:19 08:56 11:16 14:16 16:36 20:29
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 07:20 08:57 11:17 14:17 16:37 20:30
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:22 08:59 11:19 14:19 16:39 20:32
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:23 09:00 11:20 14:20 16:40 20:33
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:24 09:01 11:21 14:21 16:41 20:34
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:26 09:03 11:23 14:23 16:43 20:35
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:28 09:05 11:25 14:25 16:45 20:37
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:30 09:07 11:27 14:27 16:47 20:38
Numer brygady 2 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
30 40352 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry pętla 05:20 06:55 08:30 10:50 13:50 16:10 20:05
30 40342 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry I 05:21 06:56 08:31 10:51 13:51 16:11 20:06
30 40332 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Góry 05:22 06:57 08:32 10:52 13:52 16:12 20:07
30 40322 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Szkoła 05:23 06:58 08:33 10:53 13:53 16:13 20:08
30 40312 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Wędołek 05:24 06:59 08:34 10:54 13:54 16:14 20:09
30 40372 Widok Wyeksportuj do PDF Mszalnica - Poczekaj 05:25 07:00 08:35 10:55 13:55 16:15 20:10
30 40302 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:26 07:01 08:36 10:56 13:56 16:16 20:11
30 40292 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:28 07:02 08:38 10:58 13:58 16:18 20:13
30 40282 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:29 07:03 08:39 10:59 13:59 16:19 20:14
30 40272 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:30 07:04 08:40 11:00 14:00 16:20 20:15
30 40262 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:31 07:05 08:41 11:01 14:01 16:21 20:16
Strefa biletowa 0
30 50062 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:32 07:06 08:42 11:02 14:02 16:22 20:17
30 50052 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:33 07:07 08:43 11:03 14:03 16:23 20:18
30 01662 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 05:34 07:08 08:44 11:04 14:04 16:24 20:19
30 01652 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 05:35 07:09 08:45 11:05 14:05 16:25 20:20
30 01642 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 05:36 07:10 08:46 11:06 14:06 16:26 20:21
30 01632 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 05:38 07:12 08:48 11:08 14:08 16:28 20:23
30 01622 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 05:39 07:13 08:49 11:09 14:09 16:29 20:24
30 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 05:40 07:15 08:51 11:11 14:11 16:31 20:25
30 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 05:41 07:16 08:52 11:12 14:12 16:32 20:26
30 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 05:42 07:17 08:53 11:13 14:13 16:33 20:27
30 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 05:43 07:18 08:54 11:14 14:14 16:34 20:28
30 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:45 07:19 08:56 11:16 14:16 16:36 20:29
30 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:46 07:20 08:57 11:17 14:17 16:37 20:30
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:48 07:22 08:59 11:19 14:19 16:39 20:32
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:49 07:23 09:00 11:20 14:20 16:40 20:33
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:50 07:24 09:01 11:21 14:21 16:41 20:34
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:51 07:26 09:03 11:23 14:23 16:43 20:35
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:52 07:28 09:05 11:25 14:25 16:45 20:37
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 05:53 07:30 09:07 11:27 14:27 16:47 20:38