Rozkład jazdy dla linii 47
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Kadcza - Szkoła)

1 2 2 3 4
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:20 10:35 13:30 15:40
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 07:22 10:37 13:32 15:42
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:23 10:38 13:33 15:43
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:25 10:40 13:35 15:45
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 10:42 13:37 15:47
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 07:29 10:44 13:39 15:49
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 07:31 10:46 13:41 15:51
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 07:32 10:47 13:42 15:52
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 07:33 10:48 13:43 15:53
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 07:34 10:49 13:44 15:54
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 07:36 10:51 13:46 15:56
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 07:37 10:52 13:47 15:57
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 07:38 10:53 13:48 15:58
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 07:39 10:54 13:49 15:59
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 07:40 10:55 13:50 16:00
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 07:41 10:56 13:51 16:01
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 07:42 10:57 13:52 16:02
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 07:43 10:58 13:53 16:03
179632 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 07:45 11:00 13:55 16:05
179306 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 07:48 11:03 13:58 16:08
179291 Stary Sącz - Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:49 11:04 13:59 16:09
179293 Stary Sącz - Piłsudskiego II Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:50 11:05 14:00 16:10
179292 Mostki - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:51 11:06 14:01 16:11
179289 Mostki Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:53 11:08 14:03 16:13
179290 Gołkowice Dolne I Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:54 11:09 14:04 16:14
179288 Gołkowice Dolne RSP Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:55 11:10 14:05 16:15
179287 Gołkowice Górne I Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 07:56 11:11 14:06 16:16
179284 Gaboń - Osada Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:59 11:14 14:09 16:19
179283 Gaboń - Przychód Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 08:00 11:15 14:10 16:20
196950 Gaboń Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 08:01 11:16 14:11 16:21
196952 Kadcza - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 08:03 11:18 14:13 16:23
Numer brygady 1 2 2 3 4
31 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 07:20 10:35 13:30 15:40
31 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 07:22 10:37 13:32 15:42
31 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 07:23 10:38 13:33 15:43
31 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:25 10:40 13:35 15:45
31 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:27 10:42 13:37 15:47
31 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 05:30 07:29 10:44 13:39 15:49
31 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:31 07:31 10:46 13:41 15:51
31 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:32 07:32 10:47 13:42 15:52
31 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:33 07:33 10:48 13:43 15:53
31 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:34 07:34 10:49 13:44 15:54
31 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:35 07:36 10:51 13:46 15:56
31 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:36 07:37 10:52 13:47 15:57
31 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:37 07:38 10:53 13:48 15:58
31 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:38 07:39 10:54 13:49 15:59
31 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:39 07:40 10:55 13:50 16:00
31 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:40 07:41 10:56 13:51 16:01
Strefa biletowa I
31 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:41 07:42 10:57 13:52 16:02
31 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:42 07:43 10:58 13:53 16:03
31 20031 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:44 07:45 11:00 13:55 16:05
31 20071 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 05:47 07:48 11:03 13:58 16:08
31 20431 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego 05:48 07:49 11:04 13:59 16:09
31 20441 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego II 05:49 07:50 11:05 14:00 16:10
31 20451 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki - Poczekaj 05:50 07:51 11:06 14:01 16:11
31 20461 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki 05:52 07:53 11:08 14:03 16:13
31 20471 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne I 05:53 07:54 11:09 14:04 16:14
31 20481 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne RSP 05:54 07:55 11:10 14:05 16:15
31 20491 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Górne I 05:55 07:56 11:11 14:06 16:16
31 20521 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Osada 05:58 07:59 11:14 14:09 16:19
31 20531 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Przychód 05:59 08:00 11:15 14:10 16:20
31 20551 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń 06:00 08:01 11:16 14:11 16:21
31 20561 Widok Wyeksportuj do PDF Kadcza - Szkoła 06:02 08:03 11:18 14:13 16:23



Kierunek: z powrotem (Kadcza - Szkoła -> Rynek)

1 2 2 3 4
Strefa biletowa I
196952 Kadcza - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 08:05 11:30 14:20 16:35
196948 Gaboń Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 08:07 11:32 14:22 16:37
179280 Gaboń - Przychód Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 08:08 11:33 14:23 16:38
179281 Gaboń - Osada Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 08:09 11:34 14:24 16:39
179277 Gołkowice Górne I Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 08:12 11:37 14:27 16:42
179276 Gołkowice Dolne RSP Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 08:14 11:39 14:29 16:44
179275 Gołkowice Dolne I Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 08:15 11:40 14:30 16:45
179272 Mostki Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 08:17 11:42 14:32 16:47
179274 Mostki - Poczekaj Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 08:19 11:43 14:33 16:48
179273 Stary Sącz - Piłsudskiego II Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 08:21 11:45 14:35 16:50
179271 Stary Sącz - Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 08:22 11:46 14:36 16:51
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 08:23 11:47 14:37 16:52
179624 Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 08:24 11:48 14:38 16:53
179631 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 08:26 11:50 14:40 16:55
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 08:28 11:52 14:42 16:57
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 08:29 11:53 14:43 16:58
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 08:30 11:54 14:44 16:59
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 08:32 11:56 14:46 17:01
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 08:33 11:58 14:48 17:03
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 08:34 11:59 14:49 17:04
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 08:35 12:01 14:51 17:06
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 08:37 12:03 14:53 17:08
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 08:38 12:04 14:54 17:09
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 08:39 12:05 14:55 17:10
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 08:40 12:06 14:56 17:11
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 08:42 12:08 14:58 17:13
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 08:44 12:10 15:00 17:15
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 08:45 12:11 15:01 17:16
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 08:47 12:13 15:03 17:18
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 08:49 12:15 15:05 17:20
Numer brygady 1 2 2 3 4
Strefa biletowa I
30 20561 Widok Wyeksportuj do PDF Kadcza - Szkoła 06:08 08:05 11:30 14:20 16:35
30 20552 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń 06:10 08:07 11:32 14:22 16:37
30 20532 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Przychód 06:11 08:08 11:33 14:23 16:38
30 20522 Widok Wyeksportuj do PDF Gaboń - Osada 06:12 08:09 11:34 14:24 16:39
30 20492 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Górne I 06:15 08:12 11:37 14:27 16:42
30 20482 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne RSP 06:17 08:14 11:39 14:29 16:44
30 20472 Widok Wyeksportuj do PDF Gołkowice Dolne I 06:18 08:15 11:40 14:30 16:45
30 20462 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki 06:20 08:17 11:42 14:32 16:47
30 20452 Widok Wyeksportuj do PDF Mostki - Poczekaj 06:21 08:19 11:43 14:33 16:48
30 20442 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego II 06:23 08:21 11:45 14:35 16:50
30 20432 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Piłsudskiego 06:24 08:22 11:46 14:36 16:51
30 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 06:25 08:23 11:47 14:37 16:52
30 20082 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Powstańców Chochołowskich 06:26 08:24 11:48 14:38 16:53
30 20032 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:28 08:26 11:50 14:40 16:55
30 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:30 08:28 11:52 14:42 16:57
30 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:31 08:29 11:53 14:43 16:58
Strefa biletowa 0
30 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:32 08:30 11:54 14:44 16:59
30 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:33 08:32 11:56 14:46 17:01
30 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:34 08:33 11:58 14:48 17:03
30 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:35 08:34 11:59 14:49 17:04
30 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:36 08:35 12:01 14:51 17:06
30 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:37 08:37 12:03 14:53 17:08
30 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:38 08:38 12:04 14:54 17:09
30 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:39 08:39 12:05 14:55 17:10
30 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:40 08:40 12:06 14:56 17:11
30 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:42 08:42 12:08 14:58 17:13
30 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:44 08:44 12:10 15:00 17:15
30 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:45 08:45 12:11 15:01 17:16
30 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:47 08:47 12:13 15:03 17:18
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:49 08:49 12:15 15:05 17:20