Rozkład jazdy dla linii 3
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 1 -> Majdan Pętla)

1 3 1 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2 2
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 06:55 07:40 08:25 09:10 09:55 10:40 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:15 20:20 21:25
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:56 07:41 08:26 09:11 09:56 10:41 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:16 20:21 21:26
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:57 07:43 08:28 09:13 09:58 10:43 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:27 19:17 20:22 21:27
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 06:59 07:45 08:30 09:15 10:00 10:45 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:29 19:19 20:24 21:29
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:26 07:01 07:47 08:32 09:17 10:02 10:47 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:20 20:26 21:31 23:25
179850 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:28 07:03 07:49 08:34 09:19 10:04 10:49 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:22 20:27 21:33 23:27
179849 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:29 07:04 07:50 08:35 09:20 10:05 10:50 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:34 19:23 20:28 21:34 23:28
179847 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 05:53 06:30 07:05 07:51 08:36 09:21 10:06 10:51 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:24 20:29 21:35 23:29
179845 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 05:54 06:31 07:06 07:52 08:37 09:22 10:07 10:52 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:36 19:25 20:30 21:36 23:30
179843 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 05:55 06:32 07:07 07:53 08:38 09:23 10:08 10:53 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:26 20:31 21:37 23:31
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 05:57 06:34 07:09 07:55 08:40 09:25 10:10 10:55 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39 19:28 20:32 21:38 23:32
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 05:58 06:36 07:11 07:57 08:42 09:27 10:12 10:57 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41 19:30 20:34 21:39 23:33
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:00 06:38 07:13 07:59 08:44 09:29 10:14 10:59 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:43 19:32 20:36 21:41 23:35
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:01 06:39 07:14 08:00 08:45 09:30 10:15 11:00 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:44 19:33 20:37 21:42 23:36
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:02 06:40 07:15 08:01 08:46 09:31 10:16 11:01 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:45 19:34 20:38 21:43 23:37
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:04 06:42 07:17 08:03 08:48 09:33 10:18 11:03 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:47 19:36 20:40 21:44 23:39
179588 Nawojowa - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:05 06:43 07:18 08:04 08:49 09:34 10:19 11:04 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:48 19:37 20:41 21:45 23:40
179783 Mała Poręba - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:06 06:44 07:19 08:05 08:50 09:35 10:20 11:05 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:49 19:38 20:42 21:46 23:41
179781 Mała Poręba - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:08 06:46 07:21 08:07 08:52 09:37 10:22 11:07 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:51 19:40 20:43 21:47 23:42
179779 Mała Poręba - Sołecka Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:09 06:47 07:22 08:08 08:53 09:38 10:23 11:08 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:52 19:41 20:44 21:48 23:43
179777 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:10 06:48 07:23 08:09 08:54 09:39 10:24 11:09 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:53 19:42 20:45 21:49 23:44
179775 Majdan Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:12 06:50 07:25 08:11 08:56 09:41 10:26 11:11 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:44 20:46 21:50 23:45
179773 Majdan Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:13 06:51 07:26 08:12 08:57 09:42 10:27 11:12 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:56 19:45 20:47 21:51 23:46
Numer brygady 1 3 1 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2 2
23 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1 06:20 06:55 07:40 08:25 09:10 09:55 10:40 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:15 20:20 21:25
23 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:21 06:56 07:41 08:26 09:11 09:56 10:41 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:16 20:21 21:26
23 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:22 06:57 07:43 08:28 09:13 09:58 10:43 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:27 19:17 20:22 21:27
23 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:24 06:59 07:45 08:30 09:15 10:00 10:45 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:29 19:19 20:24 21:29
23 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:50 06:26 07:01 07:47 08:32 09:17 10:02 10:47 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:20 20:26 21:31 23:25
23 00751 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 05:51 06:28 07:03 07:49 08:34 09:19 10:04 10:49 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:22 20:27 21:33 23:27
23 00761 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 05:52 06:29 07:04 07:50 08:35 09:20 10:05 10:50 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:34 19:23 20:28 21:34 23:28
23 00771 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 05:25 05:53 06:30 07:05 07:51 08:36 09:21 10:06 10:51 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:24 20:29 21:35 23:29
23 00781 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 05:26 05:54 06:31 07:06 07:52 08:37 09:22 10:07 10:52 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:36 19:25 20:30 21:36 23:30
23 00791 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 05:27 05:55 06:32 07:07 07:53 08:38 09:23 10:08 10:53 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:26 20:31 21:37 23:31
23 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:29 05:57 06:34 07:09 07:55 08:40 09:25 10:10 10:55 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39 19:28 20:32 21:38 23:32
23 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:30 05:58 06:36 07:11 07:57 08:42 09:27 10:12 10:57 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41 19:30 20:34 21:39 23:33
23 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 05:32 06:00 06:38 07:13 07:59 08:44 09:29 10:14 10:59 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:43 19:32 20:36 21:41 23:35
23 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 05:33 06:01 06:39 07:14 08:00 08:45 09:30 10:15 11:00 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:44 19:33 20:37 21:42 23:36
23 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:34 06:02 06:40 07:15 08:01 08:46 09:31 10:16 11:01 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:45 19:34 20:38 21:43 23:37
23 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:35 06:04 06:42 07:17 08:03 08:48 09:33 10:18 11:03 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:47 19:36 20:40 21:44 23:39
23 30001 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Aleksandrówka 05:36 06:05 06:43 07:18 08:04 08:49 09:34 10:19 11:04 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:48 19:37 20:41 21:45 23:40
23 01111 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Aleksandrówka 05:37 06:06 06:44 07:19 08:05 08:50 09:35 10:20 11:05 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:49 19:38 20:42 21:46 23:41
23 01121 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Szkoła 05:38 06:08 06:46 07:21 08:07 08:52 09:37 10:22 11:07 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:51 19:40 20:43 21:47 23:42
23 01131 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Sołecka 05:39 06:09 06:47 07:22 08:08 08:53 09:38 10:23 11:08 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:52 19:41 20:44 21:48 23:43
23 01141 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 05:40 06:10 06:48 07:23 08:09 08:54 09:39 10:24 11:09 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:53 19:42 20:45 21:49 23:44
23 01151 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan 05:41 06:12 06:50 07:25 08:11 08:56 09:41 10:26 11:11 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:44 20:46 21:50 23:45
23 01161 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan Pętla 05:42 06:13 06:51 07:26 08:12 08:57 09:42 10:27 11:12 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:56 19:45 20:47 21:51 23:46



Kierunek: z powrotem (Majdan Pętla -> Długosza - Planty)

1 3 1 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2 2
179773 Majdan Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:20 07:00 07:40 08:20 09:05 09:50 10:35 11:20 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:50 20:50 22:00 23:50
179774 Majdan Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:21 07:01 07:41 08:21 09:06 09:51 10:36 11:21 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:51 20:51 22:01 23:51
179776 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:22 07:02 07:42 08:22 09:07 09:52 10:37 11:22 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 19:52 20:52 22:02 23:52
179778 Mała Poręba - Sołecka Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:23 07:03 07:43 08:23 09:08 09:53 10:38 11:23 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 19:53 20:53 22:03 23:53
179780 Mała Poręba - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:25 07:05 07:45 08:25 09:10 09:55 10:40 11:25 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:09 18:10 19:10 19:55 20:54 22:04 23:54
179782 Mała Poręba - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:27 07:07 07:47 08:27 09:12 09:57 10:42 11:27 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:10 18:12 19:12 19:57 20:55 22:05 23:55
179587 Nawojowa - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:28 07:08 07:48 08:28 09:13 09:58 10:43 11:28 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:11 18:13 19:13 19:58 20:56 22:06 23:56
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:29 07:09 07:49 08:29 09:14 09:59 10:44 11:29 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:12 18:14 19:14 19:59 20:57 22:07 23:57
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:31 07:11 07:51 08:31 09:16 10:01 10:46 11:31 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:13 18:16 19:15 20:00 20:58 22:08 23:58
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:32 07:12 07:52 08:32 09:17 10:02 10:47 11:32 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:14 18:17 19:16 20:01 20:59 22:09 23:59
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:34 07:14 07:54 08:34 09:19 10:04 10:49 11:34 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:16 18:19 19:18 20:02 21:01 22:10 24:01
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:36 07:16 07:56 08:36 09:21 10:06 10:51 11:36 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:18 18:21 19:19 20:04 21:03 22:12 24:02
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:37 07:17 07:57 08:37 09:22 10:07 10:52 11:37 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:19 18:22 19:20 20:05 21:04 22:13 24:03
179842 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 06:39 07:19 07:59 08:39 09:24 10:09 10:54 11:39 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:20 18:24 19:21 20:06 21:06 22:14 24:04
179844 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:40 07:20 08:00 08:40 09:25 10:10 10:55 11:40 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:21 18:25 19:22 20:07 21:07 22:15 24:05
179846 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 06:41 07:21 08:01 08:41 09:26 10:11 10:56 11:41 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:22 18:26 19:23 20:08 21:08 22:16 24:06
179848 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:42 07:22 08:02 08:42 09:27 10:12 10:57 11:42 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:23 18:27 19:24 20:09 21:09 22:17 24:07
179851 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 06:43 07:23 08:03 08:43 09:28 10:13 10:58 11:43 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:24 18:28 19:25 20:10 21:10 22:18 24:08
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:45 07:25 08:05 08:45 09:30 10:15 11:00 11:45 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:26 18:30 19:27 20:12 21:12
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 22:19 24:09
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:47 07:27 08:07 08:47 09:32 10:17 11:02 11:47 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:28 18:32 19:29 20:14 21:14
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 06:48 07:28 08:08 08:48 09:33 10:18 11:03 11:48 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:29 18:33 19:30 20:16 21:16
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:51 07:30 08:10 08:50 09:35 10:20 11:05 11:50 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:31 18:35 19:32 20:17 21:17
Numer brygady 1 3 1 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2 2
23 01161 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan Pętla 05:45 06:20 07:00 07:40 08:20 09:05 09:50 10:35 11:20 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:50 20:50 22:00 23:50
23 01152 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan 05:46 06:21 07:01 07:41 08:21 09:06 09:51 10:36 11:21 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:51 20:51 22:01 23:51
23 01142 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 05:47 06:22 07:02 07:42 08:22 09:07 09:52 10:37 11:22 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 19:52 20:52 22:02 23:52
23 01132 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Sołecka 05:48 06:23 07:03 07:43 08:23 09:08 09:53 10:38 11:23 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 19:53 20:53 22:03 23:53
23 01122 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Szkoła 05:50 06:25 07:05 07:45 08:25 09:10 09:55 10:40 11:25 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:09 18:10 19:10 19:55 20:54 22:04 23:54
23 01112 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Aleksandrówka 05:52 06:27 07:07 07:47 08:27 09:12 09:57 10:42 11:27 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:10 18:12 19:12 19:57 20:55 22:05 23:55
23 30002 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Aleksandrówka 05:53 06:28 07:08 07:48 08:28 09:13 09:58 10:43 11:28 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:11 18:13 19:13 19:58 20:56 22:06 23:56
23 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:54 06:29 07:09 07:49 08:29 09:14 09:59 10:44 11:29 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:12 18:14 19:14 19:59 20:57 22:07 23:57
23 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:56 06:31 07:11 07:51 08:31 09:16 10:01 10:46 11:31 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:13 18:16 19:15 20:00 20:58 22:08 23:58
23 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 05:57 06:32 07:12 07:52 08:32 09:17 10:02 10:47 11:32 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:14 18:17 19:16 20:01 20:59 22:09 23:59
23 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 05:59 06:34 07:14 07:54 08:34 09:19 10:04 10:49 11:34 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:16 18:19 19:18 20:02 21:01 22:10 24:01
23 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:01 06:36 07:16 07:56 08:36 09:21 10:06 10:51 11:36 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:18 18:21 19:19 20:04 21:03 22:12 24:02
23 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:02 06:37 07:17 07:57 08:37 09:22 10:07 10:52 11:37 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:19 18:22 19:20 20:05 21:04 22:13 24:03
23 00792 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 06:04 06:39 07:19 07:59 08:39 09:24 10:09 10:54 11:39 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:20 18:24 19:21 20:06 21:06 22:14 24:04
23 00782 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 06:05 06:40 07:20 08:00 08:40 09:25 10:10 10:55 11:40 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:21 18:25 19:22 20:07 21:07 22:15 24:05
23 00772 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 06:06 06:41 07:21 08:01 08:41 09:26 10:11 10:56 11:41 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:22 18:26 19:23 20:08 21:08 22:16 24:06
23 00762 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 06:07 06:42 07:22 08:02 08:42 09:27 10:12 10:57 11:42 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:23 18:27 19:24 20:09 21:09 22:17 24:07
23 00752 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 06:08 06:43 07:23 08:03 08:43 09:28 10:13 10:58 11:43 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:24 18:28 19:25 20:10 21:10 22:18 24:08
23 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:10 06:45 07:25 08:05 08:45 09:30 10:15 11:00 11:45 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:26 18:30 19:27 20:12 21:12
23 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 22:19 24:09
23 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:12 06:47 07:27 08:07 08:47 09:32 10:17 11:02 11:47 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:28 18:32 19:29 20:14 21:14
23 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:13 06:48 07:28 08:08 08:48 09:33 10:18 11:03 11:48 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:29 18:33 19:30 20:16 21:16
23 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:16 06:51 07:30 08:10 08:50 09:35 10:20 11:05 11:50 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:31 18:35 19:32 20:17 21:17