Rozkład jazdy dla linii 34
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Mokra Wieś Szkoła)

1 1 1 1 1 1 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 07:35 10:10 12:10 14:05 15:30 17:30 19:15 21:35
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 07:37 10:12 12:12 14:07 15:32 17:32 19:17 21:36
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 07:38 10:13 12:13 14:08 15:33 17:33 19:18 21:37
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 07:40 10:15 12:15 14:10 15:35 17:35 19:20 21:38
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 07:42 10:17 12:17 14:12 15:37 17:37 19:22 21:40
179651 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 07:44 10:19 12:19 14:14 15:39 17:39 19:24 21:42
179650 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 07:45 10:20 12:20 14:15 15:40 17:40 19:25 21:43
179648 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 07:47 10:22 12:22 14:17 15:42 17:42 19:26 21:44
217771 Chełmiec Mała Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 07:49 10:24 12:24 14:19 15:44 17:44 19:28 21:46
Strefa biletowa I
217728 granica Chełmiec - Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:53 10:28 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32 21:50
217727 granica Chełmiec - Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:53 10:28 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32 21:50
217768 Podrzecze Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:53 10:28 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32 21:50
179323 Brzezna II Widok Wyeksportuj do PDF 05:28
179319 Stadła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:30
179333 Brzezna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:55 10:30 12:30 14:25 15:50 17:50 19:34 21:52
179334 Brzezna I Widok Wyeksportuj do PDF 07:56 10:31 12:31 14:26 15:51 17:51 19:35 21:53
179338 Brzezna - Instytut Widok Wyeksportuj do PDF 07:58 10:33 12:33 14:28 15:53 17:53 19:37 21:55
179337 Gostwica Widok Wyeksportuj do PDF 08:00 10:35 12:35 14:30 15:55 17:55 19:39 21:57
179336 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 08:02 10:37 12:37 14:32 15:57 17:57 19:41 21:59
179335 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 08:04 10:39 12:39 14:34 15:59 17:59 19:43 22:01
179332 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 08:05 10:40 12:40 14:35 16:00 18:00 19:44 22:02
179331 Podegrodzie - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 08:06 16:01
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 10:42 12:42 14:37 18:02 19:46 22:04
217766 Podegrodzie Nowe Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 08:07 16:02
217765 Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 08:08 16:03
217761 Podegrodzie Barczynka Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 08:10 16:05
217762 Mokra Wieś Zapospólne Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 08:12 16:07
217763 Mokra Wieś Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 08:14 16:09
217764 Mokra Wieś Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 08:15 16:10
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1
29 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:10 07:35 10:10 12:10 14:05 15:30 17:30 19:15 21:35
29 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:11 07:37 10:12 12:12 14:07 15:32 17:32 19:17 21:36
29 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:12 07:38 10:13 12:13 14:08 15:33 17:33 19:18 21:37
29 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:13 07:40 10:15 12:15 14:10 15:35 17:35 19:20 21:38
29 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:15 07:42 10:17 12:17 14:12 15:37 17:37 19:22 21:40
29 01751 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 05:17 07:44 10:19 12:19 14:14 15:39 17:39 19:24 21:42
29 01761 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 05:18 07:45 10:20 12:20 14:15 15:40 17:40 19:25 21:43
29 01771 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 05:20 07:47 10:22 12:22 14:17 15:42 17:42 19:26 21:44
29 50161 Widok Wyeksportuj do PDF Chełmiec Mała Wieś 05:22 07:49 10:24 12:24 14:19 15:44 17:44 19:28 21:46
Strefa biletowa I
29 100046 Widok Wyeksportuj do PDF granica Chełmiec - Podegrodzie 05:26 07:53 10:28 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32 21:50
29 100047 Widok Wyeksportuj do PDF granica Chełmiec - Podegrodzie 05:26 07:53 10:28 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32 21:50
29 60181 Widok Wyeksportuj do PDF Podrzecze 05:26 07:53 10:28 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32 21:50
29 60002 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna II 05:28
29 60111 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła II 05:30
29 60001 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Skrzyżowanie 07:55 10:30 12:30 14:25 15:50 17:50 19:34 21:52
29 60011 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna I 07:56 10:31 12:31 14:26 15:51 17:51 19:35 21:53
29 60021 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Instytut 07:58 10:33 12:33 14:28 15:53 17:53 19:37 21:55
29 60031 Widok Wyeksportuj do PDF Gostwica 08:00 10:35 12:35 14:30 15:55 17:55 19:39 21:57
29 60041 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 05:31 08:02 10:37 12:37 14:32 15:57 17:57 19:41 21:59
29 60051 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 05:33 08:04 10:39 12:39 14:34 15:59 17:59 19:43 22:01
29 60061 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 05:34 08:05 10:40 12:40 14:35 16:00 18:00 19:44 22:02
29 60071 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - Osiedle 05:35 08:06 16:01
29 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 10:42 12:42 14:37 18:02 19:46 22:04
29 60201 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Nowe Osiedle 05:36 08:07 16:02
29 60211 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie 05:37 08:08 16:03
29 60221 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Barczynka 05:39 08:10 16:05
29 60231 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Zapospólne 05:41 08:12 16:07
29 60241 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Osiedle 05:43 08:14 16:09
29 60251 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Szkoła 05:44 08:15 16:10

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Mokra Wieś Szkoła -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

1 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
217764 Mokra Wieś Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 08:35 16:25
217759 Mokra Wieś Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 08:36 16:26
217760 Mokra Wieś Zapospólne Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 08:38 16:28
217758 Podegrodzie Barczynka Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 08:40 16:30
217757 Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 08:42 16:32
217756 Podegrodzie Nowe Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 08:43 16:33
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 08:44 11:00 13:00 14:45 16:34 18:15 19:55 22:10
179327 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 08:45 11:01 13:01 14:46 16:35 18:16 19:56 22:11
179328 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 08:47 11:03 13:03 14:48 16:37 18:18 19:57 22:13
179329 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 08:49 11:05 13:05 14:50 16:39 18:20 19:59 22:15
179316 Stadła II Widok Wyeksportuj do PDF 22:17
179330 Gostwica Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 08:51 11:07 13:07 14:52 16:41 18:22 20:01
179325 Brzezna - Instytut Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 08:53 11:09 13:09 14:54 16:43 18:24 20:03
179322 Brzezna I Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 08:55 11:11 13:11 14:56 16:45 18:26 20:05
217754 Brzezna Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 08:56 11:12 13:12 14:57 16:46 18:27 20:06 22:19
217753 Podrzecze Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 08:58 11:14 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08 22:21
217726 granica Podegrodzie - Chełmiec Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 08:58 11:14 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08 22:21
217725 granica Podegrodzie - Chełmiec Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 08:58 11:14 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08 22:21
Strefa biletowa 0
217748 Chełmiec ul. Papieska Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 09:02 11:18 13:18 15:03 16:52 18:33 20:12 22:25
179647 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 09:04 11:20 13:20 15:05 16:54 18:35 20:13 22:26
179649 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 09:05 11:21 13:21 15:06 16:55 18:36 20:14 22:27
179652 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 09:07 11:23 13:23 15:08 16:57 18:38 20:16 22:29
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 09:10 11:26 13:26 15:11 17:00 18:41 20:18 22:31
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 09:12 11:28 13:28 15:13 17:02 18:43 20:19 22:32
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 09:13 11:29 13:29 15:14 17:03 18:44 20:20 22:33
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 09:15 11:31 13:31 15:16 17:05 18:46 20:21 22:34
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 09:17 11:33 13:33 15:18 17:07 18:48 20:23 22:35
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 09:19 11:35 13:35 15:20 17:09 18:50 20:24 22:36
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
28 60251 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Szkoła 05:50 08:35 16:25
28 60242 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Osiedle 05:51 08:36 16:26
28 60232 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Zapospólne 05:53 08:38 16:28
28 60222 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Barczynka 05:55 08:40 16:30
28 60212 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie 05:57 08:42 16:32
28 60202 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Nowe Osiedle 05:58 08:43 16:33
28 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 05:59 08:44 11:00 13:00 14:45 16:34 18:15 19:55 22:10
28 60092 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 06:00 08:45 11:01 13:01 14:46 16:35 18:16 19:56 22:11
28 60052 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 06:02 08:47 11:03 13:03 14:48 16:37 18:18 19:57 22:13
28 60042 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 06:04 08:49 11:05 13:05 14:50 16:39 18:20 19:59 22:15
28 60112 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła II 22:17
28 60032 Widok Wyeksportuj do PDF Gostwica 06:06 08:51 11:07 13:07 14:52 16:41 18:22 20:01
28 60022 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Instytut 06:08 08:53 11:09 13:09 14:54 16:43 18:24 20:03
28 60012 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna I 06:10 08:55 11:11 13:11 14:56 16:45 18:26 20:05
28 60192 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna 06:11 08:56 11:12 13:12 14:57 16:46 18:27 20:06 22:19
28 60182 Widok Wyeksportuj do PDF Podrzecze 06:13 08:58 11:14 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08 22:21
28 100048 Widok Wyeksportuj do PDF granica Podegrodzie - Chełmiec 06:13 08:58 11:14 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08 22:21
28 100049 Widok Wyeksportuj do PDF granica Podegrodzie - Chełmiec 06:13 08:58 11:14 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08 22:21
Strefa biletowa 0
28 50162 Widok Wyeksportuj do PDF Chełmiec ul. Papieska 06:17 09:02 11:18 13:18 15:03 16:52 18:33 20:12 22:25
28 01772 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 06:19 09:04 11:20 13:20 15:05 16:54 18:35 20:13 22:26
28 01762 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 06:20 09:05 11:21 13:21 15:06 16:55 18:36 20:14 22:27
28 01752 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 06:22 09:07 11:23 13:23 15:08 16:57 18:38 20:16 22:29
28 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:25 09:10 11:26 13:26 15:11 17:00 18:41 20:18 22:31
28 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:27 09:12 11:28 13:28 15:13 17:02 18:43 20:19 22:32
28 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:28 09:13 11:29 13:29 15:14 17:03 18:44 20:20 22:33
28 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:29 09:15 11:31 13:31 15:16 17:05 18:46 20:21 22:34
28 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:31 09:17 11:33 13:33 15:18 17:07 18:48 20:23 22:35
28 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:32 09:19 11:35 13:35 15:20 17:09 18:50 20:24 22:36

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)