Rozkład jazdy dla linii 9
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bohaterów Orła Białego - pętla)

2 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 08:05 10:15 14:00
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 08:07 10:17 14:02
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:08 10:18 14:03
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 08:09 10:20 14:05
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 08:11 10:22 14:07
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 08:13 10:24 14:09
179309 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 08:15 10:26 14:11
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 08:16 10:27 14:12
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 08:18 10:29 14:14
179791 Dąbrówki Widok Wyeksportuj do PDF 08:20 10:31 14:16
179789 Dąbrówki - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 08:21 10:32 14:17
179787 Dąbrówki - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 08:22 10:33 14:18
179785 Dąbrówki - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 08:24 10:35 14:20
179424 Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 08:25 10:36 14:21
179425 Zyndrama - Ostra Widok Wyeksportuj do PDF 08:26 10:37 14:22
179412 Bohaterów Orła Białego - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 08:27 10:38 14:23
179414 Bohaterów Orła Białego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 08:29 10:40 14:25
Numer brygady 2 1 1
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 08:05 10:15 14:00
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 08:07 10:17 14:02
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 08:08 10:18 14:03
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 08:09 10:20 14:05
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 08:11 10:22 14:07
17 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 08:13 10:24 14:09
17 02111 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 08:15 10:26 14:11
17 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 08:16 10:27 14:12
17 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 08:18 10:29 14:14
17 01071 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki 08:20 10:31 14:16
17 01081 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kościół 08:21 10:32 14:17
17 01091 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Osiedle 08:22 10:33 14:18
17 01101 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kapliczka 08:24 10:35 14:20
17 01951 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama 08:25 10:36 14:21
17 01961 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama - Ostra 08:26 10:37 14:22
17 01971 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - Działki 08:27 10:38 14:23
17 01981 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - pętla 08:29 10:40 14:25



Kierunek: z powrotem (Bohaterów Orła Białego - pętla -> Rynek)

1 2 1 1
179414 Bohaterów Orła Białego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:35 08:35 11:30 14:40
179413 Bohaterów Orła Białego - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 07:36 08:36 11:31 14:41
179411 Zyndrama - Ostra Widok Wyeksportuj do PDF 07:37 08:37 11:32 14:42
179426 Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 07:38 08:38 11:33 14:43
179784 Dąbrówki - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 07:39 08:39 11:34 14:44
179786 Dąbrówki - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 08:41 11:36 14:46
179788 Dąbrówki - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:42 08:42 11:37 14:47
179790 Dąbrówki Widok Wyeksportuj do PDF 07:43 08:43 11:38 14:48
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 07:45 08:45 11:40 14:50
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:46 08:46 11:41 14:51
179310 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 07:47 08:47 11:42 14:52
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 07:49 08:49 11:44 14:54
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:51 08:51 11:46 14:56
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:52 08:52 11:47 14:57
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:54 08:54 11:49 14:59
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 07:56 08:56 11:51 15:01
Numer brygady 1 2 1 1
17 01981 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - pętla 07:35 08:35 11:30 14:40
17 01972 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - Działki 07:36 08:36 11:31 14:41
17 01962 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama - Ostra 07:37 08:37 11:32 14:42
17 01952 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama 07:38 08:38 11:33 14:43
17 01102 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kapliczka 07:39 08:39 11:34 14:44
17 01092 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Osiedle 07:41 08:41 11:36 14:46
17 01082 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kościół 07:42 08:42 11:37 14:47
17 01072 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki 07:43 08:43 11:38 14:48
17 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 07:45 08:45 11:40 14:50
17 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 07:46 08:46 11:41 14:51
17 02112 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 07:47 08:47 11:42 14:52
17 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 07:49 08:49 11:44 14:54
17 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
17 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:51 08:51 11:46 14:56
17 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:52 08:52 11:47 14:57
17 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 07:54 08:54 11:49 14:59
17 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 07:56 08:56 11:51 15:01