Rozkład jazdy dla linii 43
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Moszczenica Wyżna - Zajazd)

1 1 2 3 3
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 08:15 12:10 15:50 18:00
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 08:17 12:12 15:52 18:02
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 08:18 12:13 15:53 18:03
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 08:20 12:15 15:55 18:04
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 08:22 12:17 15:57 18:06
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 08:24 12:19 15:59 18:07
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 08:26 12:21 16:01 18:08
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 08:27 12:22 16:02 18:09
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 08:28 12:23 16:03 18:10
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 08:29 12:24 16:04 18:11
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 08:31 12:26 16:06 18:13
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 08:32 12:27 16:07 18:14
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 08:33 12:28 16:08 18:15
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 08:34 12:29 16:09 18:16
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 08:35 12:30 16:10 18:17
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:48 08:36 12:31 16:11 18:18
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 08:37 12:32 16:12 18:19
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 08:38 12:33 16:13 18:20
179459 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 08:41 12:36 16:16 18:23
179628 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 08:43 12:38 16:17 18:25
179619 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 08:45 12:40 16:18 18:27
179621 Stary Sącz - Węgierska Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 08:47 12:42 16:20 18:29
179409 Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 08:48 12:43 16:21 18:30
179410 Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 08:49 12:44 16:22 18:31
179386 Moszczenica Niżna - Granice Widok Wyeksportuj do PDF 07:00 08:51 12:46 16:24 18:33
179387 Moszczenica Niżna - Baranówka Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 08:52 12:47 16:25 18:34
179388 Moszczenica Niżna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:02 08:53 12:48 16:26 18:35
179355 Moszczenica Niżna - Remiza Widok Wyeksportuj do PDF 07:03 08:54 12:49 16:27 18:36
179348 Moszczenica Niżna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 08:55 12:50 16:28 18:37
179349 Moszczenica Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 08:57 12:52 16:29 18:38
179347 Moszczenica Wyżna - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 08:58 12:53 16:30 18:39
179346 Moszczenica Wyżna - Zajazd Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 09:00 12:55 16:31 18:40
Numer brygady 1 1 2 3 3
32 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:30 08:15 12:10 15:50 18:00
32 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:32 08:17 12:12 15:52 18:02
32 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:33 08:18 12:13 15:53 18:03
32 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:34 08:20 12:15 15:55 18:04
32 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:36 08:22 12:17 15:57 18:06
32 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 06:37 08:24 12:19 15:59 18:07
32 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:39 08:26 12:21 16:01 18:08
32 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:40 08:27 12:22 16:02 18:09
32 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:41 08:28 12:23 16:03 18:10
32 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:42 08:29 12:24 16:04 18:11
32 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:43 08:31 12:26 16:06 18:13
32 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:44 08:32 12:27 16:07 18:14
32 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:45 08:33 12:28 16:08 18:15
32 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:46 08:34 12:29 16:09 18:16
32 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 06:47 08:35 12:30 16:10 18:17
32 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:48 08:36 12:31 16:11 18:18
Strefa biletowa I
32 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:49 08:37 12:32 16:12 18:19
32 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:50 08:38 12:33 16:13 18:20
32 20033 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:52 08:41 12:36 16:16 18:23
32 20041 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 06:53 08:43 12:38 16:17 18:25
32 20051 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 06:55 08:45 12:40 16:18 18:27
32 20061 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska Cyganowice 06:56 08:47 12:42 16:20 18:29
32 20261 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia 06:57 08:48 12:43 16:21 18:30
32 20271 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie 06:58 08:49 12:44 16:22 18:31
32 20281 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Granice 07:00 08:51 12:46 16:24 18:33
32 20291 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Baranówka 07:01 08:52 12:47 16:25 18:34
32 20301 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Kościół 07:02 08:53 12:48 16:26 18:35
32 20361 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Remiza 07:03 08:54 12:49 16:27 18:36
32 20371 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Szkoła 07:04 08:55 12:50 16:28 18:37
32 20381 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna 07:05 08:57 12:52 16:29 18:38
32 20391 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Osiedle 07:06 08:58 12:53 16:30 18:39
32 20401 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Zajazd 07:07 09:00 12:55 16:31 18:40

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Moszczenica Wyżna - Zajazd -> Rynek)

1 1 2 3 3
Strefa biletowa I
179346 Moszczenica Wyżna - Zajazd Widok Wyeksportuj do PDF 07:15 09:05 13:00 16:50 18:45
179345 Moszczenica Wyżna - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 09:06 13:01 16:51 18:46
179344 Moszczenica Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF 07:17 09:07 13:02 16:52 18:47
179343 Moszczenica Niżna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 09:09 13:04 16:54 18:49
179342 Moszczenica Niżna - Remiza Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 09:11 13:06 16:55 18:50
179341 Moszczenica Niżna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:22 09:12 13:07 16:56 18:51
179383 Moszczenica Niżna - Baranówka Widok Wyeksportuj do PDF 07:23 09:13 13:08 16:57 18:52
179384 Moszczenica Niżna - Granice Widok Wyeksportuj do PDF 07:24 09:14 13:09 16:58 18:53
179385 Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:26 09:16 13:11 17:00 18:55
179380 Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 09:17 13:12 17:01 18:56
179622 Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 07:29 09:19 13:14 17:03 18:58
179620 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 07:30 09:20 13:15 17:04 18:59
179627 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:32 09:22 13:17 17:06 19:00
179630 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 07:34 09:24 13:19 17:08 19:02
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 07:36 09:26 13:21 17:10 19:04
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 07:37 09:27 13:22 17:11 19:05
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 07:38 09:28 13:23 17:12 19:06
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:39 09:30 13:25 17:13 19:07
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 07:40 09:32 13:27 17:15 19:08
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 09:33 13:28 17:16 19:09
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 07:42 09:35 13:30 17:18 19:10
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 07:43 09:37 13:32 17:20 19:11
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 07:44 09:38 13:33 17:21 19:12
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 07:45 09:39 13:34 17:22 19:13
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 07:46 09:40 13:35 17:23 19:14
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 07:48 09:42 13:37 17:25 19:15
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:50 09:44 13:39 17:27 19:17
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:51 09:45 13:40 17:28 19:18
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:53 09:47 13:42 17:30 19:20
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 07:55 09:49 13:44 17:32 19:22
Numer brygady 1 1 2 3 3
Strefa biletowa I
30 20401 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Zajazd 07:15 09:05 13:00 16:50 18:45
30 20392 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna - Osiedle 07:16 09:06 13:01 16:51 18:46
30 20382 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Wyżna 07:17 09:07 13:02 16:52 18:47
30 20372 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Szkoła 07:19 09:09 13:04 16:54 18:49
30 20362 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Remiza 07:21 09:11 13:06 16:55 18:50
30 20302 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Kościół 07:22 09:12 13:07 16:56 18:51
30 20292 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Baranówka 07:23 09:13 13:08 16:57 18:52
30 20282 Widok Wyeksportuj do PDF Moszczenica Niżna - Granice 07:24 09:14 13:09 16:58 18:53
30 20272 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Skrzyżowanie 07:26 09:16 13:11 17:00 18:55
30 20262 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Witosa Oczyszczalnia 07:27 09:17 13:12 17:01 18:56
30 20062 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice 07:29 09:19 13:14 17:03 18:58
30 20052 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 07:30 09:20 13:15 17:04 18:59
30 20042 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 07:32 09:22 13:17 17:06 19:00
30 20034 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 07:34 09:24 13:19 17:08 19:02
30 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 07:36 09:26 13:21 17:10 19:04
30 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 07:37 09:27 13:22 17:11 19:05
Strefa biletowa 0
30 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 07:38 09:28 13:23 17:12 19:06
30 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 07:39 09:30 13:25 17:13 19:07
30 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 07:40 09:32 13:27 17:15 19:08
30 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 07:41 09:33 13:28 17:16 19:09
30 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 07:42 09:35 13:30 17:18 19:10
30 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 07:43 09:37 13:32 17:20 19:11
30 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 07:44 09:38 13:33 17:21 19:12
30 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 07:45 09:39 13:34 17:22 19:13
30 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 07:46 09:40 13:35 17:23 19:14
30 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 07:48 09:42 13:37 17:25 19:15
30 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:50 09:44 13:39 17:27 19:17
30 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:51 09:45 13:40 17:28 19:18
30 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 07:53 09:47 13:42 17:30 19:20
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 07:55 09:49 13:44 17:32 19:22

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)