Rozkład jazdy dla linii 42
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Młyńska -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179353 Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 08:15 10:40 12:00 13:10 15:10 16:35 17:50 19:15
179920 Kilińskiego - Stadion Widok Wyeksportuj do PDF 08:16 10:41 12:01 13:11 15:11 16:36 17:51 19:16
179921 Rejtana Widok Wyeksportuj do PDF 08:18 10:43 12:03 13:13 15:13 16:38 17:53 19:18
179354 Rejtana-Śniadeckich Widok Wyeksportuj do PDF 08:19 10:44 12:04 13:14 15:14 16:39 17:54 19:19
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 08:20 10:45 12:05 13:15 15:15 16:40 17:55 19:20
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 08:22 10:47 12:07 13:17 15:17 16:42 17:57 19:22
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:55 08:25 09:35 10:50 12:10 13:20 15:20 16:45 18:00 19:24
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 06:57 08:27 09:37 10:52 12:12 13:22 15:22 16:47 18:02 19:26
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:58 08:28 09:38 10:53 12:13 13:23 15:23 16:48 18:03 19:27
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:00 08:30 09:40 10:55 12:15 13:25 15:25 16:50 18:05 19:29
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:02 08:32 09:42 10:57 12:17 13:27 15:27 16:52 18:07 19:31
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 06:09
179651 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 08:34 09:44 10:59 12:19 13:29 15:29 16:54 18:09 19:33
179650 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 08:35 09:45 11:00 12:20 13:30 15:30 16:55 18:10 19:34
179648 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 08:37 09:47 11:02 12:22 13:32 15:32 16:57 18:12 19:35
179641 Marcinkowicka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:09 08:39 09:49 11:04 12:24 13:34 15:34 16:59 18:13 19:36
179643 Marcinkowicka - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 08:41 09:51 11:06 12:26 13:36 15:36 17:01 18:14 19:37
179645 Marcinkowicka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 08:43 09:53 11:08 12:28 13:38 15:38 17:03 18:16 19:39
179636 Jagodowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:13 08:44 09:54 11:09 12:29 13:39 15:39 17:04 18:17 19:40
179440 Dunajcowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 08:45 09:55 11:10 12:30 13:40 15:40 17:05 18:18 19:41
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:15 08:46 09:56 11:11 12:31 13:41 15:41 17:06 18:19 19:42
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
21 02092 Widok Wyeksportuj do PDF Młyńska 08:15 10:40 12:00 13:10 15:10 16:35 17:50 19:15
21 00331 Widok Wyeksportuj do PDF Kilińskiego - Stadion 08:16 10:41 12:01 13:11 15:11 16:36 17:51 19:16
21 00362 Widok Wyeksportuj do PDF Rejtana 08:18 10:43 12:03 13:13 15:13 16:38 17:53 19:18
21 02101 Widok Wyeksportuj do PDF Rejtana-Śniadeckich 08:19 10:44 12:04 13:14 15:14 16:39 17:54 19:19
21 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 08:20 10:45 12:05 13:15 15:15 16:40 17:55 19:20
21 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 08:22 10:47 12:07 13:17 15:17 16:42 17:57 19:22
21 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:02 06:55 08:25 09:35 10:50 12:10 13:20 15:20 16:45 18:00 19:24
21 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:04 06:57 08:27 09:37 10:52 12:12 13:22 15:22 16:47 18:02 19:26
21 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:05 06:58 08:28 09:38 10:53 12:13 13:23 15:23 16:48 18:03 19:27
21 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:07 07:00 08:30 09:40 10:55 12:15 13:25 15:25 16:50 18:05 19:29
21 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:08 07:02 08:32 09:42 10:57 12:17 13:27 15:27 16:52 18:07 19:31
21 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 06:09
21 01751 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 07:04 08:34 09:44 10:59 12:19 13:29 15:29 16:54 18:09 19:33
21 01761 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 07:05 08:35 09:45 11:00 12:20 13:30 15:30 16:55 18:10 19:34
21 01771 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 07:07 08:37 09:47 11:02 12:22 13:32 15:32 16:57 18:12 19:35
21 01811 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Szkoła 07:09 08:39 09:49 11:04 12:24 13:34 15:34 16:59 18:13 19:36
21 01821 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Osiedle 07:10 08:41 09:51 11:06 12:26 13:36 15:36 17:01 18:14 19:37
21 01831 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Skrzyżowanie 07:12 08:43 09:53 11:08 12:28 13:38 15:38 17:03 18:16 19:39
21 01841 Widok Wyeksportuj do PDF Jagodowa 07:13 08:44 09:54 11:09 12:29 13:39 15:39 17:04 18:17 19:40
21 01941 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa 07:14 08:45 09:55 11:10 12:30 13:40 15:40 17:05 18:18 19:41
21 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 06:10 07:15 08:46 09:56 11:11 12:31 13:41 15:41 17:06 18:19 19:42

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Młyńska)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:30 08:55 10:05 11:25 12:35 14:15 16:00 17:15 18:25 19:50
179420 Dunajcowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:31 08:56 10:06 11:26 12:36 14:16 16:01 17:16 18:26 19:51
179637 Jagodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:32 08:57 10:07 11:27 12:37 14:17 16:02 17:17 18:27 19:52
179635 Marcinkowicka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:34 08:59 10:09 11:29 12:39 14:19 16:04 17:19 18:29 19:54
179644 Marcinkowicka - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:35 09:00 10:10 11:30 12:40 14:20 16:05 17:20 18:30 19:55
179642 Marcinkowicka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:37 09:02 10:12 11:32 12:42 14:22 16:07 17:22 18:31 19:56
179647 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:39 09:04 10:14 11:34 12:44 14:24 16:09 17:24 18:32 19:58
179649 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:40 09:05 10:15 11:35 12:45 14:25 16:10 17:25 18:33 19:59
179652 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:42 09:07 10:17 11:37 12:47 14:27 16:12 17:27 18:35 20:01
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:45 09:10 10:20 11:40 12:50 14:30 16:15 17:30 18:38 20:03
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:47 09:12 10:22 11:42 12:52 14:32 16:17 17:32 18:40 20:04
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:48 09:13 10:23 11:43 12:53 14:33 16:18 17:33 18:41 20:05
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:50 09:15 10:25 11:45 12:55 14:35 16:20 17:35 18:43 20:06
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:52 09:17 10:27 11:47 12:57 14:37 16:22 17:37 18:45 20:08
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 07:54 10:29 11:49 12:59 14:39 16:24 17:39 18:47
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 09:19 20:09
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:56 10:31 11:51 13:01 14:41 16:26 17:41 18:49
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 07:58 10:33 11:53 13:03 14:43 16:28 17:43 18:51
179352 Śniadeckich Widok Wyeksportuj do PDF 07:59 10:34 11:54 13:04 14:44 16:29 17:44 18:52
179353 Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 08:00 10:35 11:55 13:05 14:45 16:30 17:45 18:53
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
20 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 06:15 07:30 08:55 10:05 11:25 12:35 14:15 16:00 17:15 18:25 19:50
20 01942 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa 06:16 07:31 08:56 10:06 11:26 12:36 14:16 16:01 17:16 18:26 19:51
20 01842 Widok Wyeksportuj do PDF Jagodowa 06:17 07:32 08:57 10:07 11:27 12:37 14:17 16:02 17:17 18:27 19:52
20 01832 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Skrzyżowanie 06:19 07:34 08:59 10:09 11:29 12:39 14:19 16:04 17:19 18:29 19:54
20 01822 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Osiedle 06:20 07:35 09:00 10:10 11:30 12:40 14:20 16:05 17:20 18:30 19:55
20 01812 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Szkoła 06:22 07:37 09:02 10:12 11:32 12:42 14:22 16:07 17:22 18:31 19:56
20 01772 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 06:24 07:39 09:04 10:14 11:34 12:44 14:24 16:09 17:24 18:32 19:58
20 01762 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 06:25 07:40 09:05 10:15 11:35 12:45 14:25 16:10 17:25 18:33 19:59
20 01752 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 06:27 07:42 09:07 10:17 11:37 12:47 14:27 16:12 17:27 18:35 20:01
20 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:30 07:45 09:10 10:20 11:40 12:50 14:30 16:15 17:30 18:38 20:03
20 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:32 07:47 09:12 10:22 11:42 12:52 14:32 16:17 17:32 18:40 20:04
20 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:33 07:48 09:13 10:23 11:43 12:53 14:33 16:18 17:33 18:41 20:05
20 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:34 07:50 09:15 10:25 11:45 12:55 14:35 16:20 17:35 18:43 20:06
20 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:36 07:52 09:17 10:27 11:47 12:57 14:37 16:22 17:37 18:45 20:08
20 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 07:54 10:29 11:49 12:59 14:39 16:24 17:39 18:47
20 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:37 09:19 20:09
20 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 07:56 10:31 11:51 13:01 14:41 16:26 17:41 18:49
20 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 07:58 10:33 11:53 13:03 14:43 16:28 17:43 18:51
20 02082 Widok Wyeksportuj do PDF Śniadeckich 07:59 10:34 11:54 13:04 14:44 16:29 17:44 18:52
20 02092 Widok Wyeksportuj do PDF Młyńska 08:00 10:35 11:55 13:05 14:45 16:30 17:45 18:53

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)