Rozkład jazdy dla linii 23
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Sucharskiego - Westerplatte -> Sucharskiego - Westerplatte)

4 4 4 1 4 1 2 2 1 2 3 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
179665 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 04:20 04:20 04:55 05:47 05:35 06:00 06:13 06:15 06:32 06:47 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:45 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45
179663 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 04:21 04:56 05:36 06:01 06:16 06:33 06:48 07:11 07:26 07:41 07:56 08:11 08:26 08:41 08:56 09:11 09:26 09:41 09:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:46 15:11 15:31 15:51 16:11 16:31 16:51 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46
179658 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:22 04:57 05:37 06:02 06:17 06:34 06:49 07:12 07:27 07:42 07:57 08:13 08:27 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:47 15:12 15:32 15:52 16:12 16:32 16:52 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 20:47
179747 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:23 04:58 05:38 06:03 06:18 06:35 06:50 07:13 07:28 07:43 07:58 08:14 08:28 08:43 08:58 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:48 15:13 15:33 15:53 16:13 16:33 16:53 17:18 17:48 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48
179748 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:24 04:59 05:39 06:04 06:19 06:36 06:51 07:14 07:29 07:44 07:59 08:15 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:49 15:14 15:34 15:54 16:14 16:34 16:54 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49
179751 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 04:25 05:00 05:40 06:05 06:20 06:37 06:52 07:15 07:30 07:45 08:00 08:16 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:50 15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50
179750 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:26 05:01 05:41 06:06 06:21 06:38 06:53 07:16 07:31 07:46 08:01 08:17 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:51 15:16 15:36 15:56 16:16 16:36 16:56 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 04:27
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 04:28
179655 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 04:29
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:30 05:03 05:43 06:08 06:23 06:40 06:55 07:18 07:33 07:48 08:03 08:20 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:53 15:18 15:38 15:58 16:18 16:38 16:58 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 04:32 05:04 05:44 06:10 06:25 06:42 06:57 07:20 07:35 07:50 08:05 08:22 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:55 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:25 17:55 18:25 18:55 19:24 19:54 20:24 20:54
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 04:33 05:05 05:45 06:11 06:26 06:43 06:58 07:21 07:36 07:51 08:06 08:23 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:56 15:21 15:41 16:01 16:21 16:41 17:01 17:26 17:56 18:26 18:56 19:25 19:55 20:25 20:55
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 04:35 05:06 05:46 06:12 06:27 06:44 06:59 07:23 07:38 07:53 08:08 08:25 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:58 15:23 15:43 16:03 16:23 16:43 17:03 17:28 17:58 18:28 18:58 19:26 19:56 20:26 20:56
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 04:36 05:07 05:47 06:14 06:29 06:46 07:01 07:25 07:40 07:55 08:10 08:27 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 15:00 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:30 18:00 18:30 19:00 19:28 19:58 20:28 20:58
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 04:38
179850 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 04:40
179849 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 04:41
179975 Aleja Batorego - Dw. PKP Widok Wyeksportuj do PDF 04:05 05:08 05:35 05:48 06:15 06:00 06:30 06:47 07:03 07:27 07:42 07:57 08:12 08:29 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42 15:02 15:27 15:47 16:07 16:27 16:47 17:07 17:32 18:02 18:32 19:02 19:29 19:59 20:29 20:59
179900 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:06 05:10 05:37 05:50 06:17 06:02 06:32 06:49 07:05 07:29 07:44 07:59 08:14 08:32 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 15:04 15:29 15:49 16:09 16:29 16:49 17:09 17:34 18:04 18:34 19:04 19:31 20:01 20:31 21:01
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:07
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 04:08
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 04:09
179895 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 04:10
179889 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 04:11
179918 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:12
179902 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 04:13 05:11 05:38 05:51 06:18 06:03 06:33 06:50 07:06 07:30 07:45 08:00 08:15 08:33 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:05 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:35 18:05 18:35 19:05 19:32 20:02 20:32 21:02
179904 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 04:14 05:12 05:39 05:52 06:19 06:04 06:34 06:51 07:07 07:31 07:46 08:01 08:16 08:34 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:06 15:31 15:51 16:11 16:31 16:51 17:11 17:36 18:06 18:36 19:06 19:33 20:03 20:33 21:03
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 04:15 05:13 05:40 05:53 06:20 06:05 06:35 06:52 07:08 07:32 07:47 08:02 08:17 08:35 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:07 15:32 15:52 16:12 16:32 16:52 17:12 17:37 18:07 18:37 19:07 19:34 20:04 20:34 21:04
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 04:15 05:14 05:41 05:54 06:21 06:06 06:36 06:53 07:09 07:33 07:48 08:03 08:18 08:36 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:08 15:33 15:53 16:13 16:33 16:53 17:13 17:38 18:08 18:38 19:08 19:35 20:05 20:35 21:05
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 04:16 05:15 05:42 05:55 06:22 06:07 06:37 06:54 07:10 07:34 07:49 08:04 08:19 08:37 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:09 15:34 15:54 16:14 16:34 16:54 17:14 17:39 18:09 18:39 19:09 19:36 20:06 20:36 21:06
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 04:17 05:16 05:43 05:56 06:24 06:08 06:39 06:56 07:12 07:36 07:51 08:06 08:21 08:40 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:11 15:36 15:56 16:16 16:36 16:56 17:16 17:41 18:11 18:41 19:11 19:38 20:08 20:38 21:08
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 04:18 05:17 05:44 05:57 06:25 06:09 06:40 06:57 07:13 07:37 07:52 08:07 08:22 08:41 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:12 15:37 15:57 16:17 16:37 16:57 17:17 17:42 18:12 18:42 19:12 19:39 20:09 20:39 21:09
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 04:18 05:18 05:45 05:58 06:26 06:10 06:41 06:58 07:14 07:38 07:53 08:08 08:23 08:42 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:13 15:38 15:58 16:18 16:38 16:58 17:18 17:43 18:13 18:43 19:13 19:40 20:10 20:40 21:10
179667 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 04:19 05:19 05:46 05:59 06:27 06:12 06:42 06:59 07:15 07:39 07:54 08:09 08:24 08:43 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:14 15:39 15:59 16:19 16:39 16:59 17:19 17:44 18:14 18:44 19:14 19:41 20:11 20:41 21:11
179665 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 04:20 04:20 04:55 05:47 05:35 06:00 06:13 06:15 06:32 06:47 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:45 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45
Numer brygady 4 4 4 1 4 1 2 2 1 2 3 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
36 01682 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 04:20 04:20 04:55 05:47 05:35 06:00 06:13 06:15 06:32 06:47 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:45 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45
36 01692 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 04:21 04:56 05:36 06:01 06:16 06:33 06:48 07:11 07:26 07:41 07:56 08:11 08:26 08:41 08:56 09:11 09:26 09:41 09:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:46 15:11 15:31 15:51 16:11 16:31 16:51 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46
36 01722 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 04:22 04:57 05:37 06:02 06:17 06:34 06:49 07:12 07:27 07:42 07:57 08:13 08:27 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:47 15:12 15:32 15:52 16:12 16:32 16:52 17:17 17:47 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 20:47
36 01292 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 04:23 04:58 05:38 06:03 06:18 06:35 06:50 07:13 07:28 07:43 07:58 08:14 08:28 08:43 08:58 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:48 15:13 15:33 15:53 16:13 16:33 16:53 17:18 17:48 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48
36 01282 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 04:24 04:59 05:39 06:04 06:19 06:36 06:51 07:14 07:29 07:44 07:59 08:15 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:49 15:14 15:34 15:54 16:14 16:34 16:54 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49
36 01272 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 04:25 05:00 05:40 06:05 06:20 06:37 06:52 07:15 07:30 07:45 08:00 08:16 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:50 15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50
36 01262 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 04:26 05:01 05:41 06:06 06:21 06:38 06:53 07:16 07:31 07:46 08:01 08:17 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:51 15:16 15:36 15:56 16:16 16:36 16:56 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51
36 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 04:27
36 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 04:28
36 01732 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 04:29
36 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 04:30 05:03 05:43 06:08 06:23 06:40 06:55 07:18 07:33 07:48 08:03 08:20 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:53 15:18 15:38 15:58 16:18 16:38 16:58 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53
36 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 04:32 05:04 05:44 06:10 06:25 06:42 06:57 07:20 07:35 07:50 08:05 08:22 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:55 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:25 17:55 18:25 18:55 19:24 19:54 20:24 20:54
36 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 04:33 05:05 05:45 06:11 06:26 06:43 06:58 07:21 07:36 07:51 08:06 08:23 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:56 15:21 15:41 16:01 16:21 16:41 17:01 17:26 17:56 18:26 18:56 19:25 19:55 20:25 20:55
36 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 04:35 05:06 05:46 06:12 06:27 06:44 06:59 07:23 07:38 07:53 08:08 08:25 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:58 15:23 15:43 16:03 16:23 16:43 17:03 17:28 17:58 18:28 18:58 19:26 19:56 20:26 20:56
36 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 04:36 05:07 05:47 06:14 06:29 06:46 07:01 07:25 07:40 07:55 08:10 08:27 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 15:00 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:30 18:00 18:30 19:00 19:28 19:58 20:28 20:58
36 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 04:38
36 00751 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 04:40
36 00761 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 04:41
36 00015 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego - Dw. PKP 04:05 05:08 05:35 05:48 06:15 06:00 06:30 06:47 07:03 07:27 07:42 07:57 08:12 08:29 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42 15:02 15:27 15:47 16:07 16:27 16:47 17:07 17:32 18:02 18:32 19:02 19:29 19:59 20:29 20:59
36 00481 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 04:06 05:10 05:37 05:50 06:17 06:02 06:32 06:49 07:05 07:29 07:44 07:59 08:14 08:32 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 15:04 15:29 15:49 16:09 16:29 16:49 17:09 17:34 18:04 18:34 19:04 19:31 20:01 20:31 21:01
36 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 04:07
36 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 04:08
36 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 04:09
36 00522 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 04:10
36 00542 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 04:11
36 00392 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 04:12
36 00471 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 04:13 05:11 05:38 05:51 06:18 06:03 06:33 06:50 07:06 07:30 07:45 08:00 08:15 08:33 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:05 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:35 18:05 18:35 19:05 19:32 20:02 20:32 21:02
36 00461 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 04:14 05:12 05:39 05:52 06:19 06:04 06:34 06:51 07:07 07:31 07:46 08:01 08:16 08:34 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:06 15:31 15:51 16:11 16:31 16:51 17:11 17:36 18:06 18:36 19:06 19:33 20:03 20:33 21:03
36 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 04:15 05:13 05:40 05:53 06:20 06:05 06:35 06:52 07:08 07:32 07:47 08:02 08:17 08:35 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:07 15:32 15:52 16:12 16:32 16:52 17:12 17:37 18:07 18:37 19:07 19:34 20:04 20:34 21:04
36 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 04:15 05:14 05:41 05:54 06:21 06:06 06:36 06:53 07:09 07:33 07:48 08:03 08:18 08:36 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:08 15:33 15:53 16:13 16:33 16:53 17:13 17:38 18:08 18:38 19:08 19:35 20:05 20:35 21:05
36 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 04:16 05:15 05:42 05:55 06:22 06:07 06:37 06:54 07:10 07:34 07:49 08:04 08:19 08:37 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:09 15:34 15:54 16:14 16:34 16:54 17:14 17:39 18:09 18:39 19:09 19:36 20:06 20:36 21:06
36 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 04:17 05:16 05:43 05:56 06:24 06:08 06:39 06:56 07:12 07:36 07:51 08:06 08:21 08:40 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:11 15:36 15:56 16:16 16:36 16:56 17:16 17:41 18:11 18:41 19:11 19:38 20:08 20:38 21:08
36 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 04:18 05:17 05:44 05:57 06:25 06:09 06:40 06:57 07:13 07:37 07:52 08:07 08:22 08:41 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:12 15:37 15:57 16:17 16:37 16:57 17:17 17:42 18:12 18:42 19:12 19:39 20:09 20:39 21:09
36 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 04:18 05:18 05:45 05:58 06:26 06:10 06:41 06:58 07:14 07:38 07:53 08:08 08:23 08:42 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:13 15:38 15:58 16:18 16:38 16:58 17:18 17:43 18:13 18:43 19:13 19:40 20:10 20:40 21:10
36 01672 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 04:19 05:19 05:46 05:59 06:27 06:12 06:42 06:59 07:15 07:39 07:54 08:09 08:24 08:43 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:14 15:39 15:59 16:19 16:39 16:59 17:19 17:44 18:14 18:44 19:14 19:41 20:11 20:41 21:11
36 01682 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 04:20 04:20 04:55 05:47 05:35 06:00 06:13 06:15 06:32 06:47 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:45 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)