Rozkład jazdy dla linii 41
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Magazynowa -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 2 1 2 1 2 1
179886 Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:10 07:30 07:55 08:20 08:45 09:10 09:35 10:00 10:25 10:50 11:15 11:40 12:05 12:30 12:55 13:20 13:45 14:10 14:35 15:00 15:25 15:50 16:15 16:40 17:05 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:05
179887 Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:11 07:31 07:56 08:21 08:46 09:11 09:36 10:01 10:26 10:51 11:16 11:41 12:06 12:31 12:56 13:21 13:46 14:11 14:36 15:01 15:26 15:51 16:16 16:41 17:06 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:06
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 07:12 07:32 07:57 08:22 08:47 09:12 09:37 10:02 10:27 10:52 11:17 11:42 12:07 12:32 12:57 13:22 13:47 14:12 14:37 15:02 15:27 15:52 16:17 16:42 17:07 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:07
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 07:13 07:33 07:58 08:23 08:48 09:13 09:38 10:03 10:28 10:53 11:18 11:43 12:08 12:33 12:58 13:23 13:48 14:13 14:38 15:03 15:28 15:53 16:18 16:43 17:08 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:08
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 05:50 06:10 06:30 20:35 21:05
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 05:51 06:11 06:31 06:54 07:14 07:34 07:59 08:24 08:49 09:14 09:39 10:04 10:29 10:54 11:19 11:44 12:09 12:34 12:59 13:24 13:49 14:14 14:39 15:04 15:29 15:54 16:19 16:44 17:09 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:09 20:36 21:06
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 05:52 06:12 06:32 06:55 07:15 07:35 08:00 08:25 08:50 09:15 09:40 10:05 10:30 10:55 11:20 11:45 12:10 12:35 13:00 13:25 13:50 14:15 14:40 15:05 15:30 15:55 16:20 16:45 17:10 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:10 20:37 21:07
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 05:53 06:14 06:34 06:57 07:17 07:37 08:02 08:27 08:52 09:17 09:42 10:07 10:32 10:57 11:22 11:47 12:12 12:37 13:02 13:27 13:52 14:17 14:42 15:07 15:32 15:57 16:22 16:47 17:12 17:37 18:06 18:36 19:06 19:36 20:11 20:38 21:08
179918 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 05:54 06:15 06:35 06:58 07:18 07:38 08:03 08:28 08:53 09:18 09:43 10:08 10:33 10:58 11:23 11:48 12:13 12:38 13:03 13:28 13:53 14:18 14:43 15:08 15:33 15:58 16:23 16:48 17:13 17:38 18:07 18:37 19:07 19:37 20:12 20:39 21:09
179922 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 05:55 06:16 06:36 06:59 07:19 07:39 08:04 08:29 08:54 09:19 09:44 10:09 10:34 10:59 11:24 11:49 12:14 12:39 13:04 13:29 13:54 14:19 14:44 15:09 15:34 15:59 16:24 16:49 17:14 17:39 18:08 18:38 19:08 19:38 20:13 20:40 21:10
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 05:57 06:18 06:38 07:01 07:21 07:41 08:06 08:31 08:56 09:21 09:46 10:11 10:36 11:01 11:26 11:51 12:16 12:41 13:06 13:31 13:56 14:21 14:46 15:11 15:36 16:01 16:26 16:51 17:16 17:41 18:10 18:40 19:10 19:40 20:15 20:42 21:12
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 05:58 06:20 06:40 07:03 07:23 07:43 08:08 08:33 08:58 09:23 09:48 10:13 10:38 11:03 11:28 11:53 12:18 12:43 13:08 13:33 13:58 14:23 14:48 15:13 15:38 16:03 16:28 16:53 17:18 17:43 18:12 18:42 19:12 19:42 20:16 20:43 21:13
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 05:59 06:21 06:41 07:04 07:24 07:44 08:09 08:34 08:59 09:24 09:49 10:14 10:39 11:04 11:29 11:54 12:19 12:44 13:09 13:34 13:59 14:24 14:49 15:14 15:39 16:04 16:29 16:54 17:19 17:44 18:13 18:43 19:13 19:43 20:17 20:44 21:14
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:00 06:22 06:42 07:06 07:26 07:46 08:11 08:36 09:01 09:26 09:51 10:16 10:41 11:06 11:31 11:56 12:21 12:46 13:11 13:36 14:01 14:26 14:51 15:16 15:41 16:06 16:31 16:56 17:21 17:46 18:15 18:45 19:15 19:45 20:18 20:45 21:15
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:02 06:24 06:44 07:08 07:28 07:48 08:13 08:38 09:03 09:28 09:53 10:18 10:43 11:08 11:33 11:58 12:23 12:48 13:13 13:38 14:03 14:28 14:53 15:18 15:43 16:08 16:33 16:58 17:23 17:48 18:17 18:47 19:17 19:47 20:20 20:47 21:17
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:05 06:27 06:47 07:11 07:31 07:51 08:16 08:41 09:06 09:31 09:56 10:21 10:46 11:11 11:36 12:01 12:26 12:51 13:16 13:41 14:06 14:31 14:56 15:21 15:46 16:11 16:36 17:01 17:26 17:51 18:19 18:49 19:19 19:49 20:22 20:49 21:19
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:06 06:28 06:48 07:12 07:32 07:52 08:17 08:42 09:07 09:32 09:57 10:22 10:47 11:12 11:37 12:02 12:27 12:52 13:17 13:42 14:07 14:32 14:57 15:22 15:47 16:12 16:37 17:02 17:27 17:52 18:20 18:50 19:20 19:50 20:23 20:50 21:20
Numer brygady 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 2 1 2 1 2 1
18 00562 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa 06:50 07:10 07:30 07:55 08:20 08:45 09:10 09:35 10:00 10:25 10:50 11:15 11:40 12:05 12:30 12:55 13:20 13:45 14:10 14:35 15:00 15:25 15:50 16:15 16:40 17:05 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:05
18 00553 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego 06:51 07:11 07:31 07:56 08:21 08:46 09:11 09:36 10:01 10:26 10:51 11:16 11:41 12:06 12:31 12:56 13:21 13:46 14:11 14:36 15:01 15:26 15:51 16:16 16:41 17:06 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:06
18 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:52 07:12 07:32 07:57 08:22 08:47 09:12 09:37 10:02 10:27 10:52 11:17 11:42 12:07 12:32 12:57 13:22 13:47 14:12 14:37 15:02 15:27 15:52 16:17 16:42 17:07 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:07
18 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:53 07:13 07:33 07:58 08:23 08:48 09:13 09:38 10:03 10:28 10:53 11:18 11:43 12:08 12:33 12:58 13:23 13:48 14:13 14:38 15:03 15:28 15:53 16:18 16:43 17:08 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:08
18 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 05:30 05:50 06:10 06:30 20:35 21:05
18 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 05:31 05:51 06:11 06:31 06:54 07:14 07:34 07:59 08:24 08:49 09:14 09:39 10:04 10:29 10:54 11:19 11:44 12:09 12:34 12:59 13:24 13:49 14:14 14:39 15:04 15:29 15:54 16:19 16:44 17:09 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:09 20:36 21:06
18 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 05:32 05:52 06:12 06:32 06:55 07:15 07:35 08:00 08:25 08:50 09:15 09:40 10:05 10:30 10:55 11:20 11:45 12:10 12:35 13:00 13:25 13:50 14:15 14:40 15:05 15:30 15:55 16:20 16:45 17:10 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:10 20:37 21:07
18 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 05:33 05:53 06:14 06:34 06:57 07:17 07:37 08:02 08:27 08:52 09:17 09:42 10:07 10:32 10:57 11:22 11:47 12:12 12:37 13:02 13:27 13:52 14:17 14:42 15:07 15:32 15:57 16:22 16:47 17:12 17:37 18:06 18:36 19:06 19:36 20:11 20:38 21:08
18 00392 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:34 05:54 06:15 06:35 06:58 07:18 07:38 08:03 08:28 08:53 09:18 09:43 10:08 10:33 10:58 11:23 11:48 12:13 12:38 13:03 13:28 13:53 14:18 14:43 15:08 15:33 15:58 16:23 16:48 17:13 17:38 18:07 18:37 19:07 19:37 20:12 20:39 21:09
18 00372 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 05:35 05:55 06:16 06:36 06:59 07:19 07:39 08:04 08:29 08:54 09:19 09:44 10:09 10:34 10:59 11:24 11:49 12:14 12:39 13:04 13:29 13:54 14:19 14:44 15:09 15:34 15:59 16:24 16:49 17:14 17:39 18:08 18:38 19:08 19:38 20:13 20:40 21:10
18 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:37 05:57 06:18 06:38 07:01 07:21 07:41 08:06 08:31 08:56 09:21 09:46 10:11 10:36 11:01 11:26 11:51 12:16 12:41 13:06 13:31 13:56 14:21 14:46 15:11 15:36 16:01 16:26 16:51 17:16 17:41 18:10 18:40 19:10 19:40 20:15 20:42 21:12
18 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS
18 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:38 05:58 06:20 06:40 07:03 07:23 07:43 08:08 08:33 08:58 09:23 09:48 10:13 10:38 11:03 11:28 11:53 12:18 12:43 13:08 13:33 13:58 14:23 14:48 15:13 15:38 16:03 16:28 16:53 17:18 17:43 18:12 18:42 19:12 19:42 20:16 20:43 21:13
18 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:39 05:59 06:21 06:41 07:04 07:24 07:44 08:09 08:34 08:59 09:24 09:49 10:14 10:39 11:04 11:29 11:54 12:19 12:44 13:09 13:34 13:59 14:24 14:49 15:14 15:39 16:04 16:29 16:54 17:19 17:44 18:13 18:43 19:13 19:43 20:17 20:44 21:14
18 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:40 06:00 06:22 06:42 07:06 07:26 07:46 08:11 08:36 09:01 09:26 09:51 10:16 10:41 11:06 11:31 11:56 12:21 12:46 13:11 13:36 14:01 14:26 14:51 15:16 15:41 16:06 16:31 16:56 17:21 17:46 18:15 18:45 19:15 19:45 20:18 20:45 21:15
18 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:42 06:02 06:24 06:44 07:08 07:28 07:48 08:13 08:38 09:03 09:28 09:53 10:18 10:43 11:08 11:33 11:58 12:23 12:48 13:13 13:38 14:03 14:28 14:53 15:18 15:43 16:08 16:33 16:58 17:23 17:48 18:17 18:47 19:17 19:47 20:20 20:47 21:17
18 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:44 06:05 06:27 06:47 07:11 07:31 07:51 08:16 08:41 09:06 09:31 09:56 10:21 10:46 11:11 11:36 12:01 12:26 12:51 13:16 13:41 14:06 14:31 14:56 15:21 15:46 16:11 16:36 17:01 17:26 17:51 18:19 18:49 19:19 19:49 20:22 20:49 21:19
18 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:45 06:06 06:28 06:48 07:12 07:32 07:52 08:17 08:42 09:07 09:32 09:57 10:22 10:47 11:12 11:37 12:02 12:27 12:52 13:17 13:42 14:07 14:32 14:57 15:22 15:47 16:12 16:37 17:02 17:27 17:52 18:20 18:50 19:20 19:50 20:23 20:50 21:20

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Magazynowa - końcowy)

2 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 2 1 2 1 2
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:10 08:35 09:00 09:25 09:50 10:15 10:40 11:05 11:30 11:55 12:20 12:45 13:10 13:35 14:00 14:25 14:50 15:15 15:40 16:05 16:30 16:55 17:20 17:40 18:00 18:30 19:00 19:30 20:05 20:35 21:05
179655 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:06 06:26 06:46 07:06 07:26 07:46 08:11 08:36 09:01 09:26 09:51 10:16 10:41 11:06 11:31 11:56 12:21 12:46 13:11 13:36 14:01 14:26 14:51 15:16 15:41 16:06 16:31 16:56 17:21 17:41 18:01 18:31 19:01 19:31 20:06 20:36 21:06
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:09 06:29 06:49 07:09 07:29 07:49 08:14 08:39 09:04 09:29 09:54 10:19 10:44 11:09 11:34 11:59 12:24 12:49 13:14 13:39 14:04 14:29 14:54 15:19 15:44 16:09 16:34 16:59 17:24 17:44 18:03 18:33 19:03 19:33 20:08 20:38 21:08
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:11 06:31 06:51 07:11 07:31 07:51 08:16 08:41 09:06 09:31 09:56 10:21 10:46 11:11 11:36 12:01 12:26 12:51 13:16 13:41 14:06 14:31 14:56 15:21 15:46 16:11 16:36 17:01 17:26 17:46 18:04 18:34 19:04 19:34 20:09 20:39 21:09
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:12 06:32 06:52 07:12 07:32 07:52 08:17 08:42 09:07 09:32 09:57 10:22 10:47 11:12 11:37 12:02 12:27 12:52 13:17 13:42 14:07 14:32 14:57 15:22 15:47 16:12 16:37 17:02 17:27 17:47 18:05 18:35 19:05 19:35 20:10 20:40 21:10
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:13 06:33 06:53 07:14 07:34 07:54 08:19 08:44 09:09 09:34 09:59 10:24 10:49 11:14 11:39 12:04 12:29 12:54 13:19 13:44 14:09 14:34 14:59 15:24 15:49 16:14 16:39 17:04 17:29 17:49 18:06 18:36 19:07 19:36 20:11 20:41 21:11
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:14 06:34 06:54 07:15 07:35 07:55 08:20 08:45 09:10 09:35 10:00 10:25 10:50 11:15 11:40 12:05 12:30 12:55 13:20 13:45 14:10 14:35 15:00 15:25 15:50 16:15 16:40 17:05 17:30 17:50 18:07 18:37 19:08 19:37 20:12 20:42 21:12
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 06:16 06:36 06:56 07:17 07:37 07:57 08:22 08:47 09:12 09:37 10:02 10:27 10:52 11:17 11:42 12:07 12:32 12:57 13:22 13:47 14:12 14:37 15:02 15:27 15:52 16:17 16:42 17:07 17:32 17:52 18:08 18:38 19:09 19:38 20:13 20:43 21:13
179923 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:18 06:38 06:58 07:19 07:39 07:59 08:24 08:49 09:14 09:39 10:04 10:29 10:54 11:19 11:44 12:09 12:34 12:59 13:24 13:49 14:14 14:39 15:04 15:29 15:54 16:19 16:44 17:09 17:34 17:54 18:10 18:40 19:11 19:40 20:15 20:45 21:15
179919 Łukasińskiego - Kotłownia Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:19 06:39 06:59 07:20 07:40 08:00 08:25 08:50 09:15 09:40 10:05 10:30 10:55 11:20 11:45 12:10 12:35 13:00 13:25 13:50 14:15 14:40 15:05 15:30 15:55 16:20 16:45 17:10 17:35 17:55 18:11 18:41 19:12 19:41 20:16 20:46 21:16
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:20 06:40 07:00 07:21 07:41 08:01 08:26 08:51 09:16 09:41 10:06 10:31 10:56 11:21 11:46 12:11 12:36 13:01 13:26 13:51 14:16 14:41 15:06 15:31 15:56 16:21 16:46 17:11 17:36 17:56 18:12 18:42 19:13 19:42 20:17 20:47 21:17
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:21 06:41 07:01 07:22 07:42 08:02 08:27 08:52 09:17 09:42 10:07 10:32 10:57 11:22 11:47 12:12 12:37 13:02 13:27 13:52 14:17 14:42 15:07 15:32 15:57 16:22 16:47 17:12 17:37 17:57 18:13 18:43 19:14 19:43 20:18 20:48 21:18
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:02 07:23 07:43 08:03 08:28 08:53 09:18 09:43 10:08 10:33 10:58 11:23 11:48 12:13 12:38 13:03 13:28 13:53 14:18 14:43 15:08 15:33 15:58 16:23 16:48 17:13 17:38 17:58 18:14 18:44 19:15 19:44
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:03 07:24 07:44 08:04 08:29 08:54 09:19 09:44 10:09 10:34 10:59 11:24 11:49 12:14 12:39 13:04 13:29 13:54 14:19 14:44 15:09 15:34 15:59 16:24 16:49 17:14 17:39 17:59 18:15 18:45 19:16 19:45
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:04 07:25 07:45 08:05 08:30 08:55 09:20 09:45 10:10 10:35 11:00 11:25 11:50 12:15 12:40 13:05 13:30 13:55 14:20 14:45 15:10 15:35 16:00 16:25 16:50 17:15 17:40 18:00 18:16 18:46 19:17 19:46
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:05 07:26 07:46 08:06 08:31 08:56 09:21 09:46 10:11 10:36 11:01 11:26 11:51 12:16 12:41 13:06 13:31 13:56 14:21 14:46 15:11 15:36 16:01 16:26 16:51 17:16 17:41 18:01 18:17 18:47 19:18 19:47
179421 Magazynowa - końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:06 07:27 07:47 08:07 08:32 08:57 09:22 09:47 10:12 10:37 11:02 11:27 11:52 12:17 12:42 13:07 13:32 13:57 14:22 14:47 15:12 15:37 16:02 16:27 16:52 17:17 17:42 18:02 18:18 18:48 19:19 19:48
Numer brygady 2 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 3 2 1 3 2 1 4 3 2 1 3 2 1 2 1 2 1 2
17 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:25 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:10 08:35 09:00 09:25 09:50 10:15 10:40 11:05 11:30 11:55 12:20 12:45 13:10 13:35 14:00 14:25 14:50 15:15 15:40 16:05 16:30 16:55 17:20 17:40 18:00 18:30 19:00 19:30 20:05 20:35 21:05
17 01732 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:26 06:06 06:26 06:46 07:06 07:26 07:46 08:11 08:36 09:01 09:26 09:51 10:16 10:41 11:06 11:31 11:56 12:21 12:46 13:11 13:36 14:01 14:26 14:51 15:16 15:41 16:06 16:31 16:56 17:21 17:41 18:01 18:31 19:01 19:31 20:06 20:36 21:06
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 05:27 06:09 06:29 06:49 07:09 07:29 07:49 08:14 08:39 09:04 09:29 09:54 10:19 10:44 11:09 11:34 11:59 12:24 12:49 13:14 13:39 14:04 14:29 14:54 15:19 15:44 16:09 16:34 16:59 17:24 17:44 18:03 18:33 19:03 19:33 20:08 20:38 21:08
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:28 06:11 06:31 06:51 07:11 07:31 07:51 08:16 08:41 09:06 09:31 09:56 10:21 10:46 11:11 11:36 12:01 12:26 12:51 13:16 13:41 14:06 14:31 14:56 15:21 15:46 16:11 16:36 17:01 17:26 17:46 18:04 18:34 19:04 19:34 20:09 20:39 21:09
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:29 06:12 06:32 06:52 07:12 07:32 07:52 08:17 08:42 09:07 09:32 09:57 10:22 10:47 11:12 11:37 12:02 12:27 12:52 13:17 13:42 14:07 14:32 14:57 15:22 15:47 16:12 16:37 17:02 17:27 17:47 18:05 18:35 19:05 19:35 20:10 20:40 21:10
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:30 06:13 06:33 06:53 07:14 07:34 07:54 08:19 08:44 09:09 09:34 09:59 10:24 10:49 11:14 11:39 12:04 12:29 12:54 13:19 13:44 14:09 14:34 14:59 15:24 15:49 16:14 16:39 17:04 17:29 17:49 18:06 18:36 19:07 19:36 20:11 20:41 21:11
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:31 06:14 06:34 06:54 07:15 07:35 07:55 08:20 08:45 09:10 09:35 10:00 10:25 10:50 11:15 11:40 12:05 12:30 12:55 13:20 13:45 14:10 14:35 15:00 15:25 15:50 16:15 16:40 17:05 17:30 17:50 18:07 18:37 19:08 19:37 20:12 20:42 21:12
17 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:33 06:16 06:36 06:56 07:17 07:37 07:57 08:22 08:47 09:12 09:37 10:02 10:27 10:52 11:17 11:42 12:07 12:32 12:57 13:22 13:47 14:12 14:37 15:02 15:27 15:52 16:17 16:42 17:07 17:32 17:52 18:08 18:38 19:09 19:38 20:13 20:43 21:13
17 00371 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 05:35 06:18 06:38 06:58 07:19 07:39 07:59 08:24 08:49 09:14 09:39 10:04 10:29 10:54 11:19 11:44 12:09 12:34 12:59 13:24 13:49 14:14 14:39 15:04 15:29 15:54 16:19 16:44 17:09 17:34 17:54 18:10 18:40 19:11 19:40 20:15 20:45 21:15
17 00381 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego - Kotłownia 05:36 06:19 06:39 06:59 07:20 07:40 08:00 08:25 08:50 09:15 09:40 10:05 10:30 10:55 11:20 11:45 12:10 12:35 13:00 13:25 13:50 14:15 14:40 15:05 15:30 15:55 16:20 16:45 17:10 17:35 17:55 18:11 18:41 19:12 19:41 20:16 20:46 21:16
17 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:37 06:20 06:40 07:00 07:21 07:41 08:01 08:26 08:51 09:16 09:41 10:06 10:31 10:56 11:21 11:46 12:11 12:36 13:01 13:26 13:51 14:16 14:41 15:06 15:31 15:56 16:21 16:46 17:11 17:36 17:56 18:12 18:42 19:13 19:42 20:17 20:47 21:17
17 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 05:38 06:21 06:41 07:01 07:22 07:42 08:02 08:27 08:52 09:17 09:42 10:07 10:32 10:57 11:22 11:47 12:12 12:37 13:02 13:27 13:52 14:17 14:42 15:07 15:32 15:57 16:22 16:47 17:12 17:37 17:57 18:13 18:43 19:14 19:43 20:18 20:48 21:18
17 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 06:42 07:02 07:23 07:43 08:03 08:28 08:53 09:18 09:43 10:08 10:33 10:58 11:23 11:48 12:13 12:38 13:03 13:28 13:53 14:18 14:43 15:08 15:33 15:58 16:23 16:48 17:13 17:38 17:58 18:14 18:44 19:15 19:44
17 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:43 07:03 07:24 07:44 08:04 08:29 08:54 09:19 09:44 10:09 10:34 10:59 11:24 11:49 12:14 12:39 13:04 13:29 13:54 14:19 14:44 15:09 15:34 15:59 16:24 16:49 17:14 17:39 17:59 18:15 18:45 19:16 19:45
17 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 06:44 07:04 07:25 07:45 08:05 08:30 08:55 09:20 09:45 10:10 10:35 11:00 11:25 11:50 12:15 12:40 13:05 13:30 13:55 14:20 14:45 15:10 15:35 16:00 16:25 16:50 17:15 17:40 18:00 18:16 18:46 19:17 19:46
17 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:45 07:05 07:26 07:46 08:06 08:31 08:56 09:21 09:46 10:11 10:36 11:01 11:26 11:51 12:16 12:41 13:06 13:31 13:56 14:21 14:46 15:11 15:36 16:01 16:26 16:51 17:16 17:41 18:01 18:17 18:47 19:18 19:47
17 00563 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa - końcowy 06:46 07:06 07:27 07:47 08:07 08:32 08:57 09:22 09:47 10:12 10:37 11:02 11:27 11:52 12:17 12:42 13:07 13:32 13:57 14:22 14:47 15:12 15:37 16:02 16:27 16:52 17:17 17:42 18:02 18:18 18:48 19:19 19:48

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)