Rozkład jazdy dla linii 26
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Kamionka Wielka - Pętla)

1 1 1 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 08:35 10:05 11:55 19:30
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 08:37 10:07 11:57 19:31
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 08:38 10:08 11:58 19:32
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 08:39 10:10 12:00 19:33
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 08:41 10:12 12:02 19:35
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:58 08:43 10:14 12:04 19:37
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 08:46 10:17 12:07 19:39
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 07:02 08:47 10:18 12:08 19:41
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 08:49 10:20 12:10 19:43
179858 Kamienna - Prusa Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 08:51 10:22 12:12 19:45
179857 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:08 08:53 10:24 12:14 19:47
179855 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 07:09 08:54 10:25 12:15 19:48
179852 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 08:55 10:26 12:16 19:49
Strefa biletowa I
179554 Kamionka Wielka I Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 08:57 10:28 12:18 19:51
179552 Kamionka Wielka - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 07:13 08:58 10:29 12:19 19:52
179549 Kamionka Wielka - Oś.zdrowia Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 08:59 10:30 12:20 19:53
179547 Kamionka Wielka - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 07:15 09:00 10:31 12:21 19:54
179520 Kamionka Wielka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 09:01 10:32 12:22 19:55
179518 Kamionka Wielka - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 07:17 09:02 10:33 12:23 19:56
179516 Kamionka Wielka - Kocembówka Widok Wyeksportuj do PDF 07:18 09:03 10:34 12:24 19:57
179514 Kamionka Wielka - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 09:04 10:35 12:25 19:58
179512 Kamionka Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 09:06 10:37 12:27 20:00
179510 Kamionka Wielka - Morańskówka Widok Wyeksportuj do PDF 07:22 09:07 10:38 12:28 20:01
179508 Kamionka Wielka - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 07:23 09:08 10:39 12:29 20:02
179507 Kamionka Wielka - Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:24 09:09 10:40 12:30 20:03
Numer brygady 1 1 1 1 1
25 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:50 08:35 10:05 11:55 19:30
25 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:52 08:37 10:07 11:57 19:31
25 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:53 08:38 10:08 11:58 19:32
25 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:54 08:39 10:10 12:00 19:33
25 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:56 08:41 10:12 12:02 19:35
25 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:58 08:43 10:14 12:04 19:37
25 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 07:01 08:46 10:17 12:07 19:39
25 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 07:02 08:47 10:18 12:08 19:41
25 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 07:04 08:49 10:20 12:10 19:43
25 00721 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Prusa 07:06 08:51 10:22 12:12 19:45
25 00731 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 07:08 08:53 10:24 12:14 19:47
25 00741 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 07:09 08:54 10:25 12:15 19:48
25 40001 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 07:10 08:55 10:26 12:16 19:49
Strefa biletowa I
25 40011 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka I 07:12 08:57 10:28 12:18 19:51
25 40021 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Rynek 07:13 08:58 10:29 12:19 19:52
25 40031 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Oś.zdrowia 07:14 08:59 10:30 12:20 19:53
25 40041 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Urząd Gminy 07:15 09:00 10:31 12:21 19:54
25 40181 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Skrzyżowanie 07:16 09:01 10:32 12:22 19:55
25 40191 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kapliczka 07:17 09:02 10:33 12:23 19:56
25 40201 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kocembówka 07:18 09:03 10:34 12:24 19:57
25 40211 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Sklep 07:19 09:04 10:35 12:25 19:58
25 40221 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Szkoła 07:21 09:06 10:37 12:27 20:00
25 40231 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Morańskówka 07:22 09:07 10:38 12:28 20:01
25 40241 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Góra 07:23 09:08 10:39 12:29 20:02
25 40251 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Pętla 07:24 09:09 10:40 12:30 20:03



Kierunek: z powrotem (Kamionka Wielka - Pętla -> Rynek)

1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
179507 Kamionka Wielka - Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:30 09:10 10:45 12:40 20:05
179506 Kamionka Wielka - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 07:31 09:11 10:46 12:41 20:06
179509 Kamionka Wielka - Morańskówka Widok Wyeksportuj do PDF 07:32 09:12 10:47 12:42 20:07
179511 Kamionka Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 07:33 09:13 10:48 12:43 20:08
179513 Kamionka Wielka - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 07:34 09:14 10:49 12:44 20:09
179515 Kamionka Wielka - Kocembówka Widok Wyeksportuj do PDF 07:35 09:15 10:50 12:45 20:10
179517 Kamionka Wielka - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 07:36 09:16 10:51 12:46 20:11
179519 Kamionka Wielka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:38 09:18 10:53 12:48 20:13
179546 Kamionka Wielka - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 07:39 09:19 10:54 12:49 20:14
179548 Kamionka Wielka - Oś. zdrowia Widok Wyeksportuj do PDF 07:40 09:20 10:55 12:50 20:15
179551 Kamionka Wielka - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 09:21 10:56 12:51 20:16
179553 Kamionka Wielka I Widok Wyeksportuj do PDF 07:43 09:23 10:58 12:53 20:18
Strefa biletowa 0
179853 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:45 09:25 11:00 12:55 20:20
179854 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 07:46 09:26 11:01 12:56 20:21
179856 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:47 09:27 11:02 12:57 20:22
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 07:49 09:29 11:04 12:59 20:24
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 07:51 09:31 11:06 13:01 20:26
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 07:52 09:32 11:07 13:02 20:27
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 07:54 09:34 11:09 13:04 20:28
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 07:57 09:37 11:12 13:07
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:30
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:59 09:39 11:14 13:10
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 08:01 09:41 11:16 13:11
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:03 09:43 11:18 13:13
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 08:05 09:45 11:20 13:15
Numer brygady 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
25 40251 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Pętla 07:30 09:10 10:45 12:40 20:05
25 40242 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Góra 07:31 09:11 10:46 12:41 20:06
25 40232 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Morańskówka 07:32 09:12 10:47 12:42 20:07
25 40222 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Szkoła 07:33 09:13 10:48 12:43 20:08
25 40212 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Sklep 07:34 09:14 10:49 12:44 20:09
25 40202 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kocembówka 07:35 09:15 10:50 12:45 20:10
25 40192 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kapliczka 07:36 09:16 10:51 12:46 20:11
25 40182 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Skrzyżowanie 07:38 09:18 10:53 12:48 20:13
25 40042 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Urząd Gminy 07:39 09:19 10:54 12:49 20:14
25 40032 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Oś. zdrowia 07:40 09:20 10:55 12:50 20:15
25 40022 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Rynek 07:41 09:21 10:56 12:51 20:16
25 40012 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka I 07:43 09:23 10:58 12:53 20:18
Strefa biletowa 0
25 40002 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 07:45 09:25 11:00 12:55 20:20
25 00742 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 07:46 09:26 11:01 12:56 20:21
25 00732 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 07:47 09:27 11:02 12:57 20:22
25 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 07:49 09:29 11:04 12:59 20:24
25 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 07:51 09:31 11:06 13:01 20:26
25 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 07:52 09:32 11:07 13:02 20:27
25 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 07:54 09:34 11:09 13:04 20:28
25 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 07:57 09:37 11:12 13:07
25 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:30
25 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:59 09:39 11:14 13:10
25 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 08:01 09:41 11:16 13:11
25 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 08:03 09:43 11:18 13:13
25 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 08:05 09:45 11:20 13:15