Rozkład jazdy dla linii 31
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Zdrojowa - Gaj Pętla)

2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 05:40 06:35 07:40 08:45 09:50 11:45 13:20 14:20 15:30 16:25 17:30 18:30 19:30
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 05:41 06:37 07:42 08:47 09:52 11:47 13:22 14:22 15:32 16:27 17:32 18:32 19:32
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 05:42 06:38 07:43 08:48 09:53 11:48 13:23 14:23 15:33 16:28 17:33 18:33 19:33
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 05:43 06:39 07:45 08:50 09:55 11:50 13:25 14:25 15:35 16:30 17:35 18:35 19:35
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 05:45 06:41 07:47 08:52 09:57 11:52 13:27 14:27 15:37 16:32 17:37 18:37 19:37
179734 Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 05:47 06:43 07:49 08:54 09:59 11:54 13:29 14:29 15:39 16:34 17:39 18:39 19:39
179736 Tarnowska - Łubinka Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 05:49 06:45 07:51 08:56 10:01 11:56 13:31 14:31 15:41 16:36 17:41 18:41 19:41
179732 Tarnowska - Zabełcze Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 05:51 06:47 07:53 08:58 10:03 11:58 13:33 14:33 15:43 16:38 17:43 18:43 19:43
179728 Myśliwska - Brzozowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 05:52 06:48 07:54 08:59 10:04 11:59 13:34 14:34 15:44 16:39 17:44 18:44 19:44
179727 Brzozowa - Gaj Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 05:53 06:49 07:55 09:00 10:05 12:00 13:35 14:35 15:45 16:40 17:45 18:45 19:45
179723 Zabełecka - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 05:55 06:51 07:57 09:02 10:07 12:02 13:37 14:37 15:47 16:42 17:47 18:47 19:47
179725 Zabełecka - Gaj I Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 05:56 06:52 07:58 09:03 10:08 12:03 13:38 14:38 15:48 16:43 17:48 18:48 19:48
179721 Zabełecka - Gaj II Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 05:57 06:53 07:59 09:04 10:09 12:04 13:39 14:39 15:49 16:44 17:49 18:49 19:49
179719 Zdrojowa - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 05:58 06:54 08:00 09:05 10:10 12:05 13:40 14:40 15:50 16:45 17:50 18:50 19:50
179718 Zdrojowa - Gaj Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 05:59 06:55 08:01 09:06 10:11 12:06 13:41 14:41 15:51 16:46 17:51 18:51 19:51
Numer brygady 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1
15 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:10 05:40 06:35 07:40 08:45 09:50 11:45 13:20 14:20 15:30 16:25 17:30 18:30 19:30
15 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:11 05:41 06:37 07:42 08:47 09:52 11:47 13:22 14:22 15:32 16:27 17:32 18:32 19:32
15 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:12 05:42 06:38 07:43 08:48 09:53 11:48 13:23 14:23 15:33 16:28 17:33 18:33 19:33
15 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:13 05:43 06:39 07:45 08:50 09:55 11:50 13:25 14:25 15:35 16:30 17:35 18:35 19:35
15 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:15 05:45 06:41 07:47 08:52 09:57 11:52 13:27 14:27 15:37 16:32 17:37 18:37 19:37
15 01351 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska 05:17 05:47 06:43 07:49 08:54 09:59 11:54 13:29 14:29 15:39 16:34 17:39 18:39 19:39
15 01361 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Łubinka 05:19 05:49 06:45 07:51 08:56 10:01 11:56 13:31 14:31 15:41 16:36 17:41 18:41 19:41
15 01371 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Zabełcze 05:21 05:51 06:47 07:53 08:58 10:03 11:58 13:33 14:33 15:43 16:38 17:43 18:43 19:43
15 01391 Widok Wyeksportuj do PDF Myśliwska - Brzozowa 05:22 05:52 06:48 07:54 08:59 10:04 11:59 13:34 14:34 15:44 16:39 17:44 18:44 19:44
15 01401 Widok Wyeksportuj do PDF Brzozowa - Gaj Osiedle 05:23 05:53 06:49 07:55 09:00 10:05 12:00 13:35 14:35 15:45 16:40 17:45 18:45 19:45
15 01411 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj 05:25 05:55 06:51 07:57 09:02 10:07 12:02 13:37 14:37 15:47 16:42 17:47 18:47 19:47
15 01421 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj I 05:26 05:56 06:52 07:58 09:03 10:08 12:03 13:38 14:38 15:48 16:43 17:48 18:48 19:48
15 01431 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj II 05:27 05:57 06:53 07:59 09:04 10:09 12:04 13:39 14:39 15:49 16:44 17:49 18:49 19:49
15 01442 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj 05:28 05:58 06:54 08:00 09:05 10:10 12:05 13:40 14:40 15:50 16:45 17:50 18:50 19:50
15 01451 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj Pętla 05:29 05:59 06:55 08:01 09:06 10:11 12:06 13:41 14:41 15:51 16:46 17:51 18:51 19:51



Kierunek: z powrotem (Zdrojowa - Gaj Pętla -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1
179718 Zdrojowa - Gaj Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:05 07:05 08:20 09:15 10:25 12:20 13:45 14:45 16:25 16:50 18:00 19:00 20:05
179717 Zdrojowa - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:06 07:06 08:21 09:16 10:26 12:21 13:46 14:46 16:26 16:51 18:01 19:01 20:06
179720 Zabełecka - Gaj II Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:07 07:07 08:22 09:17 10:27 12:22 13:47 14:47 16:27 16:52 18:02 19:02 20:07
179726 Zabełecka - Gaj I Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:08 07:08 08:23 09:18 10:28 12:23 13:48 14:48 16:28 16:53 18:03 19:03 20:08
179724 Zabełecka - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:09 07:09 08:24 09:19 10:29 12:24 13:49 14:49 16:29 16:54 18:04 19:04 20:09
179722 Brzozowa - Gaj Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:10 07:10 08:25 09:20 10:30 12:25 13:50 14:50 16:30 16:55 18:05 19:05 20:10
179729 Myśliwska - Brzozowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:11 07:11 08:26 09:21 10:31 12:26 13:51 14:51 16:31 16:56 18:06 19:06 20:11
179730 Tarnowska - Galeria Szubryt Widok Wyeksportuj do PDF 18:08 19:08
179731 Tarnowska - Zabełcze Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:12 07:12 08:27 09:22 10:32 12:27 13:52 14:52 16:32 16:57 18:10 19:10 20:12
179737 Tarnowska - Łubinka Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:14 07:14 08:29 09:24 10:34 12:29 13:54 14:54 16:34 16:59 18:12 19:12 20:14
179735 Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:15 07:15 08:30 09:25 10:35 12:30 13:55 14:55 16:35 17:00 18:13 19:13 20:15
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:18 07:18 08:33 09:28 10:38 12:33 13:58 14:58 16:38 17:03 18:15 19:15 20:17
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:20 07:20 08:35 09:30 10:40 12:35 14:00 15:00 16:40 17:05 18:16 19:16 20:18
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:21 07:21 08:36 09:31 10:41 12:36 14:01 15:01 16:41 17:06 18:17 19:17 20:19
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:22 07:23 08:38 09:33 10:43 12:38 14:03 15:03 16:43 17:08 18:18 19:18 20:20
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:24 07:25 08:40 09:35 10:45 12:40 14:05 15:05 16:45 17:10 18:20 19:20 20:22
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:25 07:27 08:42 09:37 10:47 12:42 14:07 15:07 16:47 17:12 18:21 19:21 20:23
Numer brygady 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1
17 01451 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj Pętla 05:35 06:05 07:05 08:20 09:15 10:25 12:20 13:45 14:45 16:25 16:50 18:00 19:00 20:05
17 01441 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj 05:36 06:06 07:06 08:21 09:16 10:26 12:21 13:46 14:46 16:26 16:51 18:01 19:01 20:06
17 01432 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj II 05:37 06:07 07:07 08:22 09:17 10:27 12:22 13:47 14:47 16:27 16:52 18:02 19:02 20:07
17 01422 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj I 05:38 06:08 07:08 08:23 09:18 10:28 12:23 13:48 14:48 16:28 16:53 18:03 19:03 20:08
17 01412 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj 05:39 06:09 07:09 08:24 09:19 10:29 12:24 13:49 14:49 16:29 16:54 18:04 19:04 20:09
17 01402 Widok Wyeksportuj do PDF Brzozowa - Gaj Osiedle 05:40 06:10 07:10 08:25 09:20 10:30 12:25 13:50 14:50 16:30 16:55 18:05 19:05 20:10
17 01392 Widok Wyeksportuj do PDF Myśliwska - Brzozowa 05:41 06:11 07:11 08:26 09:21 10:31 12:26 13:51 14:51 16:31 16:56 18:06 19:06 20:11
17 01382 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Galeria Szubryt 18:08 19:08
17 01372 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Zabełcze 05:42 06:12 07:12 08:27 09:22 10:32 12:27 13:52 14:52 16:32 16:57 18:10 19:10 20:12
17 01362 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Łubinka 05:44 06:14 07:14 08:29 09:24 10:34 12:29 13:54 14:54 16:34 16:59 18:12 19:12 20:14
17 01352 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska 05:45 06:15 07:15 08:30 09:25 10:35 12:30 13:55 14:55 16:35 17:00 18:13 19:13 20:15
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 05:47 06:18 07:18 08:33 09:28 10:38 12:33 13:58 14:58 16:38 17:03 18:15 19:15 20:17
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:48 06:20 07:20 08:35 09:30 10:40 12:35 14:00 15:00 16:40 17:05 18:16 19:16 20:18
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:49 06:21 07:21 08:36 09:31 10:41 12:36 14:01 15:01 16:41 17:06 18:17 19:17 20:19
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:50 06:22 07:23 08:38 09:33 10:43 12:38 14:03 15:03 16:43 17:08 18:18 19:18 20:20
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:51 06:24 07:25 08:40 09:35 10:45 12:40 14:05 15:05 16:45 17:10 18:20 19:20 20:22
17 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 05:52 06:25 07:27 08:42 09:37 10:47 12:42 14:07 15:07 16:47 17:12 18:21 19:21 20:23