Rozkład jazdy dla linii 14
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Jamnica Góry Jamnickie)

1 1 2 2 2 3
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 09:15 11:10 12:25 15:10
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 09:17 11:12 12:27 15:12
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 09:18 11:13 12:28 15:14
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 09:20 11:15 12:30 15:16
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 09:22 11:17 12:32 15:18
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 09:24 11:19 12:34 15:20
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 09:25 11:20 12:35 15:21
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 09:26 11:21 12:36 15:22
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 06:46 09:28 11:23 12:38 15:24
179682 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 06:47 09:29 11:24 12:39 15:26
179680 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 06:48 09:30 11:25 12:40 15:27
179678 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 06:50 09:32 11:27 12:42 15:29
179677 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 06:51 09:33 11:28 12:43 15:30
179675 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 06:52 09:35 11:30 12:45 15:32
179672 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:53 09:36 11:31 12:46 15:33
179478 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 11:32
179671 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:54 09:37 12:47 15:34
Strefa biletowa I
179504 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:55 09:38 12:48 15:35
179501 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:56 09:39 12:49 15:36
179503 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:57 09:40 12:50 15:37
179499 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:58 09:41 12:51 15:38
179497 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:59 09:43 12:53 15:40
179307 Wola Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 07:01 09:45 12:55 15:42
179308 Wola Wyżna - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 07:03 09:47 12:57 15:44
209090 Mystków - Głębuczek Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 07:05 09:49 12:59 15:46
209089 Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 07:07 09:51 13:01 15:48
209084 Jamnica Góry Jamnickie Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 07:08 09:52 13:02 15:49
Numer brygady 1 1 2 2 2 3
27 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:35 09:15 11:10 12:25 15:10
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:37 09:17 11:12 12:27 15:12
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:38 09:18 11:13 12:28 15:14
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:39 09:20 11:15 12:30 15:16
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:40 09:22 11:17 12:32 15:18
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:42 09:24 11:19 12:34 15:20
27 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 06:43 09:25 11:20 12:35 15:21
27 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 06:44 09:26 11:21 12:36 15:22
27 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 05:15 06:46 09:28 11:23 12:38 15:24
27 01621 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 05:16 06:47 09:29 11:24 12:39 15:26
27 01631 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 05:17 06:48 09:30 11:25 12:40 15:27
27 01641 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 05:19 06:50 09:32 11:27 12:42 15:29
27 01651 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 05:20 06:51 09:33 11:28 12:43 15:30
27 01661 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 05:21 06:52 09:35 11:30 12:45 15:32
27 50051 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 05:23 06:53 09:36 11:31 12:46 15:33
27 50063 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 11:32
27 50061 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 05:24 06:54 09:37 12:47 15:34
Strefa biletowa I
27 40261 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:25 06:55 09:38 12:48 15:35
27 40271 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:26 06:56 09:39 12:49 15:36
27 40281 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:27 06:57 09:40 12:50 15:37
27 40291 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:29 06:58 09:41 12:51 15:38
27 40301 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:30 06:59 09:43 12:53 15:40
27 40381 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna 05:32 07:01 09:45 12:55 15:42
27 40391 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna - pętla 05:34 07:03 09:47 12:57 15:44
27 40401 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Głębuczek 05:36 07:05 09:49 12:59 15:46
27 40411 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka 05:38 07:07 09:51 13:01 15:48
27 40421 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie 05:39 07:08 09:52 13:02 15:49



Kierunek: z powrotem (Jamnica Góry Jamnickie -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

1 1 2 2 2 3
Strefa biletowa I
209084 Jamnica Góry Jamnickie Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 07:15 10:05 13:10 16:00
209085 Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 07:16 10:06 13:11 16:01
209088 Mystków - Głębuczek Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:18 10:08 13:13 16:03
179308 Wola Wyżna - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:20 10:10 13:15 16:05
179305 Wola Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:22 10:12 13:17 16:07
179496 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:24 10:14 13:19 16:09
179498 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:26 10:16 13:21 16:11
179500 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 07:27 10:17 13:22 16:12
179502 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:28 10:18 13:23 16:13
179505 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 07:29 10:19 13:24 16:14
179670 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:31 10:20 13:25 16:15
Strefa biletowa 0
179478 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 11:40
179673 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 07:32 10:21 11:41 13:26 16:16
179674 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 07:34 10:23 11:43 13:28 16:18
179676 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:35 10:24 11:44 13:29 16:19
179654 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 07:36 10:25 11:45 13:30 16:20
179679 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 07:38 10:27 11:47 13:32 16:22
179681 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:39 10:28 11:48 13:33 16:23
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:41 10:30 11:50 13:35 16:25
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 07:42 10:31 11:51 13:36 16:26
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:43 10:32 11:52 13:37 16:27
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:44 10:33 11:53 13:38 16:28
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:46 10:35 11:55 13:40 16:30
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:47 10:36 11:56 13:41 16:31
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:49 10:38 11:58 13:43 16:33
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:50 10:39 11:59 13:44 16:34
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:51 10:40 12:00 13:45 16:35
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:53 10:42 12:02 13:47 16:37
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:55 10:44 12:03 13:49 16:39
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:57 10:46 12:04 13:51 16:41
Numer brygady 1 1 2 2 2 3
Strefa biletowa I
30 40421 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie 05:45 07:15 10:05 13:10 16:00
30 40412 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka 05:46 07:16 10:06 13:11 16:01
30 40402 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Głębuczek 05:48 07:18 10:08 13:13 16:03
30 40391 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna - pętla 05:50 07:20 10:10 13:15 16:05
30 40382 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna 05:52 07:22 10:12 13:17 16:07
30 40302 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół 05:54 07:24 10:14 13:19 16:09
30 40292 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka 05:56 07:26 10:16 13:21 16:11
30 40282 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina 05:57 07:27 10:17 13:22 16:12
30 40272 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica 05:58 07:28 10:18 13:23 16:13
30 40262 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum 05:59 07:29 10:19 13:24 16:14
30 50062 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 06:00 07:31 10:20 13:25 16:15
Strefa biletowa 0
30 50063 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 11:40
30 50052 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 06:01 07:32 10:21 11:41 13:26 16:16
30 01662 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 06:03 07:34 10:23 11:43 13:28 16:18
30 01652 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 06:04 07:35 10:24 11:44 13:29 16:19
30 01642 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 06:05 07:36 10:25 11:45 13:30 16:20
30 01632 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 06:07 07:38 10:27 11:47 13:32 16:22
30 01622 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 06:08 07:39 10:28 11:48 13:33 16:23
30 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 06:10 07:41 10:30 11:50 13:35 16:25
30 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 06:11 07:42 10:31 11:51 13:36 16:26
30 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 06:12 07:43 10:32 11:52 13:37 16:27
30 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 06:13 07:44 10:33 11:53 13:38 16:28
30 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:15 07:46 10:35 11:55 13:40 16:30
30 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:16 07:47 10:36 11:56 13:41 16:31
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:18 07:49 10:38 11:58 13:43 16:33
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:19 07:50 10:39 11:59 13:44 16:34
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:20 07:51 10:40 12:00 13:45 16:35
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:21 07:53 10:42 12:02 13:47 16:37
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:23 07:55 10:44 12:03 13:49 16:39
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:24 07:57 10:46 12:04 13:51 16:41