Rozkład jazdy dla linii 17
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Jana Pawła II -> Barska - Granica)

1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1
179479 Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 08:20 09:35 11:05 12:15 13:25 15:10 16:10 17:00 18:20
179812 Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 08:21 09:36 11:06 12:16 13:26 15:11 16:11 17:01 18:21
179816 Jana Pawła II - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 08:22 09:37 11:07 12:17 13:27 15:12 16:12 17:02 18:22
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 16:15
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:50 07:40 08:25 09:40 11:10 12:20 13:30 14:10 15:15 17:05 18:24 19:35
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:52 07:42 08:27 09:42 11:12 12:22 13:32 14:12 15:17 17:07 18:26 19:37
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:53 07:43 08:28 09:43 11:13 12:23 13:33 14:13 15:18 17:08 18:27 19:38
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:54 07:45 08:30 09:45 11:15 12:25 13:35 14:15 15:20 17:10 18:29 19:40
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:55 07:47 08:32 09:47 11:17 12:27 13:37 14:17 15:22 17:12 18:30 19:41
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:57 07:49 08:34 09:49 11:19 12:29 13:39 14:19 15:24 17:14 18:31 19:42
179767 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:59 07:51 08:36 09:51 11:21 12:31 13:41 14:21 15:26 17:16 18:33 19:44
179765 Barska - Sucharskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 07:00 07:52 08:37 09:52 11:22 12:32 13:42 14:22 15:27 17:17 18:34 19:45
179763 Barska - Podgórska Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 07:01 07:53 08:38 09:53 11:23 12:33 13:43 14:23 15:28 17:18 18:35 19:46
179761 Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:02 07:54 08:39 09:54 11:24 12:34 13:44 14:24 15:29 17:19 18:36 19:47
179759 Barska - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:03 07:55 08:40 09:55 11:25 12:35 13:45 14:25 15:30 17:20 18:37 19:48
179757 Barska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 07:05 07:57 08:42 09:57 11:27 12:37 13:47 14:27 15:32 17:22 18:39 19:50
Numer brygady 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1
16 00942 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II 06:45 08:20 09:35 11:05 12:15 13:25 15:10 16:10 17:00 18:20
16 00932 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego 06:46 08:21 09:36 11:06 12:16 13:26 15:11 16:11 17:01 18:21
16 00922 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zielona 06:47 08:22 09:37 11:07 12:17 13:27 15:12 16:12 17:02 18:22
16 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 16:15
16 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:40 06:50 07:40 08:25 09:40 11:10 12:20 13:30 14:10 15:15 17:05 18:24 19:35
16 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:41 06:52 07:42 08:27 09:42 11:12 12:22 13:32 14:12 15:17 17:07 18:26 19:37
16 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:42 06:53 07:43 08:28 09:43 11:13 12:23 13:33 14:13 15:18 17:08 18:27 19:38
16 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:43 06:54 07:45 08:30 09:45 11:15 12:25 13:35 14:15 15:20 17:10 18:29 19:40
16 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 05:44 06:55 07:47 08:32 09:47 11:17 12:27 13:37 14:17 15:22 17:12 18:30 19:41
16 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 05:45 06:57 07:49 08:34 09:49 11:19 12:29 13:39 14:19 15:24 17:14 18:31 19:42
16 01201 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 05:47 06:59 07:51 08:36 09:51 11:21 12:31 13:41 14:21 15:26 17:16 18:33 19:44
16 01211 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Sucharskiego 05:48 07:00 07:52 08:37 09:52 11:22 12:32 13:42 14:22 15:27 17:17 18:34 19:45
16 01221 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Podgórska 05:49 07:01 07:53 08:38 09:53 11:23 12:33 13:43 14:23 15:28 17:18 18:35 19:46
16 01231 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) 05:50 07:02 07:54 08:39 09:54 11:24 12:34 13:44 14:24 15:29 17:19 18:36 19:47
16 01241 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Góra 05:51 07:03 07:55 08:40 09:55 11:25 12:35 13:45 14:25 15:30 17:20 18:37 19:48
16 01251 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Granica 05:53 07:05 07:57 08:42 09:57 11:27 12:37 13:47 14:27 15:32 17:22 18:39 19:50

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Barska - Granica -> Jana Pawła II)

1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1
179756 Barska - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:25 08:25 09:05 10:30 11:45 12:55 14:20 14:45 15:55 17:45 18:59 20:09
179758 Barska - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:27 08:27 09:07 10:32 11:47 12:57 14:22 14:47 15:57 17:47 19:01 20:11
179760 Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:28 08:28 09:08 10:33 11:48 12:58 14:23 14:48 15:58 17:48 19:02 20:12
179762 Barska - Podgórska Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:30 08:30 09:10 10:35 11:50 13:00 14:25 14:50 16:00 17:50 19:04 20:14
179764 Barska - Sucharskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:31 08:31 09:11 10:36 11:51 13:01 14:26 14:51 16:01 17:51 19:05 20:15
179766 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:32 08:32 09:12 10:37 11:52 13:02 14:27 14:52 16:02 17:52 19:06 20:16
179768 Barska - Lwowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:34 08:34 09:14 10:39 11:54 13:04 14:29 14:54 16:04 17:54 19:08 20:18
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:35 08:35 09:15 10:40 11:55 13:05 14:30 14:55 16:05 17:55 19:09 20:19
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:36 08:36 09:16 10:41 11:56 13:06 14:31 14:56 16:06 17:56 19:10 20:20
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:38 08:38 09:18 10:43 11:58 13:08 14:33 14:58 16:08 17:58 19:12 20:22
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:39 08:39 09:19 10:44 11:59 13:09 14:34 14:59 16:09 17:59 19:13 20:23
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:40 08:40 09:20 10:45 12:00 13:10 14:35 15:00 16:10 18:00 19:14 20:24
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:42 08:42 09:22 10:47 12:02 13:12 14:37 15:02 16:12 18:02 19:15 20:25
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:44 08:44 09:24 10:49 12:04 13:14 14:39 15:04 16:14 18:04 19:17 20:27
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:46 09:26 10:51 12:06 13:16 14:41 16:16 18:05
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 08:46 15:06 19:18 20:28
179817 Jana Pawła II - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:48 09:28 10:53 12:08 13:18 14:43 16:18 18:07
179815 Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:49 09:29 10:54 12:09 13:19 14:44 16:19 18:08
179814 Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:51 09:31 10:56 12:11 13:20 14:46 16:21 18:10
Numer brygady 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1
19 01252 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Granica 06:15 07:25 08:25 09:05 10:30 11:45 12:55 14:20 14:45 15:55 17:45 18:59 20:09
19 01242 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Góra 06:17 07:27 08:27 09:07 10:32 11:47 12:57 14:22 14:47 15:57 17:47 19:01 20:11
19 01232 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Metrol (LIBRANTOWSKA) 06:18 07:28 08:28 09:08 10:33 11:48 12:58 14:23 14:48 15:58 17:48 19:02 20:12
19 01222 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Podgórska 06:20 07:30 08:30 09:10 10:35 11:50 13:00 14:25 14:50 16:00 17:50 19:04 20:14
19 01212 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Sucharskiego 06:21 07:31 08:31 09:11 10:36 11:51 13:01 14:26 14:51 16:01 17:51 19:05 20:15
19 01202 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 06:22 07:32 08:32 09:12 10:37 11:52 13:02 14:27 14:52 16:02 17:52 19:06 20:16
19 01192 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Lwowska 06:24 07:34 08:34 09:14 10:39 11:54 13:04 14:29 14:54 16:04 17:54 19:08 20:18
19 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:25 07:35 08:35 09:15 10:40 11:55 13:05 14:30 14:55 16:05 17:55 19:09 20:19
19 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:26 07:36 08:36 09:16 10:41 11:56 13:06 14:31 14:56 16:06 17:56 19:10 20:20
19 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:28 07:38 08:38 09:18 10:43 11:58 13:08 14:33 14:58 16:08 17:58 19:12 20:22
19 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:29 07:39 08:39 09:19 10:44 11:59 13:09 14:34 14:59 16:09 17:59 19:13 20:23
19 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:30 07:40 08:40 09:20 10:45 12:00 13:10 14:35 15:00 16:10 18:00 19:14 20:24
19 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:31 07:42 08:42 09:22 10:47 12:02 13:12 14:37 15:02 16:12 18:02 19:15 20:25
19 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:33 07:44 08:44 09:24 10:49 12:04 13:14 14:39 15:04 16:14 18:04 19:17 20:27
19 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:35 07:46 09:26 10:51 12:06 13:16 14:41 16:16 18:05
19 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 08:46 15:06 19:18 20:28
19 00921 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zielona 06:37 07:48 09:28 10:53 12:08 13:18 14:43 16:18 18:07
19 00931 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego 06:38 07:49 09:29 10:54 12:09 13:19 14:44 16:19 18:08
19 00941 Widok Wyeksportuj do PDF Jana Pawła II 06:40 07:51 09:31 10:56 12:11 13:20 14:46 16:21 18:10

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)