Rozkład jazdy dla linii 49
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Podegrodzie Osiedle)

2 4 2 2 1 3 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 07:00 10:55 13:45 15:00 16:05
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 07:02 10:57 13:47 15:02 16:07
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:03 10:58 13:48 15:03 16:08
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:05 11:00 13:50 15:05 16:10
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:07 11:02 13:52 15:07 16:12
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:09 11:04 13:54 15:09 16:14
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 06:23 07:11 11:06 13:56 15:11 16:16
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:24 07:12 11:07 13:57 15:12 16:17
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:25 07:13 11:08 13:58 15:13 16:18
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 06:26 07:14 11:09 13:59 15:14 16:19
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:27 07:16 11:11 14:01 15:16 16:21
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:28 07:17 11:12 14:02 15:17 16:22
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:29 07:18 11:13 14:03 15:18 16:23
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:30 07:19 11:14 14:04 15:19 16:24
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:31 07:20 11:15 14:05 15:20 16:25
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:32 07:21 11:16 14:06 15:21 16:26
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:22 11:17 14:07 15:22 16:27
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:23 11:18 14:08 15:23 16:28
179632 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:25 11:20 14:10 15:25 16:30
179623 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:27 11:22 14:12 15:27 16:32
179406 Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:29 11:24 14:14 15:29 16:34
179407 Stary Sącz - Stawy pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:32 11:27 14:17 15:32 16:37
179333 Brzezna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:35 11:30 14:20 15:35 16:40
179334 Brzezna I Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:36 11:31 14:21 15:36 16:41
179338 Brzezna - Instytut Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:38 11:33 14:23 15:38 16:43
179337 Gostwica Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:40 11:35 14:25 15:40 16:45
179336 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:54 07:43 11:38 14:28 15:43 16:48
179335 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:56 07:45 11:40 14:30 15:45 16:50
179332 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:57 07:46 11:41 14:31 15:46 16:51
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:59 07:48 11:43 14:33 15:48 16:53
Numer brygady 2 4 2 2 1 3 1
30 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:15 07:00 10:55 13:45 15:00 16:05
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:17 07:02 10:57 13:47 15:02 16:07
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:18 07:03 10:58 13:48 15:03 16:08
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:19 07:05 11:00 13:50 15:05 16:10
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:21 07:07 11:02 13:52 15:07 16:12
30 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 06:22 07:09 11:04 13:54 15:09 16:14
30 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:22 06:23 07:11 11:06 13:56 15:11 16:16
30 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:23 06:24 07:12 11:07 13:57 15:12 16:17
30 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:24 06:25 07:13 11:08 13:58 15:13 16:18
30 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:25 06:26 07:14 11:09 13:59 15:14 16:19
30 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:26 06:27 07:16 11:11 14:01 15:16 16:21
30 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:27 06:28 07:17 11:12 14:02 15:17 16:22
30 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:28 06:29 07:18 11:13 14:03 15:18 16:23
30 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:29 06:30 07:19 11:14 14:04 15:19 16:24
30 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:30 06:31 07:20 11:15 14:05 15:20 16:25
30 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:31 06:32 07:21 11:16 14:06 15:21 16:26
Strefa biletowa I
30 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:33 07:22 11:17 14:07 15:22 16:27
30 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:34 07:23 11:18 14:08 15:23 16:28
30 20031 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:36 07:25 11:20 14:10 15:25 16:30
30 20072 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 06:38 07:27 11:22 14:12 15:27 16:32
30 20241 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) 06:40 07:29 11:24 14:14 15:29 16:34
30 20251 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Stawy pętla 06:43 07:32 11:27 14:17 15:32 16:37
30 60001 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Skrzyżowanie 06:46 07:35 11:30 14:20 15:35 16:40
30 60011 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna I 06:47 07:36 11:31 14:21 15:36 16:41
30 60021 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Instytut 06:49 07:38 11:33 14:23 15:38 16:43
30 60031 Widok Wyeksportuj do PDF Gostwica 06:51 07:40 11:35 14:25 15:40 16:45
30 60041 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 05:39 06:54 07:43 11:38 14:28 15:43 16:48
30 60051 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 05:41 06:56 07:45 11:40 14:30 15:45 16:50
30 60061 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 05:42 06:57 07:46 11:41 14:31 15:46 16:51
30 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 05:44 06:59 07:48 11:43 14:33 15:48 16:53



Kierunek: z powrotem (Podegrodzie Osiedle -> Rynek)

2 4 2 2 1 3 1
Strefa biletowa I
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 07:05 08:10 12:00 15:05 16:05 17:35
179327 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 07:06 08:11 12:01 15:06 16:06 17:36
179328 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 07:07 08:12 12:02 15:07 16:07 17:37
179329 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 07:09 08:14 12:04 15:09 16:09 17:39
179330 Gostwica Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 07:11 08:16 12:06 15:11 16:11 17:41
179325 Brzezna - Instytut Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 07:13 08:18 12:08 15:13 16:13 17:43
179322 Brzezna I Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 07:15 08:20 12:10 15:15 16:15 17:45
179323 Brzezna II Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 07:16 08:21 12:11 15:16 16:16 17:46
179407 Stary Sącz - Stawy pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 07:19 08:24 12:14 15:19 16:19 17:49
179408 Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 07:21 08:26 12:16 15:21 16:21 17:51
179306 Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 07:23 08:28 12:18 15:23 16:23 17:53
179631 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 07:25 08:30 12:20 15:25 16:25 17:55
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 07:27 08:32 12:22 15:27 16:27 17:57
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 07:28 08:33 12:23 15:28 16:28 17:58
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 07:29 08:34 12:24 15:29 16:29 17:59
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 07:31 08:36 12:26 15:31 16:31 18:01
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:33 08:38 12:28 15:33 16:33 18:02
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 07:34 08:39 12:29 15:34 16:34 18:03
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:36 08:41 12:31 15:36 16:36 18:04
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:38 08:43 12:33 15:38 16:38 18:05
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:39 08:44 12:34 15:39 16:39 18:06
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:40 08:45 12:35 15:40 16:40 18:07
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:41 08:46 12:36 15:41 16:41 18:08
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:43 08:48 12:38 15:43 16:43 18:10
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:45 08:50 12:40 15:45 16:45 18:12
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:46 08:51 12:41 15:46 16:46 18:13
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:48 08:53 12:43 15:48 16:48 18:15
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:50 08:55 12:45 15:50 16:50 18:17
Numer brygady 2 4 2 2 1 3 1
Strefa biletowa I
29 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 05:50 07:05 08:10 12:00 15:05 16:05 17:35
29 60092 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 05:51 07:06 08:11 12:01 15:06 16:06 17:36
29 60052 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 05:52 07:07 08:12 12:02 15:07 16:07 17:37
29 60042 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 05:54 07:09 08:14 12:04 15:09 16:09 17:39
29 60032 Widok Wyeksportuj do PDF Gostwica 05:56 07:11 08:16 12:06 15:11 16:11 17:41
29 60022 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Instytut 05:58 07:13 08:18 12:08 15:13 16:13 17:43
29 60012 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna I 06:00 07:15 08:20 12:10 15:15 16:15 17:45
29 60002 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna II 06:01 07:16 08:21 12:11 15:16 16:16 17:46
29 20251 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Stawy pętla 06:04 07:19 08:24 12:14 15:19 16:19 17:49
29 20242 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Wielki Wygon (targ) 06:06 07:21 08:26 12:16 15:21 16:21 17:51
29 20071 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Os. Słoneczne pętla 06:08 07:23 08:28 12:18 15:23 16:23 17:53
29 20032 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:10 07:25 08:30 12:20 15:25 16:25 17:55
29 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:12 07:27 08:32 12:22 15:27 16:27 17:57
29 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:13 07:28 08:33 12:23 15:28 16:28 17:58
Strefa biletowa 0
29 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:14 07:29 08:34 12:24 15:29 16:29 17:59
29 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:16 07:31 08:36 12:26 15:31 16:31 18:01
29 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:18 07:33 08:38 12:28 15:33 16:33 18:02
29 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:19 07:34 08:39 12:29 15:34 16:34 18:03
29 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:21 07:36 08:41 12:31 15:36 16:36 18:04
29 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:22 07:38 08:43 12:33 15:38 16:38 18:05
29 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:23 07:39 08:44 12:34 15:39 16:39 18:06
29 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:24 07:40 08:45 12:35 15:40 16:40 18:07
29 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:25 07:41 08:46 12:36 15:41 16:41 18:08
29 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:27 07:43 08:48 12:38 15:43 16:43 18:10
29 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
29 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:29 07:45 08:50 12:40 15:45 16:45 18:12
29 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:30 07:46 08:51 12:41 15:46 16:46 18:13
29 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:31 07:48 08:53 12:43 15:48 16:48 18:15
29 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:33 07:50 08:55 12:45 15:50 16:50 18:17