9

Rozkład jazdy dla linii 9
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bohaterów Orła Białego - pętla)

1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:50 08:45 09:25 10:45 11:45 12:45 13:45 15:15 16:05 16:40 17:10 18:50 20:10
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 07:52 08:47 09:27 10:47 11:47 12:47 13:47 15:17 16:07 16:42 17:12 18:51 20:11
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 07:53 08:48 09:28 10:48 11:48 12:48 13:48 15:18 16:08 16:43 17:13 18:52 20:12
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 07:55 08:50 09:30 10:50 11:50 12:50 13:50 15:20 16:10 16:45 17:15 18:53 20:13
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 07:57 08:52 09:32 10:52 11:52 12:52 13:52 15:22 16:12 16:47 17:17 18:55 20:15
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:57 07:59 08:54 09:34 10:54 11:54 12:54 13:54 15:24 16:14 16:49 17:19 18:57 20:16
179309 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 06:59 08:01 08:56 09:36 10:56 11:56 12:56 13:56 15:26 16:16 16:51 17:21 18:59 20:18
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:00 08:02 08:57 09:37 10:57 11:57 12:57 13:57 15:27 16:17 16:52 17:22 19:00 20:19
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 07:02 08:04 08:59 09:39 10:59 11:59 12:59 13:59 15:29 16:19 16:54 17:24 19:02 20:21
179791 Dąbrówki Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 08:06 09:01 09:41 11:01 12:01 13:01 14:01 15:31 16:21 16:56 17:26 19:04 20:23
179789 Dąbrówki - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 08:07 09:02 09:42 11:02 12:02 13:02 14:02 15:32 16:22 16:57 17:27 19:05 20:24
179787 Dąbrówki - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 08:08 09:03 09:43 11:03 12:03 13:03 14:03 15:33 16:23 16:58 17:28 19:06 20:25
179785 Dąbrówki - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 07:08 08:10 09:05 09:45 11:05 12:05 13:05 14:05 15:35 16:25 17:00 17:30 19:08 20:27
179424 Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 07:09 08:11 09:06 09:46 11:06 12:06 13:06 14:06 15:36 16:26 17:01 17:31 19:09 20:28
179425 Zyndrama - Ostra Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 08:12 09:07 09:47 11:07 12:07 13:07 14:07 15:37 16:27 17:02 17:32 19:10 20:29
179412 Bohaterów Orła Białego - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 07:11 08:13 09:08 09:48 11:08 12:08 13:08 14:08 15:38 16:28 17:03 17:33 19:11 20:30
179414 Bohaterów Orła Białego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:13 08:15 09:10 09:50 11:10 12:10 13:10 14:10 15:40 16:30 17:05 17:35 19:13 20:32
Numer brygady 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:50 07:50 08:45 09:25 10:45 11:45 12:45 13:45 15:15 16:05 16:40 17:10 18:50 20:10
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:52 07:52 08:47 09:27 10:47 11:47 12:47 13:47 15:17 16:07 16:42 17:12 18:51 20:11
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:53 07:53 08:48 09:28 10:48 11:48 12:48 13:48 15:18 16:08 16:43 17:13 18:52 20:12
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:54 07:55 08:50 09:30 10:50 11:50 12:50 13:50 15:20 16:10 16:45 17:15 18:53 20:13
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:56 07:57 08:52 09:32 10:52 11:52 12:52 13:52 15:22 16:12 16:47 17:17 18:55 20:15
17 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 06:57 07:59 08:54 09:34 10:54 11:54 12:54 13:54 15:24 16:14 16:49 17:19 18:57 20:16
17 02111 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 06:59 08:01 08:56 09:36 10:56 11:56 12:56 13:56 15:26 16:16 16:51 17:21 18:59 20:18
17 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 07:00 08:02 08:57 09:37 10:57 11:57 12:57 13:57 15:27 16:17 16:52 17:22 19:00 20:19
17 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 07:02 08:04 08:59 09:39 10:59 11:59 12:59 13:59 15:29 16:19 16:54 17:24 19:02 20:21
17 01071 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki 07:04 08:06 09:01 09:41 11:01 12:01 13:01 14:01 15:31 16:21 16:56 17:26 19:04 20:23
17 01081 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kościół 07:05 08:07 09:02 09:42 11:02 12:02 13:02 14:02 15:32 16:22 16:57 17:27 19:05 20:24
17 01091 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Osiedle 07:06 08:08 09:03 09:43 11:03 12:03 13:03 14:03 15:33 16:23 16:58 17:28 19:06 20:25
17 01101 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kapliczka 07:08 08:10 09:05 09:45 11:05 12:05 13:05 14:05 15:35 16:25 17:00 17:30 19:08 20:27
17 01951 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama 07:09 08:11 09:06 09:46 11:06 12:06 13:06 14:06 15:36 16:26 17:01 17:31 19:09 20:28
17 01961 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama - Ostra 07:10 08:12 09:07 09:47 11:07 12:07 13:07 14:07 15:37 16:27 17:02 17:32 19:10 20:29
17 01971 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - Działki 07:11 08:13 09:08 09:48 11:08 12:08 13:08 14:08 15:38 16:28 17:03 17:33 19:11 20:30
17 01981 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - pętla 07:13 08:15 09:10 09:50 11:10 12:10 13:10 14:10 15:40 16:30 17:05 17:35 19:13 20:32

Komentarze :




Kierunek: z powrotem (Bohaterów Orła Białego - pętla -> Rynek)

1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2
179414 Bohaterów Orła Białego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:55 07:25 08:20 09:25 10:00 11:15 12:15 13:15 14:20 16:00 16:40 17:20 17:50 19:35 20:35
179413 Bohaterów Orła Białego - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:56 07:26 08:21 09:26 10:01 11:16 12:16 13:16 14:21 16:01 16:41 17:21 17:51 19:36 20:36
179411 Zyndrama - Ostra Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:57 07:27 08:22 09:27 10:02 11:17 12:17 13:17 14:22 16:02 16:42 17:22 17:52 19:37 20:37
179426 Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:58 07:28 08:23 09:28 10:03 11:18 12:18 13:18 14:23 16:03 16:43 17:23 17:53 19:38 20:38
179784 Dąbrówki - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:59 07:29 08:24 09:29 10:04 11:19 12:19 13:19 14:24 16:04 16:44 17:24 17:54 19:39 20:39
179786 Dąbrówki - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:01 07:31 08:26 09:31 10:06 11:21 12:21 13:21 14:26 16:06 16:46 17:26 17:56 19:40 20:40
179788 Dąbrówki - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:02 07:32 08:27 09:32 10:07 11:22 12:22 13:22 14:27 16:07 16:47 17:27 17:57 19:41 20:41
179790 Dąbrówki Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:03 07:33 08:28 09:33 10:08 11:23 12:23 13:23 14:28 16:08 16:48 17:28 17:58 19:42 20:42
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:05 07:35 08:30 09:35 10:10 11:25 12:25 13:25 14:30 16:10 16:50 17:30 18:00 19:44 20:44
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:06 07:36 08:31 09:36 10:11 11:26 12:26 13:26 14:31 16:11 16:51 17:31 18:01 19:45 20:45
179310 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:07 07:37 08:32 09:37 10:12 11:27 12:27 13:27 14:32 16:12 16:52 17:32 18:02 19:46 20:46
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:09 07:39 08:34 09:39 10:14 11:29 12:29 13:29 14:34 16:14 16:54 17:34 18:04 19:48
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:47
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:11 07:41 08:36 09:41 10:16 11:31 12:31 13:31 14:36 16:16 16:56 17:36 18:06 19:50
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:12 07:42 08:37 09:42 10:17 11:32 12:32 13:32 14:37 16:17 16:57 17:37 18:07 19:51
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:14 07:44 08:39 09:44 10:19 11:34 12:34 13:34 14:39 16:19 16:59 17:39 18:09 19:53
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:16 07:46 08:41 09:46 10:21 11:36 12:36 13:36 14:41 16:21 17:01 17:41 18:11 19:55
Numer brygady 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2
17 01981 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - pętla 06:15 06:55 07:25 08:20 09:25 10:00 11:15 12:15 13:15 14:20 16:00 16:40 17:20 17:50 19:35 20:35
17 01972 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - Działki 06:16 06:56 07:26 08:21 09:26 10:01 11:16 12:16 13:16 14:21 16:01 16:41 17:21 17:51 19:36 20:36
17 01962 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama - Ostra 06:17 06:57 07:27 08:22 09:27 10:02 11:17 12:17 13:17 14:22 16:02 16:42 17:22 17:52 19:37 20:37
17 01952 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama 06:18 06:58 07:28 08:23 09:28 10:03 11:18 12:18 13:18 14:23 16:03 16:43 17:23 17:53 19:38 20:38
17 01102 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kapliczka 06:19 06:59 07:29 08:24 09:29 10:04 11:19 12:19 13:19 14:24 16:04 16:44 17:24 17:54 19:39 20:39
17 01092 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Osiedle 06:21 07:01 07:31 08:26 09:31 10:06 11:21 12:21 13:21 14:26 16:06 16:46 17:26 17:56 19:40 20:40
17 01082 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kościół 06:22 07:02 07:32 08:27 09:32 10:07 11:22 12:22 13:22 14:27 16:07 16:47 17:27 17:57 19:41 20:41
17 01072 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki 06:23 07:03 07:33 08:28 09:33 10:08 11:23 12:23 13:23 14:28 16:08 16:48 17:28 17:58 19:42 20:42
17 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:25 07:05 07:35 08:30 09:35 10:10 11:25 12:25 13:25 14:30 16:10 16:50 17:30 18:00 19:44 20:44
17 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 06:26 07:06 07:36 08:31 09:36 10:11 11:26 12:26 13:26 14:31 16:11 16:51 17:31 18:01 19:45 20:45
17 02112 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 06:27 07:07 07:37 08:32 09:37 10:12 11:27 12:27 13:27 14:32 16:12 16:52 17:32 18:02 19:46 20:46
17 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:29 07:09 07:39 08:34 09:39 10:14 11:29 12:29 13:29 14:34 16:14 16:54 17:34 18:04 19:48
17 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:47
17 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:31 07:11 07:41 08:36 09:41 10:16 11:31 12:31 13:31 14:36 16:16 16:56 17:36 18:06 19:50
17 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:32 07:12 07:42 08:37 09:42 10:17 11:32 12:32 13:32 14:37 16:17 16:57 17:37 18:07 19:51
17 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:33 07:14 07:44 08:39 09:44 10:19 11:34 12:34 13:34 14:39 16:19 16:59 17:39 18:09 19:53
17 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:35 07:16 07:46 08:41 09:46 10:21 11:36 12:36 13:36 14:41 16:21 17:01 17:41 18:11 19:55

Komentarze :