11

Rozkład jazdy dla linii 11
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Przysietnica - os. Garwoli II)

3 1 2 4 7 2 1 1 3 1 4 3 1 2 1 1 5 5
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:42 07:10 07:55 09:35 11:40 12:35 13:30 14:30 15:05 15:35 16:20 17:45 19:45 21:20 23:00
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:44 07:11 07:57 09:37 11:42 12:37 13:32 14:32 15:07 15:37 16:22 17:47 19:46 21:21 23:01
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:45 07:12 07:58 09:38 11:43 12:38 13:33 14:33 15:08 15:38 16:23 17:48 19:47 21:22 23:02
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:46 07:14 08:00 09:40 11:45 12:40 13:35 14:35 15:10 15:40 16:25 17:50 19:48 21:23 23:03
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:48 07:16 08:02 09:42 11:47 12:42 13:37 14:37 15:12 15:42 16:27 17:52 19:50 21:24 23:04
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 05:47 06:10 06:49 07:18 08:04 09:44 11:49 12:44 13:39 14:39 15:14 15:44 16:29 17:54 19:51 21:25 23:05
179813 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 05:48 06:11 06:51 07:20 08:06 09:46 11:51 12:46 13:41 14:41 15:16 15:46 16:31 17:56 19:53 21:27 23:06
179809 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 05:49 06:12 06:52 07:21 08:07 09:47 11:52 12:47 13:42 14:42 15:17 15:47 16:32 17:57 19:54 21:28 23:07
179811 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 05:50 06:13 06:53 07:22 08:08 09:48 11:53 12:48 13:43 14:43 15:18 15:48 16:33 17:58 19:55 21:29 23:08
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 05:51 06:14 06:54 07:23 08:09 09:49 11:54 12:49 13:44 14:44 15:19 15:49 16:34 17:59 19:56 21:30 23:09
179804 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 05:52 06:15 06:55 07:24 08:11 09:51 11:56 12:51 13:46 14:46 15:21 15:51 16:36 18:01 19:57 21:31 23:10
179806 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 05:53 06:16 06:56 07:25 08:12 09:52 11:57 12:52 13:47 14:47 15:22 15:52 16:37 18:02 19:58 21:32 23:11
179800 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 05:54 06:17 06:57 07:26 08:13 09:53 11:58 12:53 13:48 14:48 15:23 15:53 16:38 18:03 19:59 21:33 23:12
179797 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 05:55 06:18 06:58 07:27 08:14 09:54 11:59 12:54 13:49 14:49 15:24 15:54 16:39 18:04 20:00 21:35 23:13
179795 Węgierska - Winna Góra Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 05:56 06:19 06:59 07:28 08:15 09:55 12:00 12:55 13:50 14:50 15:25 15:55 16:40 18:05 20:01 21:36 23:14
179794 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 05:57 06:20 07:00 07:29 08:16 09:56 12:01 12:56 13:51 14:51 15:26 15:56 16:41 18:06 20:02 21:37 23:15
Strefa biletowa I
179633 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 05:58 06:21 07:01 07:30 08:17 09:57 12:02 12:57 13:52 14:52 15:27 15:57 16:42 18:07 20:03 21:38 23:16
179458 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 05:59 06:22 07:02 07:31 08:18 09:58 12:03 12:58 13:53 14:53 15:28 15:58 16:43 18:08 20:04 21:39 23:17
179459 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 06:00 06:24 07:04 07:33 08:21 10:01 12:06 13:01 13:56 14:56 15:31 16:01 16:46 18:11 20:06 21:41 23:19
179628 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 06:01 06:25 07:06 07:35 08:23 10:03 12:08 13:03 13:58 14:58 15:33 16:03 16:48 18:13 20:08 21:43 23:21
179619 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 06:03 06:27 07:07 07:37 08:25 10:05 12:10 13:05 14:00 15:00 15:35 16:05 16:50 18:15 20:10 21:45 23:23
179621 Stary Sącz - Węgierska Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 06:04 06:28 07:09 07:38 08:27 10:07 12:12 13:07 14:02 15:02 15:37 16:07 16:52 18:17 20:12 21:46 23:24
179626 Stary Sącz - Cyganowice pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 06:05 06:29 07:10 07:39 08:28 10:08 12:13 13:08 14:03 15:03 15:38 16:08 16:53 18:18 20:13 21:47 23:25
179617 Stary Sącz - Cyganowice tartak Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 06:06 06:30 07:40 08:29 10:09 12:14 13:09 14:04 15:04 15:39 16:09 16:54 18:19 20:14 21:48 23:26
179612 Barcice I Widok Wyeksportuj do PDF
179611 Barcice Dolne Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 06:07 06:31 07:41 08:30 10:10 12:15 13:10 14:05 15:05 15:40 16:10 16:55 18:20 20:15 21:49 23:27
179614 Barcice - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 06:08 06:32 07:42 08:31 10:11 12:16 13:11 14:06 15:06 15:41 16:11 16:56 18:21 20:16 21:50 23:28
179601 Barcice - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 06:09 06:33 07:44 08:32 10:13 12:18 13:13 14:08 15:08 15:43 16:13 16:58 18:22 20:17 21:51 23:29
179602 Barcice - Kamieniołom Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 06:11 06:35 07:46 08:34 10:15 12:20 13:15 14:10 15:10 15:45 16:15 17:00 18:24 20:18 21:52 23:30
179604 Barcice - Podsapieniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:13 06:37 07:48 08:36 10:17 12:22 13:17 14:12 15:12 15:47 16:17 17:02 18:26 20:20 21:54 23:32
179606 Przysietnica - Magazyn Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:14 06:38 07:49 08:37 10:18 12:23 13:18 14:13 15:13 15:48 16:18 17:03 18:27 20:21 21:55 23:33
179608 Przysietnica - Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 06:15 06:39 07:50 08:38 10:19 12:24 13:19 14:14 15:14 15:49 16:19 17:04 18:28 20:22 21:56 23:34
179610 Przysietnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:17 06:41 07:52 08:40 10:21 12:26 13:21 14:16 15:16 15:51 16:21 17:06 18:30 20:23 21:57 23:35
179599 Przysietnica - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:18 06:42 07:53 08:41 10:22 12:27 13:22 14:17 15:17 15:52 16:22 17:07 18:31 20:24 21:58 23:36
179597 Przysietnica - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:19 06:43 07:55 08:43 10:24 12:29 13:24 14:19 15:19 15:54 16:24 17:08 18:32 20:25 21:59 23:37
196947 Przysietnica - os. Garwoli I Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 06:44 07:56 10:25 13:25 15:20 16:25 17:09 18:33
196949 Przysietnica - os. Garwoli II Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:45 07:57 10:26 13:26 15:21 16:26 17:10 18:34
Numer brygady 3 1 2 4 7 2 1 1 3 1 4 3 1 2 1 1 5 5
37 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 05:42 06:42 07:10 07:55 09:35 11:40 12:35 13:30 14:30 15:05 15:35 16:20 17:45 19:45 21:20 23:00
37 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:43 06:44 07:11 07:57 09:37 11:42 12:37 13:32 14:32 15:07 15:37 16:22 17:47 19:46 21:21 23:01
37 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:44 06:45 07:12 07:58 09:38 11:43 12:38 13:33 14:33 15:08 15:38 16:23 17:48 19:47 21:22 23:02
37 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:45 06:46 07:14 08:00 09:40 11:45 12:40 13:35 14:35 15:10 15:40 16:25 17:50 19:48 21:23 23:03
37 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:46 06:48 07:16 08:02 09:42 11:47 12:42 13:37 14:37 15:12 15:42 16:27 17:52 19:50 21:24 23:04
37 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 05:10 05:47 06:10 06:49 07:18 08:04 09:44 11:49 12:44 13:39 14:39 15:14 15:44 16:29 17:54 19:51 21:25 23:05
37 00951 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:11 05:48 06:11 06:51 07:20 08:06 09:46 11:51 12:46 13:41 14:41 15:16 15:46 16:31 17:56 19:53 21:27 23:06
37 00961 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:12 05:49 06:12 06:52 07:21 08:07 09:47 11:52 12:47 13:42 14:42 15:17 15:47 16:32 17:57 19:54 21:28 23:07
37 00971 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:13 05:50 06:13 06:53 07:22 08:08 09:48 11:53 12:48 13:43 14:43 15:18 15:48 16:33 17:58 19:55 21:29 23:08
37 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 05:14 05:51 06:14 06:54 07:23 08:09 09:49 11:54 12:49 13:44 14:44 15:19 15:49 16:34 17:59 19:56 21:30 23:09
37 00991 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 05:15 05:52 06:15 06:55 07:24 08:11 09:51 11:56 12:51 13:46 14:46 15:21 15:51 16:36 18:01 19:57 21:31 23:10
37 01001 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 05:16 05:53 06:16 06:56 07:25 08:12 09:52 11:57 12:52 13:47 14:47 15:22 15:52 16:37 18:02 19:58 21:32 23:11
37 01011 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 05:17 05:54 06:17 06:57 07:26 08:13 09:53 11:58 12:53 13:48 14:48 15:23 15:53 16:38 18:03 19:59 21:33 23:12
37 01021 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 05:18 05:55 06:18 06:58 07:27 08:14 09:54 11:59 12:54 13:49 14:49 15:24 15:54 16:39 18:04 20:00 21:35 23:13
37 01031 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Winna Góra 05:19 05:56 06:19 06:59 07:28 08:15 09:55 12:00 12:55 13:50 14:50 15:25 15:55 16:40 18:05 20:01 21:36 23:14
37 01041 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 05:20 05:57 06:20 07:00 07:29 08:16 09:56 12:01 12:56 13:51 14:51 15:26 15:56 16:41 18:06 20:02 21:37 23:15
Strefa biletowa I
37 20011 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 05:21 05:58 06:21 07:01 07:30 08:17 09:57 12:02 12:57 13:52 14:52 15:27 15:57 16:42 18:07 20:03 21:38 23:16
37 20021 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 05:22 05:59 06:22 07:02 07:31 08:18 09:58 12:03 12:58 13:53 14:53 15:28 15:58 16:43 18:08 20:04 21:39 23:17
37 20033 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 05:23 06:00 06:24 07:04 07:33 08:21 10:01 12:06 13:01 13:56 14:56 15:31 16:01 16:46 18:11 20:06 21:41 23:19
37 20041 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 05:24 06:01 06:25 07:06 07:35 08:23 10:03 12:08 13:03 13:58 14:58 15:33 16:03 16:48 18:13 20:08 21:43 23:21
37 20051 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 05:26 06:03 06:27 07:07 07:37 08:25 10:05 12:10 13:05 14:00 15:00 15:35 16:05 16:50 18:15 20:10 21:45 23:23
37 20061 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska Cyganowice 05:27 06:04 06:28 07:09 07:38 08:27 10:07 12:12 13:07 14:02 15:02 15:37 16:07 16:52 18:17 20:12 21:46 23:24
37 20091 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice pętla 05:28 06:05 06:29 07:10 07:39 08:28 10:08 12:13 13:08 14:03 15:03 15:38 16:08 16:53 18:18 20:13 21:47 23:25
37 20101 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice tartak 05:29 06:06 06:30 07:40 08:29 10:09 12:14 13:09 14:04 15:04 15:39 16:09 16:54 18:19 20:14 21:48 23:26
37 20121 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice I
37 20111 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice Dolne 05:30 06:07 06:31 07:41 08:30 10:10 12:15 13:10 14:05 15:05 15:40 16:10 16:55 18:20 20:15 21:49 23:27
37 20131 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Cmentarz 05:31 06:08 06:32 07:42 08:31 10:11 12:16 13:11 14:06 15:06 15:41 16:11 16:56 18:21 20:16 21:50 23:28
37 20141 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kościół 05:32 06:09 06:33 07:44 08:32 10:13 12:18 13:13 14:08 15:08 15:43 16:13 16:58 18:22 20:17 21:51 23:29
37 20151 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kamieniołom 05:34 06:11 06:35 07:46 08:34 10:15 12:20 13:15 14:10 15:10 15:45 16:15 17:00 18:24 20:18 21:52 23:30
37 20161 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Podsapieniec 05:36 06:13 06:37 07:48 08:36 10:17 12:22 13:17 14:12 15:12 15:47 16:17 17:02 18:26 20:20 21:54 23:32
37 20171 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Magazyn 05:37 06:14 06:38 07:49 08:37 10:18 12:23 13:18 14:13 15:13 15:48 16:18 17:03 18:27 20:21 21:55 23:33
37 20181 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Wieś 05:38 06:15 06:39 07:50 08:38 10:19 12:24 13:19 14:14 15:14 15:49 16:19 17:04 18:28 20:22 21:56 23:34
37 20191 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Szkoła 05:40 06:17 06:41 07:52 08:40 10:21 12:26 13:21 14:16 15:16 15:51 16:21 17:06 18:30 20:23 21:57 23:35
37 20201 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Kościół 05:41 06:18 06:42 07:53 08:41 10:22 12:27 13:22 14:17 15:17 15:52 16:22 17:07 18:31 20:24 21:58 23:36
37 20211 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - pętla 05:42 06:19 06:43 07:55 08:43 10:24 12:29 13:24 14:19 15:19 15:54 16:24 17:08 18:32 20:25 21:59 23:37
37 20581 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli I 06:20 06:44 07:56 10:25 13:25 15:20 16:25 17:09 18:33
37 20571 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli II 06:21 06:45 07:57 10:26 13:26 15:21 16:26 17:10 18:34

Komentarze :




Kierunek: z powrotem (Przysietnica - os. Garwoli II -> Rynek)

3 1 2 7 2 1 1 3 1 4 3 1 2 1 1 5 5
Strefa biletowa I
196949 Przysietnica - os. Garwoli II Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 06:55 08:00 10:45 13:55 15:40 16:45 17:20 18:45
196946 Przysietnica - os. Garwoli I Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 06:56 08:01 10:46 13:56 15:41 16:46 17:21 18:46
179597 Przysietnica - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:27 06:57 08:02 08:45 10:47 12:35 13:57 14:25 15:42 16:05 16:47 17:22 18:47 20:30 22:05 23:40
179598 Przysietnica - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:28 06:58 08:04 08:47 10:49 12:37 13:59 14:27 15:44 16:07 16:49 17:23 18:48 20:31 22:06 23:41
179600 Przysietnica - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:29 06:59 08:05 08:48 10:50 12:38 14:00 14:28 15:45 16:08 16:50 17:24 18:49 20:32 22:07 23:42
179609 Przysietnica - Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:30 07:00 08:06 08:49 10:51 12:39 14:01 14:29 15:46 16:09 16:51 17:25 18:50 20:33 22:08 23:43
179607 Przysietnica - Magazyn Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:31 07:01 08:07 08:50 10:52 12:40 14:02 14:30 15:47 16:10 16:52 17:26 18:51 20:34 22:09 23:44
179605 Barcice - Podsapieniec Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:32 07:02 08:08 08:51 10:53 12:41 14:03 14:31 15:48 16:11 16:53 17:27 18:52 20:35 22:10 23:45
179603 Barcice - Kamieniołom Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:34 07:04 08:10 08:53 10:55 12:43 14:05 14:33 15:50 16:13 16:55 17:29 18:54 20:37 22:11 23:46
179615 Barcice - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:36 07:06 08:12 08:55 10:57 12:45 14:07 14:35 15:52 16:15 16:57 17:31 18:56 20:39 22:13 23:47
179613 Barcice - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:37 07:07 08:13 08:56 10:58 12:46 14:08 14:36 15:53 16:16 16:58 17:32 18:57 20:40 22:14 23:48
179616 Barcice Dolne Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:38 07:08 08:14 08:57 10:59 12:47 14:09 14:37 15:54 16:59 17:33 18:58 20:41 22:15
179477 Barcice I Widok Wyeksportuj do PDF 16:17 23:49
179618 Stary Sącz - Cyganowice tartak Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:39 07:09 08:15 08:58 11:00 12:48 14:10 14:38 15:55 17:00 17:34 18:59 20:42 22:16
179625 Stary Sącz - Cyganowice pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:40 07:10 08:16 08:59 11:01 12:49 14:11 14:39 15:56 17:01 17:35 19:00 20:43 22:17
179622 Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:41 07:11 08:17 09:00 11:02 12:50 14:12 14:40 15:57 17:02 17:36 19:01 20:44 22:18
179620 Stary Sącz - Węgierska OTL Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:42 07:12 08:18 09:01 11:03 12:51 14:13 14:41 15:58 17:03 17:37 19:02 20:45 22:19
179627 Stary Sącz - Sobieskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:43 07:14 08:20 09:03 11:05 12:53 14:15 14:43 16:00 17:04 17:38 19:03 20:46 22:20
179630 Stary Sącz - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 06:45 07:16 08:22 09:05 11:07 12:55 14:17 14:45 16:02 17:06 17:40 19:05 20:47 22:21
179629 Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:47 07:18 08:24 09:07 11:09 12:57 14:19 14:47 16:04 17:08 17:42 19:07 20:49 22:23
179634 Stary Sącz - Jana Pawła II przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 06:48 07:19 08:25 09:08 11:10 12:58 14:20 14:48 16:05 17:09 17:43 19:08 20:50 22:24
Strefa biletowa 0
179638 Węgierska - Przystań Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:49 07:20 08:26 09:09 11:11 12:59 14:21 14:49 16:06 16:23 17:10 17:44 19:09 20:51 22:25 23:55
179796 Węgierska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:51 07:22 08:28 09:11 11:13 13:01 14:23 14:51 16:08 16:25 17:12 17:46 19:10 20:52 22:26 23:56
179799 Węgierska - Carbon Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 06:53 07:24 08:30 09:13 11:15 13:03 14:25 14:53 16:10 16:27 17:14 17:48 19:11 20:53 22:27 23:57
179807 Węgierska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:54 07:25 08:31 09:14 11:16 13:04 14:26 14:54 16:11 16:28 17:15 17:49 19:12 20:54 22:28 23:58
179805 Węgierska - Urząd Pracy Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 06:56 07:27 08:33 09:16 11:18 13:06 14:28 14:56 16:13 16:30 17:17 17:51 19:13 20:55 22:29 23:59
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:57 07:29 08:35 09:18 11:20 13:08 14:30 14:58 16:15 16:32 17:19 17:53 19:14 20:56 22:30 24:00
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:58 07:30 08:36 09:19 11:21 13:09 14:31 14:59 16:16 16:33 17:20 17:54 19:15 20:58 22:32 24:01
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:59 07:31 08:37 09:20 11:22 13:10 14:32 15:00 16:17 16:34 17:21 17:55 19:16 20:59 22:33 24:02
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 07:00 07:32 08:38 09:21 11:23 13:11 14:33 15:01 16:18 16:35 17:22 17:56 19:17 21:00 22:34 24:03
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:02 07:34 08:40 09:23 11:25 13:13 14:35 15:03 16:20 17:24 17:58 19:18 22:35
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 16:37 21:02 24:05
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:04 07:36 08:42 09:25 11:27 13:15 14:37 15:05 16:22 17:26 18:00 19:20 22:36
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:05 07:37 08:43 09:26 11:28 13:16 14:38 15:06 16:23 17:27 18:01 19:21 22:37
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:07 07:39 08:45 09:28 11:30 13:18 14:40 15:08 16:25 17:29 18:03 19:23 22:38
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:09 07:41 08:47 09:30 11:32 13:20 14:42 15:10 16:27 17:31 18:05 19:25 22:40
Numer brygady 3 1 2 7 2 1 1 3 1 4 3 1 2 1 1 5 5
Strefa biletowa I
36 20571 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli II 06:25 06:55 08:00 10:45 13:55 15:40 16:45 17:20 18:45
36 20582 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - os. Garwoli I 06:26 06:56 08:01 10:46 13:56 15:41 16:46 17:21 18:46
36 20211 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - pętla 05:45 06:27 06:57 08:02 08:45 10:47 12:35 13:57 14:25 15:42 16:05 16:47 17:22 18:47 20:30 22:05 23:40
36 20202 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Kościół 05:46 06:28 06:58 08:04 08:47 10:49 12:37 13:59 14:27 15:44 16:07 16:49 17:23 18:48 20:31 22:06 23:41
36 20192 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Szkoła 05:47 06:29 06:59 08:05 08:48 10:50 12:38 14:00 14:28 15:45 16:08 16:50 17:24 18:49 20:32 22:07 23:42
36 20182 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Wieś 05:48 06:30 07:00 08:06 08:49 10:51 12:39 14:01 14:29 15:46 16:09 16:51 17:25 18:50 20:33 22:08 23:43
36 20172 Widok Wyeksportuj do PDF Przysietnica - Magazyn 05:49 06:31 07:01 08:07 08:50 10:52 12:40 14:02 14:30 15:47 16:10 16:52 17:26 18:51 20:34 22:09 23:44
36 20162 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Podsapieniec 05:50 06:32 07:02 08:08 08:51 10:53 12:41 14:03 14:31 15:48 16:11 16:53 17:27 18:52 20:35 22:10 23:45
36 20152 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kamieniołom 05:52 06:34 07:04 08:10 08:53 10:55 12:43 14:05 14:33 15:50 16:13 16:55 17:29 18:54 20:37 22:11 23:46
36 20142 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Kościół 05:54 06:36 07:06 08:12 08:55 10:57 12:45 14:07 14:35 15:52 16:15 16:57 17:31 18:56 20:39 22:13 23:47
36 20132 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice - Cmentarz 05:55 06:37 07:07 08:13 08:56 10:58 12:46 14:08 14:36 15:53 16:16 16:58 17:32 18:57 20:40 22:14 23:48
36 20112 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice Dolne 05:56 06:38 07:08 08:14 08:57 10:59 12:47 14:09 14:37 15:54 16:59 17:33 18:58 20:41 22:15
36 20122 Widok Wyeksportuj do PDF Barcice I 16:17 23:49
36 20102 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice tartak 05:57 06:39 07:09 08:15 08:58 11:00 12:48 14:10 14:38 15:55 17:00 17:34 18:59 20:42 22:16
36 20092 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Cyganowice pętla 05:58 06:40 07:10 08:16 08:59 11:01 12:49 14:11 14:39 15:56 17:01 17:35 19:00 20:43 22:17
36 20062 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska - Cyganowice 05:59 06:41 07:11 08:17 09:00 11:02 12:50 14:12 14:40 15:57 17:02 17:36 19:01 20:44 22:18
36 20052 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Węgierska OTL 06:00 06:42 07:12 08:18 09:01 11:03 12:51 14:13 14:41 15:58 17:03 17:37 19:02 20:45 22:19
36 20042 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Sobieskiego 06:01 06:43 07:14 08:20 09:03 11:05 12:53 14:15 14:43 16:00 17:04 17:38 19:03 20:46 22:20
36 20034 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Rynek 06:03 06:45 07:16 08:22 09:05 11:07 12:55 14:17 14:45 16:02 17:06 17:40 19:05 20:47 22:21
36 20022 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II wiadukt 06:05 06:47 07:18 08:24 09:07 11:09 12:57 14:19 14:47 16:04 17:08 17:42 19:07 20:49 22:23
36 20002 Widok Wyeksportuj do PDF Stary Sącz - Jana Pawła II przystań 06:06 06:48 07:19 08:25 09:08 11:10 12:58 14:20 14:48 16:05 17:09 17:43 19:08 20:50 22:24
Strefa biletowa 0
36 01042 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Przystań 06:07 06:49 07:20 08:26 09:09 11:11 12:59 14:21 14:49 16:06 16:23 17:10 17:44 19:09 20:51 22:25 23:55
36 01022 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Szkoła 06:09 06:51 07:22 08:28 09:11 11:13 13:01 14:23 14:51 16:08 16:25 17:12 17:46 19:10 20:52 22:26 23:56
36 01012 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Carbon 06:11 06:53 07:24 08:30 09:13 11:15 13:03 14:25 14:53 16:10 16:27 17:14 17:48 19:11 20:53 22:27 23:57
36 01002 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Galeria 06:12 06:54 07:25 08:31 09:14 11:16 13:04 14:26 14:54 16:11 16:28 17:15 17:49 19:12 20:54 22:28 23:58
36 00992 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Urząd Pracy 06:14 06:56 07:27 08:33 09:16 11:18 13:06 14:28 14:56 16:13 16:30 17:17 17:51 19:13 20:55 22:29 23:59
36 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 06:15 06:57 07:29 08:35 09:18 11:20 13:08 14:30 14:58 16:15 16:32 17:19 17:53 19:14 20:56 22:30 24:00
36 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 06:16 06:58 07:30 08:36 09:19 11:21 13:09 14:31 14:59 16:16 16:33 17:20 17:54 19:15 20:58 22:32 24:01
36 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 06:17 06:59 07:31 08:37 09:20 11:22 13:10 14:32 15:00 16:17 16:34 17:21 17:55 19:16 20:59 22:33 24:02
36 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 06:18 07:00 07:32 08:38 09:21 11:23 13:11 14:33 15:01 16:18 16:35 17:22 17:56 19:17 21:00 22:34 24:03
36 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:20 07:02 07:34 08:40 09:23 11:25 13:13 14:35 15:03 16:20 17:24 17:58 19:18 22:35
36 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 16:37 21:02 24:05
36 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:22 07:04 07:36 08:42 09:25 11:27 13:15 14:37 15:05 16:22 17:26 18:00 19:20 22:36
36 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:23 07:05 07:37 08:43 09:26 11:28 13:16 14:38 15:06 16:23 17:27 18:01 19:21 22:37
36 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:24 07:07 07:39 08:45 09:28 11:30 13:18 14:40 15:08 16:25 17:29 18:03 19:23 22:38
36 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:26 07:09 07:41 08:47 09:30 11:32 13:20 14:42 15:10 16:27 17:31 18:05 19:25 22:40

Komentarze :