Rozkład jazdy dla linii 42
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Młyńska -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2
179353 Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 07:40 08:20 09:10 10:00 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:30 15:05 15:50 16:30 17:25 18:30 19:45
179920 Kilińskiego - Stadion Widok Wyeksportuj do PDF 07:41 08:21 09:11 10:01 10:41 11:26 12:11 12:56 13:41 14:31 15:06 15:51 16:31 17:26 18:31 19:46
179921 Rejtana Widok Wyeksportuj do PDF 07:43 08:23 09:13 10:03 10:43 11:28 12:13 12:58 13:43 14:33 15:08 15:53 16:33 17:28 18:33 19:48
179354 Rejtana-Śniadeckich Widok Wyeksportuj do PDF 07:44 08:24 09:14 10:04 10:44 11:29 12:14 12:59 13:44 14:34 15:09 15:54 16:34 17:29 18:34 19:49
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 07:45 08:25 09:15 10:05 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:35 15:10 15:55 16:35 17:30 18:35 19:50
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:47 08:27 09:17 10:07 10:47 11:32 12:17 13:02 13:47 14:37 15:12 15:57 16:37 17:32 18:37 19:52
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:15 06:25 07:00 07:50 08:30 09:20 10:10 10:50 11:35 12:20 13:05 13:50 14:40 15:15 16:00 16:40 17:34 18:39 19:54
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:17 06:27 07:02 07:52 08:32 09:22 10:12 10:52 11:37 12:22 13:07 13:52 14:42 15:17 16:02 16:42 17:36 18:41 19:56
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:18 06:28 07:03 07:53 08:33 09:23 10:13 10:53 11:38 12:23 13:08 13:53 14:43 15:18 16:03 16:43 17:37 18:42 19:57
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:19 06:29 07:05 07:55 08:35 09:25 10:15 10:55 11:40 12:25 13:10 13:55 14:45 15:20 16:05 16:45 17:39 18:44 19:59
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:21 06:31 07:07 07:57 08:37 09:27 10:17 10:57 11:42 12:27 13:12 13:57 14:47 15:22 16:07 16:47 17:41 18:46 20:01
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:24
179651 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:09 07:59 08:39 09:29 10:19 10:59 11:44 12:29 13:14 13:59 14:49 15:24 16:09 16:49 17:43 18:48 20:03
179650 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:10 08:00 08:40 09:30 10:20 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:50 15:25 16:10 16:50 17:44 18:49 20:04
179648 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:12 08:02 08:42 09:32 10:22 11:02 11:47 12:32 13:17 14:02 14:52 15:27 16:12 16:52 17:45 18:50 20:05
179641 Marcinkowicka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:14 08:04 08:44 09:34 10:24 11:04 11:49 12:34 13:19 14:04 14:54 15:29 16:14 16:54 17:47 18:52 20:07
179643 Marcinkowicka - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:16 08:06 08:46 09:36 10:26 11:06 11:51 12:36 13:21 14:06 14:56 15:31 16:16 16:56 17:49 18:54 20:09
179645 Marcinkowicka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:18 08:08 08:48 09:38 10:28 11:08 11:53 12:38 13:23 14:08 14:58 15:33 16:18 16:58 17:51 18:56 20:11
179636 Jagodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:19 08:09 08:49 09:39 10:29 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:59 15:34 16:19 16:59 17:52 18:57 20:12
179440 Dunajcowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:20 08:10 08:50 09:40 10:30 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 15:00 15:35 16:20 17:00 17:53 18:58 20:13
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:25 06:44 07:21 08:11 08:51 09:41 10:31 11:11 11:56 12:41 13:26 14:11 15:01 15:36 16:21 17:01 17:54 18:59 20:14
Numer brygady 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2
21 02092 Widok Wyeksportuj do PDF Młyńska 07:40 08:20 09:10 10:00 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:30 15:05 15:50 16:30 17:25 18:30 19:45
21 00331 Widok Wyeksportuj do PDF Kilińskiego - Stadion 07:41 08:21 09:11 10:01 10:41 11:26 12:11 12:56 13:41 14:31 15:06 15:51 16:31 17:26 18:31 19:46
21 00362 Widok Wyeksportuj do PDF Rejtana 07:43 08:23 09:13 10:03 10:43 11:28 12:13 12:58 13:43 14:33 15:08 15:53 16:33 17:28 18:33 19:48
21 02101 Widok Wyeksportuj do PDF Rejtana-Śniadeckich 07:44 08:24 09:14 10:04 10:44 11:29 12:14 12:59 13:44 14:34 15:09 15:54 16:34 17:29 18:34 19:49
21 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 07:45 08:25 09:15 10:05 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:35 15:10 15:55 16:35 17:30 18:35 19:50
21 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 07:47 08:27 09:17 10:07 10:47 11:32 12:17 13:02 13:47 14:37 15:12 15:57 16:37 17:32 18:37 19:52
21 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:50 06:15 06:25 07:00 07:50 08:30 09:20 10:10 10:50 11:35 12:20 13:05 13:50 14:40 15:15 16:00 16:40 17:34 18:39 19:54
21 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:52 06:17 06:27 07:02 07:52 08:32 09:22 10:12 10:52 11:37 12:22 13:07 13:52 14:42 15:17 16:02 16:42 17:36 18:41 19:56
21 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:53 06:18 06:28 07:03 07:53 08:33 09:23 10:13 10:53 11:38 12:23 13:08 13:53 14:43 15:18 16:03 16:43 17:37 18:42 19:57
21 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:54 06:19 06:29 07:05 07:55 08:35 09:25 10:15 10:55 11:40 12:25 13:10 13:55 14:45 15:20 16:05 16:45 17:39 18:44 19:59
21 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:56 06:21 06:31 07:07 07:57 08:37 09:27 10:17 10:57 11:42 12:27 13:12 13:57 14:47 15:22 16:07 16:47 17:41 18:46 20:01
21 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:58 06:24
21 01751 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 06:33 07:09 07:59 08:39 09:29 10:19 10:59 11:44 12:29 13:14 13:59 14:49 15:24 16:09 16:49 17:43 18:48 20:03
21 01761 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 06:34 07:10 08:00 08:40 09:30 10:20 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:50 15:25 16:10 16:50 17:44 18:49 20:04
21 01771 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 06:36 07:12 08:02 08:42 09:32 10:22 11:02 11:47 12:32 13:17 14:02 14:52 15:27 16:12 16:52 17:45 18:50 20:05
21 01811 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Szkoła 06:38 07:14 08:04 08:44 09:34 10:24 11:04 11:49 12:34 13:19 14:04 14:54 15:29 16:14 16:54 17:47 18:52 20:07
21 01821 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Osiedle 06:40 07:16 08:06 08:46 09:36 10:26 11:06 11:51 12:36 13:21 14:06 14:56 15:31 16:16 16:56 17:49 18:54 20:09
21 01831 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Skrzyżowanie 06:41 07:18 08:08 08:48 09:38 10:28 11:08 11:53 12:38 13:23 14:08 14:58 15:33 16:18 16:58 17:51 18:56 20:11
21 01841 Widok Wyeksportuj do PDF Jagodowa 06:42 07:19 08:09 08:49 09:39 10:29 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:59 15:34 16:19 16:59 17:52 18:57 20:12
21 01941 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa 06:43 07:20 08:10 08:50 09:40 10:30 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 15:00 15:35 16:20 17:00 17:53 18:58 20:13
21 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:59 06:25 06:44 07:21 08:11 08:51 09:41 10:31 11:11 11:56 12:41 13:26 14:11 15:01 15:36 16:21 17:01 17:54 18:59 20:14



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Młyńska)

1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:25 06:55 07:30 08:15 09:10 09:50 10:35 11:25 12:15 13:05 13:50 14:25 15:05 15:55 16:30 17:15 18:00 19:10 20:15
179420 Dunajcowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:26 06:56 07:31 08:16 09:11 09:51 10:36 11:26 12:16 13:06 13:51 14:26 15:06 15:56 16:31 17:16 18:01 19:11 20:16
179637 Jagodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:27 06:57 07:32 08:17 09:12 09:52 10:37 11:27 12:17 13:07 13:52 14:27 15:07 15:57 16:32 17:17 18:02 19:12 20:18
179635 Marcinkowicka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 06:29 06:59 07:34 08:19 09:14 09:54 10:39 11:29 12:19 13:09 13:54 14:29 15:09 15:59 16:34 17:19 18:04 19:14 20:19
179644 Marcinkowicka - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:30 07:00 07:35 08:20 09:15 09:55 10:40 11:30 12:20 13:10 13:55 14:30 15:10 16:00 16:35 17:20 18:05 19:15 20:20
179642 Marcinkowicka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:32 07:02 07:37 08:22 09:17 09:57 10:42 11:32 12:22 13:12 13:57 14:32 15:12 16:02 16:37 17:22 18:07 19:17 20:22
179647 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:34 07:04 07:39 08:24 09:19 09:59 10:44 11:34 12:24 13:14 13:59 14:34 15:14 16:04 16:39 17:24 18:09 19:19 20:24
179649 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:35 07:05 07:40 08:25 09:20 10:00 10:45 11:35 12:25 13:15 14:00 14:35 15:15 16:05 16:40 17:25 18:10 19:20 20:25
179652 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:37 07:07 07:42 08:27 09:22 10:02 10:47 11:37 12:27 13:17 14:02 14:37 15:17 16:07 16:42 17:27 18:12 19:22 20:27
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:40 07:10 07:45 08:30 09:25 10:05 10:50 11:40 12:30 13:20 14:05 14:40 15:20 16:10 16:45 17:30 18:14 19:24 20:29
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:42 07:12 07:47 08:32 09:27 10:07 10:52 11:42 12:32 13:22 14:07 14:42 15:22 16:12 16:47 17:32 18:15 19:25 20:30
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:43 07:13 07:48 08:33 09:28 10:08 10:53 11:43 12:33 13:23 14:08 14:43 15:23 16:13 16:48 17:33 18:16 19:26 20:31
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:44 07:15 07:50 08:35 09:30 10:10 10:55 11:45 12:35 13:25 14:10 14:45 15:25 16:15 16:50 17:35 18:17 19:27 20:32
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:46 07:17 07:52 08:37 09:32 10:12 10:57 11:47 12:37 13:27 14:12 14:47 15:27 16:17 16:52 17:37 18:19 19:29 20:34
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 07:54 08:39 09:34 10:14 10:59 11:49 12:39 13:29 14:14 14:49 15:29 16:19 16:54 18:20 19:30
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:47 17:39 20:35
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 07:56 08:41 09:36 10:16 11:01 11:51 12:41 13:31 14:16 14:51 15:31 16:21 16:56 18:22 19:32
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 07:23 07:58 08:43 09:38 10:18 11:03 11:53 12:43 13:33 14:18 14:53 15:33 16:23 16:58 18:24 19:34
179352 Śniadeckich Widok Wyeksportuj do PDF 07:24 07:59 08:44 09:39 10:19 11:04 11:54 12:44 13:34 14:19 14:54 15:34 16:24 16:59 18:25 19:35
179353 Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 07:25 08:00 08:45 09:40 10:20 11:05 11:55 12:45 13:35 14:20 14:55 15:35 16:25 17:00 18:26 19:36
Numer brygady 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 2 2
20 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 06:00 06:25 06:55 07:30 08:15 09:10 09:50 10:35 11:25 12:15 13:05 13:50 14:25 15:05 15:55 16:30 17:15 18:00 19:10 20:15
20 01942 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa 06:01 06:26 06:56 07:31 08:16 09:11 09:51 10:36 11:26 12:16 13:06 13:51 14:26 15:06 15:56 16:31 17:16 18:01 19:11 20:16
20 01842 Widok Wyeksportuj do PDF Jagodowa 06:02 06:27 06:57 07:32 08:17 09:12 09:52 10:37 11:27 12:17 13:07 13:52 14:27 15:07 15:57 16:32 17:17 18:02 19:12 20:18
20 01832 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Skrzyżowanie 06:04 06:29 06:59 07:34 08:19 09:14 09:54 10:39 11:29 12:19 13:09 13:54 14:29 15:09 15:59 16:34 17:19 18:04 19:14 20:19
20 01822 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Osiedle 06:05 06:30 07:00 07:35 08:20 09:15 09:55 10:40 11:30 12:20 13:10 13:55 14:30 15:10 16:00 16:35 17:20 18:05 19:15 20:20
20 01812 Widok Wyeksportuj do PDF Marcinkowicka - Szkoła 06:07 06:32 07:02 07:37 08:22 09:17 09:57 10:42 11:32 12:22 13:12 13:57 14:32 15:12 16:02 16:37 17:22 18:07 19:17 20:22
20 01772 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 06:09 06:34 07:04 07:39 08:24 09:19 09:59 10:44 11:34 12:24 13:14 13:59 14:34 15:14 16:04 16:39 17:24 18:09 19:19 20:24
20 01762 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 06:10 06:35 07:05 07:40 08:25 09:20 10:00 10:45 11:35 12:25 13:15 14:00 14:35 15:15 16:05 16:40 17:25 18:10 19:20 20:25
20 01752 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 06:12 06:37 07:07 07:42 08:27 09:22 10:02 10:47 11:37 12:27 13:17 14:02 14:37 15:17 16:07 16:42 17:27 18:12 19:22 20:27
20 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:15 06:40 07:10 07:45 08:30 09:25 10:05 10:50 11:40 12:30 13:20 14:05 14:40 15:20 16:10 16:45 17:30 18:14 19:24 20:29
20 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:17 06:42 07:12 07:47 08:32 09:27 10:07 10:52 11:42 12:32 13:22 14:07 14:42 15:22 16:12 16:47 17:32 18:15 19:25 20:30
20 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:18 06:43 07:13 07:48 08:33 09:28 10:08 10:53 11:43 12:33 13:23 14:08 14:43 15:23 16:13 16:48 17:33 18:16 19:26 20:31
20 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:19 06:44 07:15 07:50 08:35 09:30 10:10 10:55 11:45 12:35 13:25 14:10 14:45 15:25 16:15 16:50 17:35 18:17 19:27 20:32
20 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:21 06:46 07:17 07:52 08:37 09:32 10:12 10:57 11:47 12:37 13:27 14:12 14:47 15:27 16:17 16:52 17:37 18:19 19:29 20:34
20 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 07:19 07:54 08:39 09:34 10:14 10:59 11:49 12:39 13:29 14:14 14:49 15:29 16:19 16:54 18:20 19:30
20 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:22 06:47 17:39 20:35
20 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 07:21 07:56 08:41 09:36 10:16 11:01 11:51 12:41 13:31 14:16 14:51 15:31 16:21 16:56 18:22 19:32
20 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 07:23 07:58 08:43 09:38 10:18 11:03 11:53 12:43 13:33 14:18 14:53 15:33 16:23 16:58 18:24 19:34
20 02082 Widok Wyeksportuj do PDF Śniadeckich 07:24 07:59 08:44 09:39 10:19 11:04 11:54 12:44 13:34 14:19 14:54 15:34 16:24 16:59 18:25 19:35
20 02092 Widok Wyeksportuj do PDF Młyńska 07:25 08:00 08:45 09:40 10:20 11:05 11:55 12:45 13:35 14:20 14:55 15:35 16:25 17:00 18:26 19:36