6

Rozkład jazdy dla linii 6
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (29 Listopada -> Sucharskiego - Westerplatte)




Kierunek: z powrotem (Sucharskiego - Westerplatte -> 29 Listopada)

1 3
179665 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:35
179663 Sucharskiego - Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:36
179661 Sucharskiego - Barska Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:37
179764 Barska - Sucharskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:38
179766 Barska - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:39
179768 Barska - Lwowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:41
179920 Kilińskiego - Stadion Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:43
179921 Rejtana Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:45
179354 Rejtana-Śniadeckich Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:46
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:47
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:49
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:51
179850 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 07:53
179849 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 07:54
179847 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 07:55
179457 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 07:56
Numer brygady 1 3
16 01682 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 06:35 07:35
16 01692 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Batalionów Chłopskich 06:36 07:36
16 01702 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Barska 06:37 07:37
16 01212 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Sucharskiego 06:38 07:38
16 01202 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Szkoła 06:39 07:39
16 01192 Widok Wyeksportuj do PDF Barska - Lwowska 06:41 07:41
16 00331 Widok Wyeksportuj do PDF Kilińskiego - Stadion 06:43 07:43
16 00362 Widok Wyeksportuj do PDF Rejtana 06:45 07:45
16 02101 Widok Wyeksportuj do PDF Rejtana-Śniadeckich 06:46 07:46
16 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:47 07:47
16 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:49 07:49
16 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:51 07:51
16 00751 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 06:53 07:53
16 00761 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 06:54 07:54
16 00771 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 06:55 07:55
16 00783 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 06:56 07:56

Komentarze :