Rozkład jazdy dla linii 41
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Magazynowa -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

3 7 1 3 5 7 1 3 5 7 1 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 1 3 1 3 1
179886 Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:35 07:00 07:15 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:35 19:05 19:30 20:05 20:30
179887 Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 06:36 07:01 07:16 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:36 19:06 19:31 20:06 20:31
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:37 07:02 07:17 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:17 18:37 19:07 19:32 20:07 20:32
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:38 07:03 07:18 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:18 18:38 19:08 19:33 20:08 20:33 21:10
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 05:25 05:55 06:25 07:30 07:45
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 05:26 05:56 06:11 06:26 06:39 07:04 07:19 07:31 07:46 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:19 18:39 19:09 19:34 20:09 20:34 21:11
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:07 05:27 05:57 06:12 06:27 06:40 07:05 07:20 07:32 07:47 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:20 18:40 19:10 19:35 20:10 20:35 21:12
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 05:28 05:58 06:14 06:29 06:42 07:07 07:22 07:34 07:49 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:06 18:21 18:41 19:11 19:36 20:11 20:36 21:13
179918 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 05:29 05:59 06:15 06:30 06:43 07:08 07:23 07:35 07:50 08:08 08:23 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:38 17:53 18:07 18:22 18:42 19:12 19:37 20:12 20:37 21:14
179922 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 05:30 06:00 06:16 06:31 06:44 07:09 07:24 07:36 07:51 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39 17:54 18:08 18:23 18:43 19:13 19:38 20:13 20:38 21:15
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 05:32 05:55 06:02 06:18 06:33 06:46 07:11 07:26 07:38 07:53 08:11 08:26 08:41 08:56 09:11 09:26 09:41 09:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:41 15:56 16:11 16:26 16:41 16:56 17:11 17:26 17:41 17:56 18:10 18:25 18:45 19:15 19:40 20:15 20:40 21:17
179950 Sienkiewicza - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 06:47
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 05:33 05:55 06:04 06:20 06:36 06:49 07:13 07:28 07:40 07:55 08:13 08:28 08:43 08:57 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:12 18:27 18:47 19:17 19:42 20:16 20:41 21:18
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 05:34 05:56 06:05 06:21 06:37 06:50 07:14 07:29 07:41 07:56 08:14 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:13 18:28 18:48 19:18 19:43 20:17 20:42 21:19
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 05:35 05:58 06:06 06:22 06:38 06:51 07:16 07:31 07:43 07:58 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:15 18:30 18:50 19:20 19:45 20:18 20:43 21:20
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 05:37 06:00 06:08 06:24 06:40 06:53 07:18 07:33 07:45 08:00 08:18 08:33 08:48 09:02 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:17 18:32 18:52 19:22 19:47 20:20 20:45 21:22
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 05:39 06:00 06:11 06:27 06:43 06:56 07:21 07:36 07:48 08:03 08:21 08:36 08:51 09:04 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:05 18:19 18:34 18:54 19:24 19:49 20:22 20:47 21:24
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 05:40 06:03 06:12 06:28 06:44 06:57 07:22 07:37 07:49 08:04 08:22 08:37 08:52 09:06 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:06 18:20 18:35 18:55 19:25 19:50 20:23 20:48 21:25
Numer brygady 3 7 1 3 5 7 1 3 5 7 1 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 1 3 1 3 1
18 00562 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa 06:07 06:35 07:00 07:15 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:35 19:05 19:30 20:05 20:30
18 00553 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego 06:08 06:36 07:01 07:16 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:36 19:06 19:31 20:06 20:31
18 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:09 06:37 07:02 07:17 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:17 18:37 19:07 19:32 20:07 20:32
18 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:10 06:38 07:03 07:18 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:18 18:38 19:08 19:33 20:08 20:33 21:10
18 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 05:05 05:25 05:55 06:25 07:30 07:45
18 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 05:06 05:26 05:56 06:11 06:26 06:39 07:04 07:19 07:31 07:46 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:19 18:39 19:09 19:34 20:09 20:34 21:11
18 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 05:07 05:27 05:57 06:12 06:27 06:40 07:05 07:20 07:32 07:47 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:20 18:40 19:10 19:35 20:10 20:35 21:12
18 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 05:08 05:28 05:58 06:14 06:29 06:42 07:07 07:22 07:34 07:49 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:06 18:21 18:41 19:11 19:36 20:11 20:36 21:13
18 00392 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:09 05:29 05:59 06:15 06:30 06:43 07:08 07:23 07:35 07:50 08:08 08:23 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:38 17:53 18:07 18:22 18:42 19:12 19:37 20:12 20:37 21:14
18 00372 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 05:10 05:30 06:00 06:16 06:31 06:44 07:09 07:24 07:36 07:51 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39 17:54 18:08 18:23 18:43 19:13 19:38 20:13 20:38 21:15
18 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:12 05:32 05:55 06:02 06:18 06:33 06:46 07:11 07:26 07:38 07:53 08:11 08:26 08:41 08:56 09:11 09:26 09:41 09:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:41 15:56 16:11 16:26 16:41 16:56 17:11 17:26 17:41 17:56 18:10 18:25 18:45 19:15 19:40 20:15 20:40 21:17
18 00182 Widok Wyeksportuj do PDF Sienkiewicza - ZUS 06:34 06:47
18 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:13 05:33 05:55 06:04 06:20 06:36 06:49 07:13 07:28 07:40 07:55 08:13 08:28 08:43 08:57 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:12 18:27 18:47 19:17 19:42 20:16 20:41 21:18
18 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:14 05:34 05:56 06:05 06:21 06:37 06:50 07:14 07:29 07:41 07:56 08:14 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:13 18:28 18:48 19:18 19:43 20:17 20:42 21:19
18 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:15 05:35 05:58 06:06 06:22 06:38 06:51 07:16 07:31 07:43 07:58 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:15 18:30 18:50 19:20 19:45 20:18 20:43 21:20
18 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:17 05:37 06:00 06:08 06:24 06:40 06:53 07:18 07:33 07:45 08:00 08:18 08:33 08:48 09:02 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:17 18:32 18:52 19:22 19:47 20:20 20:45 21:22
18 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:19 05:39 06:00 06:11 06:27 06:43 06:56 07:21 07:36 07:48 08:03 08:21 08:36 08:51 09:04 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:05 18:19 18:34 18:54 19:24 19:49 20:22 20:47 21:24
18 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:20 05:40 06:03 06:12 06:28 06:44 06:57 07:22 07:37 07:49 08:04 08:22 08:37 08:52 09:06 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:06 18:20 18:35 18:55 19:25 19:50 20:23 20:48 21:25



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Magazynowa - końcowy)

3 7 1 3 5 7 1 3 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 7 1 2 3 1 3 1 3
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 05:50 06:10 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:10 19:35 20:05 20:35 21:10
179655 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 05:51 06:11 06:31 06:46 07:01 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:31 18:46 19:11 19:36 20:06 20:36 21:11
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 05:52 06:14 06:34 06:49 07:04 07:19 07:34 07:49 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:03 18:18 18:33 18:48 19:13 19:38 20:08 20:38 21:12
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 05:53 06:16 06:36 06:51 07:06 07:21 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:04 18:19 18:34 18:49 19:14 19:39 20:09 20:39 21:13
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 05:54 06:17 06:37 06:52 07:07 07:22 07:37 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:05 18:20 18:35 18:50 19:15 19:40 20:10 20:40 21:14
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 05:55 06:18 06:38 06:53 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39 17:54 18:06 18:21 18:36 18:51 19:16 19:41 20:11 20:41 21:15
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 05:56 06:19 06:39 06:54 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55 17:10 17:25 17:40 17:55 18:07 18:22 18:37 18:52 19:17 19:42 20:12 20:42 21:16
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 05:58 06:21 06:41 06:56 07:12 07:27 07:42 07:57 08:12 08:27 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:57 17:12 17:27 17:42 17:57 18:08 18:23 18:38 18:53 19:18 19:43 20:13 20:43 21:17
179923 Łukasińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:00 06:23 06:43 06:58 07:14 07:29 07:44 07:59 08:14 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:10 18:25 18:40 18:55 19:20 19:45 20:15 20:45 21:19
179919 Łukasińskiego - Kotłownia Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:01 06:24 06:44 06:59 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:11 18:26 18:41 18:56 19:21 19:46 20:16 20:46 21:20
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:02 06:25 06:45 07:00 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:12 18:27 18:42 18:57 19:22 19:47 20:17 20:47 21:21
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:03 06:26 06:46 07:01 07:17 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:13 18:28 18:43 18:58 19:23 19:48 20:18 20:48 21:22
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 06:47 07:02 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:14 18:29 18:44 18:59 19:24 19:49 20:19 20:49 21:23
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 06:48 07:03 07:49 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:15 18:30 18:45 19:00 19:25 19:50 20:20 20:50 21:24
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 06:49 07:04 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:16 18:31 18:46 19:01 19:26 19:51 20:21
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 06:50 07:05 07:51 08:06 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06 18:17 18:32 18:47 19:02 19:27 19:52 20:22
179421 Magazynowa - końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 06:51 07:06 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07 18:18 18:33 18:48 19:03 19:28 19:53 20:23
Numer brygady 3 7 1 3 5 7 1 3 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 5 7 1 2 3 4 7 1 2 3 1 3 1 3
17 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 05:30 05:50 06:10 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:10 19:35 20:05 20:35 21:10
17 01732 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 05:31 05:51 06:11 06:31 06:46 07:01 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:31 18:46 19:11 19:36 20:06 20:36 21:11
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 05:32 05:52 06:14 06:34 06:49 07:04 07:19 07:34 07:49 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:03 18:18 18:33 18:48 19:13 19:38 20:08 20:38 21:12
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 05:33 05:53 06:16 06:36 06:51 07:06 07:21 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:04 18:19 18:34 18:49 19:14 19:39 20:09 20:39 21:13
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 05:34 05:54 06:17 06:37 06:52 07:07 07:22 07:37 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:05 18:20 18:35 18:50 19:15 19:40 20:10 20:40 21:14
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:35 05:55 06:18 06:38 06:53 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39 17:54 18:06 18:21 18:36 18:51 19:16 19:41 20:11 20:41 21:15
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:36 05:56 06:19 06:39 06:54 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55 17:10 17:25 17:40 17:55 18:07 18:22 18:37 18:52 19:17 19:42 20:12 20:42 21:16
17 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:38 05:58 06:21 06:41 06:56 07:12 07:27 07:42 07:57 08:12 08:27 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:57 17:12 17:27 17:42 17:57 18:08 18:23 18:38 18:53 19:18 19:43 20:13 20:43 21:17
17 00371 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego 05:40 06:00 06:23 06:43 06:58 07:14 07:29 07:44 07:59 08:14 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:10 18:25 18:40 18:55 19:20 19:45 20:15 20:45 21:19
17 00381 Widok Wyeksportuj do PDF Łukasińskiego - Kotłownia 05:41 06:01 06:24 06:44 06:59 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:11 18:26 18:41 18:56 19:21 19:46 20:16 20:46 21:20
17 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:42 06:02 06:25 06:45 07:00 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:12 18:27 18:42 18:57 19:22 19:47 20:17 20:47 21:21
17 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 05:43 06:03 06:26 06:46 07:01 07:17 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:13 18:28 18:43 18:58 19:23 19:48 20:18 20:48 21:22
17 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 06:27 06:47 07:02 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:14 18:29 18:44 18:59 19:24 19:49 20:19 20:49 21:23
17 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:28 06:48 07:03 07:49 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:15 18:30 18:45 19:00 19:25 19:50 20:20 20:50 21:24
17 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 06:29 06:49 07:04 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:16 18:31 18:46 19:01 19:26 19:51 20:21
17 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:30 06:50 07:05 07:51 08:06 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06 18:17 18:32 18:47 19:02 19:27 19:52 20:22
17 00563 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa - końcowy 06:31 06:51 07:06 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07 18:18 18:33 18:48 19:03 19:28 19:53 20:23