Rozkład jazdy dla linii 36
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Magazynowa -> Ogrodowa - Park)

3 1 3 1 3 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1
179886 Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 07:25 08:15 09:15 10:35 11:50 13:15 14:25 15:10 16:00 16:55 18:25 20:10
179887 Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 07:26 08:16 09:16 10:36 11:51 13:16 14:26 15:11 16:01 16:56 18:26 20:11
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:25 06:57 07:27 08:17 09:17 10:37 11:52 13:17 14:27 15:12 16:02 16:57 18:27 20:12
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:26 06:58 07:28 08:18 09:18 10:38 11:53 13:18 14:28 15:13 16:03 16:58 18:28 20:13
179895 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:27 06:59 07:29 08:19 09:19 10:39 11:54 13:19 14:29 15:14 16:04 16:59 18:29 20:14
179889 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:28 07:00 07:30 08:20 09:20 10:40 11:55 13:20 14:30 15:15 16:05 17:00 18:30 20:15
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:54 06:29 07:01 07:31 08:21 09:21 10:41 11:56 13:21 14:31 15:16 16:06 17:01 18:31 20:16
179914 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:30 07:02 07:32 08:22 09:22 10:42 11:57 13:22 14:32 15:17 16:07 17:02 18:32 20:17
179912 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 06:31 07:03 07:33 08:23 09:23 10:43 11:58 13:23 14:33 15:18 16:08 17:03 18:33 20:18
179908 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:32 07:04 07:34 08:24 09:24 10:44 11:59 13:24 14:34 15:19 16:09 17:04 18:34 20:19
179910 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:33 07:05 07:35 08:25 09:25 10:45 12:00 13:25 14:35 15:20 16:10 17:05 18:35 20:20
179906 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:34 07:06 07:36 08:26 09:26 10:46 12:01 13:26 14:36 15:21 16:11 17:06 18:36 20:21
179903 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:36 07:08 07:38 08:28 09:28 10:48 12:03 13:28 14:38 15:23 16:13 17:08 18:38 20:23
179901 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:37 07:09 07:39 08:29 09:29 10:49 12:04 13:29 14:39 15:24 16:14 17:09 18:39 20:24
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 06:38 07:10 07:40 08:30 09:30 10:50 12:05 13:30 14:40 15:25 16:15 17:10 18:40 20:25
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 06:39 07:11 07:41 08:31 09:31 10:51 12:06 13:31 14:41 15:26 16:16 17:11 18:41 20:26
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:40 07:12 07:42 08:32 09:32 10:52 12:07 13:32 14:42 15:27 16:17 17:12 18:42 20:27
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 06:41 07:13 07:43 08:33 09:33 10:53 12:08 13:33 14:43 15:28 16:18 17:13 18:43 20:28
179929 Wincentego Pola Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 06:43 07:15 07:45 08:35 09:35 10:55 12:10 13:35 14:45 15:30 16:20 17:15 18:45 20:30
179928 Barbackiego - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:44 07:16 07:46 08:36 09:36 10:56 12:11 13:36 14:46 15:31 16:21 17:16 18:46 20:31
179926 Barbackiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:45 07:17 07:47 08:37 09:37 10:57 12:12 13:37 14:47 15:32 16:22 17:17 18:47 20:32
179941 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:47 07:19 07:49 08:39 09:39 10:59 12:14 13:39 14:49 15:34 16:24 17:19 18:49 20:33
179939 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 06:48 07:20 07:50 08:40 09:40 11:00 12:15 13:40 14:50 15:35 16:25 17:20 18:50 20:34
179937 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 06:49 07:21 07:51 08:41 09:41 11:01 12:16 13:41 14:51 15:36 16:26 17:21 18:51 20:35
179935 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:51 07:23 07:53 08:43 09:43 11:03 12:18 13:43 14:53 15:38 16:28 17:23 18:53 20:37
179933 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:53 07:25 07:55 08:45 09:45 11:05 12:20 13:45 14:55 15:40 16:30 17:25 18:55 20:39
Numer brygady 3 1 3 1 3 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1
26 00562 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa 06:55 07:25 08:15 09:15 10:35 11:50 13:15 14:25 15:10 16:00 16:55 18:25 20:10
26 00553 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego 06:56 07:26 08:16 09:16 10:36 11:51 13:16 14:26 15:11 16:01 16:56 18:26 20:11
26 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 05:50 06:25 06:57 07:27 08:17 09:17 10:37 11:52 13:17 14:27 15:12 16:02 16:57 18:27 20:12
26 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 05:51 06:26 06:58 07:28 08:18 09:18 10:38 11:53 13:18 14:28 15:13 16:03 16:58 18:28 20:13
26 00522 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 05:52 06:27 06:59 07:29 08:19 09:19 10:39 11:54 13:19 14:29 15:14 16:04 16:59 18:29 20:14
26 00542 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 05:53 06:28 07:00 07:30 08:20 09:20 10:40 11:55 13:20 14:30 15:15 16:05 17:00 18:30 20:15
26 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 05:54 06:29 07:01 07:31 08:21 09:21 10:41 11:56 13:21 14:31 15:16 16:06 17:01 18:31 20:16
26 00411 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 05:55 06:30 07:02 07:32 08:22 09:22 10:42 11:57 13:22 14:32 15:17 16:07 17:02 18:32 20:17
26 00422 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 05:56 06:31 07:03 07:33 08:23 09:23 10:43 11:58 13:23 14:33 15:18 16:08 17:03 18:33 20:18
26 00432 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 05:57 06:32 07:04 07:34 08:24 09:24 10:44 11:59 13:24 14:34 15:19 16:09 17:04 18:34 20:19
26 00442 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 05:58 06:33 07:05 07:35 08:25 09:25 10:45 12:00 13:25 14:35 15:20 16:10 17:05 18:35 20:20
26 00462 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 05:59 06:34 07:06 07:36 08:26 09:26 10:46 12:01 13:26 14:36 15:21 16:11 17:06 18:36 20:21
26 00472 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 06:01 06:36 07:08 07:38 08:28 09:28 10:48 12:03 13:28 14:38 15:23 16:13 17:08 18:38 20:23
26 00482 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 06:02 06:37 07:09 07:39 08:29 09:29 10:49 12:04 13:29 14:39 15:24 16:14 17:09 18:39 20:24
26 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:03 06:38 07:10 07:40 08:30 09:30 10:50 12:05 13:30 14:40 15:25 16:15 17:10 18:40 20:25
26 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:04 06:39 07:11 07:41 08:31 09:31 10:51 12:06 13:31 14:41 15:26 16:16 17:11 18:41 20:26
26 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1 06:05 06:40 07:12 07:42 08:32 09:32 10:52 12:07 13:32 14:42 15:27 16:17 17:12 18:42 20:27
26 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:06 06:41 07:13 07:43 08:33 09:33 10:53 12:08 13:33 14:43 15:28 16:18 17:13 18:43 20:28
26 00301 Widok Wyeksportuj do PDF Wincentego Pola 06:08 06:43 07:15 07:45 08:35 09:35 10:55 12:10 13:35 14:45 15:30 16:20 17:15 18:45 20:30
26 00311 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Przedszkole 06:09 06:44 07:16 07:46 08:36 09:36 10:56 12:11 13:36 14:46 15:31 16:21 17:16 18:46 20:31
26 00321 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Osiedle 06:10 06:45 07:17 07:47 08:37 09:37 10:57 12:12 13:37 14:47 15:32 16:22 17:17 18:47 20:32
26 00222 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:12 06:47 07:19 07:49 08:39 09:39 10:59 12:14 13:39 14:49 15:34 16:24 17:19 18:49 20:33
26 00232 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:13 06:48 07:20 07:50 08:40 09:40 11:00 12:15 13:40 14:50 15:35 16:25 17:20 18:50 20:34
26 00242 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:14 06:49 07:21 07:51 08:41 09:41 11:01 12:16 13:41 14:51 15:36 16:26 17:21 18:51 20:35
26 00252 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:16 06:51 07:23 07:53 08:43 09:43 11:03 12:18 13:43 14:53 15:38 16:28 17:23 18:53 20:37
26 00262 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:18 06:53 07:25 07:55 08:45 09:45 11:05 12:20 13:45 14:55 15:40 16:30 17:25 18:55 20:39

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)



Kierunek: z powrotem (Ogrodowa - Park -> Magazynowa - końcowy)

3 1 3 1 3 1 1 1 1 2 1 2 1 4 1 1
179934 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 06:55 07:30 08:30 09:15 09:55 11:15 12:35 14:00 15:15 16:05 16:40 17:45 18:15 19:20 20:45
179936 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 06:56 07:31 08:31 09:16 09:56 11:16 12:36 14:01 15:16 16:06 16:41 17:46 18:16 19:21 20:46
179938 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 06:57 07:32 08:32 09:17 09:57 11:17 12:37 14:02 15:17 16:07 16:42 17:47 18:17 19:22 20:47
179940 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 06:58 07:33 08:33 09:18 09:58 11:18 12:38 14:03 15:18 16:08 16:43 17:48 18:18 19:23 20:48
179942 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 06:59 07:34 08:34 09:19 09:59 11:19 12:39 14:04 15:19 16:09 16:44 17:49 18:19 19:24 20:49
179925 Barbackiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:00 07:35 08:35 09:20 10:00 11:20 12:40 14:05 15:20 16:10 16:45 17:50 18:20 19:25 20:50
179927 Barbackiego - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:01 07:36 08:36 09:21 10:01 11:21 12:41 14:06 15:21 16:11 16:46 17:51 18:21 19:26 20:51
179930 Żeglarska Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:02 07:37 08:37 09:22 10:02 11:22 12:42 14:07 15:22 16:12 16:47 17:52 18:22 19:27 20:52
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:03 07:38 08:38 09:23 10:03 11:23 12:43 14:08 15:23 16:13 16:48 17:53 18:23 19:28 20:53
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:04 07:39 08:39 09:24 10:04 11:24 12:44 14:09 15:24 16:14 16:49 17:54 18:24 19:29 20:54
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:05 07:40 08:40 09:25 10:05 11:25 12:45 14:10 15:25 16:15 16:50 17:55 18:25 19:30 20:55
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:07 07:42 08:42 09:27 10:07 11:27 12:47 14:12 15:27 16:17 16:52 17:57 18:27 19:32 20:56
179900 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:08 07:43 08:43 09:28 10:08 11:28 12:48 14:13 15:28 16:18 16:53 17:58 18:28 19:33 20:57
179902 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:09 07:44 08:44 09:29 10:09 11:29 12:49 14:14 15:29 16:19 16:54 17:59 18:29 19:34 20:58
179904 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:10 07:45 08:45 09:30 10:10 11:30 12:50 14:15 15:30 16:20 16:55 18:00 18:30 19:35 20:59
179905 Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:11 07:46 08:46 09:31 10:11 11:31 12:51 14:16 15:31 16:21 16:56 18:01 18:31 19:36 21:00
179911 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:12 07:47 08:47 09:32 10:12 11:32 12:52 14:17 15:32 16:22 16:57 18:02 18:32 19:37 21:01
179909 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:13 07:48 08:48 09:33 10:13 11:33 12:53 14:18 15:33 16:23 16:58 18:03 18:33 19:38 21:02
179907 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:14 07:49 08:49 09:34 10:14 11:34 12:54 14:19 15:34 16:24 16:59 18:04 18:34 19:39 21:03
179913 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:15 07:50 08:50 09:35 10:15 11:35 12:55 14:20 15:35 16:25 17:00 18:05 18:35 19:40 21:04
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:16 07:51 08:51 09:36 10:16 11:36 12:56 14:21 15:36 16:26 17:01 18:06 18:36 19:41 21:05
179890 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:17 07:52 08:52 09:37 10:17 11:37 12:57 14:22 15:37 16:27 17:02 18:07 18:37 19:42 21:06
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 06:48 07:18 07:53 08:53 09:38 10:18 11:38 12:58 14:23 15:38 16:28 17:03 18:08 18:38 19:43 21:07
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:19 07:54 08:54 09:39 10:19 11:39 12:59 14:24 15:39 16:29 17:04 18:09 18:39 19:44 21:08
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 07:20 07:55 08:55 09:40 10:20 11:40 13:00 14:25 15:40 16:30 17:05 18:10 18:40 19:45 21:09
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 07:21 07:56 08:56 09:41 10:21 11:41 13:01 14:26 15:41 16:31 17:06 18:11 18:41 19:46 21:10
179421 Magazynowa - końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 07:22 07:57 08:57 09:42 10:22 11:42 13:02 14:27 15:42 16:32 17:07 18:12 18:42 19:47
Numer brygady 3 1 3 1 3 1 1 1 1 2 1 2 1 4 1 1
28 00261 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:25 06:55 07:30 08:30 09:15 09:55 11:15 12:35 14:00 15:15 16:05 16:40 17:45 18:15 19:20 20:45
28 00251 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:26 06:56 07:31 08:31 09:16 09:56 11:16 12:36 14:01 15:16 16:06 16:41 17:46 18:16 19:21 20:46
28 00241 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:27 06:57 07:32 08:32 09:17 09:57 11:17 12:37 14:02 15:17 16:07 16:42 17:47 18:17 19:22 20:47
28 00231 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:28 06:58 07:33 08:33 09:18 09:58 11:18 12:38 14:03 15:18 16:08 16:43 17:48 18:18 19:23 20:48
28 00221 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:29 06:59 07:34 08:34 09:19 09:59 11:19 12:39 14:04 15:19 16:09 16:44 17:49 18:19 19:24 20:49
28 00322 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Osiedle 06:30 07:00 07:35 08:35 09:20 10:00 11:20 12:40 14:05 15:20 16:10 16:45 17:50 18:20 19:25 20:50
28 00312 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Przedszkole 06:31 07:01 07:36 08:36 09:21 10:01 11:21 12:41 14:06 15:21 16:11 16:46 17:51 18:21 19:26 20:51
28 00292 Widok Wyeksportuj do PDF Żeglarska 06:32 07:02 07:37 08:37 09:22 10:02 11:22 12:42 14:07 15:22 16:12 16:47 17:52 18:22 19:27 20:52
28 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:33 07:03 07:38 08:38 09:23 10:03 11:23 12:43 14:08 15:23 16:13 16:48 17:53 18:23 19:28 20:53
28 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1
28 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:34 07:04 07:39 08:39 09:24 10:04 11:24 12:44 14:09 15:24 16:14 16:49 17:54 18:24 19:29 20:54
28 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:35 07:05 07:40 08:40 09:25 10:05 11:25 12:45 14:10 15:25 16:15 16:50 17:55 18:25 19:30 20:55
28 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:37 07:07 07:42 08:42 09:27 10:07 11:27 12:47 14:12 15:27 16:17 16:52 17:57 18:27 19:32 20:56
28 00481 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 06:38 07:08 07:43 08:43 09:28 10:08 11:28 12:48 14:13 15:28 16:18 16:53 17:58 18:28 19:33 20:57
28 00471 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 06:39 07:09 07:44 08:44 09:29 10:09 11:29 12:49 14:14 15:29 16:19 16:54 17:59 18:29 19:34 20:58
28 00461 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 06:40 07:10 07:45 08:45 09:30 10:10 11:30 12:50 14:15 15:30 16:20 16:55 18:00 18:30 19:35 20:59
28 00451 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor 06:41 07:11 07:46 08:46 09:31 10:11 11:31 12:51 14:16 15:31 16:21 16:56 18:01 18:31 19:36 21:00
28 00441 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 06:42 07:12 07:47 08:47 09:32 10:12 11:32 12:52 14:17 15:32 16:22 16:57 18:02 18:32 19:37 21:01
28 00431 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 06:43 07:13 07:48 08:48 09:33 10:13 11:33 12:53 14:18 15:33 16:23 16:58 18:03 18:33 19:38 21:02
28 00421 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 06:44 07:14 07:49 08:49 09:34 10:14 11:34 12:54 14:19 15:34 16:24 16:59 18:04 18:34 19:39 21:03
28 00412 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 06:45 07:15 07:50 08:50 09:35 10:15 11:35 12:55 14:20 15:35 16:25 17:00 18:05 18:35 19:40 21:04
28 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 06:46 07:16 07:51 08:51 09:36 10:16 11:36 12:56 14:21 15:36 16:26 17:01 18:06 18:36 19:41 21:05
28 00541 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 06:47 07:17 07:52 08:52 09:37 10:17 11:37 12:57 14:22 15:37 16:27 17:02 18:07 18:37 19:42 21:06
28 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 06:48 07:18 07:53 08:53 09:38 10:18 11:38 12:58 14:23 15:38 16:28 17:03 18:08 18:38 19:43 21:07
28 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:49 07:19 07:54 08:54 09:39 10:19 11:39 12:59 14:24 15:39 16:29 17:04 18:09 18:39 19:44 21:08
28 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 06:50 07:20 07:55 08:55 09:40 10:20 11:40 13:00 14:25 15:40 16:30 17:05 18:10 18:40 19:45 21:09
28 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:51 07:21 07:56 08:56 09:41 10:21 11:41 13:01 14:26 15:41 16:31 17:06 18:11 18:41 19:46 21:10
28 00563 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa - końcowy 06:52 07:22 07:57 08:57 09:42 10:22 11:42 13:02 14:27 15:42 16:32 17:07 18:12 18:42 19:47

Komentarze :

  • - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje)