Rozkład jazdy dla linii 35
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Kamionka Mała - pętla )

1 2 1 2 1 2 1 2 1 3 2 1 2 1 2 4 2 2
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:40 07:30 08:15 09:15 10:10 10:50 11:40 12:15 13:00 13:45 14:20 15:15 15:45 16:55 18:10 19:30 20:20
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 06:41 07:32 08:17 09:17 10:12 10:52 11:42 12:17 13:02 13:47 14:22 15:17 15:47 16:57 18:11 19:31 20:21
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:43 07:34 08:19 09:19 10:14 10:54 11:44 12:19 13:04 13:49 14:24 15:19 15:49 16:59 18:12 19:32 20:22
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 06:45 07:36 08:21 09:21 10:16 10:56 11:46 12:21 13:06 13:51 14:26 15:21 15:51 17:01 18:14 19:34 20:24
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 06:46 07:37 08:22 09:22 10:17 10:57 11:47 12:22 13:07 13:52 14:27 15:22 15:52 17:02 18:15 19:35 20:25
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:47 07:38 08:23 09:23 10:18 10:58 11:48 12:23 13:08 13:53 14:28 15:23 15:53 17:03 18:16 19:36 20:26
179669 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:49 07:40 08:25 09:25 10:20 11:00 11:50 12:25 13:10 13:55 14:30 15:25 15:55 17:05 18:18 19:37 20:27
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:51 07:42 08:27 09:27 10:22 11:02 11:52 12:27 13:12 13:57 14:32 15:27 15:57 17:07 18:20 19:39 20:29
179905 Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:52 07:43 08:28 09:28 10:23 11:03 11:53 12:28 13:13 13:58 14:33 15:28 15:58 17:08 18:21 19:40 20:30
179911 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 06:53 07:44 08:29 09:29 10:24 11:04 11:54 12:29 13:14 13:59 14:34 15:29 15:59 17:09 18:22 19:41 20:31
179909 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:54 07:45 08:30 09:30 10:25 11:05 11:55 12:30 13:15 14:00 14:35 15:30 16:00 17:10 18:23 19:42 20:32
179907 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:55 07:46 08:31 09:31 10:26 11:06 11:56 12:31 13:16 14:01 14:36 15:31 16:01 17:11 18:24 19:43 20:33
179913 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 06:56 07:47 08:32 09:32 10:27 11:07 11:57 12:32 13:17 14:02 14:37 15:32 16:02 17:12 18:25 19:44 20:34
179899 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 06:57 07:48 08:33 09:33 10:28 11:08 11:58 12:33 13:18 14:03 14:38 15:33 16:03 17:13 18:26 19:45 20:35
179891 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 06:58 07:49 08:34 09:34 10:29 11:09 11:59 12:34 13:19 14:04 14:39 15:34 16:04 17:14 18:27 19:46 20:36
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 06:59 07:50 08:35 09:35 10:30 11:10 12:00 12:35 13:20 14:05 14:40 15:35 16:05 17:15 18:28 19:47 20:37
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:00 07:51 08:36 09:36 10:31 11:11 12:01 12:36 13:21 14:06 14:41 15:36 16:06 17:16 18:29 19:48 20:38
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:01 07:52 08:37 09:37 10:32 11:12 12:02 12:37 13:22 14:07 14:42 15:37 16:07 17:17 18:30 19:49 20:39
179882 Aleja Piłsudskiego - Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:02 07:53 08:38 09:38 10:33 11:13 12:03 12:38 13:23 14:08 14:43 15:38 16:08 17:18 18:31 20:40
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:04 07:55 08:40 09:40 10:35 11:15 12:05 12:40 13:24 14:10 14:45 15:40 16:10 17:20 18:33 20:41
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:05 07:56 08:41 09:41 10:36 11:16 12:06 12:41 13:25 14:11 14:46 15:41 16:11 17:21 18:34 20:42
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:07 07:58 08:43 09:43 10:38 11:18 12:08 12:43 13:26 14:13 14:48 15:43 16:13 17:23 18:36 20:44
179867 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:08 07:59 08:44 09:44 10:39 11:19 12:09 12:44 13:27 14:14 14:49 15:44 16:14 17:24 18:37 20:45
179866 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:09 08:00 08:45 09:45 10:40 11:20 12:10 12:45 13:28 14:15 14:50 15:45 16:15 17:25 18:38 20:46
179864 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:10 08:01 08:46 09:46 10:41 11:21 12:11 12:46 13:29 14:16 14:51 15:46 16:16 17:26 18:39 20:47
179862 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:11 08:02 08:47 09:47 10:42 11:22 12:12 12:47 13:30 14:17 14:52 15:47 16:17 17:27 18:40 20:48
179858 Kamienna - Prusa Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:12 08:03 08:48 09:48 10:43 11:23 12:13 12:48 13:31 14:18 14:53 15:48 16:18 17:28 18:41 20:49
179857 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:13 08:04 08:49 09:49 10:44 11:24 12:14 12:49 13:32 14:19 14:54 15:49 16:19 17:29 18:42 20:50
179855 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:14 08:05 08:50 09:50 10:45 11:25 12:15 12:50 13:33 14:20 14:55 15:50 16:20 17:30 18:43 20:51
179852 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:15 08:06 08:51 09:51 10:46 11:26 12:16 12:51 13:34 14:21 14:56 15:51 16:21 17:31 18:44 20:52
179423 Kamionka Mała - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:16 08:07 08:52 09:52 10:47 11:27 12:17 12:52 13:35 14:22 14:57 15:52 16:22 17:32 18:45 20:53
Numer brygady 1 2 1 2 1 2 1 2 1 3 2 1 2 1 2 4 2 2
31 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:10 06:40 07:30 08:15 09:15 10:10 10:50 11:40 12:15 13:00 13:45 14:20 15:15 15:45 16:55 18:10 19:30 20:20
31 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:11 06:41 07:32 08:17 09:17 10:12 10:52 11:42 12:17 13:02 13:47 14:22 15:17 15:47 16:57 18:11 19:31 20:21
31 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:12 06:43 07:34 08:19 09:19 10:14 10:54 11:44 12:19 13:04 13:49 14:24 15:19 15:49 16:59 18:12 19:32 20:22
31 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:13 06:45 07:36 08:21 09:21 10:16 10:56 11:46 12:21 13:06 13:51 14:26 15:21 15:51 17:01 18:14 19:34 20:24
31 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 06:14 06:46 07:37 08:22 09:22 10:17 10:57 11:47 12:22 13:07 13:52 14:27 15:22 15:52 17:02 18:15 19:35 20:25
31 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:15 06:47 07:38 08:23 09:23 10:18 10:58 11:48 12:23 13:08 13:53 14:28 15:23 15:53 17:03 18:16 19:36 20:26
31 01611 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 06:16 06:49 07:40 08:25 09:25 10:20 11:00 11:50 12:25 13:10 13:55 14:30 15:25 15:55 17:05 18:18 19:37 20:27
31 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 06:18 06:51 07:42 08:27 09:27 10:22 11:02 11:52 12:27 13:12 13:57 14:32 15:27 15:57 17:07 18:20 19:39 20:29
31 00451 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor 06:19 06:52 07:43 08:28 09:28 10:23 11:03 11:53 12:28 13:13 13:58 14:33 15:28 15:58 17:08 18:21 19:40 20:30
31 00441 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 06:20 06:53 07:44 08:29 09:29 10:24 11:04 11:54 12:29 13:14 13:59 14:34 15:29 15:59 17:09 18:22 19:41 20:31
31 00431 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 06:21 06:54 07:45 08:30 09:30 10:25 11:05 11:55 12:30 13:15 14:00 14:35 15:30 16:00 17:10 18:23 19:42 20:32
31 00421 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 06:22 06:55 07:46 08:31 09:31 10:26 11:06 11:56 12:31 13:16 14:01 14:36 15:31 16:01 17:11 18:24 19:43 20:33
31 00412 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 06:23 06:56 07:47 08:32 09:32 10:27 11:07 11:57 12:32 13:17 14:02 14:37 15:32 16:02 17:12 18:25 19:44 20:34
31 00501 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 06:24 06:57 07:48 08:33 09:33 10:28 11:08 11:58 12:33 13:18 14:03 14:38 15:33 16:03 17:13 18:26 19:45 20:35
31 00511 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 06:25 06:58 07:49 08:34 09:34 10:29 11:09 11:59 12:34 13:19 14:04 14:39 15:34 16:04 17:14 18:27 19:46 20:36
31 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:26 06:59 07:50 08:35 09:35 10:30 11:10 12:00 12:35 13:20 14:05 14:40 15:35 16:05 17:15 18:28 19:47 20:37
31 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 06:27 07:00 07:51 08:36 09:36 10:31 11:11 12:01 12:36 13:21 14:06 14:41 15:36 16:06 17:16 18:29 19:48 20:38
31 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:28 07:01 07:52 08:37 09:37 10:32 11:12 12:02 12:37 13:22 14:07 14:42 15:37 16:07 17:17 18:30 19:49 20:39
31 00591 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Magazynowa 06:29 07:02 07:53 08:38 09:38 10:33 11:13 12:03 12:38 13:23 14:08 14:43 15:38 16:08 17:18 18:31 20:40
31 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:31 07:04 07:55 08:40 09:40 10:35 11:15 12:05 12:40 13:24 14:10 14:45 15:40 16:10 17:20 18:33 20:41
31 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 06:32 07:05 07:56 08:41 09:41 10:36 11:16 12:06 12:41 13:25 14:11 14:46 15:41 16:11 17:21 18:34 20:42
31 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 06:34 07:07 07:58 08:43 09:43 10:38 11:18 12:08 12:43 13:26 14:13 14:48 15:43 16:13 17:23 18:36 20:44
31 00672 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:35 07:08 07:59 08:44 09:44 10:39 11:19 12:09 12:44 13:27 14:14 14:49 15:44 16:14 17:24 18:37 20:45
31 00682 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:36 07:09 08:00 08:45 09:45 10:40 11:20 12:10 12:45 13:28 14:15 14:50 15:45 16:15 17:25 18:38 20:46
31 00692 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:37 07:10 08:01 08:46 09:46 10:41 11:21 12:11 12:46 13:29 14:16 14:51 15:46 16:16 17:26 18:39 20:47
31 00702 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:38 07:11 08:02 08:47 09:47 10:42 11:22 12:12 12:47 13:30 14:17 14:52 15:47 16:17 17:27 18:40 20:48
31 00721 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Prusa 06:39 07:12 08:03 08:48 09:48 10:43 11:23 12:13 12:48 13:31 14:18 14:53 15:48 16:18 17:28 18:41 20:49
31 00731 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 06:40 07:13 08:04 08:49 09:49 10:44 11:24 12:14 12:49 13:32 14:19 14:54 15:49 16:19 17:29 18:42 20:50
31 00741 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 06:41 07:14 08:05 08:50 09:50 10:45 11:25 12:15 12:50 13:33 14:20 14:55 15:50 16:20 17:30 18:43 20:51
31 40001 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 06:42 07:15 08:06 08:51 09:51 10:46 11:26 12:16 12:51 13:34 14:21 14:56 15:51 16:21 17:31 18:44 20:52
31 40361 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - pętla 06:43 07:16 08:07 08:52 09:52 10:47 11:27 12:17 12:52 13:35 14:22 14:57 15:52 16:22 17:32 18:45 20:53



Kierunek: z powrotem (Kamionka Mała - pętla -> Rynek)

2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 3 2 1 2 1 2 4 2 2
179423 Kamionka Mała - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:45 07:20 08:15 09:00 10:00 10:50 11:30 12:20 13:00 13:35 14:25 15:00 16:00 16:25 17:35 18:50 20:55
179853 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 06:46 07:21 08:16 09:01 10:01 10:51 11:31 12:21 13:01 13:36 14:26 15:01 16:01 16:26 17:36 18:51 20:56
179854 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:47 07:22 08:17 09:02 10:02 10:52 11:32 12:22 13:02 13:37 14:27 15:02 16:02 16:27 17:37 18:52 20:57
179856 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 06:48 07:23 08:18 09:03 10:03 10:53 11:33 12:23 13:03 13:38 14:28 15:03 16:03 16:28 17:38 18:53 20:58
179861 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:49 07:24 08:19 09:04 10:04 10:54 11:34 12:24 13:04 13:39 14:29 15:04 16:04 16:29 17:39 18:54 20:59
179863 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 06:50 07:25 08:20 09:05 10:05 10:55 11:35 12:25 13:05 13:40 14:30 15:05 16:05 16:30 17:40 18:55 21:00
179865 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 06:51 07:26 08:21 09:06 10:06 10:56 11:36 12:26 13:06 13:41 14:31 15:06 16:06 16:31 17:41 18:56 21:01
179868 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 06:52 07:27 08:22 09:07 10:07 10:57 11:37 12:27 13:07 13:42 14:32 15:07 16:07 16:32 17:42 18:57 21:02
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 06:53 07:28 08:23 09:08 10:08 10:58 11:38 12:28 13:08 13:43 14:33 15:08 16:08 16:33 17:43 18:58 21:03
179859 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 06:55 07:31 08:25 09:10 10:10 11:00 11:40 12:30 13:10 13:45 14:35 15:10 16:10 16:35 17:45 19:00 21:04
179881 Aleja Piłsudskiego - Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 06:56 07:33 08:27 09:12 10:12 11:02 11:42 12:32 13:12 13:47 14:37 15:12 16:12 16:37 17:47 19:01 21:05
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 06:57 07:34 08:28 09:13 10:13 11:03 11:43 12:33 13:13 13:48 14:38 15:13 16:13 16:38 17:48 19:02 19:55 21:06
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 06:58 07:35 08:29 09:14 10:14 11:04 11:44 12:34 13:14 13:49 14:39 15:14 16:14 16:39 17:49 19:03 19:56 21:07
179896 Freislera - Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 06:59 07:36 08:30 09:15 10:15 11:05 11:45 12:35 13:15 13:50 14:40 15:15 16:15 16:40 17:50 19:04 19:57 21:08
179898 Freislera - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 07:00 07:37 08:31 09:16 10:16 11:06 11:46 12:36 13:16 13:51 14:41 15:16 16:16 16:41 17:51 19:05 19:58 21:09
179914 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 07:01 07:38 08:32 09:17 10:17 11:07 11:47 12:37 13:17 13:52 14:42 15:17 16:17 16:42 17:52 19:06 19:59 21:10
179912 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 07:02 07:39 08:33 09:18 10:18 11:08 11:48 12:38 13:18 13:53 14:43 15:18 16:18 16:43 17:53 19:07 20:00 21:11
179908 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 06:23 07:03 07:40 08:34 09:19 10:19 11:09 11:49 12:39 13:19 13:54 14:44 15:19 16:19 16:44 17:54 19:08 20:01 21:12
179910 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 07:04 07:41 08:35 09:20 10:20 11:10 11:50 12:40 13:20 13:55 14:45 15:20 16:20 16:45 17:55 19:09 20:02 21:13
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:06 07:43 08:37 09:22 10:22 11:12 11:52 12:42 13:22 13:57 14:47 15:22 16:22 16:47 17:57 19:11 20:04 21:14
179668 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:07 07:44 08:38 09:23 10:23 11:13 11:53 12:43 13:23 13:58 14:48 15:23 16:23 16:48 17:58 19:12 20:05 21:15
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 07:08 07:45 08:39 09:24 10:24 11:14 11:54 12:44 13:24 13:59 14:49 15:24 16:24 16:49 17:59 19:13 20:06 21:16
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:09 07:46 08:40 09:25 10:25 11:15 11:55 12:45 13:25 14:00 14:50 15:25 16:25 16:50 18:00 19:14 20:07 21:17
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:10 07:47 08:41 09:26 10:26 11:16 11:56 12:46 13:26 14:01 14:51 15:26 16:26 16:51 18:01 19:15 20:08 21:18
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:11 07:48 08:42 09:27 10:27 11:17 11:57 12:47 13:27 14:02 14:52 15:27 16:27 16:52 18:02 19:16 20:09 21:19
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:13 07:50 08:44 09:29 10:29 11:19 11:59 12:49 13:29 14:04 14:54 15:29 16:29 16:54 18:04 19:18 20:11 21:20
Numer brygady 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 3 2 1 2 1 2 4 2 2
26 40361 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - pętla 06:05 06:45 07:20 08:15 09:00 10:00 10:50 11:30 12:20 13:00 13:35 14:25 15:00 16:00 16:25 17:35 18:50 20:55
26 40002 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 06:06 06:46 07:21 08:16 09:01 10:01 10:51 11:31 12:21 13:01 13:36 14:26 15:01 16:01 16:26 17:36 18:51 20:56
26 00742 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 06:07 06:47 07:22 08:17 09:02 10:02 10:52 11:32 12:22 13:02 13:37 14:27 15:02 16:02 16:27 17:37 18:52 20:57
26 00732 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 06:08 06:48 07:23 08:18 09:03 10:03 10:53 11:33 12:23 13:03 13:38 14:28 15:03 16:03 16:28 17:38 18:53 20:58
26 00701 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:09 06:49 07:24 08:19 09:04 10:04 10:54 11:34 12:24 13:04 13:39 14:29 15:04 16:04 16:29 17:39 18:54 20:59
26 00691 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:10 06:50 07:25 08:20 09:05 10:05 10:55 11:35 12:25 13:05 13:40 14:30 15:05 16:05 16:30 17:40 18:55 21:00
26 00681 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:11 06:51 07:26 08:21 09:06 10:06 10:56 11:36 12:26 13:06 13:41 14:31 15:06 16:06 16:31 17:41 18:56 21:01
26 00671 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:12 06:52 07:27 08:22 09:07 10:07 10:57 11:37 12:27 13:07 13:42 14:32 15:07 16:07 16:32 17:42 18:57 21:02
26 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 06:13 06:53 07:28 08:23 09:08 10:08 10:58 11:38 12:28 13:08 13:43 14:33 15:08 16:08 16:33 17:43 18:58 21:03
26 00712 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:15 06:55 07:31 08:25 09:10 10:10 11:00 11:40 12:30 13:10 13:45 14:35 15:10 16:10 16:35 17:45 19:00 21:04
26 00592 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Magazynowa 06:16 06:56 07:33 08:27 09:12 10:12 11:02 11:42 12:32 13:12 13:47 14:37 15:12 16:12 16:37 17:47 19:01 21:05
26 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:17 06:57 07:34 08:28 09:13 10:13 11:03 11:43 12:33 13:13 13:48 14:38 15:13 16:13 16:38 17:48 19:02 19:55 21:06
26 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:18 06:58 07:35 08:29 09:14 10:14 11:04 11:44 12:34 13:14 13:49 14:39 15:14 16:14 16:39 17:49 19:03 19:56 21:07
26 00512 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Gorzkowska 06:19 06:59 07:36 08:30 09:15 10:15 11:05 11:45 12:35 13:15 13:50 14:40 15:15 16:15 16:40 17:50 19:04 19:57 21:08
26 00502 Widok Wyeksportuj do PDF Freislera - Traugutta 06:20 07:00 07:37 08:31 09:16 10:16 11:06 11:46 12:36 13:16 13:51 14:41 15:16 16:16 16:41 17:51 19:05 19:58 21:09
26 00411 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 06:21 07:01 07:38 08:32 09:17 10:17 11:07 11:47 12:37 13:17 13:52 14:42 15:17 16:17 16:42 17:52 19:06 19:59 21:10
26 00422 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 06:22 07:02 07:39 08:33 09:18 10:18 11:08 11:48 12:38 13:18 13:53 14:43 15:18 16:18 16:43 17:53 19:07 20:00 21:11
26 00432 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 06:23 07:03 07:40 08:34 09:19 10:19 11:09 11:49 12:39 13:19 13:54 14:44 15:19 16:19 16:44 17:54 19:08 20:01 21:12
26 00442 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 06:24 07:04 07:41 08:35 09:20 10:20 11:10 11:50 12:40 13:20 13:55 14:45 15:20 16:20 16:45 17:55 19:09 20:02 21:13
26 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 06:26 07:06 07:43 08:37 09:22 10:22 11:12 11:52 12:42 13:22 13:57 14:47 15:22 16:22 16:47 17:57 19:11 20:04 21:14
26 01612 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 06:27 07:07 07:44 08:38 09:23 10:23 11:13 11:53 12:43 13:23 13:58 14:48 15:23 16:23 16:48 17:58 19:12 20:05 21:15
26 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 06:28 07:08 07:45 08:39 09:24 10:24 11:14 11:54 12:44 13:24 13:59 14:49 15:24 16:24 16:49 17:59 19:13 20:06 21:16
26 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 06:29 07:09 07:46 08:40 09:25 10:25 11:15 11:55 12:45 13:25 14:00 14:50 15:25 16:25 16:50 18:00 19:14 20:07 21:17
26 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 06:30 07:10 07:47 08:41 09:26 10:26 11:16 11:56 12:46 13:26 14:01 14:51 15:26 16:26 16:51 18:01 19:15 20:08 21:18
26 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 06:31 07:11 07:48 08:42 09:27 10:27 11:17 11:57 12:47 13:27 14:02 14:52 15:27 16:27 16:52 18:02 19:16 20:09 21:19
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:33 07:13 07:50 08:44 09:29 10:29 11:19 11:59 12:49 13:29 14:04 14:54 15:29 16:29 16:54 18:04 19:18 20:11 21:20