3

Rozkład jazdy dla linii 3
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 1 -> Majdan Pętla)

5 1 2 3 1 2 3 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 4 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 2 5
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:55 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:35 19:20 20:05 21:25
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:56 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:36 19:21 20:06 21:26
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 06:53 07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:58 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:37 19:22 20:07 21:27
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 15:00 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:39 19:24 20:09 21:29
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:05 06:26 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 15:02 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:40 19:25 20:10 21:31 23:25
179850 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:06 06:28 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 15:04 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:42 19:27 20:12 21:33 23:27
179849 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:07 06:29 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:05 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:43 19:28 20:13 21:34 23:28
179847 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 04:25 05:20 05:53 06:08 06:30 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:06 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:44 19:29 20:14 21:35 23:29
179845 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 04:26 05:21 05:54 06:09 06:31 07:02 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:07 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:45 19:30 20:15 21:36 23:30
179843 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 04:27 05:22 05:55 06:10 06:32 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:08 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:46 19:31 20:16 21:37 23:31
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 04:29 05:24 05:57 06:12 06:34 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:10 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:48 19:33 20:17 21:38 23:32
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 04:30 05:25 05:58 06:13 06:36 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:12 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:50 19:35 20:19 21:39 23:33
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 04:32 05:27 06:00 06:15 06:38 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:14 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:52 19:37 20:21 21:41 23:35
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 04:33 05:28 06:01 06:15 06:39 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:15 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:53 19:38 20:22 21:42 23:36
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 04:34 05:29 06:02 06:16 06:40 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:16 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:54 19:39 20:23 21:43 23:37
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 04:35 05:30 06:04 06:17 06:42 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:18 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:56 19:41 20:25 21:44 23:39
179588 Nawojowa - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 04:36 05:31 06:05 06:18 06:43 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:19 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:57 19:42 20:26 21:45 23:40
179783 Mała Poręba - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 04:37 05:32 06:06 06:19 06:44 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:20 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:58 19:43 20:27 21:46 23:41
179781 Mała Poręba - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 04:38 05:33 06:07 06:20 06:45 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:22 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 19:00 19:45 20:28 21:47 23:42
179779 Mała Poręba - Sołecka Widok Wyeksportuj do PDF 04:39 05:34 06:08 06:21 06:46 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:23 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 19:01 19:46 20:29 21:48 23:43
179777 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 04:40 05:35 06:09 06:22 06:47 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:24 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 19:02 19:47 20:30 21:49 23:44
179775 Majdan Widok Wyeksportuj do PDF 04:41 05:36 06:10 06:23 06:48 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:26 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 19:04 19:49 20:31 21:50 23:45
179773 Majdan Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 04:42 05:37 06:11 06:24 06:49 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:27 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:05 19:50 20:32 21:51 23:46
Numer brygady 5 1 2 3 1 2 3 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 4 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 2 5
23 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:55 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:35 19:20 20:05 21:25
23 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:56 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:36 19:21 20:06 21:26
23 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:22 06:53 07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:58 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:37 19:22 20:07 21:27
23 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:24 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 15:00 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:39 19:24 20:09 21:29
23 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 05:50 06:05 06:26 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 15:02 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:40 19:25 20:10 21:31 23:25
23 00751 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 05:51 06:06 06:28 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 15:04 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:42 19:27 20:12 21:33 23:27
23 00761 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 05:52 06:07 06:29 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:05 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:43 19:28 20:13 21:34 23:28
23 00771 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 04:25 05:20 05:53 06:08 06:30 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:06 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:44 19:29 20:14 21:35 23:29
23 00781 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 04:26 05:21 05:54 06:09 06:31 07:02 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:07 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:45 19:30 20:15 21:36 23:30
23 00791 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 04:27 05:22 05:55 06:10 06:32 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:08 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:46 19:31 20:16 21:37 23:31
23 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 04:29 05:24 05:57 06:12 06:34 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:10 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:48 19:33 20:17 21:38 23:32
23 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 04:30 05:25 05:58 06:13 06:36 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:12 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:50 19:35 20:19 21:39 23:33
23 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 04:32 05:27 06:00 06:15 06:38 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:14 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:52 19:37 20:21 21:41 23:35
23 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 04:33 05:28 06:01 06:15 06:39 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:15 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:53 19:38 20:22 21:42 23:36
23 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 04:34 05:29 06:02 06:16 06:40 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:16 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:54 19:39 20:23 21:43 23:37
23 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 04:35 05:30 06:04 06:17 06:42 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:18 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:56 19:41 20:25 21:44 23:39
23 30001 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Aleksandrówka 04:36 05:31 06:05 06:18 06:43 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:19 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:57 19:42 20:26 21:45 23:40
23 01111 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Aleksandrówka 04:37 05:32 06:06 06:19 06:44 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:20 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:58 19:43 20:27 21:46 23:41
23 01121 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Szkoła 04:38 05:33 06:07 06:20 06:45 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:22 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 19:00 19:45 20:28 21:47 23:42
23 01131 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Sołecka 04:39 05:34 06:08 06:21 06:46 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:23 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 19:01 19:46 20:29 21:48 23:43
23 01141 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 04:40 05:35 06:09 06:22 06:47 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:24 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 19:02 19:47 20:30 21:49 23:44
23 01151 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan 04:41 05:36 06:10 06:23 06:48 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:26 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 19:04 19:49 20:31 21:50 23:45
23 01161 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan Pętla 04:42 05:37 06:11 06:24 06:49 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:27 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:05 19:50 20:32 21:51 23:46



Kierunek: z powrotem (Majdan Pętla -> Długosza - Planty)

5 1 2 3 1 2 3 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 4 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 6 2 5
179773 Majdan Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 04:45 05:40 06:15 06:40 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:30 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:00 18:35 19:10 19:55 20:35 22:10 23:50
179774 Majdan Widok Wyeksportuj do PDF 04:46 05:41 06:16 06:41 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:31 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:01 18:36 19:11 19:56 20:36 22:11 23:51
179776 Mała Poręba - Ruczaj Widok Wyeksportuj do PDF 04:47 05:42 06:17 06:42 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:32 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:02 18:37 19:12 19:57 20:37 21:22 22:12 23:52
179778 Mała Poręba - Sołecka Widok Wyeksportuj do PDF 04:48 05:43 06:18 06:43 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:33 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:03 18:38 19:13 19:58 20:38 21:23 22:13 23:53
179780 Mała Poręba - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 04:49 05:44 06:20 06:45 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:35 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:05 18:40 19:15 20:00 20:39 21:24 22:14 23:54
179782 Mała Poręba - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 04:50 05:45 06:22 06:47 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:37 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:07 18:41 19:17 20:02 20:40 21:25 22:15 23:55
179587 Nawojowa - Aleksandrówka Widok Wyeksportuj do PDF 04:51 05:46 06:23 06:48 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:38 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:08 18:42 19:18 20:03 20:41 21:26 22:16 23:56
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 04:52 05:47 06:24 06:49 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:39 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:09 18:43 19:19 20:04 20:42 21:27 22:17 23:57
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 04:53 05:48 06:26 06:51 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:41 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:11 18:45 19:20 20:05 20:43 21:28 22:18 23:58
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 04:54 05:49 06:27 06:52 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:42 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:12 18:46 19:21 20:06 20:44 21:29 22:19 23:59
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 04:56 05:51 06:29 06:54 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:44 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:14 18:47 19:22 20:08 20:46 21:31 22:21 24:01
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 04:57 05:52 06:31 06:56 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:46 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:16 18:49 19:24 20:09 20:47 21:33 22:22 24:02
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 04:58 05:53 06:32 06:57 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:47 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:17 18:50 19:25 20:10 20:48 21:34 22:23 24:03
179842 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 05:55 06:34 06:59 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:49 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:19 18:52 19:26 20:11 20:49 21:35 22:24 24:04
179844 29 Listopada Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 05:56 06:35 07:00 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:50 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:20 18:53 19:27 20:12 20:50 21:36 22:25 24:05
179846 Wyspiańskiego - Nowa Kolonia Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 05:57 06:36 07:01 07:26 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:51 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:21 18:54 19:28 20:13 20:51 21:37 22:26 24:06
179848 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 05:58 06:37 07:02 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:52 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:22 18:55 19:29 20:14 20:52 21:38 22:27 24:07
179851 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 05:59 06:38 07:03 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:53 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:23 18:56 19:31 20:15 20:53 21:39 22:28 24:08
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 06:40 07:05 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 14:55 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:25 18:58 19:32 20:17
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 05:05 20:54 21:40 22:29 24:09
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 06:42 07:07 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 14:57 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:27 19:00 19:34 20:19
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 06:43 07:08 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 14:58 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:28 19:01 19:35 20:21
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 06:45 07:10 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:00 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:30 19:03 19:37 20:22
Numer brygady 5 1 2 3 1 2 3 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 4 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 6 2 5
23 01161 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan Pętla 04:45 05:40 06:15 06:40 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:30 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:00 18:35 19:10 19:55 20:35 22:10 23:50
23 01152 Widok Wyeksportuj do PDF Majdan 04:46 05:41 06:16 06:41 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:31 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:01 18:36 19:11 19:56 20:36 22:11 23:51
23 01142 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Ruczaj 04:47 05:42 06:17 06:42 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:32 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:02 18:37 19:12 19:57 20:37 21:22 22:12 23:52
23 01132 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Sołecka 04:48 05:43 06:18 06:43 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:33 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:03 18:38 19:13 19:58 20:38 21:23 22:13 23:53
23 01122 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Szkoła 04:49 05:44 06:20 06:45 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:35 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:05 18:40 19:15 20:00 20:39 21:24 22:14 23:54
23 01112 Widok Wyeksportuj do PDF Mała Poręba - Aleksandrówka 04:50 05:45 06:22 06:47 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:37 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:07 18:41 19:17 20:02 20:40 21:25 22:15 23:55
23 30002 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Aleksandrówka 04:51 05:46 06:23 06:48 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:38 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:08 18:42 19:18 20:03 20:41 21:26 22:16 23:56
23 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 04:52 05:47 06:24 06:49 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:39 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:09 18:43 19:19 20:04 20:42 21:27 22:17 23:57
23 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 04:53 05:48 06:26 06:51 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:41 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:11 18:45 19:20 20:05 20:43 21:28 22:18 23:58
23 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 04:54 05:49 06:27 06:52 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:42 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:12 18:46 19:21 20:06 20:44 21:29 22:19 23:59
23 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 04:56 05:51 06:29 06:54 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:44 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:14 18:47 19:22 20:08 20:46 21:31 22:21 24:01
23 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 04:57 05:52 06:31 06:56 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:46 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:16 18:49 19:24 20:09 20:47 21:33 22:22 24:02
23 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 04:58 05:53 06:32 06:57 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:47 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:17 18:50 19:25 20:10 20:48 21:34 22:23 24:03
23 00792 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 05:00 05:55 06:34 06:59 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:49 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:19 18:52 19:26 20:11 20:49 21:35 22:24 24:04
23 00782 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada 05:01 05:56 06:35 07:00 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:50 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:20 18:53 19:27 20:12 20:50 21:36 22:25 24:05
23 00772 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Nowa Kolonia 05:02 05:57 06:36 07:01 07:26 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:51 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:21 18:54 19:28 20:13 20:51 21:37 22:26 24:06
23 00762 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK 05:03 05:58 06:37 07:02 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:52 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:22 18:55 19:29 20:14 20:52 21:38 22:27 24:07
23 00752 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona 05:04 05:59 06:38 07:03 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:53 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:23 18:56 19:31 20:15 20:53 21:39 22:28 24:08
23 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:00 06:40 07:05 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 14:55 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:25 18:58 19:32 20:17
23 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 05:05 20:54 21:40 22:29 24:09
23 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:01 06:42 07:07 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 14:57 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:27 19:00 19:34 20:19
23 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:02 06:43 07:08 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 14:58 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:28 19:01 19:35 20:21
23 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:04 06:45 07:10 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:00 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:30 19:03 19:37 20:22