Rozkład jazdy dla linii 13
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 2 -> Długosza - Planty)

1 2 2 2 2 2 2 1 1 1 3 3 3 3 3 1 1 1 1 1 1
179486 Konarskiego - st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:22 08:10 09:10 09:55 10:40 11:25 12:10 12:55 13:45 14:45 15:25 16:15 16:55 17:35 18:20 19:15 20:00 21:10
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:41 07:23 08:11 09:11 09:56 10:41 11:26 12:11 12:56 13:46 14:46 15:26 16:16 16:56 17:36 18:21 19:16 20:01 21:11
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:24 08:12 09:12 09:57 10:42 11:27 12:12 12:57 13:47 14:47 15:27 16:17 16:57 17:37 18:22 19:17 20:02 21:12
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:26 08:14 09:14 09:59 10:44 11:29 12:14 12:59 13:49 14:49 15:29 16:19 16:59 17:39 18:24 19:19 20:04 21:14
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 06:46 07:28 08:16 09:16 10:01 10:46 11:31 12:16 13:01 13:51 14:51 15:31 16:21 17:01 17:41 18:26 19:21 20:05 21:15
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 06:48 07:30 08:19 09:19 10:04 10:49 11:34 12:19 13:04 13:54 14:54 15:34 16:24 17:04 17:44 18:28 19:23 20:07 21:17
179842 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 06:50 07:32 08:21 09:21 10:06 10:51 11:36 12:21 13:06 13:56 14:56 15:36 16:26 17:06 17:46 18:29 19:24 20:08 21:18
179378 29 Listopada - Przychodnia Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:10 06:51 07:33 08:22 09:22 10:07 10:52 11:37 12:22 13:07 13:57 14:57 15:37 16:27 17:07 17:47 18:30 19:25 20:09 21:19
179379 29 Listopada - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:11 06:52 07:34 08:23 09:23 10:08 10:53 11:38 12:23 13:08 13:58 14:58 15:38 16:28 17:08 17:48 18:31 19:26 20:10 21:20
179841 Kusocińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:12 06:53 07:35 08:24 09:24 10:09 10:54 11:39 12:24 13:09 13:59 14:59 15:39 16:29 17:09 17:49 18:32 19:27 20:11 21:21
179838 Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:13 06:55 07:37 08:26 09:26 10:11 10:56 11:41 12:26 13:11 14:01 15:01 15:41 16:31 17:11 17:51 18:34 19:29 20:13 21:22
179837 Grunwaldzka - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:14 06:56 07:38 08:27 09:27 10:12 10:57 11:42 12:27 13:12 14:02 15:02 15:42 16:32 17:12 17:52 18:35 19:30 20:14 21:23
179835 Grunwaldzka - Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:15 06:57 07:39 08:28 09:28 10:13 10:58 11:43 12:28 13:13 14:03 15:03 15:43 16:33 17:13 17:53 18:36 19:31 20:15 21:24
179833 Grunwaldzka - Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:17 06:59 07:41 08:30 09:30 10:15 11:00 11:45 12:30 13:15 14:05 15:05 15:45 16:35 17:15 17:55 18:37 19:32 20:16 21:25
179831 Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 06:18 07:00 07:42 08:31 09:31 10:16 11:01 11:46 12:31 13:16 14:06 15:06 15:46 16:36 17:16 17:56 18:38 19:33 20:17 21:26
179829 Grunwaldzka - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:19 07:01 07:43 08:32 09:32 10:17 11:02 11:47 12:32 13:17 14:07 15:07 15:47 16:37 17:17 17:57 18:39 19:34 20:18 21:27
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 06:20 07:02 07:44 08:33 09:33 10:18 11:03 11:48 12:33 13:18 14:08 15:08 15:48 16:38 17:18 17:58 18:40 19:35 20:19 21:27
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:21 07:03 07:45 08:34 09:34 10:19 11:04 11:49 12:34 13:19 14:09 15:09 15:49 16:39 17:19 17:59 18:41 19:36 20:20 21:28
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:22 07:04 07:46 08:35 09:35 10:20 11:05 11:50 12:35 13:20 14:10 15:10 15:50 16:40 17:20 18:00 18:42 19:37 20:21 21:29
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:24 07:06 07:48 08:37 09:37 10:22 11:07 11:52 12:37 13:22 14:12 15:12 15:52 16:42 17:22 18:02 18:44 19:39 20:22
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 21:30
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 06:26 07:08 07:50 08:39 09:39 10:24 11:09 11:54 12:39 13:24 14:14 15:14 15:54 16:44 17:24 18:04 18:46 19:41 20:24
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 06:28 07:10 07:52 08:41 09:41 10:26 11:11 11:56 12:41 13:26 14:16 15:16 15:56 16:46 17:26 18:06 18:48 19:43 20:26
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 06:29 07:11 07:54 08:43 09:43 10:28 11:13 11:58 12:43 13:28 14:18 15:18 15:58 16:48 17:28 18:08 18:49 19:44 20:27
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 06:30 07:12 07:55 08:44 09:44 10:29 11:14 11:59 12:44 13:29 14:19 15:19 15:59 16:49 17:29 18:09 18:50 19:45 20:28
Numer brygady 1 2 2 2 2 2 2 1 1 1 3 3 3 3 3 1 1 1 1 1 1
25 00062 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 2 06:40 07:22 08:10 09:10 09:55 10:40 11:25 12:10 12:55 13:45 14:45 15:25 16:15 16:55 17:35 18:20 19:15 20:00 21:10
25 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:41 07:23 08:11 09:11 09:56 10:41 11:26 12:11 12:56 13:46 14:46 15:26 16:16 16:56 17:36 18:21 19:16 20:01 21:11
25 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:42 07:24 08:12 09:12 09:57 10:42 11:27 12:12 12:57 13:47 14:47 15:27 16:17 16:57 17:37 18:22 19:17 20:02 21:12
25 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:44 07:26 08:14 09:14 09:59 10:44 11:29 12:14 12:59 13:49 14:49 15:29 16:19 16:59 17:39 18:24 19:19 20:04 21:14
25 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:05 06:46 07:28 08:16 09:16 10:01 10:46 11:31 12:16 13:01 13:51 14:51 15:31 16:21 17:01 17:41 18:26 19:21 20:05 21:15
25 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:07 06:48 07:30 08:19 09:19 10:04 10:49 11:34 12:19 13:04 13:54 14:54 15:34 16:24 17:04 17:44 18:28 19:23 20:07 21:17
25 00792 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 06:09 06:50 07:32 08:21 09:21 10:06 10:51 11:36 12:21 13:06 13:56 14:56 15:36 16:26 17:06 17:46 18:29 19:24 20:08 21:18
25 02041 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Przychodnia 05:40 06:10 06:51 07:33 08:22 09:22 10:07 10:52 11:37 12:22 13:07 13:57 14:57 15:37 16:27 17:07 17:47 18:30 19:25 20:09 21:19
25 02051 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Osiedle 05:41 06:11 06:52 07:34 08:23 09:23 10:08 10:53 11:38 12:23 13:08 13:58 14:58 15:38 16:28 17:08 17:48 18:31 19:26 20:10 21:20
25 00801 Widok Wyeksportuj do PDF Kusocińskiego 05:42 06:12 06:53 07:35 08:24 09:24 10:09 10:54 11:39 12:24 13:09 13:59 14:59 15:39 16:29 17:09 17:49 18:32 19:27 20:11 21:21
25 00812 Widok Wyeksportuj do PDF Graniczna 05:44 06:13 06:55 07:37 08:26 09:26 10:11 10:56 11:41 12:26 13:11 14:01 15:01 15:41 16:31 17:11 17:51 18:34 19:29 20:13 21:22
25 00822 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Graniczna 05:45 06:14 06:56 07:38 08:27 09:27 10:12 10:57 11:42 12:27 13:12 14:02 15:02 15:42 16:32 17:12 17:52 18:35 19:30 20:14 21:23
25 00832 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Jana Pawła II 05:46 06:15 06:57 07:39 08:28 09:28 10:13 10:58 11:43 12:28 13:13 14:03 15:03 15:43 16:33 17:13 17:53 18:36 19:31 20:15 21:24
25 00842 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zyndrama 05:47 06:17 06:59 07:41 08:30 09:30 10:15 11:00 11:45 12:30 13:15 14:05 15:05 15:45 16:35 17:15 17:55 18:37 19:32 20:16 21:25
25 00852 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka 05:48 06:18 07:00 07:42 08:31 09:31 10:16 11:01 11:46 12:31 13:16 14:06 15:06 15:46 16:36 17:16 17:56 18:38 19:33 20:17 21:26
25 00862 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zielona 05:49 06:19 07:01 07:43 08:32 09:32 10:17 11:02 11:47 12:32 13:17 14:07 15:07 15:47 16:37 17:17 17:57 18:39 19:34 20:18 21:27
25 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:50 06:20 07:02 07:44 08:33 09:33 10:18 11:03 11:48 12:33 13:18 14:08 15:08 15:48 16:38 17:18 17:58 18:40 19:35 20:19 21:27
25 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:51 06:21 07:03 07:45 08:34 09:34 10:19 11:04 11:49 12:34 13:19 14:09 15:09 15:49 16:39 17:19 17:59 18:41 19:36 20:20 21:28
25 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:52 06:22 07:04 07:46 08:35 09:35 10:20 11:05 11:50 12:35 13:20 14:10 15:10 15:50 16:40 17:20 18:00 18:42 19:37 20:21 21:29
25 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:53 06:24 07:06 07:48 08:37 09:37 10:22 11:07 11:52 12:37 13:22 14:12 15:12 15:52 16:42 17:22 18:02 18:44 19:39 20:22
25 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 21:30
25 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 05:55 06:26 07:08 07:50 08:39 09:39 10:24 11:09 11:54 12:39 13:24 14:14 15:14 15:54 16:44 17:24 18:04 18:46 19:41 20:24
25 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 05:57 06:28 07:10 07:52 08:41 09:41 10:26 11:11 11:56 12:41 13:26 14:16 15:16 15:56 16:46 17:26 18:06 18:48 19:43 20:26
25 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 05:58 06:29 07:11 07:54 08:43 09:43 10:28 11:13 11:58 12:43 13:28 14:18 15:18 15:58 16:48 17:28 18:08 18:49 19:44 20:27
25 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:59 06:30 07:12 07:55 08:44 09:44 10:29 11:14 11:59 12:44 13:29 14:19 15:19 15:59 16:49 17:29 18:09 18:50 19:45 20:28