Rozkład jazdy dla linii 102
(Dni robocze)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Lwowska - Galeria -> Dunajcowa - Osiedle Helena pętla)

1 1
179716 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 22:10 23:10
179714 Lwowska - Szarych Szeregów Widok Wyeksportuj do PDF 22:11 23:11
179713 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 22:12 23:12
179669 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 22:13 23:13
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:14 23:14
179906 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 22:15 23:15
179903 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:16 23:16
179901 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:17 23:17
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 22:19 23:19
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 22:21 23:21
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 22:23 23:23
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 22:24 23:24
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 22:25 23:25
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 22:27 23:27
179656 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 22:29 23:29
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 22:30 23:30
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"
Numer brygady 1 1
16 01461 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 22:10 23:10
16 01471 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Szarych Szeregów 22:11 23:11
16 01481 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 22:12 23:12
16 01611 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 22:13 23:13
16 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 22:14 23:14
16 00462 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 22:15 23:15
16 00472 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 22:16 23:16
16 00482 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 22:17 23:17
16 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 22:19 23:19
16 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 22:21 23:21
16 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 22:23 23:23
16 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 22:24 23:24
16 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 22:25 23:25
16 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 22:27 23:27
16 01731 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 22:29 23:29
16 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 22:30 23:30
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"



Kierunek: z powrotem (Dunajcowa - Osiedle Helena pętla -> Lwowska - Galeria)

1 1
179653 Dunajcowa - Osiedle Helena pętla Widok Wyeksportuj do PDF 22:38 23:30
179655 Dunajcowa - Most Widok Wyeksportuj do PDF 22:39 23:31
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:41 23:33
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 22:42 23:34
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 22:43 23:35
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 22:44 23:36
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 22:45 23:37
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 22:46 23:38
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 22:48 23:40
179900 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:49 23:41
179902 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:50 23:42
179904 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 22:51 23:43
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 22:52 23:44
179668 Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice Widok Wyeksportuj do PDF 22:53 23:45
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 22:54 23:46
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 22:55 23:47
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"
Numer brygady 1 1
16 01741 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Osiedle Helena pętla 22:38 23:30
16 01732 Widok Wyeksportuj do PDF Dunajcowa - Most 22:39 23:31
16 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 22:41 23:33
16 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 22:42 23:34
16 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 22:43 23:35
16 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 22:44 23:36
16 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 22:45 23:37
16 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 22:46 23:38
16 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 22:48 23:40
16 00481 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 22:49 23:41
16 00471 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 22:50 23:42
16 00461 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 22:51 23:43
16 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 22:52 23:44
16 01612 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego - Centrum Handlowe Gołąbkowice 22:53 23:45
16 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 22:54 23:46
16 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 22:55 23:47
Wszystkie przystanki obowiązują "NA ŻĄDANIE"