Rozkład jazdy dla linii 31
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Zdrojowa - Gaj Pętla)

1 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 08:15 09:50 13:30 17:30
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 08:17 09:52 13:32 17:32
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 08:18 09:53 13:33 17:33
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:20 09:55 13:35 17:35
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 08:22 09:57 13:37 17:37
179734 Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 08:24 09:59 13:39 17:39
179736 Tarnowska - Łubinka Widok Wyeksportuj do PDF 08:26 10:01 13:41 17:41
179732 Tarnowska - Zabełcze Widok Wyeksportuj do PDF 08:28 10:03 13:43 17:43
179728 Myśliwska - Brzozowa Widok Wyeksportuj do PDF 08:29 10:04 13:44 17:44
179727 Brzozowa - Gaj Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 08:30 10:05 13:45 17:45
179723 Zabełecka - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 08:32 10:07 13:47 17:47
179725 Zabełecka - Gaj I Widok Wyeksportuj do PDF 08:33 10:08 13:48 17:48
179721 Zabełecka - Gaj II Widok Wyeksportuj do PDF 08:34 10:09 13:49 17:49
179719 Zdrojowa - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 08:35 10:10 13:50 17:50
179718 Zdrojowa - Gaj Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 08:36 10:11 13:51 17:51
Numer brygady 1 1 1 1
15 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 08:15 09:50 13:30 17:30
15 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 08:17 09:52 13:32 17:32
15 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 08:18 09:53 13:33 17:33
15 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 08:20 09:55 13:35 17:35
15 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 08:22 09:57 13:37 17:37
15 01351 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska 08:24 09:59 13:39 17:39
15 01361 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Łubinka 08:26 10:01 13:41 17:41
15 01371 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Zabełcze 08:28 10:03 13:43 17:43
15 01391 Widok Wyeksportuj do PDF Myśliwska - Brzozowa 08:29 10:04 13:44 17:44
15 01401 Widok Wyeksportuj do PDF Brzozowa - Gaj Osiedle 08:30 10:05 13:45 17:45
15 01411 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj 08:32 10:07 13:47 17:47
15 01421 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj I 08:33 10:08 13:48 17:48
15 01431 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj II 08:34 10:09 13:49 17:49
15 01442 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj 08:35 10:10 13:50 17:50
15 01451 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj Pętla 08:36 10:11 13:51 17:51



Kierunek: z powrotem (Zdrojowa - Gaj Pętla -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

1 1 1 1
179718 Zdrojowa - Gaj Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 08:45 10:45 13:55 18:10
179717 Zdrojowa - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 08:46 10:46 13:56 18:11
179720 Zabełecka - Gaj II Widok Wyeksportuj do PDF 08:47 10:47 13:57 18:12
179726 Zabełecka - Gaj I Widok Wyeksportuj do PDF 08:48 10:48 13:58 18:13
179724 Zabełecka - Gaj Widok Wyeksportuj do PDF 08:49 10:49 13:59 18:14
179722 Brzozowa - Gaj Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 08:50 10:50 14:00 18:15
179729 Myśliwska - Brzozowa Widok Wyeksportuj do PDF 08:51 10:51 14:01 18:16
179730 Tarnowska - Galeria Szubryt Widok Wyeksportuj do PDF
179731 Tarnowska - Zabełcze Widok Wyeksportuj do PDF 08:52 10:52 14:02 18:17
179737 Tarnowska - Łubinka Widok Wyeksportuj do PDF 08:54 10:54 14:04 18:19
179735 Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 08:55 10:55 14:05 18:20
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 08:58 10:58 14:08 18:22
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 09:00 11:00 14:10 18:23
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 09:01 11:01 14:11 18:24
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 09:03 11:03 14:13 18:25
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 09:05 11:05 14:15 18:26
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 09:06 11:06 14:16 18:27
Numer brygady 1 1 1 1
17 01451 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj Pętla 08:45 10:45 13:55 18:10
17 01441 Widok Wyeksportuj do PDF Zdrojowa - Gaj 08:46 10:46 13:56 18:11
17 01432 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj II 08:47 10:47 13:57 18:12
17 01422 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj I 08:48 10:48 13:58 18:13
17 01412 Widok Wyeksportuj do PDF Zabełecka - Gaj 08:49 10:49 13:59 18:14
17 01402 Widok Wyeksportuj do PDF Brzozowa - Gaj Osiedle 08:50 10:50 14:00 18:15
17 01392 Widok Wyeksportuj do PDF Myśliwska - Brzozowa 08:51 10:51 14:01 18:16
17 01382 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Galeria Szubryt
17 01372 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Zabełcze 08:52 10:52 14:02 18:17
17 01362 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska - Łubinka 08:54 10:54 14:04 18:19
17 01352 Widok Wyeksportuj do PDF Tarnowska 08:55 10:55 14:05 18:20
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 08:58 10:58 14:08 18:22
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 09:00 11:00 14:10 18:23
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 09:01 11:01 14:11 18:24
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 09:03 11:03 14:13 18:25
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 09:05 11:05 14:15 18:26
17 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 09:06 11:06 14:16 18:27