Rozkład jazdy dla linii 14
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Jamnica Góry Jamnickie)

2 2 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 09:15 11:15 11:50 17:15 21:10
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 09:17 11:17 11:52 17:17 21:11
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 09:18 11:18 11:53 17:18 21:12
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 09:20 11:20 11:55 17:19 21:14
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:22 11:22 11:57 17:20 21:16
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 09:24 11:24 11:59 17:21 21:17
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 09:25 11:25 12:00 17:22 21:18
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 09:26 11:26 12:01 17:23 21:19
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:28 11:28 12:03 17:25 21:20
179682 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:29 11:29 12:04 17:26 21:22
179680 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 09:30 11:30 12:05 17:27 21:23
179678 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 09:32 11:32 12:07 17:29 21:25
179677 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 09:33 11:33 12:08 17:30 21:26
179675 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 09:35 11:35 12:10 17:31 21:27
179672 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 09:36 11:36 12:11 17:32 21:28
179478 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 09:37 11:37 12:12 17:33 21:29
179671 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Strefa biletowa I
179504 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF
179501 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179503 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF
179499 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF
179497 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF
179307 Wola Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF
179308 Wola Wyżna - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
209090 Mystków - Głębuczek Widok Wyeksportuj do PDF
209089 Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF
209084 Jamnica Góry Jamnickie Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 2 2 1 1 1
27 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 09:15 11:15 11:50 17:15 21:10
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 09:17 11:17 11:52 17:17 21:11
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 09:18 11:18 11:53 17:18 21:12
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 09:20 11:20 11:55 17:19 21:14
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 09:22 11:22 11:57 17:20 21:16
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 09:24 11:24 11:59 17:21 21:17
27 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 09:25 11:25 12:00 17:22 21:18
27 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 09:26 11:26 12:01 17:23 21:19
27 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 09:28 11:28 12:03 17:25 21:20
27 01621 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 09:29 11:29 12:04 17:26 21:22
27 01631 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 09:30 11:30 12:05 17:27 21:23
27 01641 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 09:32 11:32 12:07 17:29 21:25
27 01651 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 09:33 11:33 12:08 17:30 21:26
27 01661 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 09:35 11:35 12:10 17:31 21:27
27 50051 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 09:36 11:36 12:11 17:32 21:28
27 50063 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 09:37 11:37 12:12 17:33 21:29
27 50061 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla
Strefa biletowa I
27 40261 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum
27 40271 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica
27 40281 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina
27 40291 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka
27 40301 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół
27 40381 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna
27 40391 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna - pętla
27 40401 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Głębuczek
27 40411 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka
27 40421 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie



Kierunek: z powrotem (Jamnica Góry Jamnickie -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

2 2 1 1 1
Strefa biletowa I
209084 Jamnica Góry Jamnickie Widok Wyeksportuj do PDF
209085 Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF
209088 Mystków - Głębuczek Widok Wyeksportuj do PDF
179308 Wola Wyżna - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179305 Wola Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF
179496 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF
179498 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF
179500 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF
179502 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179505 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF
179670 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Strefa biletowa 0
179478 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 10:00 11:45 12:15 17:40 21:35
179673 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 10:01 11:46 12:16 17:41 21:36
179674 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 10:02 11:47 12:17 17:42 21:37
179676 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:03 11:48 12:18 17:43 21:38
179654 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 10:04 11:49 12:19 17:44 21:39
179679 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 10:06 11:51 12:21 17:46 21:41
179681 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:07 11:52 12:22 17:47 21:42
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:08 11:53 12:23 17:48 21:43
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 10:09 11:54 12:24 17:49 21:44
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 10:10 11:55 12:25 17:50 21:45
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 10:11 11:56 12:26 17:51 21:46
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:13 11:58 12:28 17:52 21:47
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:14 11:59 12:29 17:53 21:48
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 10:16 12:01 12:31 17:55 21:50
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 10:17 12:02 12:32 17:56 21:51
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 10:18 12:03 12:33 17:57 21:52
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 10:20 12:05 12:35 17:59 21:53
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 10:21 12:06 12:36 18:00 21:54
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 10:23 12:08 12:38 18:02 21:55
Numer brygady 2 2 1 1 1
Strefa biletowa I
30 40421 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie
30 40412 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka
30 40402 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Głębuczek
30 40391 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna - pętla
30 40382 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna
30 40302 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół
30 40292 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka
30 40282 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina
30 40272 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica
30 40262 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum
30 50062 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla
Strefa biletowa 0
30 50063 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 10:00 11:45 12:15 17:40 21:35
30 50052 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 10:01 11:46 12:16 17:41 21:36
30 01662 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 10:02 11:47 12:17 17:42 21:37
30 01652 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 10:03 11:48 12:18 17:43 21:38
30 01642 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 10:04 11:49 12:19 17:44 21:39
30 01632 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 10:06 11:51 12:21 17:46 21:41
30 01622 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 10:07 11:52 12:22 17:47 21:42
30 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 10:08 11:53 12:23 17:48 21:43
30 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 10:09 11:54 12:24 17:49 21:44
30 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 10:10 11:55 12:25 17:50 21:45
30 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 10:11 11:56 12:26 17:51 21:46
30 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 10:13 11:58 12:28 17:52 21:47
30 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 10:14 11:59 12:29 17:53 21:48
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 10:16 12:01 12:31 17:55 21:50
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 10:17 12:02 12:32 17:56 21:51
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 10:18 12:03 12:33 17:57 21:52
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 10:20 12:05 12:35 17:59 21:53
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 10:21 12:06 12:36 18:00 21:54
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 10:23 12:08 12:38 18:02 21:55