Rozkład jazdy dla linii 34
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Mokra Wieś Szkoła)

1 1 1 1 1 1 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 07:35 09:55 12:10 14:05 15:30 17:30 19:15
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 07:37 09:57 12:12 14:07 15:32 17:32 19:17
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 07:38 09:58 12:13 14:08 15:33 17:33 19:18
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 07:40 10:00 12:15 14:10 15:35 17:35 19:20
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 07:42 10:02 12:17 14:12 15:37 17:37 19:22
179651 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 07:44 10:04 12:19 14:14 15:39 17:39 19:24
179650 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 07:45 10:05 12:20 14:15 15:40 17:40 19:25
179648 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 07:47 10:07 12:22 14:17 15:42 17:42 19:26
217771 Chełmiec Mała Wieś Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 07:49 10:09 12:24 14:19 15:44 17:44 19:28
Strefa biletowa I
217728 granica Chełmiec - Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:53 10:13 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32
217727 granica Chełmiec - Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:53 10:13 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32
217768 Podrzecze Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 07:53 10:13 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32
179323 Brzezna II Widok Wyeksportuj do PDF 05:28
179319 Stadła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:30
179333 Brzezna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 07:55 10:15 12:30 14:25 15:50 17:50 19:34
179334 Brzezna I Widok Wyeksportuj do PDF 07:56 10:16 12:31 14:26 15:51 17:51 19:35
179338 Brzezna - Instytut Widok Wyeksportuj do PDF 07:58 10:18 12:33 14:28 15:53 17:53 19:37
179337 Gostwica Widok Wyeksportuj do PDF 08:00 10:20 12:35 14:30 15:55 17:55 19:39
179336 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 08:02 10:22 12:37 14:32 15:57 17:57 19:41
179335 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 08:04 10:24 12:39 14:34 15:59 17:59 19:43
179332 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 08:05 10:25 12:40 14:35 16:00 18:00 19:44
179331 Podegrodzie - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 08:06 16:01
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 10:27 12:42 14:37 18:02 19:46
217766 Podegrodzie Nowe Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 08:07 16:02
217765 Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 08:08 16:03
217761 Podegrodzie Barczynka Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 08:10 16:05
217762 Mokra Wieś Zapospólne Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 08:12 16:07
217763 Mokra Wieś Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 08:14 16:09
217764 Mokra Wieś Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 08:15 16:10
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1
29 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:10 07:35 09:55 12:10 14:05 15:30 17:30 19:15
29 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:11 07:37 09:57 12:12 14:07 15:32 17:32 19:17
29 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:12 07:38 09:58 12:13 14:08 15:33 17:33 19:18
29 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:13 07:40 10:00 12:15 14:10 15:35 17:35 19:20
29 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:15 07:42 10:02 12:17 14:12 15:37 17:37 19:22
29 01751 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 05:17 07:44 10:04 12:19 14:14 15:39 17:39 19:24
29 01761 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 05:18 07:45 10:05 12:20 14:15 15:40 17:40 19:25
29 01771 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 05:20 07:47 10:07 12:22 14:17 15:42 17:42 19:26
29 50161 Widok Wyeksportuj do PDF Chełmiec Mała Wieś 05:22 07:49 10:09 12:24 14:19 15:44 17:44 19:28
Strefa biletowa I
29 100046 Widok Wyeksportuj do PDF granica Chełmiec - Podegrodzie 05:26 07:53 10:13 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32
29 100047 Widok Wyeksportuj do PDF granica Chełmiec - Podegrodzie 05:26 07:53 10:13 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32
29 60181 Widok Wyeksportuj do PDF Podrzecze 05:26 07:53 10:13 12:28 14:23 15:48 17:48 19:32
29 60002 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna II 05:28
29 60111 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła II 05:30
29 60001 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Skrzyżowanie 07:55 10:15 12:30 14:25 15:50 17:50 19:34
29 60011 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna I 07:56 10:16 12:31 14:26 15:51 17:51 19:35
29 60021 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Instytut 07:58 10:18 12:33 14:28 15:53 17:53 19:37
29 60031 Widok Wyeksportuj do PDF Gostwica 08:00 10:20 12:35 14:30 15:55 17:55 19:39
29 60041 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 05:31 08:02 10:22 12:37 14:32 15:57 17:57 19:41
29 60051 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 05:33 08:04 10:24 12:39 14:34 15:59 17:59 19:43
29 60061 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 05:34 08:05 10:25 12:40 14:35 16:00 18:00 19:44
29 60071 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - Osiedle 05:35 08:06 16:01
29 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 10:27 12:42 14:37 18:02 19:46
29 60201 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Nowe Osiedle 05:36 08:07 16:02
29 60211 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie 05:37 08:08 16:03
29 60221 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Barczynka 05:39 08:10 16:05
29 60231 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Zapospólne 05:41 08:12 16:07
29 60241 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Osiedle 05:43 08:14 16:09
29 60251 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Szkoła 05:44 08:15 16:10



Kierunek: z powrotem (Mokra Wieś Szkoła -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
217764 Mokra Wieś Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:50 08:35 16:25
217759 Mokra Wieś Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 08:36 16:26
217760 Mokra Wieś Zapospólne Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 08:38 16:28
217758 Podegrodzie Barczynka Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 08:40 16:30
217757 Podegrodzie Widok Wyeksportuj do PDF 05:57 08:42 16:32
217756 Podegrodzie Nowe Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 08:43 16:33
217755 Podegrodzie Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 08:44 11:20 13:00 14:45 16:34 18:15 19:55
179327 Podegrodzie - POM Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 08:45 11:21 13:01 14:46 16:35 18:16 19:56
179328 Podegrodzie I Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 08:47 11:23 13:03 14:48 16:37 18:18 19:57
179329 Stadła I Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 08:49 11:25 13:05 14:50 16:39 18:20 19:59
179316 Stadła II Widok Wyeksportuj do PDF
179330 Gostwica Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 08:51 11:27 13:07 14:52 16:41 18:22 20:01
179325 Brzezna - Instytut Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 08:53 11:29 13:09 14:54 16:43 18:24 20:03
179322 Brzezna I Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 08:55 11:31 13:11 14:56 16:45 18:26 20:05
217754 Brzezna Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 08:56 11:32 13:12 14:57 16:46 18:27 20:06
217753 Podrzecze Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 08:58 11:34 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08
217726 granica Podegrodzie - Chełmiec Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 08:58 11:34 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08
217725 granica Podegrodzie - Chełmiec Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 08:58 11:34 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08
Strefa biletowa 0
217748 Chełmiec ul. Papieska Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 09:02 11:38 13:18 15:03 16:52 18:33 20:12
179647 Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 09:04 11:40 13:20 15:05 16:54 18:35 20:13
179649 Krakowska - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 09:05 11:41 13:21 15:06 16:55 18:36 20:14
179652 Krakowska - Helena Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 09:07 11:43 13:23 15:08 16:57 18:38 20:16
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 09:10 11:46 13:26 15:11 17:00 18:41 20:18
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 09:12 11:48 13:28 15:13 17:02 18:43 20:19
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:28 09:13 11:49 13:29 15:14 17:03 18:44 20:20
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 09:15 11:51 13:31 15:16 17:05 18:46 20:21
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 09:17 11:53 13:33 15:18 17:07 18:48 20:23
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 09:19 11:55 13:35 15:20 17:09 18:50 20:24
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1
Strefa biletowa I
28 60251 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Szkoła 05:50 08:35 16:25
28 60242 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Osiedle 05:51 08:36 16:26
28 60232 Widok Wyeksportuj do PDF Mokra Wieś Zapospólne 05:53 08:38 16:28
28 60222 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Barczynka 05:55 08:40 16:30
28 60212 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie 05:57 08:42 16:32
28 60202 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Nowe Osiedle 05:58 08:43 16:33
28 60072 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie Osiedle 05:59 08:44 11:20 13:00 14:45 16:34 18:15 19:55
28 60092 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie - POM 06:00 08:45 11:21 13:01 14:46 16:35 18:16 19:56
28 60052 Widok Wyeksportuj do PDF Podegrodzie I 06:02 08:47 11:23 13:03 14:48 16:37 18:18 19:57
28 60042 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła I 06:04 08:49 11:25 13:05 14:50 16:39 18:20 19:59
28 60112 Widok Wyeksportuj do PDF Stadła II
28 60032 Widok Wyeksportuj do PDF Gostwica 06:06 08:51 11:27 13:07 14:52 16:41 18:22 20:01
28 60022 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna - Instytut 06:08 08:53 11:29 13:09 14:54 16:43 18:24 20:03
28 60012 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna I 06:10 08:55 11:31 13:11 14:56 16:45 18:26 20:05
28 60192 Widok Wyeksportuj do PDF Brzezna 06:11 08:56 11:32 13:12 14:57 16:46 18:27 20:06
28 60182 Widok Wyeksportuj do PDF Podrzecze 06:13 08:58 11:34 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08
28 100048 Widok Wyeksportuj do PDF granica Podegrodzie - Chełmiec 06:13 08:58 11:34 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08
28 100049 Widok Wyeksportuj do PDF granica Podegrodzie - Chełmiec 06:13 08:58 11:34 13:14 14:59 16:48 18:29 20:08
Strefa biletowa 0
28 50162 Widok Wyeksportuj do PDF Chełmiec ul. Papieska 06:17 09:02 11:38 13:18 15:03 16:52 18:33 20:12
28 01772 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Skrzyżowanie (Chełmiec) 06:19 09:04 11:40 13:20 15:05 16:54 18:35 20:13
28 01762 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Stacja kolejowa 06:20 09:05 11:41 13:21 15:06 16:55 18:36 20:14
28 01752 Widok Wyeksportuj do PDF Krakowska - Helena 06:22 09:07 11:43 13:23 15:08 16:57 18:38 20:16
28 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 06:25 09:10 11:46 13:26 15:11 17:00 18:41 20:18
28 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:27 09:12 11:48 13:28 15:13 17:02 18:43 20:19
28 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:28 09:13 11:49 13:29 15:14 17:03 18:44 20:20
28 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:29 09:15 11:51 13:31 15:16 17:05 18:46 20:21
28 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:31 09:17 11:53 13:33 15:18 17:07 18:48 20:23
28 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 06:32 09:19 11:55 13:35 15:20 17:09 18:50 20:24