Rozkład jazdy dla linii 1
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Żeleźnikowa Wielka - pętla)

1 1 2 2 2
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 12:05 15:10 17:00 19:00
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 12:07 15:12 17:02 19:02
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 12:08 15:13 17:03 19:03
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 12:09 15:14 17:04 19:04
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 12:11 15:16 17:06 19:06
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 12:13 15:18 17:08 19:08
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 12:14 15:19 17:09 19:09
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 12:15 15:20 17:10 19:10
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 12:17 15:22 17:12 19:12
179861 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 12:19 15:24 17:14 19:14
179863 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 12:20 15:25 17:15 19:15
179865 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 12:21 15:26 17:16 19:16
179868 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 12:22 15:27 17:17 19:17
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 12:24 15:29 17:19 19:19
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 12:26 15:31 17:20 19:20
Strefa biletowa I
179586 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 12:28 15:33 17:22 19:21
179570 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 12:29 15:34 17:23 19:22
179584 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 12:31 15:36 17:24 19:23
179582 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 12:33 15:38 17:26 19:25
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 12:35 15:40 17:27 19:26
179556 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
179558 Żeleźnikowa Mała - Góra Widok Wyeksportuj do PDF
179560 Żeleźnikowa Mała - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179550 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 1 1 2 2 2
24 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 12:05 15:10 17:00 19:00
24 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 12:07 15:12 17:02 19:02
24 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 12:08 15:13 17:03 19:03
24 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 12:09 15:14 17:04 19:04
24 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 12:11 15:16 17:06 19:06
24 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 12:13 15:18 17:08 19:08
24 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 12:14 15:19 17:09 19:09
24 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:27 12:15 15:20 17:10 19:10
24 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:28 12:17 15:22 17:12 19:12
24 00701 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 05:30 12:19 15:24 17:14 19:14
24 00691 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 05:31 12:20 15:25 17:15 19:15
24 00681 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 05:32 12:21 15:26 17:16 19:16
24 00671 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 05:33 12:22 15:27 17:17 19:17
24 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:35 12:24 15:29 17:19 19:19
24 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:36 12:26 15:31 17:20 19:20
Strefa biletowa I
24 30021 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 05:37 12:28 15:33 17:22 19:21
24 30031 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 05:38 12:29 15:34 17:23 19:22
24 30041 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 05:40 12:31 15:36 17:24 19:23
24 30051 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 05:42 12:33 15:38 17:26 19:25
24 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 05:44 12:35 15:40 17:27 19:26
24 30072 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła
24 30082 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Góra
24 30092 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Granica
24 30131 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla



Kierunek: z powrotem (Żeleźnikowa Wielka - pętla -> Rynek)

1 1 2 2 2
Strefa biletowa I
179561 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179559 Żeleźnikowa Mała - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179557 Żeleźnikowa Mała - Góra Widok Wyeksportuj do PDF
179555 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 12:40 15:50 17:40 20:00
179581 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 12:41 15:51 17:41 20:01
179583 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 12:43 15:53 17:43 20:03
179567 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 12:44 15:54 17:44 20:04
179585 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 12:45 15:55 17:45 20:05
Strefa biletowa 0
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 12:47 15:57 17:47 20:06
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 12:49 15:59 17:49 20:07
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 12:50 16:00 17:50 20:08
179867 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 12:51 16:01 17:51 20:09
179866 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 12:52 16:02 17:52 20:10
179864 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 12:53 16:03 17:53 20:11
179862 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 12:54 16:04 17:54 20:12
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 12:55 16:05 17:55 20:13
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 12:56 16:06 17:56 20:14
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 12:57 16:07 17:58 20:15
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 12:58 16:08 17:59 20:16
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:18
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 13:00 16:10 18:01
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 13:02 16:12 18:03
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 13:03 16:13 18:04
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 13:04 16:14 18:05
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 13:06 16:16 18:07
Numer brygady 1 1 2 2 2
Strefa biletowa I
26 30132 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla
26 30091 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Granica
26 30081 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Góra
26 30071 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła
26 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 05:55 12:40 15:50 17:40 20:00
26 30052 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 05:56 12:41 15:51 17:41 20:01
26 30042 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 05:58 12:43 15:53 17:43 20:03
26 30032 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 05:59 12:44 15:54 17:44 20:04
26 30022 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 06:00 12:45 15:55 17:45 20:05
Strefa biletowa 0
26 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 06:01 12:47 15:57 17:47 20:06
26 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 06:03 12:49 15:59 17:49 20:07
26 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 06:04 12:50 16:00 17:50 20:08
26 00672 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:05 12:51 16:01 17:51 20:09
26 00682 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:06 12:52 16:02 17:52 20:10
26 00692 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:07 12:53 16:03 17:53 20:11
26 00702 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:08 12:54 16:04 17:54 20:12
26 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:09 12:55 16:05 17:55 20:13
26 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:10 12:56 16:06 17:56 20:14
26 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:11 12:57 16:07 17:58 20:15
26 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:12 12:58 16:08 17:59 20:16
26 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:18
26 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:14 13:00 16:10 18:01
26 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:16 13:02 16:12 18:03
26 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:17 13:03 16:13 18:04
26 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:18 13:04 16:14 18:05
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:20 13:06 16:16 18:07