9

Rozkład jazdy dla linii 9
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bohaterów Orła Białego - pętla)

1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 08:30 09:30
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 08:32 09:32
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:33 09:33
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 08:34 09:34
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 08:36 09:36
179972 Dw. Aut. MPK st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 08:38 09:38
179309 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 08:40 09:40
179953 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 08:41 09:41
179802 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 08:43 09:43
179791 Dąbrówki Widok Wyeksportuj do PDF 08:45 09:45
179789 Dąbrówki - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 08:46 09:46
179787 Dąbrówki - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 08:47 09:47
179785 Dąbrówki - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 08:49 09:49
179424 Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 08:50 09:50
179425 Zyndrama - Ostra Widok Wyeksportuj do PDF 08:51 09:51
179412 Bohaterów Orła Białego - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 08:52 09:52
179414 Bohaterów Orła Białego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 08:54 09:54
Numer brygady 1 1
17 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 08:30 09:30
17 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 08:32 09:32
17 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 08:33 09:33
17 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 08:34 09:34
17 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 08:36 09:36
17 00012 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 2 08:38 09:38
17 02111 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 08:40 09:40
17 00201 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 08:41 09:41
17 00981 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 08:43 09:43
17 01071 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki 08:45 09:45
17 01081 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kościół 08:46 09:46
17 01091 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Osiedle 08:47 09:47
17 01101 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kapliczka 08:49 09:49
17 01951 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama 08:50 09:50
17 01961 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama - Ostra 08:51 09:51
17 01971 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - Działki 08:52 09:52
17 01981 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - pętla 08:54 09:54



Kierunek: z powrotem (Bohaterów Orła Białego - pętla -> Rynek)

1 1
179414 Bohaterów Orła Białego - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 07:00 09:00
179413 Bohaterów Orła Białego - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 07:01 09:01
179411 Zyndrama - Ostra Widok Wyeksportuj do PDF 07:02 09:02
179426 Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 07:03 09:03
179784 Dąbrówki - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 07:04 09:04
179786 Dąbrówki - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 09:06
179788 Dąbrówki - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 09:07
179790 Dąbrówki Widok Wyeksportuj do PDF 07:08 09:08
179803 Węgierska - Rafa Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 09:10
179945 Węgierska - ZUS Widok Wyeksportuj do PDF 07:11 09:11
179310 Asnyka Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 09:12
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 09:14
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 09:16
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 07:17 09:17
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 09:19
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 09:21
Numer brygady 1 1
17 01981 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - pętla 07:00 09:00
17 01972 Widok Wyeksportuj do PDF Bohaterów Orła Białego - Działki 07:01 09:01
17 01962 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama - Ostra 07:02 09:02
17 01952 Widok Wyeksportuj do PDF Zyndrama 07:03 09:03
17 01102 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kapliczka 07:04 09:04
17 01092 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Osiedle 07:06 09:06
17 01082 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki - Kościół 07:07 09:07
17 01072 Widok Wyeksportuj do PDF Dąbrówki 07:08 09:08
17 00982 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - Rafa 07:10 09:10
17 00202 Widok Wyeksportuj do PDF Węgierska - ZUS 07:11 09:11
17 02112 Widok Wyeksportuj do PDF Asnyka 07:12 09:12
17 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 07:14 09:14
17 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
17 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 07:16 09:16
17 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 07:17 09:17
17 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 07:19 09:19
17 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 07:21 09:21