7

Rozkład jazdy dla linii 7
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Piątkowa - Mystków most -> Sucharskiego - LIDL)

5 2 5 2 1 2 6 1 2 6 1 2 6 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 1
179700 Piątkowa - Mystków most Widok Wyeksportuj do PDF
179702 Lwowska - Piątkowska Widok Wyeksportuj do PDF
179704 Lwowska - Miasteczko Galicyjskie Widok Wyeksportuj do PDF
179706 Lwowska - Rozdzielnia Gazu Widok Wyeksportuj do PDF
179708 Lwowska - Murowaniec Widok Wyeksportuj do PDF
179710 Lwowska - Cmentarz Widok Wyeksportuj do PDF
179666 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 05:44 05:30 05:55 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:08
179712 Lwowska - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:01 05:31 05:56 06:16 06:31 06:46 07:01 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:21 15:41 16:01 16:21 16:41 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:09
179715 Lwowska - Galeria Widok Wyeksportuj do PDF 05:02 05:32 05:57 06:17 06:32 06:47 07:02 07:17 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:22 15:42 16:02 16:22 16:42 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02 20:32 21:10
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 05:03 05:33 05:58 06:18 06:33 06:48 07:03 07:18 07:33 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:23 15:43 16:03 16:23 16:43 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:11
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 05:04 05:34 05:59 06:19 06:34 06:49 07:04 07:19 07:34 07:49 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:24 15:44 16:04 16:24 16:44 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:04 20:34 21:12
179906 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 05:06 05:36 06:01 06:21 06:36 06:51 07:06 07:21 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:26 15:46 16:06 16:26 16:46 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:06 20:36 21:14
179903 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:08 05:38 06:03 06:23 06:38 06:53 07:08 07:23 07:38 07:53 08:08 08:23 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:28 15:48 16:08 16:28 16:48 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38 21:16
179901 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:09 05:39 06:04 06:24 06:39 06:54 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:29 15:49 16:09 16:29 16:49 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 20:39 21:17
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 05:40 06:05 06:25 06:40 06:55 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:18
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:12 05:30 05:42 06:08 06:28 06:43 06:58 07:13 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28 08:43 08:58 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:33 15:53 16:13 16:33 16:53 17:13 17:43 18:13 18:43 19:12 19:42 20:12 20:42 21:20
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF
179850 Wyspiańskiego - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF
179849 Wyspiańskiego - MPK Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 05:31 05:43 06:10 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:15 17:45 18:15 18:45 19:14 19:44 20:13 20:43 21:21
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 05:32 05:44 06:11 06:31 06:46 07:01 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:36 15:56 16:16 16:36 16:56 17:16 17:46 18:16 18:46 19:15 19:45 20:14 20:44 21:22
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 05:33 05:45 06:13 06:33 06:48 07:03 07:18 07:33 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:38 15:58 16:18 16:38 16:58 17:18 17:48 18:18 18:48 19:17 19:47 20:15 20:45 21:23
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 05:35 05:47 06:15 06:35 06:50 07:05 07:20 07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:50 18:20 18:50 19:19 19:49 20:17 20:47 21:25
179753 Paderewskiego - Tarnowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 05:36 05:48 06:16 06:36 06:51 07:07 07:22 07:37 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:23 15:43 16:03 16:23 16:43 17:03 17:22 17:52 18:22 18:52 19:20 19:50 20:18 20:48 21:26
179752 Paderewskiego - Romera Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 05:37 05:49 06:17 06:37 06:52 07:08 07:23 07:38 07:53 08:08 08:23 08:38 08:53 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:44 16:04 16:24 16:44 17:04 17:23 17:53 18:23 18:53 19:21 19:51 20:19 20:49 21:27
179749 Paderewskiego - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 05:38 05:50 06:18 06:38 06:53 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24 08:39 08:54 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:24 17:54 18:24 18:54 19:22 19:52 20:20 20:50 21:28
179743 Paderewskiego - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 05:21 05:39 05:51 06:19 06:39 06:54 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:11 09:26 09:41 09:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:46 16:06 16:26 16:46 17:06 17:25 17:55 18:25 18:55 19:23 19:53 20:21 20:51 21:29
179657 Broniewskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 05:41 05:53 06:21 06:41 06:56 07:12 07:27 07:42 07:57 08:12 08:27 08:42 08:57 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:48 16:08 16:28 16:48 17:08 17:27 17:57 18:27 18:57 19:25 19:55 20:23 20:53 21:31
179659 Batalionów Chłopskich Widok Wyeksportuj do PDF 05:24 05:42 05:54 06:22 06:42 06:57 07:13 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28 08:43 08:58 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:49 16:09 16:29 16:49 17:09 17:28 17:58 18:28 18:58 19:26 19:56 20:24 20:54 21:32
179664 Sucharskiego - Westerplatte Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 05:43 05:55 06:23 06:43 06:58 07:14 07:29 07:44 07:59 08:14 08:29 08:44 08:59 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:29 17:59 18:29 18:59 19:27 19:57 20:25 20:55 21:33
179666 Sucharskiego - LIDL Widok Wyeksportuj do PDF 05:00 05:44 05:30 05:55 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:08
Numer brygady 5 2 5 2 1 2 6 1 2 6 1 2 6 1 2 3 4 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 1
31 50013 Widok Wyeksportuj do PDF Piątkowa - Mystków most
31 01532 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Piątkowska
31 01522 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Miasteczko Galicyjskie
31 01512 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Rozdzielnia Gazu
31 01502 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Murowaniec
31 01492 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Cmentarz
31 01671 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 05:00 05:44 05:30 05:55 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:08
31 01482 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Osiedle 05:01 05:31 05:56 06:16 06:31 06:46 07:01 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:21 15:41 16:01 16:21 16:41 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:09
31 01462 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Galeria 05:02 05:32 05:57 06:17 06:32 06:47 07:02 07:17 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:22 15:42 16:02 16:22 16:42 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02 20:32 21:10
31 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 05:03 05:33 05:58 06:18 06:33 06:48 07:03 07:18 07:33 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:23 15:43 16:03 16:23 16:43 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:11
31 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 05:04 05:34 05:59 06:19 06:34 06:49 07:04 07:19 07:34 07:49 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:24 15:44 16:04 16:24 16:44 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:04 20:34 21:12
31 00462 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 05:06 05:36 06:01 06:21 06:36 06:51 07:06 07:21 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:26 15:46 16:06 16:26 16:46 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:06 20:36 21:14
31 00472 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 05:08 05:38 06:03 06:23 06:38 06:53 07:08 07:23 07:38 07:53 08:08 08:23 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:28 15:48 16:08 16:28 16:48 17:08 17:38 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38 21:16
31 00482 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 05:09 05:39 06:04 06:24 06:39 06:54 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:29 15:49 16:09 16:29 16:49 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 20:39 21:17
31 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 05:10 05:40 06:05 06:25 06:40 06:55 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:18
31 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:12 05:30 05:42 06:08 06:28 06:43 06:58 07:13 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28 08:43 08:58 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:33 15:53 16:13 16:33 16:53 17:13 17:43 18:13 18:43 19:12 19:42 20:12 20:42 21:20
31 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3
31 00751 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - Zielona
31 00761 Widok Wyeksportuj do PDF Wyspiańskiego - MPK
31 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 05:13 05:31 05:43 06:10 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:15 17:45 18:15 18:45 19:14 19:44 20:13 20:43 21:21
31 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 05:14 05:32 05:44 06:11 06:31 06:46 07:01 07:16 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31 08:46 09:01 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:36 15:56 16:16 16:36 16:56 17:16 17:46 18:16 18:46 19:15 19:45 20:14 20:44 21:22
31 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:15 05:33 05:45 06:13 06:33 06:48 07:03 07:18 07:33 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:38 15:58 16:18 16:38 16:58 17:18 17:48 18:18 18:48 19:17 19:47 20:15 20:45 21:23
31 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 05:17 05:35 05:47 06:15 06:35 06:50 07:05 07:20 07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:50 18:20 18:50 19:19 19:49 20:17 20:47 21:25
31 01261 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Tarnowska 05:18 05:36 05:48 06:16 06:36 06:51 07:07 07:22 07:37 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:08 09:23 09:38 09:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:23 15:43 16:03 16:23 16:43 17:03 17:22 17:52 18:22 18:52 19:20 19:50 20:18 20:48 21:26
31 01271 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Romera 05:19 05:37 05:49 06:17 06:37 06:52 07:08 07:23 07:38 07:53 08:08 08:23 08:38 08:53 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:44 16:04 16:24 16:44 17:04 17:23 17:53 18:23 18:53 19:21 19:51 20:19 20:49 21:27
31 01281 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Kochanowskiego 05:20 05:38 05:50 06:18 06:38 06:53 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24 08:39 08:54 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:24 17:54 18:24 18:54 19:22 19:52 20:20 20:50 21:28
31 01291 Widok Wyeksportuj do PDF Paderewskiego - Naściszowska 05:21 05:39 05:51 06:19 06:39 06:54 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:11 09:26 09:41 09:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:46 16:06 16:26 16:46 17:06 17:25 17:55 18:25 18:55 19:23 19:53 20:21 20:51 21:29
31 01721 Widok Wyeksportuj do PDF Broniewskiego 05:23 05:41 05:53 06:21 06:41 06:56 07:12 07:27 07:42 07:57 08:12 08:27 08:42 08:57 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:48 16:08 16:28 16:48 17:08 17:27 17:57 18:27 18:57 19:25 19:55 20:23 20:53 21:31
31 01711 Widok Wyeksportuj do PDF Batalionów Chłopskich 05:24 05:42 05:54 06:22 06:42 06:57 07:13 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28 08:43 08:58 09:14 09:29 09:44 09:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:49 16:09 16:29 16:49 17:09 17:28 17:58 18:28 18:58 19:26 19:56 20:24 20:54 21:32
31 01681 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - Westerplatte 05:25 05:43 05:55 06:23 06:43 06:58 07:14 07:29 07:44 07:59 08:14 08:29 08:44 08:59 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:29 17:59 18:29 18:59 19:27 19:57 20:25 20:55 21:33
31 01671 Widok Wyeksportuj do PDF Sucharskiego - LIDL 05:00 05:44 05:30 05:55 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:08