Rozkład jazdy dla linii 13
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Konarskiego - st. 2 -> Długosza - Planty)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179486 Konarskiego - st. 2 Widok Wyeksportuj do PDF 06:25 07:15 08:05 09:00 10:30 11:55 13:25 14:05 14:45 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:10
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:26 07:16 08:06 09:01 10:31 11:56 13:26 14:06 14:46 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:11
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 07:17 08:07 09:02 10:32 11:57 13:27 14:07 14:47 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:12
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 07:19 08:09 09:04 10:34 11:59 13:29 14:09 14:49 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:13
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:21 08:11 09:06 10:36 12:01 13:31 14:11 14:51 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25 20:25 21:15
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:23 08:13 09:08 10:38 12:03 13:33 14:13 14:53 15:28 16:28 17:28 18:28 19:27 20:27 21:17
179842 29 Listopada - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:25 08:15 09:10 10:40 12:05 13:35 14:15 14:55 15:30 16:30 17:30 18:30 19:28 20:28 21:18
179378 29 Listopada - Przychodnia Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 06:36 07:26 08:16 09:11 10:41 12:06 13:36 14:16 14:56 15:31 16:31 17:31 18:31 19:29 20:29 21:19
179379 29 Listopada - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 06:37 07:27 08:17 09:12 10:42 12:07 13:37 14:17 14:57 15:32 16:32 17:32 18:32 19:30 20:30 21:20
179841 Kusocińskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 06:38 07:28 08:18 09:13 10:43 12:08 13:38 14:18 14:58 15:33 16:33 17:33 18:33 19:31 20:31 21:21
179838 Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:39 06:40 07:30 08:20 09:15 10:45 12:10 13:40 14:20 15:00 15:35 16:35 17:35 18:35 19:33 20:33 21:22
179837 Grunwaldzka - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 06:41 07:31 08:21 09:16 10:46 12:11 13:41 14:21 15:01 15:36 16:36 17:36 18:36 19:34 20:34 21:23
179835 Grunwaldzka - Jana Pawła II Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 06:42 07:32 08:22 09:17 10:47 12:12 13:42 14:22 15:02 15:37 16:37 17:37 18:37 19:35 20:35 21:24
179833 Grunwaldzka - Zyndrama Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 06:43 07:33 08:23 09:18 10:48 12:13 13:43 14:23 15:03 15:38 16:38 17:38 18:38 19:36 20:36 21:25
179831 Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 06:44 07:34 08:24 09:19 10:49 12:14 13:44 14:24 15:04 15:39 16:39 17:39 18:39 19:37 20:37 21:26
179829 Grunwaldzka - Zielona Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 06:45 07:35 08:25 09:20 10:50 12:15 13:45 14:25 15:05 15:40 16:40 17:40 18:40 19:38 20:38 21:27
179801 Zielona - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:45 07:35 08:25 09:20 10:51 12:16 13:46 14:26 15:06 15:41 16:41 17:41 18:41 19:39 20:39 21:27
179810 Zielona - WSB Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 06:46 07:36 08:26 09:21 10:52 12:17 13:47 14:27 15:07 15:42 16:42 17:42 18:42 19:40 20:40 21:28
179808 Zielona - Stacja paliw Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 06:47 07:37 08:27 09:22 10:53 12:18 13:48 14:28 15:08 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41 20:41 21:29
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 06:49 07:39 08:29 09:24 10:55 12:20 13:50 14:30 15:10 15:45 16:45 17:45 18:45 19:42 20:42
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 21:30
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 06:51 07:41 08:31 09:26 10:57 12:22 13:52 14:32 15:12 15:47 16:47 17:47 18:47 19:44 20:44
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 06:53 07:43 08:33 09:28 10:59 12:24 13:54 14:34 15:14 15:49 16:49 17:49 18:49 19:46 20:46
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 06:54 07:44 08:34 09:29 11:00 12:25 13:55 14:35 15:15 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 06:55 07:45 08:35 09:30 11:01 12:26 13:56 14:36 15:16 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
25 00062 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 2 06:25 07:15 08:05 09:00 10:30 11:55 13:25 14:05 14:45 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:10
25 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:26 07:16 08:06 09:01 10:31 11:56 13:26 14:06 14:46 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:11
25 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:27 07:17 08:07 09:02 10:32 11:57 13:27 14:07 14:47 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:12
25 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:29 07:19 08:09 09:04 10:34 11:59 13:29 14:09 14:49 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:13
25 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 06:31 07:21 08:11 09:06 10:36 12:01 13:31 14:11 14:51 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25 20:25 21:15
25 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:33 07:23 08:13 09:08 10:38 12:03 13:33 14:13 14:53 15:28 16:28 17:28 18:28 19:27 20:27 21:17
25 00792 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Szkoła 06:35 07:25 08:15 09:10 10:40 12:05 13:35 14:15 14:55 15:30 16:30 17:30 18:30 19:28 20:28 21:18
25 02041 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Przychodnia 05:35 06:36 07:26 08:16 09:11 10:41 12:06 13:36 14:16 14:56 15:31 16:31 17:31 18:31 19:29 20:29 21:19
25 02051 Widok Wyeksportuj do PDF 29 Listopada - Osiedle 05:36 06:37 07:27 08:17 09:12 10:42 12:07 13:37 14:17 14:57 15:32 16:32 17:32 18:32 19:30 20:30 21:20
25 00801 Widok Wyeksportuj do PDF Kusocińskiego 05:37 06:38 07:28 08:18 09:13 10:43 12:08 13:38 14:18 14:58 15:33 16:33 17:33 18:33 19:31 20:31 21:21
25 00812 Widok Wyeksportuj do PDF Graniczna 05:39 06:40 07:30 08:20 09:15 10:45 12:10 13:40 14:20 15:00 15:35 16:35 17:35 18:35 19:33 20:33 21:22
25 00822 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Graniczna 05:40 06:41 07:31 08:21 09:16 10:46 12:11 13:41 14:21 15:01 15:36 16:36 17:36 18:36 19:34 20:34 21:23
25 00832 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Jana Pawła II 05:41 06:42 07:32 08:22 09:17 10:47 12:12 13:42 14:22 15:02 15:37 16:37 17:37 18:37 19:35 20:35 21:24
25 00842 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zyndrama 05:42 06:43 07:33 08:23 09:18 10:48 12:13 13:43 14:23 15:03 15:38 16:38 17:38 18:38 19:36 20:36 21:25
25 00852 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka 05:43 06:44 07:34 08:24 09:19 10:49 12:14 13:44 14:24 15:04 15:39 16:39 17:39 18:39 19:37 20:37 21:26
25 00862 Widok Wyeksportuj do PDF Grunwaldzka - Zielona 05:44 06:45 07:35 08:25 09:20 10:50 12:15 13:45 14:25 15:05 15:40 16:40 17:40 18:40 19:38 20:38 21:27
25 00972 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Grunwaldzka 05:45 06:45 07:35 08:25 09:20 10:51 12:16 13:46 14:26 15:06 15:41 16:41 17:41 18:41 19:39 20:39 21:27
25 00962 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - WSB 05:45 06:46 07:36 08:26 09:21 10:52 12:17 13:47 14:27 15:07 15:42 16:42 17:42 18:42 19:40 20:40 21:28
25 00952 Widok Wyeksportuj do PDF Zielona - Stacja paliw 05:46 06:47 07:37 08:27 09:22 10:53 12:18 13:48 14:28 15:08 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41 20:41 21:29
25 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 05:47 06:49 07:39 08:29 09:24 10:55 12:20 13:50 14:30 15:10 15:45 16:45 17:45 18:45 19:42 20:42
25 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 21:30
25 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 05:49 06:51 07:41 08:31 09:26 10:57 12:22 13:52 14:32 15:12 15:47 16:47 17:47 18:47 19:44 20:44
25 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 05:51 06:53 07:43 08:33 09:28 10:59 12:24 13:54 14:34 15:14 15:49 16:49 17:49 18:49 19:46 20:46
25 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 05:52 06:54 07:44 08:34 09:29 11:00 12:25 13:55 14:35 15:15 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
25 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 05:53 06:55 07:45 08:35 09:30 11:01 12:26 13:56 14:36 15:16 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48