Rozkład jazdy dla linii 14
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Dw. Aut. MPK st. 1 -> Jamnica Góry Jamnickie)

2 1 1
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 09:40 11:50 17:15
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 09:42 11:52 17:17
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 09:43 11:53 17:18
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 09:45 11:55 17:20
179772 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:47 11:57 17:22
179770 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 09:49 11:59 17:24
179689 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 09:50 12:00 17:25
179686 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 09:51 12:01 17:26
179683 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:53 12:03 17:28
179682 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:54 12:04 17:29
179680 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 09:55 12:05 17:30
179678 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 09:57 12:07 17:32
179677 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 09:58 12:08 17:33
179675 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 10:00 12:10 17:35
179672 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 10:01 12:11 17:36
179478 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 10:02 12:12 17:37
179671 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Strefa biletowa I
179504 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF
179501 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179503 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF
179499 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF
179497 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF
179307 Wola Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF
179308 Wola Wyżna - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
209090 Mystków - Głębuczek Widok Wyeksportuj do PDF
209089 Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF
209084 Jamnica Góry Jamnickie Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 2 1 1
27 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 09:40 11:50 17:15
27 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 09:42 11:52 17:17
27 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 09:43 11:53 17:18
27 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 09:45 11:55 17:20
27 01171 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 09:47 11:57 17:22
27 01181 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 09:49 11:59 17:24
27 01571 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 09:50 12:00 17:25
27 01591 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 09:51 12:01 17:26
27 01602 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 09:53 12:03 17:28
27 01621 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 09:54 12:04 17:29
27 01631 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 09:55 12:05 17:30
27 01641 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 09:57 12:07 17:32
27 01651 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 09:58 12:08 17:33
27 01661 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 10:00 12:10 17:35
27 50051 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 10:01 12:11 17:36
27 50063 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 10:02 12:12 17:37
27 50061 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla
Strefa biletowa I
27 40261 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum
27 40271 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica
27 40281 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina
27 40291 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka
27 40301 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół
27 40381 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna
27 40391 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna - pętla
27 40401 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Głębuczek
27 40411 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka
27 40421 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie



Kierunek: z powrotem (Jamnica Góry Jamnickie -> Dw. Aut. MPK przyst. końcowy)

2 1 1
Strefa biletowa I
209084 Jamnica Góry Jamnickie Widok Wyeksportuj do PDF
209085 Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF
209088 Mystków - Głębuczek Widok Wyeksportuj do PDF
179308 Wola Wyżna - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179305 Wola Wyżna Widok Wyeksportuj do PDF
179496 Mystków - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF
179498 Mystków - Nowakówka Widok Wyeksportuj do PDF
179500 Mystków - Dębina Widok Wyeksportuj do PDF
179502 Mystków - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179505 Mystków - Centrum Widok Wyeksportuj do PDF
179670 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Strefa biletowa 0
179478 Kunów - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 10:10 12:15 17:40
179673 Kunów Widok Wyeksportuj do PDF 10:11 12:16 17:41
179674 Falkowska - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 10:12 12:17 17:42
179676 Falkowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:13 12:18 17:43
179654 Falkowska - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 10:14 12:19 17:44
179679 Długoszowskiego - Skansen Widok Wyeksportuj do PDF 10:16 12:21 17:45
179681 Długoszowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:17 12:22 17:46
179684 Prażmowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:18 12:23 17:47
179685 Nadbrzeżna - Basen Widok Wyeksportuj do PDF 10:19 12:24 17:48
179687 Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe Widok Wyeksportuj do PDF 10:20 12:25 17:49
179688 Nadbrzeżna - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 10:21 12:26 17:50
179769 Lwowska - Naściszowska Widok Wyeksportuj do PDF 10:23 12:28 17:51
179771 Lwowska - Kochanowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 10:24 12:29 17:52
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 10:26 12:31 17:54
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 10:27 12:32 17:55
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 10:28 12:33 17:56
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 10:30 12:35 17:59
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 10:31 12:36 18:00
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 10:33 12:38 18:02
Numer brygady 2 1 1
Strefa biletowa I
30 40421 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie
30 40412 Widok Wyeksportuj do PDF Jamnica Góry Jamnickie Kapliczka
30 40402 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Głębuczek
30 40391 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna - pętla
30 40382 Widok Wyeksportuj do PDF Wola Wyżna
30 40302 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Kościół
30 40292 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Nowakówka
30 40282 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Dębina
30 40272 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Granica
30 40262 Widok Wyeksportuj do PDF Mystków - Centrum
30 50062 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla
Strefa biletowa 0
30 50063 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów - pętla 10:10 12:15 17:40
30 50052 Widok Wyeksportuj do PDF Kunów 10:11 12:16 17:41
30 01662 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Sklep 10:12 12:17 17:42
30 01652 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska 10:13 12:18 17:43
30 01642 Widok Wyeksportuj do PDF Falkowska - Działki 10:14 12:19 17:44
30 01632 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego - Skansen 10:16 12:21 17:45
30 01622 Widok Wyeksportuj do PDF Długoszowskiego 10:17 12:22 17:46
30 01601 Widok Wyeksportuj do PDF Prażmowskiego 10:18 12:23 17:47
30 01592 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Basen 10:19 12:24 17:48
30 01582 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Miasteczko rowerowe 10:20 12:25 17:49
30 01572 Widok Wyeksportuj do PDF Nadbrzeżna - Przedszkole 10:21 12:26 17:50
30 01182 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Naściszowska 10:23 12:28 17:51
30 01172 Widok Wyeksportuj do PDF Lwowska - Kochanowskiego 10:24 12:29 17:52
30 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 10:26 12:31 17:54
30 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 10:27 12:32 17:55
30 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 10:28 12:33 17:56
30 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 10:30 12:35 17:59
30 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 10:31 12:36 18:00
30 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 10:33 12:38 18:02