Rozkład jazdy dla linii 1
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Żeleźnikowa Wielka - pętla)

3 1 1 1 3
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 08:30 12:05 17:00 19:00
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 08:32 12:07 17:02 19:02
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 08:33 12:08 17:03 19:03
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 08:34 12:09 17:04 19:04
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 08:36 12:11 17:06 19:06
179957 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 08:38 12:13 17:08 19:08
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 08:39 12:14 17:09 19:09
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 08:40 12:15 17:10 19:10
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 08:42 12:17 17:12 19:12
179861 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 08:44 12:19 17:14 19:14
179863 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 08:45 12:20 17:15 19:15
179865 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 08:46 12:21 17:16 19:16
179868 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 08:47 12:22 17:17 19:17
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 08:49 12:24 17:19 19:19
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:36 08:51 12:26 17:20 19:20
Strefa biletowa I
179586 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:37 08:53 12:28 17:22 19:21
179570 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 05:38 08:54 12:29 17:23 19:22
179584 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 08:56 12:31 17:24 19:23
179582 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 08:58 12:33 17:26 19:25
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 09:00 12:35 17:27 19:26
179556 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
179558 Żeleźnikowa Mała - Góra Widok Wyeksportuj do PDF
179560 Żeleźnikowa Mała - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179550 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 3 1 1 1 3
24 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 08:30 12:05 17:00 19:00
24 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 08:32 12:07 17:02 19:02
24 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 08:33 12:08 17:03 19:03
24 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 08:34 12:09 17:04 19:04
24 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 08:36 12:11 17:06 19:06
24 00121 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 08:38 12:13 17:08 19:08
24 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 08:39 12:14 17:09 19:09
24 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:27 08:40 12:15 17:10 19:10
24 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:28 08:42 12:17 17:12 19:12
24 00701 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 05:30 08:44 12:19 17:14 19:14
24 00691 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 05:31 08:45 12:20 17:15 19:15
24 00681 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 05:32 08:46 12:21 17:16 19:16
24 00671 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 05:33 08:47 12:22 17:17 19:17
24 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 05:35 08:49 12:24 17:19 19:19
24 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 05:36 08:51 12:26 17:20 19:20
Strefa biletowa I
24 30021 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 05:37 08:53 12:28 17:22 19:21
24 30031 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 05:38 08:54 12:29 17:23 19:22
24 30041 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 05:40 08:56 12:31 17:24 19:23
24 30051 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 05:42 08:58 12:33 17:26 19:25
24 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 05:43 09:00 12:35 17:27 19:26
24 30072 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła
24 30082 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Góra
24 30092 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Granica
24 30131 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Żeleźnikowa Wielka - pętla -> Rynek)

3 1 1 1 3
Strefa biletowa I
179561 Żeleźnikowa Wielka - pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179559 Żeleźnikowa Mała - Granica Widok Wyeksportuj do PDF
179557 Żeleźnikowa Mała - Góra Widok Wyeksportuj do PDF
179555 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF 05:55 09:15 12:40 17:45 20:00
179581 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF 05:56 09:16 12:41 17:46 20:01
179583 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 05:58 09:18 12:43 17:48 20:03
179567 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF 05:59 09:19 12:44 17:49 20:04
179585 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 09:20 12:45 17:50 20:05
Strefa biletowa 0
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 09:22 12:47 17:52 20:06
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 09:24 12:49 17:54 20:07
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 09:25 12:50 17:55 20:08
179867 Komorowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 09:26 12:51 17:56 20:09
179866 Prusa - Dąbrowskiej Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 09:27 12:52 17:57 20:10
179864 Prusa - Wyczółkowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:07 09:28 12:53 17:58 20:11
179862 Prusa - Kamienna Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 09:29 12:54 17:59 20:12
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 09:30 12:55 18:00 20:13
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 09:31 12:56 18:01 20:14
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 09:32 12:57 18:03 20:15
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:12 09:33 12:58 18:04 20:16
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF 20:18
179955 Nawojowska - Kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:14 09:35 13:00 18:06
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 09:37 13:02 18:08
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 09:38 13:03 18:09
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:18 09:39 13:04 18:10
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:20 09:41 13:06 18:12
Numer brygady 3 1 1 1 3
Strefa biletowa I
26 30132 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Wielka - pętla
26 30091 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Granica
26 30081 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Góra
26 30071 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła
26 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała 05:55 09:15 12:40 17:45 20:00
26 30052 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok 05:56 09:16 12:41 17:46 20:01
26 30042 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep 05:58 09:18 12:43 17:48 20:03
26 30032 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne 05:59 09:19 12:44 17:49 20:04
26 30022 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła 06:00 09:20 12:45 17:50 20:05
Strefa biletowa 0
26 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 06:01 09:22 12:47 17:52 20:06
26 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 06:03 09:24 12:49 17:54 20:07
26 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 06:04 09:25 12:50 17:55 20:08
26 00672 Widok Wyeksportuj do PDF Komorowskiego 06:05 09:26 12:51 17:56 20:09
26 00682 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Dąbrowskiej 06:06 09:27 12:52 17:57 20:10
26 00692 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Wyczółkowskiego 06:07 09:28 12:53 17:58 20:11
26 00702 Widok Wyeksportuj do PDF Prusa - Kamienna 06:08 09:29 12:54 17:59 20:12
26 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:09 09:30 12:55 18:00 20:13
26 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:10 09:31 12:56 18:01 20:14
26 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:11 09:32 12:57 18:03 20:15
26 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:12 09:33 12:58 18:04 20:16
26 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy 20:18
26 00122 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Kolejowa 06:14 09:35 13:00 18:06
26 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:16 09:37 13:02 18:08
26 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:17 09:38 13:03 18:09
26 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:18 09:39 13:04 18:10
26 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:20 09:41 13:06 18:12

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)