Rozkład jazdy dla linii 37
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bogusza - pętla)

1 2 1 1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:10 13:20 15:25 17:30
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 09:12 13:22 15:27 17:32
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 09:13 13:23 15:28 17:33
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 09:15 13:25 15:30 17:35
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 09:17 13:27 15:32 17:37
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 09:19 13:29 15:34 17:39
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 09:22 13:32 15:37 17:42
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 05:10 09:24 13:34 15:39 17:44
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 05:11 09:26 13:36 15:41 17:46
179858 Kamienna - Prusa Widok Wyeksportuj do PDF 05:13 09:28 13:38 15:43 17:48
179857 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:14 09:30 13:40 15:45 17:50
179855 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 05:15 09:31 13:41 15:46 17:51
179852 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 05:16 09:32 13:42 15:47 17:52
Strefa biletowa I
179554 Kamionka Wielka I Widok Wyeksportuj do PDF 05:17 09:34 13:44 15:49 17:54
179552 Kamionka Wielka - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 05:18 09:35 13:45 15:50 17:55
179549 Kamionka Wielka - Oś.zdrowia Widok Wyeksportuj do PDF 05:19 09:36 13:46 15:51 17:56
179547 Kamionka Wielka - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 05:20 09:37 13:47 15:52 17:57
179520 Kamionka Wielka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 13:48 15:53 17:58
179518 Kamionka Wielka - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 13:49 15:54 17:59
179516 Kamionka Wielka - Kocembówka Widok Wyeksportuj do PDF 13:50 15:55 18:00
179514 Kamionka Wielka - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 13:51 15:56 18:01
179512 Kamionka Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 13:53 15:58 18:03
179510 Kamionka Wielka - Morańskówka Widok Wyeksportuj do PDF 13:54 15:59 18:04
179508 Kamionka Wielka - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 13:55 16:00 18:05
179507 Kamionka Wielka - Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 13:56 16:01 18:06
179545 Królowa Polska - Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:22 09:39 14:04 16:09 18:14
179543 Królowa Polska - Basiagówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:23 09:40 14:05 16:10 18:15
179541 Królowa Polska Widok Wyeksportuj do PDF 05:25 09:42 14:06 16:11 18:16
179539 Królowa Polska - Widacz Widok Wyeksportuj do PDF 05:26 09:44 14:07 16:12 18:17
179537 Królowa Górna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:27 09:45 14:08 16:13 18:18
179535 Królowa Górna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:28 09:47 14:09 16:14 18:19
179533 Królowa Górna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:29 09:48 14:10 16:15 18:20
179531 Królowa Górna - Leśniczówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:30 09:49 14:11 16:16 18:21
179529 Królowa Górna Widok Wyeksportuj do PDF 05:31 09:50 14:12 16:17 18:22
179527 Bogusza Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:32 09:51 14:13 16:18 18:23
179524 Bogusza - Muzeum Widok Wyeksportuj do PDF 05:33 09:52 14:13 16:18 18:23
179523 Bogusza Widok Wyeksportuj do PDF 05:34 09:53 14:14 16:19 18:24
179521 Bogusza - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:35 09:54 14:14 16:19 18:24
Numer brygady 1 2 1 1 1
38 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 09:10 13:20 15:25 17:30
38 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 09:12 13:22 15:27 17:32
38 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 09:13 13:23 15:28 17:33
38 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 09:15 13:25 15:30 17:35
38 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 09:17 13:27 15:32 17:37
38 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 09:19 13:29 15:34 17:39
38 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 09:22 13:32 15:37 17:42
38 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 05:10 09:24 13:34 15:39 17:44
38 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 05:11 09:26 13:36 15:41 17:46
38 00721 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Prusa 05:13 09:28 13:38 15:43 17:48
38 00731 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 05:14 09:30 13:40 15:45 17:50
38 00741 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 05:15 09:31 13:41 15:46 17:51
38 40001 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 05:16 09:32 13:42 15:47 17:52
Strefa biletowa I
38 40011 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka I 05:17 09:34 13:44 15:49 17:54
38 40021 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Rynek 05:18 09:35 13:45 15:50 17:55
38 40031 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Oś.zdrowia 05:19 09:36 13:46 15:51 17:56
38 40041 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Urząd Gminy 05:20 09:37 13:47 15:52 17:57
38 40181 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Skrzyżowanie 13:48 15:53 17:58
38 40191 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kapliczka 13:49 15:54 17:59
38 40201 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kocembówka 13:50 15:55 18:00
38 40211 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Sklep 13:51 15:56 18:01
38 40221 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Szkoła 13:53 15:58 18:03
38 40231 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Morańskówka 13:54 15:59 18:04
38 40241 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Góra 13:55 16:00 18:05
38 40251 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Pętla 13:56 16:01 18:06
38 40051 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Dolna 05:22 09:39 14:04 16:09 18:14
38 40061 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Basiagówka 05:23 09:40 14:05 16:10 18:15
38 40071 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska 05:25 09:42 14:06 16:11 18:16
38 40081 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Widacz 05:26 09:44 14:07 16:12 18:17
38 40091 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Skrzyżowanie 05:27 09:45 14:08 16:13 18:18
38 40101 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Kościół 05:28 09:47 14:09 16:14 18:19
38 40111 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Szkoła 05:29 09:48 14:10 16:15 18:20
38 40121 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Leśniczówka 05:30 09:49 14:11 16:16 18:21
38 40131 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna 05:31 09:50 14:12 16:17 18:22
38 40141 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza Dolna 05:32 09:51 14:13 16:18 18:23
38 40151 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - Muzeum 05:33 09:52 14:13 16:18 18:23
38 40161 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza 05:34 09:53 14:14 16:19 18:24
38 40171 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - pętla 05:35 09:54 14:14 16:19 18:24



Kierunek: z powrotem (Bogusza - pętla -> Rynek)

1 2 1 1 1
Strefa biletowa I
179521 Bogusza - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 05:40 10:00 14:25 16:30 18:35
179522 Bogusza Widok Wyeksportuj do PDF 05:41 10:01 14:26 16:31 18:36
179525 Bogusza - Muzeum Widok Wyeksportuj do PDF 05:42 10:02 14:27 16:32 18:37
179526 Bogusza Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:43 10:03 14:27 16:32 18:37
179528 Królowa Górna Widok Wyeksportuj do PDF 05:44 10:04 14:28 16:33 18:38
179530 Królowa Górna - Leśniczówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:45 10:05 14:29 16:34 18:39
179532 Królowa Górna - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 05:46 10:06 14:30 16:35 18:40
179534 Królowa Górna - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 05:47 10:08 14:32 16:37 18:42
179536 Królowa Górna - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 05:48 10:09 14:33 16:38 18:43
179538 Królowa Polska - Widacz Widok Wyeksportuj do PDF 05:49 10:10 14:34 16:39 18:44
179540 Królowa Polska Widok Wyeksportuj do PDF 05:51 10:12 14:35 16:40 18:45
179542 Królowa Polska - Basiagówka Widok Wyeksportuj do PDF 05:52 10:13 14:36 16:41 18:46
179544 Królowa Polska - Dolna Widok Wyeksportuj do PDF 05:53 10:14 14:37 16:42 18:47
179507 Kamionka Wielka - Pętla Widok Wyeksportuj do PDF 06:00 14:45 16:50
179506 Kamionka Wielka - Góra Widok Wyeksportuj do PDF 06:01 14:46 16:51
179509 Kamionka Wielka - Morańskówka Widok Wyeksportuj do PDF 06:02 14:47 16:52
179511 Kamionka Wielka - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 06:03 14:48 16:53
179513 Kamionka Wielka - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF 06:04 14:49 16:54
179515 Kamionka Wielka - Kocembówka Widok Wyeksportuj do PDF 06:05 14:50 16:55
179517 Kamionka Wielka - Kapliczka Widok Wyeksportuj do PDF 06:06 14:51 16:56
179519 Kamionka Wielka - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 06:08 14:53 16:58
179546 Kamionka Wielka - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 06:09 10:16 14:54 16:59 18:49
179548 Kamionka Wielka - Oś. zdrowia Widok Wyeksportuj do PDF 06:10 10:17 14:55 17:00 18:50
179551 Kamionka Wielka - Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:11 10:18 14:56 17:01 18:51
179553 Kamionka Wielka I Widok Wyeksportuj do PDF 06:13 10:20 14:58 17:03 18:53
Strefa biletowa 0
179853 Kamionka Mała - Popardowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:15 10:22 15:00 17:05 18:55
179854 Kamienna - Granica Widok Wyeksportuj do PDF 06:16 10:23 15:01 17:06 18:56
179856 Kamienna - Stacja kolejowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:17 10:24 15:02 17:07 18:57
179860 Aleja Piłsudskiego - Wiadukt Widok Wyeksportuj do PDF 06:19 10:26 15:05 17:09 18:59
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 06:21 10:28 15:06 17:11 19:01
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 06:22 10:29 15:07 17:12 19:02
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 06:24 10:31 15:09 17:14 19:03
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 06:27 10:33 15:11 17:16 19:05
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 06:29 10:35 15:13 17:18 19:07
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 10:36 15:14 17:19 19:08
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 10:38 15:16 17:21 19:10
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 10:40 15:18 17:23 19:12
Numer brygady 1 2 1 1 1
Strefa biletowa I
38 40171 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - pętla 05:40 10:00 14:25 16:30 18:35
38 40162 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza 05:41 10:01 14:26 16:31 18:36
38 40152 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza - Muzeum 05:42 10:02 14:27 16:32 18:37
38 40142 Widok Wyeksportuj do PDF Bogusza Dolna 05:43 10:03 14:27 16:32 18:37
38 40132 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna 05:44 10:04 14:28 16:33 18:38
38 40122 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Leśniczówka 05:45 10:05 14:29 16:34 18:39
38 40112 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Szkoła 05:46 10:06 14:30 16:35 18:40
38 40102 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Kościół 05:47 10:08 14:32 16:37 18:42
38 40092 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Górna - Skrzyżowanie 05:48 10:09 14:33 16:38 18:43
38 40082 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Widacz 05:49 10:10 14:34 16:39 18:44
38 40072 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska 05:51 10:12 14:35 16:40 18:45
38 40062 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Basiagówka 05:52 10:13 14:36 16:41 18:46
38 40052 Widok Wyeksportuj do PDF Królowa Polska - Dolna 05:53 10:14 14:37 16:42 18:47
38 40251 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Pętla 06:00 14:45 16:50
38 40242 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Góra 06:01 14:46 16:51
38 40232 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Morańskówka 06:02 14:47 16:52
38 40222 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Szkoła 06:03 14:48 16:53
38 40212 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Sklep 06:04 14:49 16:54
38 40202 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kocembówka 06:05 14:50 16:55
38 40192 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Kapliczka 06:06 14:51 16:56
38 40182 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Skrzyżowanie 06:08 14:53 16:58
38 40042 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Urząd Gminy 06:09 10:16 14:54 16:59 18:49
38 40032 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Oś. zdrowia 06:10 10:17 14:55 17:00 18:50
38 40022 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka - Rynek 06:11 10:18 14:56 17:01 18:51
38 40012 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Wielka I 06:13 10:20 14:58 17:03 18:53
Strefa biletowa 0
38 40002 Widok Wyeksportuj do PDF Kamionka Mała - Popardowa 06:15 10:22 15:00 17:05 18:55
38 00742 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Granica 06:16 10:23 15:01 17:06 18:56
38 00732 Widok Wyeksportuj do PDF Kamienna - Stacja kolejowa 06:17 10:24 15:02 17:07 18:57
38 00711 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Wiadukt 06:19 10:26 15:05 17:09 18:59
38 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 06:21 10:28 15:06 17:11 19:01
38 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 06:22 10:29 15:07 17:12 19:02
38 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 06:24 10:31 15:09 17:14 19:03
38 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 06:27 10:33 15:11 17:16 19:05
38 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
38 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 06:29 10:35 15:13 17:18 19:07
38 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 06:30 10:36 15:14 17:19 19:08
38 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 06:32 10:38 15:16 17:21 19:10
38 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 06:34 10:40 15:18 17:23 19:12