Rozkład jazdy dla linii 36
(Soboty)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Magazynowa -> Ogrodowa - Park)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179886 Magazynowa Widok Wyeksportuj do PDF
179887 Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF
179883 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:05 08:45 10:15 11:40 13:15 14:45 15:50 16:55 18:25 19:35
179894 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 07:06 08:46 10:16 11:41 13:16 14:46 15:51 16:56 18:26 19:36
179895 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 07:07 08:47 10:17 11:42 13:17 14:47 15:52 16:57 18:27 19:37
179889 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:08 08:48 10:18 11:43 13:18 14:48 15:53 16:58 18:28 19:38
179916 I Brygady - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:09 08:49 10:19 11:44 13:19 14:49 15:54 16:59 18:29 19:39
179914 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 07:10 08:50 10:20 11:45 13:20 14:50 15:55 17:00 18:30 19:40
179912 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 07:11 08:51 10:21 11:46 13:21 14:51 15:56 17:01 18:31 19:41
179908 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 07:12 08:52 10:22 11:47 13:22 14:52 15:57 17:02 18:32 19:42
179910 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 07:13 08:53 10:23 11:48 13:23 14:53 15:58 17:03 18:33 19:43
179906 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 07:14 08:54 10:24 11:49 13:24 14:54 15:59 17:04 18:34 19:44
179903 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:16 08:56 10:26 11:51 13:26 14:56 16:01 17:06 18:36 19:46
179901 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:17 08:57 10:27 11:52 13:27 14:57 16:02 17:07 18:37 19:47
179956 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 07:18 08:58 10:28 11:53 13:28 14:58 16:03 17:08 18:38 19:48
179958 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 07:19 08:59 10:29 11:54 13:29 14:59 16:04 17:09 18:39 19:49
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 07:20 09:00 10:30 11:55 13:30 15:00 16:05 17:10 18:40 19:50
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 07:21 09:01 10:31 11:56 13:31 15:01 16:06 17:11 18:41 19:51
179929 Wincentego Pola Widok Wyeksportuj do PDF 07:23 09:03 10:33 11:58 13:33 15:03 16:08 17:13 18:43 19:53
179928 Barbackiego - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 07:24 09:04 10:34 11:59 13:34 15:04 16:09 17:14 18:44 19:54
179926 Barbackiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 07:25 09:05 10:35 12:00 13:35 15:05 16:10 17:15 18:45 19:55
179941 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 07:27 09:07 10:37 12:02 13:37 15:07 16:12 17:17 18:47 19:56
179939 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 07:28 09:08 10:38 12:03 13:38 15:08 16:13 17:18 18:48 19:57
179937 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 07:29 09:09 10:39 12:04 13:39 15:09 16:14 17:19 18:49 19:58
179935 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 07:31 09:11 10:41 12:06 13:41 15:11 16:16 17:21 18:51 20:00
179933 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 07:33 09:13 10:43 12:08 13:43 15:13 16:18 17:23 18:53 20:02
Numer brygady 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
26 00562 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa
26 00553 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego
26 00582 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 07:05 08:45 10:15 11:40 13:15 14:45 15:50 16:55 18:25 19:35
26 00532 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 07:06 08:46 10:16 11:41 13:16 14:46 15:51 16:56 18:26 19:36
26 00522 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 07:07 08:47 10:17 11:42 13:17 14:47 15:52 16:57 18:27 19:37
26 00542 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 07:08 08:48 10:18 11:43 13:18 14:48 15:53 16:58 18:28 19:38
26 00391 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Wiśniowieckiego 07:09 08:49 10:19 11:44 13:19 14:49 15:54 16:59 18:29 19:39
26 00411 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 07:10 08:50 10:20 11:45 13:20 14:50 15:55 17:00 18:30 19:40
26 00422 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 07:11 08:51 10:21 11:46 13:21 14:51 15:56 17:01 18:31 19:41
26 00432 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 07:12 08:52 10:22 11:47 13:22 14:52 15:57 17:02 18:32 19:42
26 00442 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 07:13 08:53 10:23 11:48 13:23 14:53 15:58 17:03 18:33 19:43
26 00462 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 07:14 08:54 10:24 11:49 13:24 14:54 15:59 17:04 18:34 19:44
26 00472 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 07:16 08:56 10:26 11:51 13:26 14:56 16:01 17:06 18:36 19:46
26 00482 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 07:17 08:57 10:27 11:52 13:27 14:57 16:02 17:07 18:37 19:47
26 00112 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 07:18 08:58 10:28 11:53 13:28 14:58 16:03 17:08 18:38 19:48
26 00102 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 07:19 08:59 10:29 11:54 13:29 14:59 16:04 17:09 18:39 19:49
26 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1 07:20 09:00 10:30 11:55 13:30 15:00 16:05 17:10 18:40 19:50
26 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 07:21 09:01 10:31 11:56 13:31 15:01 16:06 17:11 18:41 19:51
26 00301 Widok Wyeksportuj do PDF Wincentego Pola 07:23 09:03 10:33 11:58 13:33 15:03 16:08 17:13 18:43 19:53
26 00311 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Przedszkole 07:24 09:04 10:34 11:59 13:34 15:04 16:09 17:14 18:44 19:54
26 00321 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Osiedle 07:25 09:05 10:35 12:00 13:35 15:05 16:10 17:15 18:45 19:55
26 00222 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 07:27 09:07 10:37 12:02 13:37 15:07 16:12 17:17 18:47 19:56
26 00232 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 07:28 09:08 10:38 12:03 13:38 15:08 16:13 17:18 18:48 19:57
26 00242 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 07:29 09:09 10:39 12:04 13:39 15:09 16:14 17:19 18:49 19:58
26 00252 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 07:31 09:11 10:41 12:06 13:41 15:11 16:16 17:21 18:51 20:00
26 00262 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 07:33 09:13 10:43 12:08 13:43 15:13 16:18 17:23 18:53 20:02

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)



Kierunek: z powrotem (Ogrodowa - Park -> Magazynowa - końcowy)

1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
179934 Ogrodowa - Park Widok Wyeksportuj do PDF 06:30 07:40 08:15 09:45 11:10 12:45 14:15 15:20 16:25 17:35 19:00 20:10
179936 Ogrodowa Widok Wyeksportuj do PDF 06:31 07:41 08:16 09:46 11:11 12:46 14:16 15:21 16:26 17:36 19:01 20:11
179938 Ogrodowa - Konstanty Widok Wyeksportuj do PDF 06:32 07:42 08:17 09:47 11:12 12:47 14:17 15:22 16:27 17:37 19:02 20:12
179940 Radziecka - Działki Widok Wyeksportuj do PDF 06:33 07:43 08:18 09:48 11:13 12:48 14:18 15:23 16:28 17:38 19:03 20:13
179942 Radziecka - Barbackiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:34 07:44 08:19 09:49 11:14 12:49 14:19 15:24 16:29 17:39 19:04 20:14
179925 Barbackiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:35 07:45 08:20 09:50 11:15 12:50 14:20 15:25 16:30 17:40 19:05 20:15
179927 Barbackiego - Przedszkole Widok Wyeksportuj do PDF 06:36 07:46 08:21 09:51 11:16 12:51 14:21 15:26 16:31 17:41 19:06 20:16
179930 Żeglarska Widok Wyeksportuj do PDF 06:37 07:47 08:22 09:52 11:17 12:52 14:22 15:27 16:32 17:42 19:07 20:17
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 06:38 07:48 08:23 09:53 11:18 12:53 14:23 15:28 16:33 17:43 19:08 20:18
179965 Konarskiego - st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 06:39 07:49 08:24 09:54 11:19 12:54 14:24 15:29 16:34 17:44 19:09 20:19
179962 Długosza - Młyńska Widok Wyeksportuj do PDF 06:40 07:50 08:25 09:55 11:20 12:55 14:25 15:30 16:35 17:45 19:10 20:20
179959 Nawojowska - Os. Millenium Widok Wyeksportuj do PDF 06:42 07:52 08:27 09:57 11:22 12:57 14:27 15:32 16:37 17:47 19:12 20:22
179900 Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:43 07:53 08:28 09:58 11:23 12:58 14:28 15:33 16:38 17:48 19:13 20:23
179902 Królowej Jadwigi - Poniatowskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:44 07:54 08:29 09:59 11:24 12:59 14:29 15:34 16:39 17:49 19:14 20:24
179904 Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności Widok Wyeksportuj do PDF 06:45 07:55 08:30 10:00 11:25 13:00 14:30 15:35 16:40 17:50 19:15 20:25
179905 Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor Widok Wyeksportuj do PDF 06:46 07:56 08:31 10:01 11:26 13:01 14:31 15:36 16:41 17:51 19:16 20:26
179911 Aleja Piłsudskiego - Auto Komis Widok Wyeksportuj do PDF 06:47 07:57 08:32 10:02 11:27 13:02 14:32 15:37 16:42 17:52 19:17 20:27
179909 Aleja Piłsudskiego - Browarna Widok Wyeksportuj do PDF 06:48 07:58 08:33 10:03 11:28 13:03 14:33 15:38 16:43 17:53 19:18 20:28
179907 Aleja Piłsudskiego - I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:49 07:59 08:34 10:04 11:29 13:04 14:34 15:39 16:44 17:54 19:19 20:29
179913 I Brygady Widok Wyeksportuj do PDF 06:50 08:00 08:35 10:05 11:30 13:05 14:35 15:40 16:45 17:55 19:20 20:30
179915 I Brygady - Freislera Widok Wyeksportuj do PDF 06:51 08:01 08:36 10:06 11:31 13:06 14:36 15:41 16:46 17:56 19:21 20:31
179890 Wiśniowieckiego - Osiedle Widok Wyeksportuj do PDF 06:52 08:02 08:37 10:07 11:32 13:07 14:37 15:42 16:47 17:57 19:22 20:32
179892 Stramki Widok Wyeksportuj do PDF 06:53 08:03 08:38 10:08 11:33 13:08 14:38 15:43 16:48 17:58 19:23 20:33
179893 Gorzkowska Widok Wyeksportuj do PDF 06:54 08:04 08:39 10:09 11:34 13:09 14:39 15:44 16:49 17:59 19:24 20:34
179885 Aleja Piłsudskiego - Real Widok Wyeksportuj do PDF 06:55 08:05 08:40 10:10 11:35 13:10 14:40 15:45 16:50 18:00 19:25 20:35
179884 Aleja Piłsudskiego Widok Wyeksportuj do PDF 06:56 08:06 08:41 10:11 11:36 13:11 14:40 15:46 16:51 18:01 19:26 20:36
179421 Magazynowa - końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
Numer brygady 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
28 00261 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Park 06:30 07:40 08:15 09:45 11:10 12:45 14:15 15:20 16:25 17:35 19:00 20:10
28 00251 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa 06:31 07:41 08:16 09:46 11:11 12:46 14:16 15:21 16:26 17:36 19:01 20:11
28 00241 Widok Wyeksportuj do PDF Ogrodowa - Konstanty 06:32 07:42 08:17 09:47 11:12 12:47 14:17 15:22 16:27 17:37 19:02 20:12
28 00231 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Działki 06:33 07:43 08:18 09:48 11:13 12:48 14:18 15:23 16:28 17:38 19:03 20:13
28 00221 Widok Wyeksportuj do PDF Radziecka - Barbackiego 06:34 07:44 08:19 09:49 11:14 12:49 14:19 15:24 16:29 17:39 19:04 20:14
28 00322 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Osiedle 06:35 07:45 08:20 09:50 11:15 12:50 14:20 15:25 16:30 17:40 19:05 20:15
28 00312 Widok Wyeksportuj do PDF Barbackiego - Przedszkole 06:36 07:46 08:21 09:51 11:16 12:51 14:21 15:26 16:31 17:41 19:06 20:16
28 00292 Widok Wyeksportuj do PDF Żeglarska 06:37 07:47 08:22 09:52 11:17 12:52 14:22 15:27 16:32 17:42 19:07 20:17
28 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 06:38 07:48 08:23 09:53 11:18 12:53 14:23 15:28 16:33 17:43 19:08 20:18
28 00061 Widok Wyeksportuj do PDF Konarskiego - st. 1
28 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 06:39 07:49 08:24 09:54 11:19 12:54 14:24 15:29 16:34 17:44 19:09 20:19
28 00101 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Młyńska 06:40 07:50 08:25 09:55 11:20 12:55 14:25 15:30 16:35 17:45 19:10 20:20
28 00111 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Os. Millenium 06:42 07:52 08:27 09:57 11:22 12:57 14:27 15:32 16:37 17:47 19:12 20:22
28 00481 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Wiśniowieckiego 06:43 07:53 08:28 09:58 11:23 12:58 14:28 15:33 16:38 17:48 19:13 20:23
28 00471 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Poniatowskiego 06:44 07:54 08:29 09:59 11:24 12:59 14:29 15:34 16:39 17:49 19:14 20:24
28 00461 Widok Wyeksportuj do PDF Królowej Jadwigi - Rondo Solidarności 06:45 07:55 08:30 10:00 11:25 13:00 14:30 15:35 16:40 17:50 19:15 20:25
28 00451 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Biały Klasztor 06:46 07:56 08:31 10:01 11:26 13:01 14:31 15:36 16:41 17:51 19:16 20:26
28 00441 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Auto Komis 06:47 07:57 08:32 10:02 11:27 13:02 14:32 15:37 16:42 17:52 19:17 20:27
28 00431 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Browarna 06:48 07:58 08:33 10:03 11:28 13:03 14:33 15:38 16:43 17:53 19:18 20:28
28 00421 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - I Brygady 06:49 07:59 08:34 10:04 11:29 13:04 14:34 15:39 16:44 17:54 19:19 20:29
28 00412 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady 06:50 08:00 08:35 10:05 11:30 13:05 14:35 15:40 16:45 17:55 19:20 20:30
28 00402 Widok Wyeksportuj do PDF I Brygady - Freislera 06:51 08:01 08:36 10:06 11:31 13:06 14:36 15:41 16:46 17:56 19:21 20:31
28 00541 Widok Wyeksportuj do PDF Wiśniowieckiego - Osiedle 06:52 08:02 08:37 10:07 11:32 13:07 14:37 15:42 16:47 17:57 19:22 20:32
28 00521 Widok Wyeksportuj do PDF Stramki 06:53 08:03 08:38 10:08 11:33 13:08 14:38 15:43 16:48 17:58 19:23 20:33
28 00531 Widok Wyeksportuj do PDF Gorzkowska 06:54 08:04 08:39 10:09 11:34 13:09 14:39 15:44 16:49 17:59 19:24 20:34
28 00571 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego - Real 06:55 08:05 08:40 10:10 11:35 13:10 14:40 15:45 16:50 18:00 19:25 20:35
28 00581 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Piłsudskiego 06:56 08:06 08:41 10:11 11:36 13:11 14:40 15:46 16:51 18:01 19:26 20:36
28 00563 Widok Wyeksportuj do PDF Magazynowa - końcowy

Komentarze :

  • - Nie kursuje 24 grudnia (Wigilia)